Igrajmo taj tango smrti

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Igrajmo taj tango smrti

Порука од Набеђен »

Đukić podneo ostavku!
Слика
Fudbalski klub Partizan od danas je bez trenera. Kako saznaje naš portal Miroslav Đukić je iz privatnih razloga odlučio da napusti Partizan i vrati se u Španiju. Naredni dani će pokazati da li je u pitanju novi klub. Pokušali smo da stupimo u kontakt sa našim trenerom ali on je bio nedostupan za medije.

Povodom odlaska Đukića iz kluba se oglasio predsednik Milorad Vučelić:
Šokirani smo ali i razumemo velikog partizanovca gospodina Đukića. On nam je objasnio svoje razloge i razišli smo se u mirnom tonu. Odlučio je da oprosti Partizanu sva dugovanja i na taj način je pokazao svoju ljubav prema klubu.

Na pitanje kada će biti poznat novi trener Partizana predsednik je odgovorio da će o tome odlučivati Ivica Iliev i da će se to ubrzo rešiti.

U svakom slučaju će Partizan morati brzo da reaguje jer slede kvalifikacije za Ligu šampiona i letnji prelazni rok.

Vladimir Ivić na klupi crno belih?
Слика
Nakon iznenadnog odlaska Miroslava Đukića, čelnici Partizana na čelu sa Ivicom Ilievim bacili su se u potragu za rešenjem na klupi. Tim povodom se jutros sa Vladimirom Ivićem našao Ivica Iliev. Kako naši izvori tvrde, u načelu su dogovorili saradnju i ostaje samo da se dogovore oko finansijskih detalja i dužine ugovora.
U toku dana u klubu su se pojavile informacije i da Partizan ima rezervnu varijantu ali o njoj se malo pričalo i razmišljalo jer akcenat je stavljen na Vladimira Ivića.
Ivica Iliev očigledno nema sreće sa trenerima u svom mandatu s obzirom da je nakon Marka Nikolića i Miroslav Đukić svojevoljno napustio klub.
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

daj nastavak
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Ivić odbio Partizan!
Слика
Iako se spominjao kao najozbiljnija opcija za klupu Partizana, Vladimir Ivić ipak neće sesti na klupu kluba u kome se igrački afirmisao. Zastoj je nastao oko pojačanja koje je tražio Vladimir Ivić koji je kako naš list saznaje tražio igračke koji finansijski nisu u rangu Partizana.
Ipak, da je moguće da dođe do preokreta nagovestio je generalni direktor Partizana Miloša Vazura:
"Imamo trenera, sutra ili prekosutra će biti promocija."

Na pitanje da li je reč o Vladimiru Iviću nasmejao se i rekao da ćemo blagovremeno biti obavešteni.

Partizan angažovao trenera
Слика
Fudbalski klub Partizan ima trenera. Nakon odlaska Miroslava Đukića čelnici kluba su se našli u nezgodnoj situaciji koju su rešili danas u prepodnevnim časovima angažovanjem malo poznatog Nenada Miloševića. Kako su objavili na sajtu kluba u pitanju je jednogodišnji ugovor.
Što se tiče trenera, njega su na sednici Upravnog odbora predložili Vladimir Vuletić i Miloš Vazura. Naime novi trener crno-belih je bio jedan od ljudi koji je na organizovanim ekskurzijama Pravnog fakulteta zajedno sa Vazurom i Vuletićem vodio fudbalski tim tog fakulteta kao trener.
"Jako sam ponosan na činjenicu da smo doveli ovakvog trenera. Pre svega veliki Partizanovac i čovek koji za fudbal i Partizan živi! Samo ljudi koji su van fudbalskih tokova mogu da kažu da je naš novi trener anonimus a kamoli fudbalska neznalica."

Vladimir Vuletić je potvrdio da će danas u 13 časova biti promocija novog trenera Partizana koja će biti uživo prenošena na kanalu TV Partizan.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Doveli smo ono što smo želeli
Слика
Dobar dan kolege, hvala vam sto ste dosli u ovolikom broju da ispratite promociju novog trenera Partizana. Na početku će vam se obratiti sportski direktor Ivica Iliev.

- Dobar dan svima. Kao što znate Miroslav Đukić je napustio klub i vratio se u Španiju. U pitanju su razlozi privatne prirode i Partizan tu ništa nije mogao. Jako sam srećan danas jer je klub odreagovao brzo i rešio pitanje trenera. Pred vama je čovek koji je imao apsolutnu podršku celokupnog upravnog odbora kluba i koji će siguran sam napraviti velike stvari ovde. Doveli smo baš ono što smo želeli, trenera koji će biti uz tim konstantno i kome je partizan na prvom mestu. Znate, odavno nisam iskoristio onu moju reč bomba ali evo prilike i za to. Ovo je trenerska bomba.

Hvala direktore, reč ima naš novi trener, Nenade dobrodošao, koji su tvoji prvi utisci povodom dolaska u Partizan?
- Pre svega, da pozdravim sve prisutne, hvala što ste došli u ovolikom broju. Što se tiče utisaka, jako sam srećan jer sam u Partizanu, ostvario sam svoj san, da preuzmem klub koji volim i verujem da ću zajedno sa igračima napraviti nešto veliko jer imamo grupu igrača koja može mnogo. Na meni je da ih usmerim i da ih sačuvam od spoljašnjih faktora i da im misli budu samo na terenu.

