Error 404: Title Not Found

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Nisam. Ima neki Marko. Uz'o LS sa Rozenborgom. U 3. sezoni.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
KARLSRUHER SC
2029./30.
Peta godina u Karlsrueu. Dosta trofeja za odbraniti. I? Sta smo uradili?
Supercup - Za gubitak Superkupa Nemacke i poraz u nasem prvom Super kupu Evrope najvise je kriv Gagi. Dva dana pred ove susrete, nakon komplet zavrsenog prelaznog roka i pripremnog perioda, na Diskordu je odrzao Ludaku i meni bukvicu o tome kako je igra sa tri spica teski eksploit. I sta ces, picke kakve jesmo, obojica smo ga poslusali i presli na druge sisteme. Moji igraci, neuigrani u novom 352 sistemu, nisu mogli nista protiv dobro nauljenih masinerija kakve su Dortmund i Arsenal.
Bundesliga - Ali do starta Bundeslige, sve je to izgledalo mnogo bolje. Momci su se navikli na novu taktiku i prosetali se do nove, druge po redu sampionske titule.
DFB-Pokal - Bez po muke smo i ovde odbranili trofej.
FIFA Club World Cup - Rezervisti rutinski odradili svoje.
Champions League - Totalno luda sezona. Rezervisti su nam obezbedili prolaz kroz smesno laku grupu, pa sam, iz nekog razloga, mislio da im pruzim sansu i protiv Barselone u nokaut fazi. To se pokazalo kao prevelik zalogaj pa je kestenje iz vatre morao da vadi prvi tim. Svezi, odmorni, prebili su Katalonce i podvijena repa ih poslali kuci. Sledeci rival, Monako. U knezevini tipican FM mec. Moji sve mase, AI svaki sut pogadja. Pokazali smo klasu u revansu i izborili se za duel sa Arsenalom koji predvodi Son Dajc. Heh. Sa sedmoplasiranim timom Engleske smo lako izasli na kraj i zakazali susret sa overlordom ove igre, Zoze i njegov bolesni Mancesta. Totalno egal mec, bez puno sansi. KSC je poveo u 83. minutu preko Lime, da bi mi u 90. moj bivsi ucenik, Byrne, zabio noz u ledja, postigao pogodak i odveo utakmicu u produzetke. Tamo, hajlajta bez, pa se pristupilo izvodjenju penala gde smo mi, nakon najgore penal serije u istoriji fudbala, sa samo dva pogodjena penala odbranili trofej najjaceg evropskog klupskog takmicenja.
Ekipa - Male promene u odnosu na proslu sezonu.
Transferi - Jedna velika prodaja, za ciju sam zamenu morao da se isprsim. Ostalo su uglavnom klinci, zalog za buducnost.
Finansije - $$$

Kljucni igraci:
Harold Vasquez - Nas najvazniji igrac. Nije kapiten al' je de facto lider ovog tima. Brdo golova, jos vise asistencija... Sjajna saradnja sa Limom.
Christian Lima - Najbolji strelac ekipe. I da, najbolji igrac sveta i osvajac Ballon d'Or.
Vincent Derksen - Velika investicija ali je isplatio svaki evro ulozen u njega. Fenomenalan igrac.
Florian Bruckert - Po atributima, nije najbolji defanzivac u ekipi. Imam bar 3 bolja. Ali njegove performanse su spektakularne.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
2026./27. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   /
2027./28. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      2.   /
2028./29. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, Supercup, DFB Pokal
2029./30. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, CWC, DFB Pokal
Pred sledecu sezonu...
Doveo sam KSC tamo gde sam i zeleo. Postali su najbolji klub u Nemackoj. Evropi. Mlada al' iskusna ekipa koja moze da dominira jos dugo godina. Da li cu da ih predvodim i sledece sezone?? Nemam pojma. Ne bih imao nista protiv ali sam i raspolozen za promenu sredine. Videcemo. Zavisi kakva se sansa ukaze.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Kraj jedne ere. Idemo dalje. Karlsrue ima sve uslove da nastavi da dominira, pretalentovan, mlad tim... Samo da ne dovedu nekog morona za mog naslednika.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Imao sam skoro pa zakljucen dogovor sa Celzijem a onda... Jebiga, Luzerpul je preveliki klub, koji je u ovom mom sejvu poprilicno opravdao to podrugljivo ime. Ni jedan jedini trofej od pocetka. Nista. Ni bedni Cipiripi kup.
Club // Facilities // Squad I // Squad II // League Table
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
LIVERPOOL
2030./31.
Povratak na Ostrvo... Lepo je ponovo biti ovde. U Liverpulu me je zateklo ne bas sjajno stanje. Jesam li uspeo nesto da popravim? Premier League - Jesam ali ne toliko mnogo. Imali smo priliku da obezbedimo ucesce u Ligi Evrope ali Siti i Njukasl su predstavljali neprelazne prepreke za nas u poslednja dva kola.
EFL Cup - Ove utakmice su igrane pod vodjstvom Papisa Djilobodjija. Da. Tog Djilobodjija. Debilan kao igrac ali sasvim ok kao menadzer.
FA Cup - Pod mojim vodjstvom su izbaceni Exeter i Totenhem ali se Siti ponovo pokazao kao prevelik zalogaj.
Europa League - Djilobodji je sproveo Liverpul kroz grupe, na meni je bilo da uradim nesto u nokaut fazi. Igrali smo zaista odlican fudbal, eliminisali stvarno dobre rivale. Stigli smo do finala, nadomak Lige Sampiona ali je od nas jaci bio tajkunski Gengan.
Ekipa - Solidna grupa igraca. Ali samo to. Solidna. Ocekujem da cu napraviti veliki rez na leto.
Transferi - Dva talentovana stopera IN, par nepotrebnih igraca sa predrkanim platama OUT. A zurka tek treba da pocne.
Finansije - Za jedan engleski klub, Liverpul je finansijski u ocajnom stanju. Nisam skoro video gore vodjen klub.

