The Tractor Boys

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Jamie Vardy пише:Zašto si sebe poslao u Sinđelić heheheheh :boxer:
Hahah velika konkurencija ove godine, moram imati utakmice u nogama da bi sledece sezone mogao da igram evropu :hoho:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

LUDNICA!
Zavšena je moja prva sezona u Premiership-u. Od 1 do 10, ovu sezonu ocenio bih sa 11. Prepreprezazadovoljan sam. Na kraju zavrišili smo na 5. mestu, mestu koje vodi u Europa League. U finišu smo pokazali karakter, dok je Liverpool pokleknuo na teškim ispitima u finišu sezone sa “Engleskom četvorkom“. Imali smo malo i sreće ali sve u svemu moram reći zasluženo!
Слика
Слика
Слика
Evo i rezultata iz poslednjih 14 kola:
Слика
Kući smo bili impresivni, samo nas je šampion Man Utd savladao, dakle samo 2 poraza u celoj sezoni kod kuće, može se reći da je moj Portman Road neosvojiva tvrđava. Skor 9-8-2.
U FA Cup-u ispali smo u polufinalu od Watford-a koji je na kraju i osvojio pobedom protiv Arsenala, ali koji je ispao iz lige, vrlo zanimljivo :ole: Vodio sam na poluvremenu 0:1 i imao neku nadu za plasman u finale, ali su se domaćini pretvorili u Tsubasa Ozoru i drugare i za 20min rešili pitanje pobednika. Drugu godinu za redom ispadamo u 1/2 finalu.
Слика
Слика
Takođe, moji rezervisti, tj u23 ekipa je briljirala ove sezone. Isplatilo se dovođenje regena i ostalih talenata. Osvojili su u23 ligu i Checkatrade Paint Trophy u kome se takmiče prvi timovi niželigaša. Svaka im čast :winner: :winner: :claping: :claping:
Слика
Слика
Uprava je sama ponudila da još dodatno poboljša rad sa mlađim kategorijama, pravi se ozbiljna priča
Слика
Što se tiče nagrada, individualnih nagrada za igrače nije bilo ali zato za mene jeste. Proglašen sam za English Premier League Manager Of The Year i Serbian FA Head Coach Of The Year. Sve u svemu lepa priznanja :ole:
A evo i statistike celog tima:
Слика
Na kraju se drvo od Pietro Pellegri-a raspucalo i završilo sa double-double učinkom, mada neću mu još zaboraviti sve promašaje. Stendera najbolje ocenjeni igrač, ali je uglavnom počinjao u kupu i tu uvek dobijao velike ocene. Za Gruju i Nelsona sam već pisao, Chamberlain očekivano, Cataldi iznenađenje, Charlie Taylor takođe, doveden kao backup ali preuzeo glavnu ulogu usled loših partija Junior Tavaresa, Richarlison fino odradio i to je to generalno.
Team awards:
Po glasovima navijača za najboljeg igrača sezone proglašen je Marko Grujić sa ubedljivih 60% glasova, opravdano po meni, eksplodirao je ove sezone. Drugo mesto zauzeo je terijer Danilo Cataldi sa 16%, a treće mesto neumorno krilo Reiss Nelson sa 14%.

Singing Of The Sesaon je Richarlison, odigrao super polusezonu i Young Player Of The Season mladi Reiss Nelson.
Слика
Očajnički sam pokušao po ko zna koji put da produžim pozajmice Woodburn-u i Nelson-u što mi je na kraju i pošlo za rukom, produžio sam im na još dve sezone/godine, i to im plaćam smešnu cifru. Upiškio sam se u gaće od sreće!
Слика
Слика
Uprava se ovoga puta isprsila i dala nam budžet velikih 94m !! Okej je to, mada posle januarskog prelaznog roka sam imao 60m.
Слика
Evo i slike finansija i dugovanja od transfera:
Слика
Слика
I ZA KRAJ JEDNA BOMBA VEST!!!
20ak dana posle prvenstva stigle su nam ove dve poruke!
Слика
Arsenal nekim čudom nije uspeo da reguliše finansijski fer plej tako da se uopšte neće takmičiti u Evropi sledeće sezone, samim tim sve se pomerilo za jedno mesto i sledeće sezone na Portman Road-u će se igrati Champions League!!
Našoj sreći nema kraja :love:
Слика
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Svakaa cast!!
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima sa jugoistoka Engleske, iz hladnog Ipswich-a.

