The Magpies

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

The Magpies

Порука од Duke »

Prosto me nije drzao onaj sejv u Argentini, i morao sam da se na vratim podrucije koje malo bolje poznajem, odlucio sam se na put u kolevku fudbala, tacnije Notingem, preuzimam ekipu Notts County-a
Sada malo o klubu...
Ime : Notts County Football Club

Nadimak : The Magpies

Osnovan : 1862 (pre 156 godina)

Boje kluba : Crno-bela

Stadion : Meadow Lane (20,229 mesta)

Vlasnik kluba : Alan Hardy

Liga : League Two (4. rang takmicenja u Engleskoj)
Malo opsirnije
Notts County je najstariji profesionalni fudbalski klub na svetu, postoje informacije da su svoje prve utakmice igrali davnog 28. novembra 1862. godine. Najveci rival im je naravno klub iz istog grada "Nottingham Forest", taj terbi je poznat kao "Nottingham derby", tokom vremena stvorila su se i rivalstva sa ekipama Mansfield Town-a kao i neki lokalni derbiji protiv Derby Counti-a, Leicester City-a, Lincoln City-a i Chesterfield-a. Klub je proveo 30 sezona u prvom rangu takmicenja, 37 u drugom, 33 u trecem i samo 15 sezona u 4 rangu takmicenja, ni jedan engleski klub nije imao ovoliko "uspona i padova" u engleskim sistemima takmicenja. Ovo je klub sa bogatom tradicijom koju cu ja pokusati jos vise da obogatim, pravi Engleski staromodni klub, imaju stadion koji je tipican engleski stadion i to mi se svidja, forsiracu domace igrace i pokusacu da se domognem Cempionsipa i PL-a, i da pravim neke nizove u kupovima, pa mozda i da osvojim koji.
Slike
Logo
Слика
Stadion
Слика
Navijaci
Слика
To je to, sto se uvoda tice, sada se ja bacam na sejv i igranje, ocekuje me naporan rad, cujemo se uskoro.
Calm, concentrate
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Valjda ces ti pregurati pripreme :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”