Hvala Nenade, kolege izvolite sa pitanjima:

U medijima su se pojavile informacije da ste bili blizak saradnik profesoru Vuletiću i Milošu Vazuri prilikom vođenja fudbalske selekcije Pravnog fakulteta. Da li ste spremni za ono što sledi tj. za klupu Partizana jer ovo je ipak mnogo ozbiljnije od toga što ste radili?
Слика
- Ja ću odgovoriti na ovo pitanje. Prestanite više s tim pričama, svi vi! Ja ovde pravim Partizan koji će da uđe u grupnu fazu Lige šampiona. Neću više da čujem ta pitanja. Otkad postoje Partizan i Crvena Zvezda mnogo je primera gde su treneri počinjali svoje karijere baš na klupama ovih klubova. To više neću da čujem dok sam ja direktor u Partizanu. Ja garantujem za ovog čoveka. Prema tome ja sam sportski direktor i ja pravim tim. Tačka!

Koliko ste upoznati sa timom, da li ste već razmišljali o formaciji i načinu igre?
- Što kaže moj prethodnik, mi smo Partizan, idemo po protivnika jer to je u krvi Partizana. Igraćemo što je ofanzivnije moguće u zavisnosti od protivnika. Gledaćemo da kroz posed ubijemo protivnika i na taj način dođemo do njegovog gola. Sa timom sam upoznat ali ću na pripreme povesti veliki broj igrača i svi će imati priliku da mi se dokažu.

Pitanje za sportskog direktora, što se tiče pojačanja da li se već nešto zna?
- Da, dva igrača su nam na skeneru, obojica su velika želja trenera i sa njima su već uspostavljeni kontakti jutros i očekujem brzu realizaciju ta dva transfera.
Слика
Kako procenjujete šanse tima u pohodu na Ligu šampiona?
- Težak je put do tamo, ima nekoliko kvalitetnih protivnika i to neće biti ni malo lako. Ali ne idem ja tako daleko, prvo da se mi uigramo, zategnemo i nakon toga ćemo pričati o protivnicima. Mi moramo da gledamo samo sebe i ono što mi pružamo. Ukoliko mi budemo na nivou ne brinem se ko god da je sa druge strane.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Marković i Ebue novi igrači Partizana
Kao što je i najavljeno juče na promociji novog trenera Partizan je dobio nova dva igrača. U pitanju su Saša Marković, bivši igrač Partizana i doskorašnji igrač Kordobe i Emanuel Ebue bivši igrač Arsenala.
Saša Marković se vratio u Partizan po 3. put. Centralni vezni igrač je predstavljen na stadionu Partizana dan nakon promocije novog trenera Nenada Milosevića. Igrače je medijima predstavio sportski direktor Ivica Iliev.
Слика
- Marković je bio prva želja trenera i mi smo odmah krenuli u realizaciju ovog posla. Velika želja je postojala i kod samog igrača, posebno nakon iznetog plana koji imamo sa njim. Ugovor je potpisan na 3 godine.

Drugo pojačanje je Emanuel Ebue , bivši desni bek Arsenala, Galatasaraja. Ebue je bez angažmana skoro 2 godine i u teškoj je finansijskoj situaciji i pitanje je koliko će moći da pomogne novim saigračima
Слика
- Doveli smo igrača koga ne treba posebno predstavljati, igrač svetske klase i siguran sam pun pogodak za nas. Još jedan igrač na kome je insistirao naš trener. Ugovor je potpisan na godinu dana. I on i Saša će ići u Beč na pripreme sa ekipom.

Okončane pripreme u Beču
Partizan je pripreme za predstojeće kvalifikacije za Ligu šampiona odradio u Austriji tj. u blizini Beča. Trener crno belih je na ovaj put poveo čak 35 igrača. Svi igrači su dobili priliku da se nametnu treneru za predstojeću sezonu.
Crno beli su odigrali pet pripremnih utakmica i ostvarili su 3 trijumfa uz 1 remi i 1 poraz od rimskog Lacija.
Слика
Sa nama je naš trener, naš vođa pa da ga pitamo malo više o ovim pripremama?

- Moje prve pripreme sa ekipom su završene i mogu reći da sam vrlo zadovoljan. Naspram sebe smo imali kvalitetne protivnike tako da su svi igrači imali priliku da se nametnu i da vide gde su u ovom trenutku. Fizički smo napredovali i spremni smo za napore koji slede.

Evidentno je u kojoj će formaciji igrati Partizan pa možete li nam to malo prokomentarisati?

- Pa ovo je sistem koji može biti i defanzivniji i ofanzivniji u zavisnosti od protivnika i onoga što je nama potrebno. Zadovoljan sam jer su igrači prihvatili sve moje taktičke zamisli i počeli su da ih sprovode. Naravno i dalje to nije na onom nivou koji nam je potreban ali ponavljanjem i treniranjem će to doći na svoje.
Ceo ovaj koncept je osmišljen u saradnji sa mojim taktičkim uzorom Mamaoom koji će biti zaslužan ukoliko Partizan uradi nešto veliko u mom mandatu.


Čak 35 igrača na pripremama, veliki broj Partizanove dece, da li ste odredili svoj neki uži tim za takmičarske mečeve?
- Ja sam došao da bih Partizanu doneo novu energiju, to mogu uz mlade igrače koji tek treba da nauče šta je Partizan. Nekoliko njih će biti i u prvoj postavi i dobijaće šansu sa klupe. Naravno, dozirano i po zasluzi. Mada ne sumnjam u njih, u pitanju su jako talentovani igrači.
Što se tiče mog izbora igrača to ću ja u saradnji sa mojim saradnicima odlučiti a javnost će blagovremeno biti obaveštena. Ali da, određeni igrači imaju odrešene ruke.


Prvi protivnik u pohodu na Ligu šampiona je Žalgiris, šta znamo o njima?
- Jedna jako opasna ekipa koja igra na kontre i duge lopte. Pokušaćemo da posed prebacimo kod nas, da mi diktiramo tempo i da igramo sa što manje grešaka. Ovim putem pozivam i navijače da nam pomognu u toj utakmici i da napune stadion.