Kljucni igraci:
Jonathan Wilson - Engleski Gaucos je sigurno najbolji igrac kog ovaj tim ima.
Ben Woodburn - Stizu ga godine ali je jos uvek veoma dobar. Pokusavao sam da ga dovedem u Lids al' avaj.
Yaroslav Mazyar - Sevcenkov naslednik. Primetio sam ga jos dok je bio u Sahtjoru ali su mi uvek trazili previse para.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
2026./27. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   /
2027./28. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      2.   /
2028./29. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, Supercup, DFB Pokal
2029./30. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, CWC, DFB Pokal
2030./31. Liverpool       ENG     Premier League                  8.   /
Pred sledecu sezonu...
Ceka nas dugo leto. Dosta cu izmeniti tim. Bez evropskih takmicenja, pun fokus ide na ligu. Da se prvo vratimo mi u Ligu Sampiona. Za posle cemo videti.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
LIVERPOOL
2031./32.
Nova sezona, totalno novi Liverpul...
Premier League - Nakon 42 duge godine, trofej namenjen prvaku Engleske konacno se vraca u vitrine kluba sa Enfild Rouda. Neverovatna sezona, spektakularno uzbudljiva trka sa Mancester Junajtedom, koji nije popustao bez obzira na to sto se borio na 5 frontova. Iako je igra pokusala sve da Mancester (p)ostane sampion (neverovatna serija povreda mojih najvaznijih igraca dva kola pre kraja), izdrzali smo sve i sasvim zasluzeno slavili na kraju.
EFL Cup - Nebitno takmicenje ali ga ja do sada nisam osvojio. Sto me je nerviralo. Srecom, udesio nam se lak zreb, te su me moji rezervisti obradovali.
FA Cup - Kao i toliko puta do sad, stigao sam do finala i opet ga ispusio. Ruku na srce, povrede i umor su ucinile svoje. Krivo mi je. Umalo da odradimo savrsenu englesku sezonu.
Ekipa - Fantasticni su, svi do jednog. Obicno u ekipi imam nekoliko konjina koji mi dzigericu pojedu u toku sezone ali ovde to nije bio slucaj.
Transferi - Lepo se trosilo ali i jos bolje zaradilo. Bajern mi je uzeo bekap spica protiv moje volje, 110m je lepa cifra, samo da su je poslali pre no sto se zatvorio prelazni rok u Engleskoj. Ovako mi je neko dete bilo zamena za Parilju, za koga sam se molio svim bogovima da se ne slomi do januara. Sve u svemu, zadovoljan sam uradjenim. Stvorena je mlada ekipa koja bi trebalo da bude jos bolja u godinama koje dolaze.
Finansije - Mnogo bolje od onoga sto sam zatekao.

Kljucni igraci:
Ben Woodburn - Odlicna sezona za, sada vec, veterana Liverpula. Spustio sam ga u vezni red jer nije vise toliko brz kao pre i brat je sabio. Istice mu ugovor ali dobice novi uprkos povredi. Nisam slepac da ga otpustim ovako.
Cain Manera - Jedan od trojice mojih sinova koji su nas pojacali iz KSC-a. Tamo mi je bio bekap, tek na pocetku karijere. Na Enfildu je pokazao svoj pun potencijal.
Federico Parilla - Bozanstvo koje mi je Porto oteo ispred nosa dok sam bio u Nemackoj. Sada sam ispravio tu nepravdu, doveo ga a on mi je uzvratio sabijanjem zivota.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
2026./27. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   /
2027./28. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      2.   /
2028./29. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, Supercup, DFB Pokal
2029./30. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, CWC, DFB Pokal
2030./31. Liverpool       ENG     Premier League                  8.   /
2031./32. Liverpool       ENG     Premier League                  1.   EFL Cup
Pred sledecu sezonu...
Stvarno ne znam. Poceo je malo da me zasicuje ovaj sejv. Vrlo verovatno da cu ici na malu pauzu. Vec neko vreme razmisljam da krenem youth challenge, pa kad to fejlujem kao i bezbroj puta do sada, verovatno cu se vratiti ovde.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика
Слика
Par ss-ova koji se ticu mene kao menadzera.
Gledam ovaj hall of fame i sve se mislim, koji k***c?! Hajde, Fergija bih mogao stici i prestici al' Zozea zbog ovog bolesnog Mancestera, nikad. Mrs.
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”