The Tractor Boys

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

OKTOBAR
Na početku novog meseca dobili smo neke nagrade za odlične rezultate tokom prošlog meseca. Dominic Solanke proglašen je za Young Player Of The Month i takodje je zauzeo 2. mesto u Player Of The Month. Nagradu za Head Coach Of The Month podelilo je 3 trenera sa istim brojem bodova medju kojima sam i ja.
Слика
Слика
Слика
Ovog meseca očekuju nas 4 utakmice, od toga 3 gostovanja u nizu i pred kraj meseca dolazi nam Derby County. Nimalo lako neće biti ovog meseca.
Слика
Puni samopouzdanja otišli smo na Molineux Stadium, gde smo gostovali Wolves-u. Domaćin je uglavnom pretio iz prekida gde je i bio uspešan. 2 gola dobili smo iz 2 prekida, utešni pogodak za nas postigao je Solanke. Poraz na vreme da se malo otreznimo I spustimo na zemlju. 2:1 FT.
Слика
11. kolo gostovali smo u prestonicu Wales-a, Cardiff, gde nas je domaćin čekao sa 3. pozicije. Pružili smo jako bledu partiju, gde nismo uspeli da uputimo NIJEDAN udarac u okvir gola. Domaćini 3 udarca u okvir, 2 gola, iskusno. Nastavljamo dalje, nadam se da ćemo se trgnuti posle ovoga.
Слика
Posle dva poraza na gostovanjima, idemo opet u goste novajliji iz Fleetwood-a gde su svi već pre utakmice upisali 3 boda nama. Nije bilo ni malo lako, domaćin se držao čvrsto tokom cele utakmice gde je odlučio jedan potez, koga drugog nego Solanke-a. 0:1 FT. Pred kraj utakmice Solanke je doživeo povredu, i biće van terena 3 meseca.. :(
Слика
Слика
Dan pred utakmicu sa Derbijem nova povreda jednog od najbitnijih igrača, Tomas Podstawski odlazi na 7 nedelja:nervous:
Слика
U 13. kolu duel 6. i 7. na tabeli. Ugostili smo “Ovnove”. U ekipu se posle 4 utakmice pauze, zbog povrede, na najbolji način vratio Ben Woodburn. Na 2:0 povisio je jedan od mojih omiljenih igrača, radilica Grant Ward. Umesto da ovo privedemo kraju, igrači su se opustili i u drugom poluvremenu usledila je kazna. Umesto tri boda, na kraju uzimamo samo 1. 2:2 FT.
Слика
I za kraj imam jednu dilemu.. Pošto nemam rezervne štopere, imam samo dvojicu dobrih, u dilemi sam da li već sada dovesti Velazqueza iz Atletico Madrida koji je dostupan po veoma niskoj ceni ??? Ili da sačekam januar pa se možda otvori neka nova i bolja opcija..
Слика
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Pa ovaj Urugvajac ne izgleda lose, probaj da ga pozajmis, pa ako se pokaze samo ga kupi, a ako ne, nek bleji u nekom "pabu" dok se ne vrati nazad :cigara:
Calm, concentrate
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Za ovu cenu bih ga definitivno uzeo. Sigurno ce moci da se proda za vise, ako samo malo bude igrao.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Bolje ga potpisi odmah ako hoce, jer mu koliko ja vidim na kraju sezone istice ugovor, pa u januaru igraci znaju da zbog toga odbijaju ponude slabijih timova.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Novembar
Raspored za Novembar:
Слика