Partizan prodao četvorku
Слика
Jasno je na koga je trener crno belih mislio kada je rekao da određeni igrači imaju odrešene ruke.
Partizan su napustili levi bek Nemanja Miletić koji je potpisao za Osijek a obeštećenje iznosi 200 hiljada evra.
Zadnji vezni Milan Radin je prešao u Čukarički za 75 hiljada evra.
Milan Jevtović će takođe u Hrvatsku tj. u Rijeku za 200 hiljada evra.
Leandre Tavamba se ne uklapa u koncepciju trenera Miloševića te je otišao u Mec za 600 hiljada evra.

Trenutno nema najava o novim transfer aktivnostima Partizana ni po pitanju dolazaka ni po pitanju odlazaka.
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Flojd 8 »

Grobar samo tako nastavi i dao Bog da budes iza Zvezde!
Haha salim se prica ti je odlicna samo da potrajes. :winner: :cigara:
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Parni valjak pregazio Žalgiris!
Слика
Fudbaleri Partizana jednim krupnim korakom su preskočili Litvanskog šampiona Žalgiris. Očigledno je da fudbalska sekcija Žalgirisa nije jaka kao košarkaška koja ima i slavniju prošlost.
Fudbaleri Partizana su u prvom meču jednostavno dominirali terenom i to je pokazao rezultat, čak 6:0 za Partizan. Najbolji pojedinac meča bio je mladi Đorđe Jovanović koji je postigao čak 3 gola.
U revanš utakmici su crno beli kombinovali sa sastavom ali ni to nije bila preprka da se dođe do pobede u gostima od čak 3:0. Istakao se novajlija Đorđe Ivanović koji je pored gola imao nekoliko ključnih pasova u naletima crno belih.

Crno beli će u 3. kolu kvalifikacija koplja ukrstiti sa starim znalcima, bugarskim Ludogorecom. Prvi meč je u Humskoj a revanš sedam dana kasnije u Razgradu.

Partizan pobedio u derbiju
Crno beli su nakon uspeha u Evropi nanizali i pobede u šampionatu. Po rezultatima bi se reklo dominantno.
Partizan je svoj prvi meč odigrao u Čačku protiv Borca i namučio se itekako. Imao je Borac svoje šanse da dođe do gola ali ispostavilo se da je samo Zoran Tošić bio miran u 25. minutu utakmice kada je postigao gol za konačnih 0-1.
Uvek nezgodni brđani, stigli su u Humsku ali nisu pružili ozbiljniji otpor četi Miloševića. Na samom startu utakmice je na asistenciju Uroševića prvenac u dresu Partizana postigao mladi Strahinja Jovanović koji se nije tu zaustavio već je postigao još jedan pogodak pred kraj utakmice. Marko Janković je samo povećao konto na stranu crno belih za konačnih 3-0.
Očekivalo se puno od večitog derbija na stadionu Rajko Mitić jer je u pitanju bio duel naših evropskih predstavnika i 50 000 navijača je to i dobilo. Jedna tvrda utakmica u kojoj su crno beli uspeli da slome blok Crvene Zvezde preko Tošica u 25. minutu. Zvezda nije uspevala da uspostavi svoj ritam i nije ozbiljnije ugrozila crno bele do kraja utakmice. Na početku drugog poluvremena je stigla i potvrda pobede crno belih preko Đoleta Jovanovića za konačnih 0-2.
Слика
- Jako sam zadovoljan načinom na koji igramo. S namerom sam smanjio intezitet treninga da bi igrači mogli sada u ovom jako bitnom periodu da pružaju najbolje igre.
Branimo se organizovano, gledamo da kroz posed osvajamo protivnikovu teritoriju i na taj način manje i grešimo da ne dozvolimo njihove nalete. Dosta smo rotirali i tek ćemo jer sledi nam duga sezona.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Partizan u plej ofu
Слика
Nakon jako tesnog dvomeča odlučen je učesnik plej ofa za ulazak u Ligu šampiona. U pitanju je, naš aktuelni šampion, Partizan. Ukupnim rezultatom 4-3 Partizan je izbacio više puta kobni Ludogorec i sebi obezbedio dvomeč sa Salcburgom za ulazak u najelitnije fudbalsko takmičenje na svetu.
U prvom meču je viđena bolja igra Partizana koji je poveo golom Đoleta Jovanovića. Odmah na startu drugog dela igre Bugari su izjednačili i dali nadu njihovim navijačima da će ipak doći do pobede ali tu nadu im je slomio mladi Svetozar Marković golom iz kornera za konačnih 1-2.
U revanš utakmici je viđena prava drama. Delovalo je da će partizan rutinski završiti ovaj dvomeč nakon gola Jovanovića u 13. minutu ali Ludogorec je preokrenuo rezultat i došao na korak od produžetaka. Ali da do njih ne dođe pobrinuo se neverovatni Jovanović koji je dva minuta pre kraja postigao prelep gol za erupciju na tribinama i time postavio konačan rezultat 2-2.

Crno beli i dalje bez poraza
Слика
U kombinovanom sastavu fudbaleri Partizana uspeli su u 4. kolu da zabeleže nov trijumf i pobede šabačku Mačvu sa 2-0. Golove su postigli Janković i Ožegović.
U 5. kolu domaće lige fudbaleri Partizana su demonstrirali svoj kvalitet i bukvalno pregazili Rad na Banjici sa 0-4. Svoje serije golova su nastavili Ožegović i Janković koji se ozbiljno nameću treneru za mesto u prvom timu.
Prvi kiks u ovoj sezoni partizan je zabeležio na svom stadionu protiv raspoložene ekipe Radničkog iz Niša. Nekoliko minuta je delilo Nišlije od kompletnog iznenađenja i pobede u Humskoj ali je to onemogućio Kosović lepim šutem sa 20 metara za konačnih 1-1.