Završio se Oktobar mesec, pa da vas uvedem u ovu sezonu:

Pripreme su rutinski odrađene, očekivano naravno jer smo igrali sa slabijim protivnicima od sebe.
Слика
Da pređemo odmah na bitne stvari, a to su transferi. Prosipao sam se parama ovog leta, doveo 5 pravih igrača za ozbiljan novac, a ostalo su mladi talenti. Oborio sam rekord tri puta, prvo za Lewis Cook-a 50m na rate, pa onda za Rashford-a 65m na rate i na kraju za jednog od najboljih štopera u igrici Matthijs De Ligt-a 140m isto na rate naravno, dodatni plus je to što je HG player jer je igrao u Liverpool-u.. Dosta sam štedeo prošlih godina, vreme je da uložim malo ozbiljnije ne bi li konkurisao za najviše ciljeve.
Слика
Слика
Слика
Ovo su igrači koji su došli i otišli za novac:
Слика
Igrači koji su došli FREE:
Слика
Igrači koji su otišli na pozajmice:
Слика
Dosta njih poslao sam na pozajmice od po 2m godišnje i nameravam te igrače uglavnom da prodam narednog leta kako bi povratio novac koji sam ove godine potrošio. Vidite igrače koje sam poslao na loan i njihove cene, nadam se da će imati dobru sezonu i da će ih hteti na leto.
Слика
Očekivanja uprave su sledeća:
Слика
Ne očekuju mnogo, s obzirom koliko ja očekujem :hoho: Nadam se da ćemo ove sezone biti prijatno iznenađenje. Moji ciljevi su da se kroz ligu ponovo plasiramo u Evropu, u Ligi Šampiona šta god da uradim i u kupovima ću da pokušam što dalje da doguram.
Ovo je ekipa koja će izgarati ovu sezonu:
Слика
U Ligi Šampiona sam upao u grupu smrti, teže nije moglo:
Слика
Pokušaću možda do trećeg mesta, ali biće velika borba.

Odigrao sam do sada 9 utakmica, 6 u ligi, 2 u Ligi Šampiona i Carabao Cup protiv Leeds-a. Rezultati su sledeći:
Слика
U ligi zauzimam 7. mesto, vidite da su se ekipe iz Mančestera već odvojile na početku i oni će voditi bitku za titulu. Što se tiče Lige Šampiona nesrećan poraz od BVB-a kući i još nesrećniji remi u Torinu gde primam gol u 90+3. Kup utakmicu su dobili rezervisti bez mnogo muke.
Слика
Defanzivu igramo slabije, golman, oba leva beka i De Ligt su novi pa valjda dok se uigraju šta znam, ali mnogo golova primam u razdoblju od 80 do 90 minuta pri vođstvu od jedne razlike za mene i tu gubim bodove bezveze. Moraće da se poradi i na koncentraciji. Nadam se da će se ubuduće što ređe dešavati to.

To je što se toga tiče, ostale su samo još finansije:
Слика
Слика
I naravno, idemo po Pro Licencu
Слика
Pozdrav do Februara :poz:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Koju formaciju igras? Role? I je l im dajes pojedinacne instrukcije.
Meni je dobro radio fazon da mi krilo prati njihovog beka i jos neki "man mark" zavisi od igraca i situacije, probaj tako da pojacas odbranu ;*
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Слика
Stavio sam to krilima da prate bekove, i posebne instrukcije svakom igracu
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Da smanjis primanje golova probaj da promenis stoperima role na CD-D i da pomeris jednog veznog na DM-D ili BWM-D
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima, evo gotov je i Februar pa da vidite kakva je situacija i šta se sve izdešavalo..

