Jedna jedina! (ali Vojvodina...)

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Aca sa raskrsca
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 31 Јул 2018, 11:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Jedna jedina! (ali Vojvodina...)

Порука од Aca sa raskrsca »

Слика
[color=red]Vojvodina smenila Stolicu,Markovic novi trener
Слика


Upravni odbor Fk Vojvodina saopstio je nakon duzeg sastanka javnosti i navijacima da Ilija Stolica vise nije trener Novosadskog superligasa.Navodi se lose stanje u ekipi,losa igra ekipe u predhodnom delu sampionata.Klub se Stolici zahvalio i pozeleo sve najbolje u nastavku karijere.
Samo nekoliko sati nakon toga objavljeno je da je klub dobio novog sefa struke Aleksandra Markovica (39).Markovic je do sada radio u omladinskoj skoli Vojvodine,slovi za jednog od perspektivnijih mladih trenera u Vojvodjanskom okrugu.Karakterise ga izrazito napadacka igra,i afirmacija velikog broja mladih igraca.Vremena puno za Vojvodinu nema start priprema je blizu,videcemo koliko ce ova sok terapija uroditi plodom.

Zacrtani ciljevi
Слика


Vojvodina predstavila Milanovica!
Слика
Vojvodina je danas angazovala igraca koji igra na poziciji stopera rec je o Milanu Milanovicu (26).Rec je o momku koji je prve korake napravio u Fk Zemun,kasnije presao u mladje kategorije C.zvezde.Igrao je u Lokomotivi iz Moskve,zatim od 2011 do 2016 bio clan Italijanskog Palerma gde nikada nije dobio pravu sansu.Predhodnu sezonu igrao je u Italijanskoj seriji B u ekipi A.C Pisa gde je zabelezio 11.nastupa.Sigurno da ce biti veliko pojacanje za Novosadsku staru damu.Ugovor sa klubom potpisao je do 2019.godine.

Vojvodina dobila rivala u 1.kolu kvalifikacija
Слика
Crveno beli zavrsili pripreme,Markovic vise nego zadovoljan!
Слика
Fudbaleri Vojvodine okonacali su pripreme za predstojecu sezonu,spremali su se u svom Sc Vujadin Boskov.Odigrali su tri jaka kontrolna meca i pruzili odlicnu igru i rezultate.Ekipu ocekuje prvi mec protiv ekipe Dunava iz Bugarske u 1.kolu kvalifikacija za Le.




:cigara:
Momci izbacivacu mesecne izvestaje,samo cu prvi mec izbaciti solo jer je jedini u mesecu julu.Pratite uzivajte.Ziveli :gunman:
Последње учитавање од Aca sa raskrsca дана 02 Авг 2018, 22:37, учитано 2 пута укупно.
Aca sa raskrsca
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 31 Јул 2018, 11:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Aca sa raskrsca »

Слика
Vojvodina lako sa Dunavom
Слика

Fudbaleri Vojvodine su na svom terenu pred oko 7.hiljada ljudi lako nadigrali ekipu Dunava iz Bugarske.Od starta videla se veca zelja i motiv vise da se utakmica dobije,napadali su Novosadjani sa svih strana a ekipa Dunava bila je orjentisana na strogu defanzivu.Zapretili su gosti posle centarsuta kada je njihov napadac poslao loptu glavom u gornji ugao gola Rockova ali je supertalentovani golman majstorski reagovao.Vosu je do pobede nosio brzonogi Eze koji je sa dva gola odveo mec u mirnu luku.Brine povreda upravo Eze kome su nastradali ligamenti.

statistika meca
Слика

igrac utakmice
Слика




Слика
"Cestitam mojoj ekipi na pobedi jako vayna prva utakmica takmicarska za moje igrace i odradili smo je na pravi nacin.Mi smo danas takticki izgledali odlicno bili smo u svim segmentima igre kvalitetniji od rivala i pobeda je zasluzeno dosla.Cini mi se da je i publika na stadionu prepoznala nesto novo,i treba da podrze ove mlade igrace i daju im vetar u ledja.Sto se tice Mihailovica ni najmanje ne brinem,davace on golova samo polako noge su jos teske od priprema rascemo iz meca u mec.Brine me ta povreda Ezea sigurno nam nece biti od pomoci najmanje 3 nedelje ako ne i vise."
Последње учитавање од Aca sa raskrsca дана 02 Авг 2018, 22:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Centrirao sam ti slike. Srećno dalje! :claping:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”