Nek se Marakani vrate slavni dani!!!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
srbendacarapan
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 14 Феб 2018, 04:07
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Nek se Marakani vrate slavni dani!!!

Порука од srbendacarapan »

Слика
Nikolić preuzeo Crvenu zvezdu
Слика


Vrelog junskog dana, tektonski poremećaj uzdrmao je crveno-belu stranu Topčiderskog brda. Vadan Milojević napustio je kormilo Crvene zvezde iz za sada nepoznatih razloga.
Nekoliko dana pred start priprema vicešampion Srbije našao se u teškoj situaciji- kome dati "vruć krompir u ruke". Spekulisalo se tokom dana o mnogim imenima poput Ilije Petkovića, Vladimira Petrovića, a na posletku i Milana Živadinovića; ali na klupu Crvene zvezde seo je anonimni Dragan Nikolić. Završio je trenersku školu FSS-a, radio kao pomoćnik treneru Saši Jankoviću u Standardu.
Zvezdan Terzić i upravni odbor dali su mu jednogodišnji ugovor, a danas u prostorijama kluba pred više desetina novinara Dragan je i zvanično predstavljen medijima.



Слика

"Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas ovde u hramu fudbala. Svi znamo šta je Crvena zvezda na ovim prostorima; najtrofejniji klub kroz koji su prošli mnogi veliki igrači,a takođe i mnogi treneri. Kada sam obavešten od svog menadžera da je Crvena zvezda zainteresovana za moje usluge nisam se sekunda dvoumio oko pristanka. Od ranog detinjstva vaspitavan sam da se u životu voli samo jedan klub, a to je Crvena zvezda. Dolazim pun želje i motiva da pojedine stvari vratim na svoje mesto, kad to kažem mislim na titulu prvaka države i povratak našeg kuba u evropska takmičenja gde i pripada. Svestan sam situacije u kojoj preuzimam ekipu, ali mišljenja sam da imam dovoljno vremena da stvorim dobar tim koji će u domaćem prvenstvu da gazi sve, a koga će se u Evropi mnogi evropski klubovi plašiti."


Слика

"Pre svega želeo bih da vas pozdravim sve i da poželim dobrodošlicu našem novom treneru. Dragan Nikoić, manje poznat našim medijima važi za jednog od najtalentovanijih mladih trenera koje Srbija ima. Voli mlade igrače i ne libi se da im ukaže šansu što sam kroz razgovor s njim i zaključio. Kada smo mu ponudili ugovor izneo nam je jasnu viziju igre i tima kakav želi, a naš upravni odbor jednoglasno ga je imenovao za novog šefa stručnog štaba. Do početka priprema ima dovoljno vremena da vidi sa kakvim igračkim kadrom raspolaže i šta je po njemu neophodno dovesti. Pripreme ćemoodraditi na Kipru, gde ćemo odigrati par kontrolnih mečeva. Nadam se da od ovog dana doaze neki trofejniji dani za Crvenu zvezdu."



Pitanja novinara :

Слика


*"Gospodine Nikoliću, kakvi su prvi utisci po dolasku u Crvenu zvezdu?"
-"Pa utisci su fenomenalni! Ne mogu da sakrijem zadovoljstvo i sreću što je baš meni ukazana ova velika čast. Osećam se kao kod kuće i nadam se da je preda mnom i pred zvezdom sveta budućnost."

*"Gospodine Mrkela, hoće li biti promena u igračkom kadru?"
-"Kao što sam rekao sve ćemo raditi u dogovoru sa šefom struke. Prinuđeni smo da živimo od prodaje igrača, ali ako trener za nekog smatra da je neophodan učinićemo sve da ga zadržimo."

*"Dragane, vremena ima sve manje, nekoliko nedelja do početka kvalifikacija za LE. Mislite li da ima vremena da uigrate tim?"
-"Iskren da budem, da ne mislim ne bih danas bioo ovde. Imamo dosta vremena da se upoznamo i krenemo u novi način rada. Nastojaćemo da stvorimo ekipu koja igra napadački fudbal sa puno golova."

*"Nikoliću, mislite li da zvezda ima odlično popunjen tim na svim pozicijama?"
-"Delimično poznajem igrački kadar,narednih dana sa strzčnim štabom videću sa čim raspolažemo i po tome ću se upravljati."

*"Hoće li biti promena u stručnom štabu,pitanje za novog trenera?"
-" Do početka priprema sve će vam biti jasnije, do nekih sitnijih promena će doći sigurno."





[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Gcf1-ejsKC4


Pozdrav za sve vas koji voite da pratite i pišete priče o svojoj karijeri. Nov sam na forumu, inspirisan Zvezdinim uspesima, rešio sam da počnem svoju priču. Pisaću mesečne izveštaje, predstavljanje pojačanja, a izveštaj priprema kad ih završim. Nadam se da ćete me pratiti i da ću uspeti da vratim titulu na Marakanu. :love: :zvezda: [/youtube]
Последње учитавање од srbendacarapan дана 14 Феб 2018, 23:37, учитано 1 пут укупно.
Jel znas kako se postaje sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze,i pobedis! Nebojsa Glogovac<3
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

nastavi
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”