- Čestitam momcima na izuzetnom uspehu u Evropi, samo mi znamo koliko je teško bilo igrati sa jako neugodnom ekipom Ludogoreca. Nismo se povukli, napali smo kada je trebalo i ta hrabrost se isplatila. Sada sledi Salcburg, skautiraćemo ih, videti na kom su nivou i uvideti način na koji možemo da ih napadnemo.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Partizan se plasirao Ligu šampiona!
Слика
Partizan se po 3. put u svojoj istoriji plasirao u Ligu šampiona. Napravili su crno beli izvanredan uspeh i to protiv favorizovanog Red Bul Salcburga.
U Beogradu se se činilo da će Austrijanci otići sa pozitivnom rezultatom na revanš ali su opet crno beli u finišu utakmice bili precizni i smireni. Prvo je iz penala Marko Janković bio precizan u prvom minutu nadoknade a zatim samo minut nakon te proslave Đorđe Ivanović svojim drugim golom doneo Partizanu velikih 3-1.
U Austriji je viđena još jedna predivna fudbalska predstava našeg šampiona koji je opet uspeo da pobedi na krilima i danas odličnog Đorđa Ivanovića. Ovog puta sa 1-2.

Našeg jedinog predstavnika u Evropi u grupi Lige šampiona očekuju spektakli sa Borusijom Dortmund, Monakom i Romom.

Zvezda lider nakon novog kiksa Partizana
Слика

Po jako teškom terenu u 7. kolu domaćeg prvenstva crno beli su golom Strahinje Bošnjaka nakon kornera na početku drugog poluvremena uspeli da savladaju domaću Napretka rezultatom 0-1.
Fudbaleri Partizana uspeli su da prenesu dobar ritam iz evropskih utakmica i na domaći šampionat. Ovog puta je savladan Radnik iz Surdulice rezultatom 3-1.
Deluje da je povreda Marka Jankovića uticala na ekipu Partizana da pruži partiju kakva se od njih očekivala. Nisu uspevali da uspostave kontrolu nad mečom ali su ipak uspeli da izjednače preko Zorana Tošića za konačnih 1-1.
U derbiju 10. kola Jelen superlige Srbije fudbaleri Partizana su pobedili Vojvodinu rezultatom 2-0. Kontrolisali su crno beli igru od samog starta utakmice tako da pobednik nije dovođen u pitanje.

Tabela

Crvena Zvezda 27
Partizan 26
Radnički Niš 17
Vojvodina 16
Maroni poslednja lasta u prelaznom roku
Слика

Gonzalo Maroni potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom. I pored najava da neće biti novih akvizicija u ovom prelaznom roku crno beli su doveli omalenog osamnaestogodišnjeg vezistu. Argentinac koji je fudbalske korake napravio u dresu Boke Juniors danas je predstavljen u Humskoj 1.

- Dobar dan svima, jako sam srećan što smo tu danas. Razlog našeg okupljanja jeste potpis ovog perspektivnog a već velikog igrača. Činjenica da smo promenili planove vezane za ovaj prelazni rok dovoljno govori o kvalitetu ovog igrača. Zahvalio bih se direktoru Vazuri koji je prepoznao trenutak, dozvolio da klub finansijski istupi i potpiše ovog momka koji će biti i zalog za budućnost a doneće i kvalitet odmah. Moja velika želja je ispunjena.- rekao je Iliev.

Spekuliše se o cifri od čak 3,5 miliona evra koju je klub izdvojio za ovog igrača, ima li istine u tome?
- Nećemo pričati o ciframa, neću da dečka opteretimo kao što je bio slučaj sa Sejdubom Sumom. Mogu samo da kažem da smo i mi i Boka zadovoljni ovih poslom. - završio je sportski direktor Partizana.

Joveljić i Adžić umalo završili u Partizanu!
Слика
Umalo smo poslednjeg dana prelaznog doživeli kompletan šok. Kako saznaje naš list crno beli nisu žalili novac da dovedu najtalentovanije momke Crvene Zvezde. Čak je Crvena Zvezda i pristala na to ali igrači ipak nisu pristali na ponudu Partizana zbog poštovanja prema klubu koji ih je stvorio. Iz kluba nisu hteli ni da potvrde ni da demantuju ovu priču.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Partizan na dobrom putu
Слика
Nakon odigrana 3 kola u grupi C Lige šampiona naš šampion se vrlo dobro drži u izuzetno kvalitetnoj grupi. Sa čak 4 boda iz 3 utakmice fudbaleri Partizana drže 2. mesto iza favorizovanog Monaka.
Na otvaranju takmičenja Partizan je dočekao Romu na svom stadionu koji je bio mali da primi sve zainteresovane ljude. Utakmica je počela kao iz snova, golom Zorana Tošića u 8. minutu. Imala je Roma inicijativu u većem delu utakmice ali su se crno beli organizovano branili i odbranili sve do 88. minuta kada je iz kontre opet isti igrač postavio konačnih 2-0.
Da je najbolja ekipa u grupi Monako je pokazao i protiv Partizana. Dominirali su francuzi svih 90 minuta. Partizan je uspevao u dva navrata da pronađe rupe u odbrani i to je bilo sve što se moglo uraditi protiv ovako ozbiljnog protivnika. Rezultat 4-2 je ispao i povoljan po našeg predstavnika.
Još jedan spektakl je priredio Partizan svojim navijačima, ovog puta protiv Borusije iz Dortmunda. Pored rezultata 0-0 navijače Partizana može da raduje i način na koji je do njega došlo. Imali su crno beli više od igre, posed, šanse ali je falilo iskustva i sreće da se dođe do nove pobede.

