Igraj napadaj

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Igraj napadaj

Порука од torresinho »

Posto se tema season report vise i ne odrzava , ajde da otvorim novu temu . Presao sam prve tri sezone , ko nije video , evo reportova.
Partizan - Sezona 1
Слика
Prva sezona ocekivano , poprilicno lagana dupla kruna uz forsiranje klinaca.

Super Liga - Solidna defanziva , moglo je i bolje , ali sam malo i sa taktikama eksperimentisao , sto se tice derbija

Kup - Zadovoljan , osim u polufinalu , bez problema.

Liga Sampiona - Nista posebno , ispadanje od Ludogoreca.

Liga Evrope - Neverovatno ispadanje od Napolija , pisao sam vec u temi poludim.

To je to sto se tice razultata.

5 najboljih

Zoran Tosic - Najbolji strelac , odlicna sezona.

Jovan Nisic - Najbolji avg. rating , igracina.

Milan Mitrovic - odlican Mitar , mada sam na kraju umesto njega forsirao Bosnjaka

Soumah - onako , fina sezona

Djerlek - odlican , odlican , on , Djole Jovanovic, i Nisic buducnost Partizana

To bi bilo to , doveo samo Milunovica , kaparisao Marasa i Jakuba Novaka za sledecu sezonu , gledacu da dovedem jos jednog stopera i treba mi back up za Stojketa i Vuleta na desnom beku .

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OF-NSq8RmiQ[/youtube]
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Partizan - Sezona 2

Слика
Transferi

Transferi - to je uglavnom to , Maras pun pogodak , Novak razocaranje , Antic solidan , sledece sezone moguce i prvi levi bek , ovaj mali Lopez desni bek fin skroz , fina lova ali mlad je i plus mi je trebao desni bek kao zamena za Vuleta , pa ce sledece sezone da bude prva opcija . Zlicic i Lutovac zamene za Djerleka koga je uprava prodala .

Rezultati

Super Liga - Ocekivano , lagano , napad dosta bolji nego prosle sezone , zato odbrana dosta losija ali bice bolje .

Kup - Tu nista nisam napravio , ispadanje u prvom kolu.

Liga Sampiona - jebiga , opet nista od lige sampiona.

Liga Evrope - zadovoljan , isto kao i prosle sezone.

5 Najboljih

Marko Jankovic - Auuu , strasna sezona , mada tu moram sam sebe da pohvalim :D prvu sezonu celu sam ga forsirao kao IF , ove sam promenio malo taktiku i stavio ga kao Wingera . Najbolji strelac , najbolji asistent , igrac godine u JSL .

Djole Jovanovic - Dobar Djole , mada sam mu i dosta role menjao , rotirao ga sa Ozegovicem , sledeca sezona prvi napadac. Jedino me brinu povrede oko njega , imao je 2-3 u toku sezone.

Suma - Za razliku od stvarnog zivota , odlicna sezona , drugi asistent , ono , nije lose.

Nisic - razvija se Nisic , bas mi se svidja , sva sreca pa ga uprava nije prodala , a malo je falilo.

Maras - aj da ne bude da nema niko iz odbrane , najkostantniji stoper , a rotirao sam ih dosta.
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Partizan - Sezona 3

Слика
Transferi

Transferi - Doveo sam to sto je trebalo , odlicno pojacanje , u top 5 igraca sezone. Sledece sezone ide Suma , trazio 9.5k nedeljno , sto je mnogo , a i ovaj mali je ubica . Jevtovic isto ide , dobio sam odlicnog regena na dm poziciji a i verovatno cu jos jednog igraca tu da dovedem , pa mozda i Everton ode , mada imao je odlicnu sezonu. Stoper pod obavezno , imam tu Marasa i Bosnjaka ali mora jos barem jedan . Sad videcu dal da drzim Ozegovica kao back up-a ili da dovedem umesto njega nekog.

Rezultati

Super Liga - Napad slican kao prosle godine , odbrana bolja , ja zadovoljan. + pobeda u derbiju 5-1 :yes:

Kup - Ne znam , kao sam jurio i ovo da osvojim ..

