Error 404: Title Not Found

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика
Dok tragam za novim klubom, u Lidsu me je zamenio veliki gospodin. Nadam se da ce nastaviti niz uspeha sa Atletikom i u Engleskoj.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Sigurno je da sam imao i bolje ponude od Slepih miseva. Bilo mi je prerano za Real, prerano za povratak na Ostrvo (Arsenal) a Napoli, dok je kul klub, trenutno su trostruki uzastopni prvaci Italije. Valensija je solidan izazov. Matori i preplaceni igraci, uglavnom ispod nivoa kluba. Velika ocekivanja a i da stvari budu zanimljivije, preuzimam ih nakon pripremnog perioda, na 5 dana od prve utakmice u La Ligi. Bice veselo...
Club // Facilities // Squad I // Squad II // League Table
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
VALENCIA C.F. SAD
2023./24.
Prva godina u Spaniji... Gde je Valensija u odnosu na ostale spanske velikane??
La Liga - Dosta dugo smo se klackali na pozicijama 4-6 ali smo u januaru dodali gas i ostvarili glavni cilj: Povratak u Ligu Sampiona.
Copa del Rey - Sramotna i sokantna eliminacija.
Europa League - Prosetali se kroz grupe, izbacili neke zaista respektabilne protivnike ali kada je to bilo najpotrebnije, zakazali smo.
Ekipa - Dosta novih faca na Mestalji. Bilic mi je jebao mater pred odlazak u Marsej, uzasan tim je ostavio za sobom pa je usledilo renoviranje...
Transferi - Prometno kao na zeleznickoj stanici.
Finansije - Za sada odlicne.

Kljucni igraci:
Edilson - Jurim ga vec nekoliko sezona. Konacno mu je dosadilo da greje klupu Celzija, te nisam propustio sansu da ga dovedem. Nije razocarao.
Amine Gouiri - Bekap u Lionu, najbolji strelac u Valensiji.
Jose Gaya - Boga pitaj kako ga neki jaci klub nije do sad pokupio. Nije da se zalim...
Aleix Febas - Stigao kao igrac za rotaciju. Izborio se za svoje mesto u XI.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
Pred sledecu sezonu...
Vec smo obezbedili dolazak dvojice vrhunskih igraca na Bosmana pa sam veoma uzbudjen. Valensija bi mogla da napadne titulu sledece sezone.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
VALENCIA C.F. SAD
2024./25.
Na kraju prosle sezone sam stidljivo najavio Valensiju kao ozbiljnog pretendenta na sampionsku titulu.
La Liga - Ispostavilo se da sam bio u pravu. Ovogodisnja pojacanja su donela ekstra kvalitet, decurlija od prosle godine je sazrela, uigrala se i ovo je rezultat.
Copa del Rey - Popravili smo utisak posle uzasne prosle sezone. Krivo mi je sto nismo uspeli da izguramo do kraja al' ne mozes na Kralja kada ti je pola tima suspendovano/povredjeno.
Champions League - Skoro savrseno odigrano takmicenje. Ruku na srce, imali smo srece u nokaut fazi, tek smo u polufinalu naleteli na ozbiljnijeg rivala. Posle njih, rutinski u finalu u sudaru dva vecita luzera.
Ekipa - Nije bilo slabe karike u ovom timu Valensije. Mozda nisu najbolji igraci na svetu ali su zajedno fenomenalni.
Transferi - Sve kockice su sklopljene na leto.
Finansije - U usponu. Fino poslujemo.

Kljucni igraci:
Edilson - Fantasticno konstantan. Sjajan igrac.
Tony Wihlborg - Njegov partner u napadu i jedan od dva najavljena velika pojacanja. Znao sam da ce momak sabiti.
Renato Sanches - Imao je trenutke pomracenja svesti, glupe kartone zbog kojih je propustio oba finala ove sezone ali njegov uticaj na nasu igru je nemerljiv. Brutalan igrac.
Ariel Medina - Buduci najbolji golman sveta. Bez ikakve sumnje.
Riccardo Campana - Mali Urugvajac koji je prebegao u reprezentaciju Italije. Neverovatno mnogo je napredovao ove sezone.
Rene Heine - Najskuplje placeni igrac kojeg sam doveo medj' Slepe miseve. Austrijski Dani Alves.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
Pred sledecu sezonu...
Nije iskljuceno da promenim klub. Ne uzivam nesto preterano u Spaniji.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Koliko ti brzo igras svaka ti cast :love:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Bilo ko, samo ne Mancini.