Prvu utakmicu u Novembru ugostili smo Aston Villu koja ovde nije došla da igra fudbal. Sve su radili samo da ne izgube, udarali,vukli, tukli, ispucavali lopte preko stadiona, valjali se po terenu. Kao u seoskim ligama. Na kraju su mi povredili dva igrača, pa smo od 68. minuta igrali s igračem manje. Dominirali smo i stvarali šanse i sa desetoricom ali nismo uspeli da trijumfujemo. 0:0 FT.
Слика
Naredno kolo gostovali smo fenjerašu iz Londona, QPR-u gde smo se propisno obrukali. Mislili smo lako ćemo, ušli mlako i za to bili kažnjeni. Po jedan promašen penal na obe strane. 2:1 FT, strelac Rony Lopes.
Слика
Prekid crne mini-serije usledio je u sledećem kolu, i to jedva. Middlesbrough je poveo u prvom poluvremenu, da bi stara kajla Freddie Sears hat-trickom režirao preokret. 3:1 FT. U međuvremenu nastavila se serija povreda, na ovoj utakmici Andrea Barberis i Rony Lopes.
Слика
Što se tiče Rony Lopes-a, uspeo sam da mu produžim pozajmicu na još godinu dana. Lepe vesti, ali on nikako da proradi.
Слика
Kaparisao sam još neke regene koji su mi se činili solidni, inače mrzim regene, nikad ne igram sa njima, ali tu su radi preprodaje.
Слика
Слика
Слика
U 17, kolu dočekali smo Bolton koji se nalazio u donjem delu tabele gde smo bili izraziti favoriti. Kao da smo igrali na strani, sudija nas je osakatio sviravši penal za goste i nama crveni karton, sve to u prvih 10 min. Nismo uspeli da se oporavimo od ovoga 1:2 FT strelac Lookman. Od kako se Podstawski povredio nemam kvalitetnu zamenu za njega, pa rotiram i taktiku i igrače pa mi to dolazi glave.
Слика
Posle Boltona, išli smo u goste još jednoj ekipi koja je u zoni ispadanja. Preston nas je pošteno namučio. Nadam se sada pronalaženju opetn neke dobre forme, taman se u narednih 7 dana oporavljaju svi igrači sem Solanke-a. Pregrmeli smo ovo gostovanje pobedom od 2:4, bilo je neizvesno do kraja. Strelci: Garner x2, Webster i Ward.
Слика
Novembar završavamo na 10. mestu, play off nam beži 2 boda, a prvak 7. Sve se to stiže.
Слика
Predstoji mi najteži mesec do sada, 6 utakmica, nijedna laka. Ovaj mesec će možda odrediti za koje mesto ćemo se takmičiti ove godine. Pogledajte raspored:
Слика
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

DECEMBAR
Neki naši igrači izglasani su za Novembarske nagrade. Titulom Player Of The Month okitio se Freddie Sears, i naš najveći talenat koga smo prosledili u Fleetwood na kaljenje, Tristan Nydam, zauzeo je 3. mesto u izboru za Young Player Of The Month. Jako me raduje ova vest.
Слика
Слика
1. Decembra očekivala nas je najteža utakmica u sezoni do sada, bar na papiru. U goste nam je došao Everton, koji samo Bog zna kako je ispao iz Premier Lige. Ostalo je tu dosta odličnih igrača, Barkley, Sigurdsson, Pickford, Coleman, Rooney, G.Dos Santos, Mirallas,.. Ali džaba kada su Traktordžije preorale ovu našu oranicu za 90min. Nismo im dozvolili da nam šutnu u okvir gola, veoma impresivno protiv ekipe kao što je Everton. Utakmicu smo rešili u prvom poluvremenu, gde smo postigli oba gola. Strelci Joe Garner i Emyr Huws. 2:0 FT.
Слика
Za utakmicu sa Southampton-om neću ništa da komentarišem, samo pogledajte slike ispod.
Слика
Слика
Dan posle utakmice sa Southampton-om tražio sam od kluba da nastavim školovanje za licencu, što su mi i odobrili.
Слика
Na redu je treća teška utakmica u nizu, ovoga puta protiv Bristol-a, koji je bio 2. na tabeli. Naslov u novinama “Bristol strikes lucky“ dovoljno govori o ovoj utakmici. Ni mi nismo bili Bog zna šta, ali pobedu odnosi domaćin. 2:0 FT.
Слика
Pod utiskom nedavnog poraza od Bristol-a dočekali smo nezgodni Barnsley koji je bio na sredini tabele. Nismo uspeli da se oporavimo od prošle utakmice i gost nas je dotukao iz dve kontre. 0:2 FT. Tri utakmice bez pobede i datog gola.
Слика
I onda utakmica gde smo trebali da se polako dižemo, protivnik nam je bio Burton Albion koji je bio 19. na tabeli. 2:0 na poluvremenu, i onda ide standard, gosti se pretvaraju u Real Madrid i na kraju me zamalo i pobeđuju. 3:3 FT uz promašen penal gostiju. Strelci Joe Garner x2 i Freddie Sears.
Poslenja utakmica u ovoj godini igrala se protiv favorizovanog Birmingham-a iz, istoimenog grada, Birmingham-a. Utakmica gde smo morali vadili kestenje, domaćin na 3. mestu, mi na 10. Sreća nas je pogledala i utakmicu smo rešili iz prekida. Pogodak je postigao Mouctar Diakhaby. Pred kraj domaćii su pritiskali ali uspeli smo da odolimo svim naletima. Godinu završavamo pobedom 0:1 FT i na 10. poziciji.
Слика
Слика
Mislim da možemo da se domognemo Play off-a ove godine.
Januarski prelazni rok sledi, nisam siguran koliko i šta ću menjati, mislim da ću definitivno dovesti jednog DM-a kao zamenu Podstawskom i gledaću kome ističe ugovor pa da ga ukradem. Toliko za sada i Happy New Year :)
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