Tabela
Monako 7
Partizan 4
Borusija 2
Roma 2

Trka večitih se nastavlja
Слика

I nakon novih 5 odigranih kola, stanje na tabeli ostalo je nepromenjeno. Večiti su vezali pobede i na taj način suvereno drže vodeća mesta u šampionatu nakon prvog dela. Ali ostaje za napomenu da Partizan ima meč manje zbog obaveza u Evropi.
Dočekao je Partizan Spartak iz Subotice i reklo bi se i rutinski je dobio. Golovima Jankovića i Jovanovića crno beli su sebi obezbedili miran tempo meča a tek pri kraju je Spartak preko Jocića došao do počasnog pogotka za konačnih 2-1.
Crno beli su sa još jednom dominantnom partijom u šampionatu uspeli da održe korak za Crvenom Zvezdom. Zasluge za to idu Jovanu Nišiću koji je sa dva gola obezbedio Partizanu nova 3 boda.
Standardno nezgodan teren, standardno tvrd protivnik. Ipak Marko Janković se najbolje snašao u 67. minutu i postigao je pogodak za veliko slavlje crno belih.
Apsolutna dominacija Partizana i ponovo raspoloženi Đorđe Jovanović su slomili otpor Borca iz Čačka. Otvorili su crno beli rano protivnika a u toku poluvremena su samo povećali prednost. U drugom delu su održavali razliku.

Tabela
Crvena Zvezda 40
Partizan 38
Vojvodina 29
Radnički Niš 25

- Vidim da su svi iznenađeni ovakvim našim partijama u Evropi i šampionatu ali ja nisam preterano. Momci dobro rade na treninzima, zalažu se na pravi način na utakmicama i rezultati su samo iz tog razloga i povoljni. Nama sledi jako težak period u Ligi šampiona jer ćemo gostovati u dva navrata tako da ćemo teško do zime u Evropi.
Što se tiče domaćeg šampionata Crvena Zvezda igra neverovatno, imaju odličnog Boaćija koji je nezaustavljiv tako da nas tu čeka težak zadatak. Kako god da bude do kraja, podrška ovim momcima ne sme da izostane jer u pitanju je jako talentovana grupa ljudi koji će tek igrati ono najbolje.
Последње учитавање од Набеђен дана 09 Феб 2018, 11:25, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Partizan se oprostio od Evrope
Слика
I pored dobrog starta u prva dva kola i crno beli nisu uspeli u narednim utakmicama da dođu do preko potrebnih bodova i sebi obezbede zimu u Evropi.
Borusija Dortmund je nakon kiksa u Humskoj došao do osvete na svom stadionu. Partizan se nije obrukao, čak naprotiv ali je ipak iskustvo nemaca dovelo do njihovog trijumfa. Preko Gecea i Širlea su došli do pobede od 2-0.
U velikom spektaklu na Olimpiku ekipa Rome je savladala Partizan u borbi za 3. mesto rezultatom 4-1.
Imao je Partizan posldnju priliku da sebi obezbedi 3. mesto zbog kiksa Rome protiv Dortmunda ali im to nije pošlo za rukom jer je Monako pokazao klasu. Ređali su šanse i golove za konačnih 1-4.

Tabela
Monako 13
Borusija 11
Roma 5
Partizan 4

Partizan vodeći na polusezoni
Слика

I pored toga što večiti dele prvo mesto partizan je zbog boljeg međusobnog skora u prednosti u odnosu na Crvenu Zvezdu.
Prvo poluvreme je bilo dovoljno za pobedu crno belih protiv Čukaričkog. Đorđe Jovanović je još jednom potvrdio svoj talenat i obezbedio Partizanu pobedu od 1-3.
U još jednom večitom derbiju viđena je ogromna borba. Bila je Crvena Zvezda dominantna ali je Gonzalo Maroni dokazao zašto je doveden kao veliko pojačanje i svojim golom u finišu meča obradovao ceo stadion. Rezultat je bio 2-1.
Očigledno umorni crno beli nisu pružili kvalitetnu partiju ali su uspeli iz pravilno dosuđenog jedanaesterca da dođu do trijumfa od 0-1. Strelac je bio Marko Janković.
Konačno i jedan miran i dominantan meč viđen je od Partizana protiv ekipe Rada. Opet je ostvarena pobeda kao i u prvom duelu od 4-0.
Ponovo je Radnički iz Niša bio koban po ekipu Partizana. Izdržale su Nišlije svih 90 minuta i sačuvale bodu borbi za plej of. Fudbaleri Partizana jednostavno nisu imali mir i svežinu da bi nešto više uradili. Na kraju 0-0.
Prvo poluvreme mirno a početak neverovatan. Za dva minuta je Napredak došao do velike prednosti koju je Partizan minut kasnije smanjio a zatim i sustigao u pretposlednjem minutu meča golom jedinog raspoloženog Zorana Tošića. Na kraju 2-2 za drugi uzastopni kiks crno belih.
Preko potrebna je bila pobeda partizanu da bi prekinuli negativan niz koji su imali u šampionatu. To se i primetilo u igri crno belih koji su i pored brojnih šansi ostajali kratkih rukava. jedino je Jovan Nišić imao preciznost i svojim golom je doneo Partizanu sva tri boda. Na kraju konačnih 0-1.
Za kraj polusezone rapoloženje među igračima Partizana bilo je na nivou. Velika pobeda od čak 5-1 za zvaničnu krunu na polusezoni.