Edit:
Слика
Lik koji je tesko fejlovao sa PSZ-om?! Ok...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

dark warrior™ пише:Koliko ti brzo igras svaka ti cast :love:
Odigrane su ove sezone jos pre nekoliko dana, nego me mrzelo da odradim apdejtove. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Ovo je... Interesantno...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Potrajalo je nekoliko meseci ali konacno imam novi posao.
Dobro su se setili jebeno. Dva puta sam odlagao ponudu Milana dok su oni pustali kertejkera da se igra u Bundesligi. Ali najzad sam tu. Jedan od poslova koje sam ciljao. Situacija nije idealna al' da sam hteo lako, otisao bih u Milano. Ili bih prihvatio 13631336. poziv Totenhema.
Za vas koji ne znate, prvi put sam igrao sa ovim klubom u epskom okrsaju sa Zeletom pre par FM-ova. Od tad sam ih zavoleo, te sam svaku narednu verziju ove igre morao da ispostujem sejvom sa njima. Na red je dosla i 18.
Ocekujem da cu se ovde zadrzati malo duze...
Club // Facilities // Squad I // Squad II // League Table
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
KARLSRUHER SC
2025./26.
Od osvajanja Lige Sampiona do borbe za opstanak u Bundesligi u svega par meseci...
Bundesliga - Bilo je neverovatno tesko. Uzasno je pocela moja karijera u KSC-u. Eliminacija u kupu, kantanje od strane Lajpciga i samo bod u prve 3 utakmice u ligi. Medjutim, stvari su pocele da se popravljaju. Bod po bod, pobeda tu i tamo i epska utakmica protiv Herte kolo pre kraja kojom smo svoju sudbinu drzali u svojim rukama. Nismo popustili pod pritiskom, savladali smo solidni Frankfurt i konacno stavili tacku na borbu za opstanak.
DFB-Pokal - Kao sto rekoh, poraz i ispadanje na mom debiju.
Ekipa - Zatekao me je tim kakav ne bih pozeleo ni najgorem neprijatelju. Plac majke bozje. Skrpili smo se nekim pozajmicama te smo izgurali sezonu do kraja ali na leto nam sledi ozbiljan remont.
Transferi - Oterao neke invalide sa bezobrazno velikim platama, doveo par klinaca koji su bili zainteresovani da dodju. Milion njih me je odbilo. Dobro, razumem ih, sa obzirom na poziciju u kojoj smo bili. Pravi posao tek pocinje...
Finansije - Celu polusezonu smo proveli u crvenom, dok nisu legle parice od lige.

Kljucni igraci:
Marius Gersbeck - Velikomucenik, ostavljan sto puta na milost i nemilost protivnickim napadacima. Branio sta je mogao, pa i vise od toga.
Niklas Dorsch - Jedini vezista koji se trudio da ista povezuje.
Jon Cartwright - Najbolji strelac ekipe. Neverovatno vazne golove je postizao.
Rob Byrne - Kartrajtov partner u napadu i najbolji asistent ekipe.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
Pred sledecu sezonu...
Krenuti sa izgradnjom tima. Dovesti normalnih igraca bar za startnih XI. A onda, sta uradimo. Samo da ne ispadnemo. Mada, ne verujem. Gore od ovoga ne moze.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
KARLSRUHER SC
2026./27.
Nova sezona, totalno novi Karlsrue... Skoro sve sam promenio u klubu. Sem mozda kafe kuvarice.
Bundesliga - Da li sam ocekivao dobru sezonu nakon remonta?? Apsolutno. Ovoliko dobru?? Ni u ludilu!! Posle 118 godina, "salatara" se vraca u vitrine Karslruea.
DFB-Pokal - Ali ne moze sve da bude odlicno. Jos gore nego prosle sezone.
Ekipa - Skoro kompletno novi KSC. Ostavio sam samo one igrace kojima nisam mogao da nadjem zamenu. Al' revolucija je urodila plodom, KSC je odradio Lestera.
Transferi - Osnova ekipe je izgradjena u toku ove sezone. Za narednu ne predvidjam nesto mnogo promena. Eventualno novi bekovi, moji polako ulaze u godine, par bekap igraca i neki normalan stoper, ako se ukaze prilika za takvim.
Finansije - Heh...

