All in! Chapter 2

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

All in! Chapter 2

Порука од krivokuca »

Comeback
Posle brzog otkaza u Krusevcu nije se mnogo cekalo na posao. Poziv je stigao iz susednog Varvarina, preko veze naravno. Mislim da ovo sto sam zatekao nije u ranku ni poluprofesionalnog fudbala, blaga katastrofa. Jedina prednost je sto cemo utakmice na "domacem" terenu igrati na novoizgradjenim (renoviranim) terenima sportskog centra u Krusevcu.
Слика
Ocekuje nas pocetak priprema, prelazni rok (o Boze) i teska borba za opstanak.

Do sledeceg pisanja. :poz:
Последње учитавање од krivokuca дана 06 Апр 2018, 20:52, учитано 1 пут укупно.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Pripreme i transferi

U pripremnom periodu gomila odigranih utakmica, skoro sve utakmice su bile protiv nizerazrednih timova, zabelezene su sve pobede uz vrlo lepu igru. Za sada mogu da budem zadovoljan i da se nadam iznenadjujuce dobroj sezoni. U prelaznom roku smo bili bas aktivni, dovedeno je dosta igraca. Imali smo jednog spica u ekipi i tu je doslo do najvise promena, 4 nova napadaca su se prikljucila timu. Dovedeno je par stopera jer smo imali samo 2 na raspolaganju, i vezni red je takodje dosta pojacan, par igraca ce tek od sledece sezone konturisati za prvi tim. Stize nam pocetak takmicenja u ligi a zatim i kvalifikacije za kup.
PRIPREME
Слика
TRANSFERI
Слика
Iskreno se nadam da cemo u najkracem mogucem roku dobiti status profesionalnog tima. Finansije deluju zadovoljavajuce, sve je lepo dok smo u plusu. Nisam uspeo da napravim dodatnu zaradu sa transferima, jednostavno nikog od igraca koji mi nisu potrebni niko nije ni zeleo da kupi.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

POCETAK SEZONE

Poceli smo sa takmicenjem i u ligi i u kupu. I zadovoljan sam i nisam, prva dva kola su zaista obecavala, nastavak je bio dosta losiji. Odlicno igramo u napadu ali je odbrana stvarno losa. Ne zna se ko je losije odigrao u odbrani, niko nije zasluzio ni prelaznu ocenu. Poraz od Bezanije je zasluga Tomica, napravio covek 2 penala i skoro asistirao za treci gol. Napad je stvarno dobar, stvaramo dosta sansi, igramo brzo i dajemo golove. Da se malo sredi odbrana, tj da se vrati na nivo iz prva dva kola i mozemo lagano da se nadamo gornjem delu tabele. U kupu se nismo ni trudili, oba meca su odigrale rezerve, u neku ruku mi je i drago sto smo ispali, da se ne maltretiramo na dva fronta. Ceka nas tezak nastavak sezone, iskreno se nadam da cemo u nastavku moci da pripretimo ekipama koje imaju najvise ciljeve.
1. kolo

Слика
2.kolo
Слика
3.kolo
Слика
4.kolo
Слика
TABELA
Слика
KUP
Слика
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Temnic juri ka eliti!

Odlican nastavak sezone, posle taktickih promena odbrana se malo dovela u red, u napadu igramo standardno dobro. Mora jos da se radi ali za sad delujemo jako dobro. Nisam ocekivao ovakve rezultate pre pocetka sezone. Definitivno smo najprijatnije iznenadjenje u dosadasnjem delu takmicenja.
5.kolo
Слика
6.kolo
Слика
7.kolo
Слика
8.kolo
Слика
9.kolo
Слика
TABELA
Слика
Najbolji igraci dosadasnjeg dela takmicenja
STEFAN CIRIC
Слика
NENAD MILIC
Слика
DMYTRO STEFLYUK
Слика
Toliko za sada, vidimo se za vreme zimske pauze. Nadam se da cemo nastaviti u istom ritmu i uciniti nemoguce. :poz:
Последње учитавање од krivokuca дана 07 Апр 2018, 20:37, учитано 1 пут укупно.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Ako se po jutru dan poznaje...
Dosli smo do kraja prvog dela sezone, utisci su odlicni. Odbrana je na trenutke delovala odlicno, ali kada se sve sagleda mora mnogo toga da se popravi. Napad je fenomenalan, tim smo sa najvise postignutih golova. Prezadovoljan sam ucinjenim do sad, sve je iznad ocekivanja, ne racunajuci jako losu odbranu. Par mladih igraca odskace od ostatka ekipe, nadam se da cemo moci da ih zadrzimo u nastavku jer su trazeni od strane klubova iz Superlige. Profesionalnog statusa jos nema na vidiku, uprava kaze da nema para. Iskreno se nadam da cemo izdrzati do kraja sezone i doci do promocije. Zanimljivo je i to da smo 8 utakmica za redom neporazeni. Utakmica protiv Proletera u Novom Sadu je bila za pamcenje, neverovatan comeback. Zanimljivo je da u tom mecu nismo ozbiljnije pripretili sve do postizanja gola za 3:1, definitivno mec koji je obelezio dosadanji tok takmicenja.
10. kolo
Слика
11. kolo
Слика
12. kolo
Слика
13. kolo
Слика
14. kolo
Слика
15. kolo
Слика
TABELA
Слика
Momci koji su bili daleko iznad svih ocekivanja i koji su bili oslonac ekipe u prvom delu sezone. Ocekujem mnogo od njih u nastavku.
Слика
Слика
Toliko za sada drugari, vidimo se u nastavku sezone, ili po zavrsetku prelaznog roka. :poz:
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Srećno :claping:
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