Stanje na tabeli je sledeće, posle 25 kola nalazimo se na poziciji broj 6 sa istim brojem bodova kao i Chelsea (kao i oni, i mi imamo utakmicu manje od rivala iznad i ispod nas), što je vrlo zadovoljavajuće s obzirom da se borimo na 4 fronta. Ovogodišnji cilj je naravno mesto koje vodi u Evropu.
Слика
Evo i utakmica odigranih u Premier Ligi:
Слика
Ove godine sreća je bila naklonjena nama što se tiče žreba za Carabao Cup, lagano smo stigli do finala bez nekih velikih poteškoća. Padali su redom drugoligaši Leeds i Wolves, zatim Leicester i Sunderland. Na Wembley-u borićemo se protiv Chelsea za trofej!
Слика
FA Cup je tek počeo u januaru, tu smo opet izvukli drugoligaše Birmingham i Leeds, dok u petoj rundi dočekujemo Bournemouth koji se nalazi na 19. poziciji u ligi, ne bi trebalo da imamo problema s njima.
Слика
Što se Lige Šampiona tiče, vrlo vrlo zanimljivo, pred poslednje kolo bodovno stanje je bilo sledeće:
BVB 9, Ipswich 7, Juventus 7, Sevila 6. Inače BVB je prošle sezone osvojio Ligu Šampiona, to sam tek malopre video :D
Poslednje kolo dočekao sam Juventus i bilo je veoma neizvesno:
Слика
Rashford ušao u 55min i za 19min postigao hat-trick.

Vidite šta sam počinio BVB-u na njihovom terenu, 10 CLEAR CUT CHANCES, prvi put sam imao toliko i pobeda od samo 1:3.
Слика
Ovde nismo imali sreće što se tiče žreba, izvukli smo PSG, tu će nam verovatno biti kraj. U ligi imaju skor 23-1-0...
Слика
A evo i rezultata grupne faze:
Слика
Evo i statistike svih igrača, mnogo rotiram, svi igrači imaju ocenu 7.00 i više što je fantastično, sem Jenkinson-a koji ima 6.99 što je ok. Prezadovoljan sam.
Слика
Što se transfera tiče, nikog nisam dovodio, nije bilo potrebe, vratio sam samo Will Hughes-a iz Arsenala jer nije igrao tamo uopšte a meni će koristiti u rotaciji. Prodao sam Svetozara Markovića jer je konstatno bio nezadovoljan za finih 4m, i poslao sam Joao Carvalha na pozajmicu do kraja sezone. U kasi mi je ostalo 36m.
Слика
Слика
To je to za sada, čujemo se na kraju :boxer:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav ljudi, za početak Srećna Nova Godina svima :love:

Davno nisam imao ovako uzbudljivu sezonu, nazvao bi je “za dlaku“ :danger:

Prvo da počnem od Premier Lige, završio sam na 6. mestu, moglo je bolje sigurno ali platili smo ceh zbog igranja na sva 4 fronta do samog kraja takmičenja. Pred kraj sezone sam posebno igrao loše u Ligi jer sam odmarao igrače, videćete dole zbog čega. U poslednjih 9 kola imali smo skor 1-3-5, što je nedopustivo ali ajde ove sezone opravdano.
Слика
Слика
Takmičićemo se u Ligi Evrope (nažalost) sledeće sezone, za utehu sam samo dobio titulu za najboljeg trenera lige.
Слика
Sledeći je Carabao Cup u kome mi je preostalo samo Finale koje se igralo u drugom delu sezone gde sam igrao sa Čelzijem. Može se reći da su imali malo više sreće tog dana, 2:3 za njih.
Слика
Слика
Idemo sada na FA Cup, gde me je Man City izbacio na penale. Zanimljivo je to da su PRVA ČETVORICA iz Sitija, a moja trojica promašili, jedan dajem i imam penal za pobedu gde naravno mašim, oni daju, ja opet naredni mašim i oni naravno daju i izbacuju me..
Слика
Слика
I na kraju LIGA ŠAMPIONA, ni sam ne znam kako sam dogurao do kraja, ne pitajte me ništa, više sreće nego pameti.. Pogledajte rezultate i biće vam jasno kako sam prolazio.. Na kraju me sačekao Man Utd gde mi je Dybala održao čas. Mislio sam da ću možda moći da se nosim s njima jer sam ih dobio i u Kupu i u Ligi jednom ali ovo je druga priča.
Слика
Vidite i vrlo zanimljivu utakmicu protiv PSG-a. Crveni za Gruju u 10min, potom promašen penal Pellegri, oprostio sam se tada od LŠ, ali iznenadili su me igrači. PSG krenuo na sve ili ništa na kraju i dobio 3 komada u nadoknadi
Слика
FINALE:
Слика
Što se tiče nagrada u Ligi Šampiona, Pellegri je osvojio Zlatnu Kopačku, bio je najbolji strelac tog takmičenja sa postignutih 9 pogodaka u 13 utakmica, a u Best Eleven našao se dr mr Marko Grujić, prešao igricu.
Слика
Слика
Evo i konačne statistike, Grujić kao po običaju, 3 godine za redom najbolje ocenenjeni igrač (od kad je došao u klub), Pellegri se popravlja, napravio je double-double, tu je i Woodburn moj džoker sa impresivnom statistikom, Rashford 16-5 ali nema ga na bitnijim utakmicama, očekivao sam više od Winks-a ali ajde prva sezona pa dok se navikne, Kimpembe podbacio. Idemo dalje, napadamo opet sve trofeje sledeće sezone pa šta bude!
Слика
I za kraj finansijska situacija, balance, transfer budget i dugovanja. Kao što vidite procenat od transfera smanjili su mi na 25%. Očekivao sam to zbog mnogo potrošenog novca, pokušaću da prodam sve iz rezervi i eventualno dovedem dva,tri igrača za prvi tim i naravno free igrače za preprodaju, bez njih ništa
Слика
Слика
Слика
Pozdrav ljudi, čujemo se posle prelaznog roka, sve najbolje još jednom :cheers:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Da ocekujemo neku transfer bombu, ili ono tvoje standardno? :cigara:
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Duke пише:Da ocekujemo neku transfer bombu, ili ono tvoje standardno? :cigara:
nista se ne zna, sve je moguce :ole:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav kolege menadžeri, završio sam prvu trećinu sezone pa da vidimo gde smo i šta smo..