Kljucni igraci:
Rob Byrne - Eksplozija mladjanog Robija. Jos jednu sezonu je sa nama a posle... Plakacu.
Rober - Nije najbolji igrac ikad al se sjajno uklopio sa Robijem i mladim Gaucosom koga cete videti kasnije. Kad jedan od njih ne igra, napad pocinje da stuca.
Zacarias Cuenos - Najbolji asistent KSC-a ali i Bundeslige.
Euller Ferlini - Mislim da je ovo najbolji vezista koga sam trenirao do sada u sejvu. Sve radi brat.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
2026./27. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   /
Pred sledecu sezonu...
Nastaviti sa gradnjom mocnog Karlsruea. Dodatno pojacati ekipu. Zelim da odbranimo titulu. Prodjemo to prokleto 3. kolo kupa. A u LS sta uradimo.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика
Dva najlepsa ss-a do sada u sejvu. <3
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
UPOZNAJTE EKIPU
Posto sam zasao u kasnije godine sejva, kontao sam da s vremena na vreme odradim ovakav tip posta. Sa obzirom da mi 95% ekipe cine regeni, pa da formirate neku sliku o tome koliko je tim (ne)jak.
GK:Miguel Romero, Leonardo Churin
DEF:Yanni Regasel, Marco Cantelli, Spencer Guest, Carlos Jaramillo, Florian Bruckert, Bryan Espitia, Serjan Lika, Mike Jensen, Jorgen Junge, Sebas
MID:Steven Schon, Thomas Murray, Euller Ferlini, Muhammad Tanjung
ATT:Zacarias Cuenos, Rob Byrne, Rober, Ludovico Tosello, Zlatko Skenderovic, Harold Vasquez
Последње учитавање од Socivar дана 31 Јан 2018, 17:14, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Leonardo Churin - nije dobra slika vec je slika od Miguel Romero-a.

Cestitke na uspehu, i sta se desava sa Leedsom i Dijegom ?
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Hvala. :cheers:
Ispravio sam link za golmana. Sto se Lidsa tice, Dijego nije los ali ne moze protiv klubova iz Mancestera. Zavrsavao je kao 2., pa 4. dva puta, pa 3. Trenutno je prvi, valjda ce uspeti da izdrzi do kraja. Gadno je, nema para kao Zoze i Alegri, jedna losa polusezona, oni istresu po 200-300m za par igraca. Haos
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Da ne pomisliš da niko ne prati šta kucaš.
Samo napred, i preuzmi Partizan.
To neka bude šlag na tortu :cigara:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Hehe, tako sam i ja nekako zamisljao. Neki domaci klub za kraj sejva. Ili povratak u Murse. Da se osvoji sve, pa da se rastajemo. Al' o tom, potom. Polako. Ima vremena.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
KARLSRUHER SC
2027./28.
Karlsrue ulazi u sezonu kao vladajuci sampion Nemacke. Po prvi put nastupamo u LS. Ocekivanja su velika...
Supercup - Vodili smo na poluvremenu 2-0. Teamtalk sam prepustio asistentu koji je igracima porucio da je "delighted". Ostatak je istorija.
Bundesliga - Imali smo sve sanse na ovom svetu da odbranimo titulu. U direktnom susretu sa Dortmundom smo izgubili nakon gola sa bele tacke. Poslednje kolo, Hanover nam je ucinio uslugu, izvukao je bod protiv Dortmunda. Trebala nam je pobeda protiv prezaljenog Hofenhajma. Remizirali smo. Na ovaj nacin. Strasno.
DFB-Pokal - Konacno smo prosli to 3. kolo kupa. Dogurali i do finala. Ali, J***m mu mater, ovo je bila Dortmundova sezona.
Champions League - Rutinski prosli grupe a onda nas je Juve jos rutinskije (ako ovaj izraz postoji) eliminisao. Bas onako, zabarski.
Ekipa - Malo nam fali, mozda dva ili tri vrhunska igraca, pa da krene zezanje po Nemackoj.
Transferi - Jedan od mogucih razloga za gubitak titule. Dortmund je spucao 120m na nove igrace posle razocaravajuce sezone, dok su meni moji dali samo 8m.
Finansije - Na ovoliki balans, samo 30m za transfere. I jos gospoda hoce stadion da prave. Apsolutno bespotrebno u ovom trenutku. Pa sve vam jeb...