JANUAR
Nakon utakmice protiv Birmingham-a zvanično smo na polusezoni. Statistički podaci su sledeći:
Слика
Samo 5 igrača ima ocenu preko 7.00 i njih moram spomenuti, Dominic Solanke (da nije bilo povrede, ko zna gde bi mu kraj bio), moja radilica Grant Ward, onaj od koga se i očekivalo Marc Stendera i dva stara lisca, buduće ikone kluba najbolji asistent Freddie Sears i najbolji strelac Joe Garner.
Već sam stavljao SS-e četvorice od gore navedenih pet igrača, a evo i petog:
Слика
Najveće razočarenje ubedljivo je Ademola Lookman od koga sam mnogo očekivao, average rating 6.59..

Raspored za Januar je standardno 5 utakmica, jedna u kupu, imamo OK raspored gde bi trebali da malo podignemo formu:
Слика
1. Januara poklonio sam bod Blackpool-u koji je držao fenjer. Poslednja ekipa u ligi zadala nam je mnogo problema. 2:2 FT, strelci Joe Garner i Freddie Sears.
Слика
Posle utakmice stigla je interesantna ponuda za našeg perspektivno štopera, Adam Webster-a. Glatko smo je odbili.
Слика
Usledila je utakmica FA Cupa protiv prvoligaša West Ham United, gde smo odigrali fantastično. 2:0 FT, strelci Woodburn i Rony Lopes. Naravno ovu utakmicu igrali su igrači sa manjom minutažom. U narednoj rundi gostujemo Tottenham-u.
Слика
Dva nova pojačanja stigla su dan pred utakmicu protiv Brentford-a:
Слика
Слика
Dok sam rezevnog desnog beka, Zimmerman-a poslao u Benevento na pozajmicu do kraja sezone, a Zinchenku sam prekinuo pozajmicu.
Direktnog konkurenta za poziciju koja vodi u play off pobedili smo jedva, golom iz kornera, sa ne baš sjajnom igrom. 3 boda se pišu, dišemo Brentford-u za vratom. 1:0 FT, strelac Moise Kean.
Слика
Naterao sam djubrad da mi povećaju procenat od transfera od 60% na 75%.
Слика
Par dana pred duel sa Blackburn-om, odradili smo jedan od najvećih transfera u mom mandatu. Andrea Barberis letos je doveden free, pokušao sam da ga oteram na pozajmicu ali nije hteo, ostavio sam ga do zime i sada unovčio za velikih 5m.
Слика
Mnogo dešavanja prethodnih dana nije nas poremetilo, i uspeli smo lagano da savladamo Blackburn. 1:2 FT, strelci Solanke i Ward.
Слика
Još jedno pojačanje stiglo na Portman Road. Vezista Alberto Grassi:
Слика
U 28. kolu gostovali smo ekipi koja dominira ligom ove sezone, Sunderland-u. Veoma zanimljiva utakmica sa mnogo šansi na obe strane, na kraju realan rezultat 2.2 FT. Strelci Solanke i Ward.
Слика
I za kraj meseca, derbi zvani “Najdosadnija Utakmica Sezone“ protiv najvećeg rivala Norwich-a. Konačno se igrao dobar fudbal. Ispratio sam “Kanarince“ sa 4 komada u mreži. Prva moja pobeda protiv njih. 4:2 FT, strelci Webster, Sears, Ward, Solanke.
Слика
Januar završavamo neporaženi :boxer:
Слика
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