Preskočiću deo o pripremama, to smo rutinski odradili, da prvo predstavimo pojačanja i igrače koji su nas napustili. Ove sezone nisam mnogo igrača dovodio kao ranije, ali sam svakako dosta potrošio. Doveo sam 10 igrača, od kojih ću 4 koristiti u prvom timu a ostalo šaljem na pozajmicu i prodaja sledeće sezone.
Слика
Otkupio sam ugovor Moise Keana, doveo Almamy Tourea da još više učvrstim odbranu, nezadovoljnog štopera Arsenala Benjamin Pavarda i na free Kyle Walkera da bude u rotaciji sa Toureom. Na ovu trojicu ukupno sam dao 160m.

Što se odlazaka tiče, prodao sam 19 igrača i zaradio 183m, u plusu sam 23m. Otišli su prošlogodišnji prvotimci Tisserand i Jenkinson zbog godina, a Lascelles zbog kvaliteta, na njegovo mesto upao je Nikola Milenković.
Слика
A evo i igrača koje sam poslao na pozajmicu gde im klubovi plaćaju 100% plate i plus mesečnu nadoknadu:
Слика
To je to što se tiče transfera, sada prelazimo na očekivanja uprave:
Слика
Sve realno, nema tu šta, ni ja ne očekujem ništa manje.

Pre početka sezone igralo se Svetsko Prvenstvo koje je osvojila Engleska (Boga pitaj kako), a Rashford je dobio priznanje za najboljeg igrača prvenstva, svaka mu čast.
Слика
Još jedna stvar koju volim da vidim, najbolji treneri u ligi su kod nas:
Слика
A sada da pređemo na ligu, stanje na tabeli izgleda ovako:
Слика
Man Utd neprikosnoven, imaju bomba ekipu, teško da će im neko i ove godine pomrsiti račune, ali nikad se ne zna, duga je sezona. Ja treći, nije loše, skor 7-0-3, izgubio sam od Chelsea, Tottenham i Liverpool, ako hoću nešto više moramo dobijati i ove jače timove. Na 6 utakmica sačuvana mreža, to je nešto što mi se jako sviđa, počeli smo da igramo čvrsto.

Evo i slike rezultata svih ligaških utakmica:
Слика
U Ligi Evrope dobio sam okej grupu, u tom takmičenju puštao sam uglavnom igrače sa manjom minutažom prve tri utakmice, odigrali su super ali nisu imali sreće, protivnici su davali golove iz prve, druge šanse. U preostale tri utakmice moram ući sa ozbiljnom postavom i osigurati plasman u narednu fazu.
Слика
Слика
Što se tiče Carabao Cup-a, prošli smo Swansea na penale i Everton s pola gasa, to isto igraju rezervisti, u 1/4 finalu nas čeka Man Utd protiv koga ćemo ući maksimalno jako.
Слика
Ovo su igrači koje ću koristiti ove sezone i njihova dosadašnja statistika:
Слика
Grujić kao i uvek do sad na vrhu liste sa najbolje pruženim partijama, Đorđe Jovanović najbolji strelac, verovali vi to ili ne, najviše su zakazali Rashford i Pelegri koji je bio povređen prvih nekoliko kola. Ima još dosta utakmica, verujem da će se popraviti.