Tabela
Partizan 58
C. Zvezda 58
Radnički N 41
Vojvodina 39

- Žao mi je što u Evropi nismo mogli više ali treba uzeti u obzir sve faktore i reći da smo naspram sebe imali moćnije protivnike i pre svega iskusnije koji su to pretočili i na teren. Ipak velika škola za nas i drago mi je što smo uspeli da napredujemo kroz trćanje sa najjačima.
U domaćem šampionatu smo na odličnom putu. Jako sam zadovoljan i pored nekoliko kikseva koji su realna stvar s obzirom na broj utakmica koji smo imali i energiju koju smo ulagali u ovom delu šampionata.
Okrećemo se prelaznom roku gde će biti samo najneophodnijih promena. To ću ja sa Ivicom da razmotrim i da donesemo odluku za benefit kluba.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Crno beli produžili saradnju sa trenerom
Слика
Stručnjak Partizana koji je u više navrata osporavan produžio je ugovor sa svojim klubom još dve godine. Plasman u Ligu šampiona, finansijska konsolidacija, forsiranje omladinske škole i dve pobede nad večitim rivalom očigledno su itekako uticale na čelnike kluba da produže ugovor sa Miloševićem.

- Istina je da smo produžili ugovor sa našim trenerom. Celokupan UO je podržao ideju Ivice Ilieva. Želimo da istaknemo da nije bilo nikakvih sporova niti prepreka oko produžetka saradnje tako da smo svi jako zadovoljni. Kada smo rešili prvu i najbitniju stvar za našu budućnost možemo da se okrenemo prelaznom roku, imamo ciljeve, ostaje da to sprovedemo u delo pre odlaska ekipe na pripreme u Maroko - istakao je generalni direktor crno belih Miloš Vazura.

Joveljić i Golubović u Partizanu!
Слика
Ono što je izostalo u prethodnom prelaznom roku crno beli su odmah početkom zimskog prelaznog roka sproveli u delo.
Sada već bivši mladi napadač Crvene Zvezde iznenadio je sve sa svojom odlukom da pređe u tabora večitog rivala. Joveljić je tek napunio 18 godina i uz Đorđa Jovanovića biće ozbiljan zalog za budućnost crno belih.
Petar Golubović , desni bek, je došao u ekipu Partizana iz Novare. Istekom ugovora Miroslava Vulićevića koji je u drugom planu kod trenera Miloševića ostalo je upražnjeno mesto na toj poziciji i Partizan je posegnuo za Golubovićem.

- Imam čast da predstavim dva nova igrača. Što se tiče Dejana, u pitanju je dečko koji je izuzetno talentovano. Bilo je jako teško dovesti ga jer i on je imao svoje neke strahove kako će sve ovo biti prihvaćeno u javnosti i od strane medija. Njegovi sportski motivi su jasni, on želi da igra. U Zvezdi nije dobijao šansu u prvom timu a ovde je prepoznao atmosferu forsiranja mladih igrača i to pokazuje da smo na pravom putu. Celokupan transfer je koštao oko 600 hiljada evra, evo zvanično da saopštim.
Što se tiče Golubovića, igraće na poziciji desnog beka, Miroslav Vulićević ostaje uz ekipu i pored isteka ugovora i uskakaće po potrebi tj. dok se ne pojavi nov angažman za njega - izjavio je Iliev


Suma i Ožegović napustili Partizan
Слика
Sejduba Suma očigledno nije opravdao očekivanja trenera i stavljen je na transfer listu. Najkonkretnija je bila Rijeka. Spominje se cifra od 300 hiljada evra. Ne treba zanemariti ni oslobađanje budžeta za plate jer Suma je bio jedan od plaćenijih igrača Partizana.
Dolaskom Joveljića, Partizan je rešio da oslobodio obaveza svog napadača Ožegovića koji se vratio u Kinu u ekipu Lioninga i od ovog transfera crno beli će inkasirati 550 hiljada evra.

Partizan završio sa pripremama
Слика

Fudbaleri Partizana su završili sa pripremama u Maroku. Po rezultatima bi se reklo da su se crno beli spremili za početak sezone i prvi duel u prvenstvu domaćeg prvenstva. Crno beli su odigrali 5 mečeva u kojima su zabeležili 4 pobede i 1 poraz.

- Zadovoljan sam urađenim, momci su došli raspoloženi na pripreme i evo pred prvu utakmicu u nastavku šampionata mogu da kažem da smo spremni za izazove. Uneli smo neke taktičke novine, bićemo ofanzivniji i čini mi se da su se igrači brzo privikli na ovaj sistem igre koji je sličan prethodnom.
Novi igrači su imali priliku da se dokažu i nametnu za prvi tim kao i ostali mladi igrači. Drago mi je što vlada ovakva atmosfera i verujem da će ovaj
sastav obradovati naše navijače novim trofejima.
Последње учитавање од Набеђен дана 11 Феб 2018, 21:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Partizan u prednosti pred plej of
Слика
Nakon odigranih 30 kola Jelen superlige fudbaleri Partizana se nalaze na 1. poziciji ispred večitog rivala kome će nakon deljenja bodova bežati samo 2 boda. Prvo kolo plej ofa će nam mnogo toga reći o šansama jednih i drugih da prođu prvi kroz cilj.

Fudbaleri Partizana su odmah na startu drugog dela šampionata kiksnuli u Surdulici. Slaba igra, malo ozbiljnih prilika doveli su do toga da konačan rezultat bude samo 1-1.

Za razliku od prethodnog meča, crno beli su sada demonstrirali kvalitet i uspeli su da pobede ekipu Bačke rezultatom 2-0. Golove su postigli Nišić i Joveljić.

U derbiju kola Partizan je odneo sva tri boda iz Novog Sada. Domaćin je bio bolji ali su crno beli u finišu meča preko svog najboljeg igrača ovog proleća Maronija došli do pobede. Rezultat je bio 1-2.

Još jedna odlična partija crno belih i raspoložen napad Partizana obezbedili su crno belima ubedljivu pobedu od 1-3.