Kljucni igraci:
Rob Byrne - Najbolji igrac koji nikad nije bio KSC-ov. Vraca se u Junajted za mesec i kusur dana. Hvala na svemu Robi. Nedostajaces.
Muhammad Tanjung - Pola covek, pola prangija. Spektakularne golove je postizao ove sezone.
Zlatko Skenderovic - Fenomenalna debitantska sezona pridoslice iz Minhena. PSZ, Siti i Real su njuskali oko njega ali srecom, rasterao sam ih potpisivanjem novog ugovora.
Yanni Regasel - Iskusni bek je odigrao svoju poslednju utakmicu u plavom dresu. Izvan svakih ocekivanja. Odlazi na vrhuncu.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
2026./27. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   /
2027./28. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      2.   /
Pred sledecu sezonu...
Dovesti par kvalitetnih igraca i napasti titulu. Iz nekog razloga mi je vaznija "salatara" od trofeja LS. Bice vremena i za to. Ne zuri mi se. Prvo da se uspostavi dominacija na domacim igralistima.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
KARLSRUHER SC
2028./29.
Posle razocaravajuce sezone, malo sam izdivljao na transfer trzistu. Nismo potrosili najvise u ligi al' smo zavrsili 5. po potrosnji. Sto je, za mene, ipak previse. I?? Da li smo bacili pare??
Supercup - Ovaj put smo zavrsili sa peharom u rukama.
Bundesliga - Salatara je opet nasa. Verujte mi, mnogo nam laska ova tabela. Dortmund nas je mucio samo tako ali kada smo ih eliminisali iz Lige Sampiona, raspad je poceo.
DFB-Pokal - Prosle godine smo posustali na poslednjem stepeniku, ove smo napravili taj konacan korak napred. Finale sa Frajburgom, totalna ludnica.
Champions League - Na jedvite jade smo prosli izuzetno tesku grupu ali nas je Fortuna pogledala u nokaut fazi. Valensija je u slobodnom padu, protiv Borusije smo mozda i imali srece ali smo nakon toga prebili tajkunski Gengan. Finale na Santjago Bernabeuu i najveca sramota Reala u istoriji. Velaskez je bio nezaustavljiv.
Ekipa - Nije bilo slabe karike u ovom timu.
Transferi - Trosilo se lepo... Ali daleko od toga da su pare bacene. KSC je oformio ekipu koja bi trebalo da vlada Nemackom.
Finansije - Nije lose ali je bilo mnogo bolje. 150m je uzeto iz kluba da bi se izgradio novi stadion.

Kljucni igraci:
Christian Lima - Najskuplje pojacanje u istoriji kluba. Spektakularna sezona. Najbolji strelac svega.
Harold Vasquez - Decko koga Madrid nikada nece zaboraviti.
Muhammad Tanjung - Jos jedna odlicna sezona za indonezanskog vezistu.
Florian Bruckert - Najbolji defanzivac Lige Sampiona.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
2023./24. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         2.   /
2024./25. Valencia C.F.   ESP     La Liga                         1.   Champions League
2025./26. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                     14.   /
2026./27. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   /
2027./28. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      2.   /
2028./29. Karlsruher SC   GER     Bundesliga                      1.   Champions League, Supercup, DFB Pokal
Pred sledecu sezonu...
Ponoviti sve ovo. Ne znam koliko je realno. Ali pokusacemo.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Najbolji si. Bravo.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”