U toku zimske pauze dobio sam novi ugovor, uprava se malo otvorila (dobili smo lep novogodisnji poklon) i samim tim sam dobio vecu motivaciju za nastavak takmicenja.
Слика
Слика
Odlicno smo startovali na pocetku drugog dela takmicenja, sve je bilo idealno. Naravno, morali smo da pokvarimo utisak serijom losijih rezultata i da time dovedemo promociju u pitanje.
Слика
U nastavku mnogo srece, i Radnicki i Sindjelic su isli iz kiksa u kiks sto smo mi iskoristili. Ostvaren je neverovatan uspeh, malo ko je ocekivao da cemo izboriti opstanak a mi smo uzeli titulu! Nemam sta da kukam, odbrana jeste bila ocajna ali kako bilo kome zameriti posle ovakvog uspeha? Ja sam odusevljen, nista slicno nisam ocekivao. Par igraca me je bas iznenadilo, cak je i nasa omladinska "skola" izbacila jednog sasvim pristojnog igraca koji ce tek dobiti pravu sansu.
Слика
UTAKMICE
Слика
KONACNA TABELA
Слика
NAJBOLJI IGRAC
Слика
KLINAC IZ "SKOLE"
Слика
Zaista neverovatna sezona iza nas, ostaje nam da uzivamo u pauzi i da se polako pripremamo za izazove u Superligi. Stvarno ne znam sta da ocekujem od sledece sezone, u glavi mi se mota samo opstanak. Videcemo, dosta toga ce zavisiti od prelaznog roka u kome cemo morati da budemo veoma aktivni, realno ovaj tim nema nikakve sanse da pripreti bilo kome iz naseg najelitnijeg takmicenja.
Toliko od mene za sad, pozdrav i cujemo se uskoro! :yes:
Последње учитавање од krivokuca дана 10 Апр 2018, 22:06, учитано 3 пута укупно.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Iznenadjenje ili ne?
Huh, ne znam odakle da krenem. Po zavrsetku prosle sezone desilo se dosta pozitivnih stvari. Dobili smo profesionalni status, to nam je u velikoj meri pomoglo u dovodjenju igraca koji ce biti oslonac tima za ovu sezonu. Izgradnja koja je pocela je na zalost stopirana, nedostatak novca je ucinio svoje.
Слика
Слика
Prelazni rok smo odradili sasvim korektno. Nije bilo bas mnogo novca, ali iskreno sam zadovoljan ucinjenim. Nemamo ekipu za sam vrh tabele ali mislim da mozemo da se borimo za Playoff. Najvise je pojacan napad, doveli smo dva stvarno odlicna igraca, Kopitovic i Jovica (nije Luka). Jovica smo ispred nosa ukrali nikom drugom nego Zvezdi. Najzvucnije pojacanje je svakako Marko Pavlovski, dosao je bez obestecenja, iznenadio sam se kada je prihvatio da pregovara, a mozete tek da zamislite kako mi je bilo kada je potpisao. Dovedeno je dosta klinaca, promenio sam malo filozofiju i resio da dovodim igrace za buducnost. Ne znam koliko mi je to pametno, obzirom na to da nemamo 18 kvalitetnih igraca koji mogu da igraju Superligaski fudbal, videcemo. Dosta igraca je napustilo klub, vecini nisam zeleo da produzim ugovore, a ostali su otisli za 0din. Tri mladica sam poslao na pozajmice jer ni ove godine nece moci da konkurisu za prvi tim.
TRANSFERI
Слика

Pocelo je i prvenstvo. Nesto losiji start, stvarno nismo imali srece. Protiv Mladosti rano dobijemo crveni karton, protiv Cuke primamo gol u finisu... Utakmice koje smo dobili su stvarno lepo odigrane, opet odbrana nije delovala najbolje ali ne mogu da ne budem zadovoljan. Vojvodinu smo odvalili u sred Novog Sada sa 6:3, dobili Radnicki u Nisu i uzeli bod Zvezdi kod kuce. Sve u svemu zaista odlicno za sad. Ono sto nas je sluzilo prosle sezone u Prvoj ligi sada nas ne sluzi, povrede nas unistavaju. Pre pocetka prvenstva prvi izbor na golu se povredjuje, u nastavku nas najbolji igrac Marko Jovic na utakmici sa Radnikom povredjuje sam sebe, odsustvo 2-3 meseca. Posle njega povredjuje se Marko Pavlovski na mecu sa Vojvodinom, takodje povredjuje sam sebe, odustvo 2 meseca. Ni tu nije stalo, standardni levi bek, Marko Ristic se povredjuje protiv Zvezde, i bas dok je lezao na terenu mi primamo gol, odustvo 2 meseca, i jos se povredio standardni desni bek Ilicic na 2 nedelje. Jedno je sigurno, Marko je veoma malerozno ime u nasem timu. Jovic je resetao do povrede, srecom Kopitovic ga je odmenio na najbolji moguci nacin i nastavio tamo gde je Jovic stao. Ostaje nam da se nekako skrpimo dok se ne oporave glavni igraci i da nastavimo jos jace.
UTAKMICE
Слика

TABELA
Слика
GLAVNI IGRACI
Слика
Слика
Слика
Слика
Toliko za sada, ne znam kada ce biti sledeci izvestaj ali se nadam da ce biti uskoro, pozdrav! :poz:
Последње учитавање од krivokuca дана 13 Апр 2018, 01:57, учитано 2 пута укупно.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”