Novu pobedu partizan je zabeležio kao domaćin protiv ekipe Voždovca. Imali su crno beli više od igre tokom svih 90 minuta ali je jedini pogodak postigao Janković iz jedanaesterca u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena za 1-0.

Veliki šok je priredila lučanska Mladost crno belima. Partizan je u jednoj otvorenoj borbi poražen sa 2-0.

Morali su crno beli da se iskupljuju nakon poraza u prethodnom kolu. Ceh je platio Zemun porazom na svom terenu od 1-4.

Iako rezultat tako ne govori, jedna jako neizvesna utakmica koja je rešena tek u nadoknadi vremena. Vakulko i Ivanović su obezbedili Partizanu pol poziciju pred plej of pobedom od 3-0.

Tabela

Partizan 77
C. Zvezda 73
Radnički Niš 52
Vojvodina 47

Zdjelar odabrao Levante!
Слика
Želeli su crno beli da produže saradnju sa Zdjelarom kome na kraju sezone ističe ugovor ali on je i pored ponude Partizana odabrao onu koja ga vodi u Primeru. Partizan je kako nezvanično saznajemo svom pouzdanom vezisti nudio platu od čak 350 hiljada evra po godini što bi ga činilo najplaćenijim igračem u timu. On je u načelu pristao na to i ostalo je da se potpiše ugovor ali brži je bio Levante koji je ponudio duplo više i Zdjelar se odlučio za finansijski unosniju ponudu. Partizanu ostaje da na leto popuni rupu na sredini terena kada Zdjelaru istekne pozajmica.
Последње учитавање од Набеђен дана 12 Феб 2018, 14:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Partizan nije uspeo!
Слика
I pored vođstva na polusezoni, i pored vođstva nakon 30 odigranih kola crno beli nisu uspeli u plej ofu šampionata Srbije da sačuvaju prednost u odnosu na Crvenu Zvezdu i da dođu do titule. Previše je kikseva Partizan sebi dozvolio u 7 odigranih utakmica da bi došao do trofeja.
Večiti derbi u 1. kolu plej ofa trebao je da mnogo toga odluči oko pitanja šampiona države ali to se nije desilo. Odigrale su obe ekipe jako otvoreno i hrabro ali na kraju je bilo nerešeno 1-1.

Uspeo je Partizan da sačuva 2 boda prednosti nakon novog derbija, ovog puta u Novom Sadu. Savladali su crno beli crveno bele rutinski sa čak 0-3.

Neverovatan meč i najgori trenutak da odbrana Partizana čak 3 puta kapitulira u toku jednog meča. Radnik iz Surdulice je pružio neverovatan otpor Partizanu i potpuno zasluženo je u 88. minutu oteo Partizanu plen. Na kraju velikih 3-3.

Sličan meč kao u Surdulici odigrao je Partizan protiv nezgodnog Radničkog iz Niša. Razlika u odnosu na prethodni meč jeste taj što je Partizanovo dete Marko Golubović postigao gol za 2-3 pobedu Radničkog i veliko slavlje navijača Zvezde.

Novu pobedu i prekid crnog niza Partizan je ubeležio protiv Čukaričkog. Odbrana Partizana ovog puta nije dozvolila sebi ogromne kikseve tako da je na kraju bilo 3-0.

Rutisnku pobedu i nadu za poslednje kolo šampionata Partizan je obezbedio protiv Voždovca koji je savladan rezultatom 1-3.

Znajući da je Crvena Zvezda pobedila Čukarički trener Milošević je u poslednjem duelu šampionata pružio priliku momcima koji nisu bili u prvom planu. Oni su opravdali očekivanja obezbedivši pobedu Partizanu od 2-0.

Tabela

C. Zvezda 54
Partizan 53
Vojvodina 36
Radnički N 36

- Jako mi je teško da bilo šta kažem povodom završetka prvenstva. Nadali smo se, verovali da možemo do trofeja ali ipak nismo izdržali i sami sebe smo srušili. Sva odgovornost ide na mene i ja ću polagati račune upravi kluba i navijačima. Igrači su u svaki meč ulazili sa ogromnom željom i energijom, u nekim trenucima nas je to koštalo i bodova. Znam da će ovi mladi igrači brzo pronaći nov motiv i podići se za naredne izazove, sve u svrsi da trofej vratimo u naše vitrine, gde mu je i mesto - završio je trener crno belih.

Partizanu kup!
Слика
Partizan nije završio sezonu bez trofeja. Uspeli su crno beli da osvoje nov trofej kupa Srbije.
Pretežno je trener crno belih forsirao mlade igrače i momke koji nisu u prvom planu za evropske izazove i oni su opravdali sva očekivanja. Za kraj je na Čairu srušena Mladost iz Lučana rezultatom 3-0.

- Drago mi je da smo došli do ovog trofeja, momci su ga itekako zaslužili. Ostvarili su ubedljive pobede u svim utakmicama i tako je bilo i u finalu. Ostaje im da uživaju u ovom uspehu, da odmore a onda da se vrate na teren i da pokažu da su najbolja ekipa u zemlji.

Da li čete ih vi predvoditi?

- Moja želja nije upitna. Vezan sam ugovorom za Partizan, lepo mi je ovde.
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Flojd 8 »

Cestitke na prvom trofejy buraz :-)
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Хвала :)
Испунио сам ти жељу, завршио сам иза Звезде :D
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Tomas Ernandez u Partizanu
Слика
Prvo pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku je argentinski defanzivni vezni igrač koji može da odigra i ofanzivnije. S obzirom da je istekla pozajmica Saši Zdjelaru, Partizan je bio primoran da traži rešenje za tu poziciju. Izbor je pao na argentinca Tomasa Ernandeza koji ima 19 godina. Spekuliše se da je vrednost transfera premašila transfer Maronija od 3,5 miliona za skoro duplo.