Grujić je trenutno najbolje ocenjeni igrač u ligi posle 10 kola
Слика
I što se tiče finansija, vidite balans, budžet i dugovanja. Vratili su mi procenat prodaje na 100%, ostalo mi je 5m za transfere i poprilično dosta dugova.
Слика
Слика
Toliko od mene za sada, čujemo se u Februaru :poz:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima, završena je i druga trećina sezone pa da vidimo gde smo i šta smo..

Zbog dobrog poslovanja uprava nas je nagradila sa 70m za transfer budžet, skroz neočekivano, hvala im i živeli!
Слика
Onda je usledio prelazni rok u kome mi je iskocio mladi Engleski reprezentativac Trent Alexander-Arnold na transfer listi, nisam smeo to da propustim, budućnost kluba. Morao sam onda da prodam Kyle Walkera koji je odigrao extra polusezonu, bilo mi je žao ali ima 32 godine. Richarlison je non stop bio nezadovoljan i tražio da ide, pa sam doveo backup igrača, Sead Hakšabanovića.

U smiraj prelaznog roka dobio sam ponudu koja se ne odbija, 46m za Đorđa Jovanovića od RB Leipziga. Nisam mogao da verujem i nisam mogao da odbijem naravno, jeste da je bio moj najbolji strelac ali svi ti golovi bili su u kupovima i u Ligi Evrope. Zamena za njega je Kelechi Iheanacho, samo 2.4m na transfer listi.
Слика
Potrošio sam 49m, a zaradio 73m.
Слика
Слика
Što se Premier Lige tiče, situacija je sledeća:
Слика
Nalazimo se na 2. mestu, 10 bodova manje od Man Utd, ali i dve utakmice manje, što znači da možemo prići na -4. Man Utd ne zna za poraz čitave sezone, 29 utakmica ne poraženi.. Nadam se da će sada krenuti njihova crna serija i da ću uspeti da ih stignem i preuzmem tron. U međusobnom duelu su me deklasirali 4:0..

Inače, drugi najbolji tim smo što se tiče primljenih golova, dosta smo se popravili u defanzivi, jedno je Man Utd ispred mene sa 5 manje primljenih.

Evo i svih odigranih ligaških utakmica:
Слика
Jedna zanimljivost, vezao sam 12 pobeda u nizu, pa nas je Newcastle prekinuo super-seriju.
Слика
Sledeća je Liga Evrope, uozbiljio sam se i pobedio naredne 3 utakmice u grupi što je bilo dovoljno za 2. mesto i prolaz dalje gde nas je čekao RB Leipzig koga smo eliminisali bez mnogo muka. Naredni protivnik je Sassuolo, i tu očekujem prolaz bez mnogo muka.
Слика
Morao sam da žrtvujem jedno takmičenje, a to je bio FA Cup, igrali smo protiv Liverpoola, čekao nas je dvomeč Lige Evrope i finale Carabao Cup-a pa sam pustio rezerviste protiv Lpoola što nas je koštalo ispadanja.
Слика
I ZA KRAJ....
Слика
Uspeo sam da osvojim svoj drugi trofej u karijeri (prvi je Championship) i to protiv Man City. Zasluženo sam osvojio, mada sam pobacao sve sa stola kada sam primio gol u 89min za 1:1, ali dok sam bacao stvari Rashford je uzeo stvar u svoje ruke i u 90+3 nam doneo trofej!
Слика
Put do finala:
Слика
Grujić je dobio još jednu nagradu za dobre partije, a to je Serbian FA Player Of The Year. Čestitamo.
Слика
Vidite i kompletnu statistiku igrača:
Слика
Grujić ne mrda sa prvog mesta, Pellegri i Rashford su se malo popravili i počeli da daju golove, ali ipak to je skroman učinak za igrače takvog kalibra. Očekujem da izgaze u finišu sezone. Ostalo sve korektno, Reiss Nelson se vraća sa asistencijama, 14 za sada, probaću da ga otkupim na leto.