Liga Sampiona - Treca sezona za redom nista . Mnogo problema imam sa gostovanjima , gledao sam tu da menjam takticki , ali jos nisam pogodio .

Liga Evrope - Ispadanje u grupnoj fazi . Ali neverovatna pobeda nad Romom u gostima.

5 Najboljih

Mare Jankovic - Jos jedna predobra sezona. Stvarno kad sam kretao save ni na kraj pameti mi nije bilo da ce da mi bude kljucni igrac.

Djole Jovanovic - Opet dobar , razvija se dobro , sto se tice golova napredak u odnosu na proslu sezonu.

Thiago Almada - Jedino pojacanje i pun pogodak.

Jovan Nisic - kapiten kapitenski.

Everton - On i Nisic drze vezu , mozda ostane , mozda ne .
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Liga Sampiona

Negde sam na pola sezone , nije izvestaj , samo kratki osvrt na ligu sampiona . Prvi put od pocetka save-a sam uso u ligu sampiona , na neverovatan nacin . Ali su se rezultati nastavili i u grupi . Da ne kenjam mnogo , evo kako to izgleda do sad . Novi izvestaj na kraju sezone.
Слика
Последње учитавање од torresinho дана 01 Дец 2017, 15:46, учитано 1 пут укупно.
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Порука од Jamie Vardy »

Kakvi su ovo bagovi, zašto igraš kvalifikacije od prvog kola za LŠ, i kako si u drugoj sezoni ispao u drugom kolu za LŠ, pa nastavio u trećem za LE, veze s vezom nema???
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

torresinho пише:
Nije to bag, od narednog ljeta se kvalifikacije igraju po novom sistemu, s obzirom da je UEFA za top 4 lige (Eng, Esp, Ger, Ita) odredila po 4 mjesta direktno u LŠ smanjio se broj mjesta za nas smrtnike...
И душа и тело, све је црно бело...
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Порука од Jamie Vardy »

Aha, hvala, znam da je bilo promena, al nisam ni čitao toliko detaljno, tek sad vidim da će biti 5 rundi kvalifikacija, tj. 4 kvalifikacione i jedna kao predkvalifikacijska gde će igrati šampioni 4 najslabije rangirane države. To mi je i bilo jasno, al onda me zbunilo ovo gde koja ekipa ide u LE kad ispadne u nekoj rundi kvalifikacija za LŠ. :headhurt:
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Partizan - Sezona 4
Слика
Transferi

Transferi - Ubedljjivo najbolji prelazin rok do sada , 2 wonderkida , ovaj mali iz Racinga levi bek , ubica i George Lohan , krilo . Da ne bi kacio SS svakoga posebno ako nekome treba slika bilo koga neka kaze pa cu da kacim.

Rezultati

Super Liga - Veoma lagano , prakticno dosta utakmica sa drugim timom .

Kup - Ne znam sta se desava ali ja ovaj kup ne mogu da osvojim , mada sam i ja kriv , bas pred revans polufinala ja menjam nesto taktiku i ispadam naravno.

Liga Sampiona - Pisao sam vec , prvi ulazak i to kakav , i na kraju nesrecno ispadam od Atletika.

5 Najboljih

Djole Jovanovic - Kao sto sam i planiram prvi napadac , najbolja sezona do sad , jedino me brinu povrede njegoove , nakraj sezone se dosta povredjivao nesto , mada sam doveo jos jednog ubicu napadaca , tako da videcemo

Jovan Kokir - Iznenadjem sam dosta , bio mi je i na transfer listi , igrao vecinom ligu i ubio skroz.

Mare Jovanovic - Joj jedna odlicna sezona , ne tako dobra kao prethodna . Razmisljam se da ga prodam ali ni jedna ponuda preko 2m nije stigla , tako da ostaje.

Thiago Almada - Odlicno se razvija , i odlicna sezona iza njega.

Jovan Nisic - kapiten najvise utakmica odigranih u sezoni , odlican , dosta sam mu i menjao role , pa je mozda moglo to i malo bolje, ali pristojno sve u svemu.
Последње учитавање од torresinho дана 13 Дец 2017, 12:09, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”