- Ponosan sam na činjenicu da smo uspeli da završimo pregovore sa ovim momkom i Riverom bez neke pompe i buke. Mnogo je to olakšalo celokupan ovaj posao. Što se tiče ovog momka on je preporuka našeg novog skauta Milinka Pantića. Pratio ga je nakon toga i Goran Arnaut i obojica su oduševljeni njegovim kvalitetom došli kod mene i rekli da ga obavezno dovedem. Igrač koji jako podseća na Žuku, igrač koji je izuzetno mlad i tek će da se razvija na pravi način. Ugovor je potpisan na 3 godine - izjavio je Iliev.

Partizan spreman za evropu
Završene su pripreme Partizana, reklo bi se da nikad ranije nisu počeli sa pripremama i nikad ranije ih ne završavaju. Odigrali su crno beli 4 provere pred prvi zvanični meč. Deluje da će Partizan nastaviti putem koji je i krenuo, disciplinovana igra sa dosta pogodaka.

Partizan u 3. kolu kvalifikacija za LE
Слика
Prvi protivnik i odmah ubedljive pobede Partizana. CSKA iz Sofije je samo na papiru bio ozbiljan protivnik Partizana, na terenu su crno beli ubedljivo savladali protivnika.
Prvi meč u Sofiji Partizan je pobedio rezultatom 0-3. Revanš utakmica u Beogradu bio je savršena prilika za navijače Partizana da po lepom danu uživaju u goleadi svog tima. Bilo je čak 5-2.

Rumunska ekipa Botošani bila je naredna prepreka Partizana za ulaz u LE. U prvom duelu u Humskoj viđena je još jedna neverovatna igra crno belih i ubedljiva pobeda 6-0. U revanšu je preostalo samo da se stvar privede kraju što su crno beli uradili reklo bi se sa pola snage za konačnih 1-1.

Partizanu sledi dvomeč sa Anortozisom.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Hrvat u Partizanu!
Слика
Fudbalski klub Partizan je od danas jači za još jedno ime. U pitanju je mladi reprezentativac Hrvatske Lovro Majer. Dvadestogodišnji vezista potpisao je trogodišnji ugovor sa crno belima i na taj način je druga lasta uz Hernandesa. Spekuliše se da je visina transfera 2 miliona evra.

- Novo ime koje smo doveli, igrač koji može da igra na poziciji ofanzivnog veznog i centralnog veznog. Srećan sam što smo još jednog talentovanog igrača priključili ekipi, ovo je dokaz da smo na pravom putu i da rastemo - istakao je Iliev.

Partizan je na ovaj način okončao prelazni rok, dovedeni su Hernandes i Majer uz nekoliko odlazaka.

Partizan u Ligi Evrope!
Слика
Drugu godinu za redom otkad je trener Partizana, Milošević vodi svoj tim u grupnu fazu nekog evropskog takmičenja, ovog puta je u pitanju Liga Evrope.
Crno beli su u 3. kolu kvalifikacija ponovo imali reklo bi se lak posao. Savladali su kiparskog predstavnika Anortozis pre svega u Beogradu rezultatom
3-0. Bolje po Anortozis nije bilo ni na Kipru, crno beli su u istom ritmu nastavili i pobedili kao gosti 1-5.
Za ulazak u grupnu fazu partizan se suočio sa švedskim Aikom. U prvom meču u Beogradu Partizan je pobedio samo sa 1-0. Samo jer su veći deo meča imali igrača više i više od igre. U revanšu se očekivao težak posao i ofanziva Šveđana, tako je i bilo, s tim što Partizan ovaj put svoje šanse nije mašio, bilo je 0-3.

Partizan će se u grupnoj fazi suočiti sa Lacijom, Fenerbahčeom i Omonijom.

- Čestitam igračima na ogromnom uspehu, pokazuju ogroman napredak tokom ove sezone. Igramo dominantno, napadački, otvoreno. Verujem da ćemo u istom tempu nastaviti. Imamo kvalitet da prođemo grupu i na tome ćemo i raditi. Ovu pobedu posvećujem navijačima koji su ostali uz nas i pored svih nedaća u prethodnoj sezoni.

Partizan usporeno započeo prvenstvo
Слика
Na startu šampionata Partizan je goleadom savladao šabačku Mačvu rezultatom 0-3.

Istim rezultatom ceno beli su porazili i ekipu Rada. Golove za pobedu od 3-0 postigli su Marković, Vakulko i Maroni.

Prvi poraz Partizan je zabeležio već u 3. kolu i to od ekipe Voždovca. I pored vođstva preko Ivanovića, crno beli nisu uspeli da izdrže i na kraju je bilo 2-1.

Novi večiti derbi i nova drama. Učesnici Lige evrope suočili su se u prvenstvu i odmereli snage. Reklo bi se da Crvena Zvezda nije imala sreće jer je u 63. minutu isključen Gobeljić. Napadali su crno beli i u 90. minutu je koban po Zvezdu bio njen đak Dejan Joveljić koji je postavio konačan rezultat 2-2.

Prekid negativnog niza Partizan je imao protiv Radnika iz Surdulice. Crno beli su pobedili rezultatom 3-1.
Последње учитавање од Набеђен дана 13 Феб 2018, 23:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Kidas matori, a ko ti je ovaj Roberto Antoneli? Njega nam nisi predstavio
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Роберто Антонело Жука :D Тј. овај везни Хернандес.
Ја мало специфично играм, мрзим да ми регени немају слику и онда њима ставим као надимак имена бивших Партизанових играча да бих знао ко је која позиција, лакше ми да играм.

И хвала, драго ми је да пратиш причу
Последње учитавање од Набеђен дана 14 Феб 2018, 00:07, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”