I evo taktike, koju dugo nisam stavljao, mada ništa nisam ni menjao.
Слика
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Završena je 6. sezona, može se reći poprilično uspešno, najuspešnija na ovom sejvu..

Počinjemo sa Premier Ligom:
Слика
Završili smo na 2. mestu, nismo uspeli da stignemo Man Utd koji je najjači trenutno u igrici, završili su sezonu bez poraza u ligi, osvojili su i Ligu Šampiona. Kada sam im bio na 3 boda razlike igrao sam s njima i može se reći da je igrica namestila da oni osvoje, pogledajte na slici..
Слика
Evo i poslednjih 11 utakmica u ligi, bili smo neporaženi:
Слика
Imali smo dvojac u idealnih 11 Premier Lige, to su Marko Grujić i Matthijs de Ligt, dok je Pickford bio 2. najbolji golman sa 17 puta sačuvanom mrežom (De Gea ima 18)
Слика
Слика
U kupovima sam završio u prošlom izveštaju, ostala je samo Liga Evrope u kojoj smo izgarali do kraja i osvojili na penale:
Слика
Слика
Put do finala:
Слика
Najbolji igrač Lige Evrope je vihorno krilo Reiss Nelson, 3. mesto dobio je Pietro Pellegri.
Слика
Otkrovenje sezone među onim silnim regenima koje sam dovodio je mladi Piere Covin koga sam poslao u SM Caen na pozajmicu, a vidite šta je on uradio:
Слика
Слика
Najbolji asistent lige sa 19 asistencija, ispred Neymara i Verattija. Takođe proglašen je i kao Best Rookie, uz 19 asistencija postigao je 13 golova. Treba mu pružiti šansu sledeće sezone.

Evo slike šta smo uradili na kraju naspram očekivanja uprave:
Слика
Uprava se otvorila kao da im je rođendan i za leto nam dala 146m transfer budžeta..
Слика
Postavili smo rekord kluba što se tiče utakmica bez poraza, čak 22 utakmice u svim takmičenjima nisam bio poražen.
Слика
Team Awards:
Grujić ne da prvo mesto od kako je došao u klub, 47% glasova za njega, drugi je Alberto Grassi sa 27% i treći Matthijs de Ligt sa 17%. Almamy Toure proglašen je za Singing Of The Season, nismo bezveze platili 74m, i za Young Player Of The Season proglašen je Matthijs de Ligt.
Слика
I za kraj celokupna statistika svih prvotimaca:
Слика
Woodburn je podbacio zbog čestih povreda, mislim da mu neću produžavati ugovor, dok nasuprot njemu Reiss Nelson pokidao i njega ću pokušati da otkupim. Ostalo manje više sve je dobro.

To je to za sada, svi igrači su dobijali priliku da pokažu šta znaju, mnogo rotiram, puštam sve igrače, čak su mi i golmani branili podjednako utakmica (obojica po 31). Probaću da se otarasim Iheanacha, Cataldia, Milenkovića, Hughesa, Dahouda i naravno svih ostalih iz rezervi koji su došli na free. Dok što se tiče dolazaka prvi na listi je Reiss Nelson, jedan box to box ili mezzala kao zamena za Cataldia, centralni i krilni napadač, štoper i to je to, ostalo šta iskoči..

Čujemo se posle prelaznog roka :winner:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav ljudi, evo mene nazad posle mesec i po dana pauziranja sa fm-om. Nastavljam gde sam stao, 7. sezona sa Traktordžijama.

Da se podsetimo, prethodne sezone osvojio sam Carabao Cup i Europa League, svega TRI trofeja za 6 sezona, nije baš sjajno ali pokorićemo ceo svet ima vremena.

Odradio sam 1/3 sezone, 10 utakmica u Premier Ligi, 3 utakmice u Champions League i stigao sam do 1/4 finala Carabao Cup-a.

Pre nego što vam predstavim svoje rezultate da vas upoznam sa ekipom za ovu sezonu, doveo sam 17 igrača za 346m ( 8 za novac koje ću koristiti, 9 na free koje ću preprodati), a prodao 20 i poslao na pozajmicu 11 igrača za 247m. Mislim da sada imam jako dobru ekipu, 25 top igrača, samo da se nameste ova pojačanja i napadamo sve trofeje.
Igrači koji su došli:
Слика
Otišli:
Слика
Otišli na pozajmicu:
Слика

Stanje na tabeli izgleda ovako:
Слика
Man Utd bez premca, sa samo jednim remijem, ja ga pratim u stopu i nadam se da ću ih skinuti sa trona ove godine. Dobro ide za sada, jedini kiks protiv Chelsea u gostima već u drugom kolu.

Vidite i rezultate svih utakmica u ligi, samo 4 primljena gola na 10 utakmica, imamo najbolju odbranu u ligi trenutno, nadam se da ćemo je održati do kraja.
Слика
Što se tiče Lige Šampiona, potcenio sam Ajax u prvom kolu i to mi se obilo o glavu, ali ipsravili smo stvari u naredne dve utakmice.
Слика
Слика
U Carabao Cup-u stigli smo do 1/4 finala gde nas čeka ljuti rival Man Utd, ako njih prođemo trebalo bi da odbranimo trofej, ali nismo ni malo lako stigli do ovde, dve vrlo tesne pobede.
Слика
Evo i statistike svih 25 igrača:
Слика
Niko ne iskače baš, ne bih izdvojio nikog posebno, bitno je da igramo kao tim odlično. Jedini peh koji mi se desio da moj omiljeni igrač na ovom sejvu Marko Grujić polomi stopalo na početku sezone i pauzira 4 meseca, vraća se uskoro pa ćemo biti još jači.

I za kraj da vidite kako me opet igrica namestila, prvu takmičarsku utakmicu, UEFA Super Cup, naravno, protiv Man Utd-a, dobiju crveni u 56min i na kraju me pobede na produžetke.
Слика
To je to za sada, nešto skroman izveštaj dok se ne prisetim svega, čujemo se u februaru.. :ole:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Ćao ljudi, 25 kola je iza nas, pa da vidimo gde smo i šta smo..
Stanje na tabeli:
Слика
Man Utd na drogama, samo 6 primljenih golova u 25 kola, ovo nisam u životu video, ima da im prekinem dominaciju makar igrao 100 sezona. Imaju 6 bodova više i tekmu manje, koju će verovatno dobiti, jedino što može da me izvuče je dvomeč sa njima, još se nismo sastali u ligi, ako ih dobijem obe imam čemu da se nadam, a njima kola moraju krenuti nizbrdo kad tad..

Vidite i odigrane utakmice do sada u ligi, ekipa smo sa najviše datih golova, a što se tiče primljenih samo je Man Utd bolji od nas.
Слика
U međuvremenu izabran je tim sveta iliti WORLD XI, tu se nalazi jedan naš igrač, a to je Matthijs de Ligt. Nadam se da ćemo već sledeće godine imati dvojicu u ovom sastavu.
Слика
U grupama Lige Šampiona se zakuvalo, pred poslednju utakmicu svi u grupi smo imali po 7 bodova, prvi put mi se ovo dešava isto. Na kraju odvalio sam Malagu sa 6-2 i prošao dalje kao drugi. Zanimljivo je to da je Reiss Nelson imao čak 5 asistencija u ovom meču, a Patrick Cutrone postigao je 4 gola. U nokaut rundi čeka nas Stara Dama, nimalo lak protivnik..
Слика
Слика
Слика
U Carabao Cup-u sam završio svoje putešestvije u polufinalu. Izbacio sam Man Utd u četvrt, ali nisam uspeo da eliminišem drugu Mančestersku ekipu, koja je mogu reći prošla nezasluženo golom iz slobodnjaka.
Слика
Слика
U FA Cup-u smo takođe dobili Man Utd i tu ih eliminsali, zatim remizirali sa Sunderlandom gde nas čeka uzvratna utakmica 4. runde. Man Utd dobijamo u kupovima, ali nas oni obično deru i ligi, super kupovima i ostalo..
Слика
Što se tiče transfera, stigla su 2 pojačanja, a to su:
Слика
Слика
Memphisa sam kaparisao za leto na free, ali i se OX povredio pa sam aktivirao buy now klauzulu za 8.25m, relativno jeftino.. Drugo pojačanje je Brazilac Evander, slučajno sam ga našao u free agentima, kad je potpisao cena mu je bila 63m. Neće imati mesta ove sezone u prvom timu, već planiram da ga na leto prodam jer se ne uklapa u moje zamisli, ako zadrži cenu biće to lepa finansijska inekcija na leto..
I za kraj statistika svih igrača:
Слика
Rashford je prvi stigao do double-double, dosta rotiram ne forsiram nikog posebno, pružam svima šansu (što me je koštalo u ligi nekoliko puta), Nelson 14 asistencija, bio je povređen mesec i po dana, očekujem da nastavi gde je stao, Cutrone se raspucao 23 komada na isto toliko tekmi, Pellegri dobar kad uskoči i daje i asistira, Gruja se vraća na pravi put posle dugačke pauze, 7.35 na 10 utakmica..

To je to za sada, čujemo se na kraju sezone :love:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima, gotova je (neuspešna) sezona 2023/24. Borili smo se do kraja na svim frontovima ali nismo izdržali..

Zamrzeo sam Man Utd zbog ove igrice..

Stanje na tabeli na kraju sezone:
Слика
Man Utd postaje drugi tim u istoriji Premier Lige koji je završio sezonu bez poraza i naravno osvojio rutinski titulu.. Definitivno neću odustati, osvojiću sve makar igrao ovaj sejv još 5 godina (u stvarnom životu).

Imao sam možda neke šanse da ih stignem dok nisam naleteo na njih i dok im nisu sve svirali i to u mom dvorištu.. Prvo penal, pa crveni karton, i još 7 žutih za mene.. I u prvom duelu koji je završen 1:1 su im svirali penal..
Слика
Слика
Statistika Premier Lige:
Слика
Cutrone je završio kao prvi strelac sa 27 golova i kao treći najbolje ocenjeni igrač, a Rashford je imao 12 astistencija za drugo mesto u toj kategoriji.

Takođe, imali smo 4 igrača u Premier League Team Of The Year:
Слика
Idemo dalje, sledeće takmičenje gde smo se susreli sa Crvenim Đavolima je 1/2 finale Lige Šampiona.. I tu su nas izbacili i osvojili je treći put za redom..
Слика
I poslednje takmičenje koje nam je ostalo, FA Cup, završili smo pre vremena, u 6. rundi nakon lošijeg izvođenja penala
Слика
TEAM AWARDS:
Слика
Najbolji igrač ove sezone bio je napadač Patrick Cutrone sa 35% glasova, 2. je Youri Tielemans sa 31% i 3. Marcus Rashford sa 23%. Verujem da bi Grujić bio među ovom trojkom da nije bio povređen dugi period.. Kupovina sezone, naravno Cutrone, i najbolji mladi igrač njegova zamena Pietro Pellegri.

Lista TOP20 klubova trenutno:
Слика
Statistika svih igrača na kraju sezone:
Слика
Sa svima sam generalno zadovoljan, svi su oko 7.00 pa nadalje, sada treba držati ekipu na okupu i prekinuti dominaciju Man Utd-a.

Evo i SS-a šestorice najbolje ocenjenih igrača:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Što se tiče omladinaca, ove sezone dvojica su eksplodirala:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
To je to za sada, biće sigurno više prodaje nego kupovine, možda dođu 2 eventualno 3 igrača za prvi tim, gledaćemo da sada popravimo finansije jer smo dosta trošili prethodnih sezona. Možda prodam Kimpembea jer mi je pokidao sve živce ove sezone, kiksao je kad god je igrao, a za ostalo ćemo videti kakva situacija bude na tržištu. Do sledećeg puta.. :cigara:
vladimir95
Youth Team Coach
Поруке: 65
Придружен: 02 Мар 2017, 20:55
Место: beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vladimir95 »

Napisao si da nisi igrao dvomec sa utd, pa me zanima kako nisi bar jednu s'obzirom da je 25 kolo :why: inace ide to tebi lepo, srecno u nastavku
Последње учитавање од vladimir95 дана 06 Мар 2018, 12:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

vladimir95, non stop se odlagalo, igrali su onaj svetski klupski sampionat kao osvajaci Lige Sampiona, pa i zbog toga i zbog kupova itd.. Hvala hvala, nisam imao ovih dana vremena za fm, pa tek sad pocinjem sezonu..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”