FEBRUAR
Pogrešio sam što se tiše Velazquez-a, čekao sam Januar ne bi li ga potpisao free, a on se odlučio za ponudu Espanyol-a.
Слика
Poslednjeg dana prelaznog roka doveli smo pojačanje u odbrambenoj liniji koji će popuniti mesto Steven Caulker-a (pozajmljen u Fleetwood), to je Jores Okore:
Слика
Na kraju smo doveli 4 igrača, a prodali samo Barberis-a.
Слика
Posle sjajnog Januara usledile su nove nagrade:
Ward - Player Of The Month, Dominic Solanke 2. Young Player Of The Month, Tristan Nydam 3. mesto u istoj konkurenciji, i naravno Head Coach Of The Monthmoja malenkost

U Februaru nas očekuje težak raspored, sve su to jake ekipe po imenima:
Слика
Prva Februarska utakmica je FA Cup, protiv “Pevaca“. Nemamo mi još taj kvalitet da možemo da se rvemo sa njima. 3:1 FT, strelac Lookman.
Слика
Tvrda i dosadna utakmica protiv Huddersfield-a koji je bio 22. na tabeli. 0:0 FT.

U 31. kolu gostovali smo Hull-u koji nam je održao lekciju što se tiče završnice. 5 udarca u okvir, 4 gola.
Na kraju 4:2 FT, strelci Diakhaby i Huws.
Слика
I onda pobeda u pravom trenutku protiv pravog protivnika. Wolves koji je 3. na tabeli, savladali smo ih srećno, jedinim udarcem u okvir gola. 1:0 FT, strelac Moise Kean. Hvatamo priključak za gore.
Слика
Taman kad smo trebali da vežemo drugu pobedu, prosuli smo bodove protiv mlade i neiskusne ekipe Cardiff-a, 1:1 FT strelac Moise Kean.
Слика
Najteže za kraj, Sheffield Wed nas čeka sa 3. pozicije i 3 boda više, pobeda bi nas odvela na 3. mesto i borbu za direktan ulazak. Nažalost poraz od 2:0.
Слика
Kraj meseca, samo jedna pobeda ovog meseca, rezultati izgledaju ovako:
Слика
Слика
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

FINIŠ SEZONE
Ubuduće ću pisati izveštaje na svaka 3,4 meseca. Biće lakše i meni, a verujem i vama da sve ispratite.
Propustio sam priliku da dovedem Velazquez-a i Grealish-a, ali ovo nisam smeo. Will Hughes na transfer listi za samo 5m. Brže bolje sam ga kaparisao. Stiže na leto.
Слика
Ostalo je još 12 utakmica do kraja:
Слика
Dve katastrofalne utakmice smo odigrali protiv Derby County-ja i Aston Ville. 2:0, 2:1. Tri poraza u nizu, vreme je da dobijemo nekoga ako mislimo da idemo u play off ove godine.

Crnu seriju prekinuli smo protiv Fleetwood-a. Bilo je krajnje vreme, 3:1 FT. Strelci Garner, Podstawski i Woodburn
Слика
Druga pobeda u nizu je protiv QPR. Ovog puta rešio je Jores Okore iz kornera. 1:0 FT.
Слика
Onda smo gostovali nejakom Boltonu, koji se nalazio u zoni ispadanja, gde smo zakazali. Mršavih 0:0 FT.

Proletela su ova 4 meseca od kad sam počeo da studiram za licencu, odmah su mi odobrili nastavak školovanja. National A Licence, here I come :claping:
Слика
Utakmicu protiv Middlesbrough-a gde smo trebali da se skroz približimo play off-u, uprskali smo. Jako loša utakmica za publiku, samo par šansi za celu utakmicu i gol domaćina iz kornera. Poraz 1:0 FT.

Posle povrede, Solanke nije isti igrač, 10 utakmice bez gola..
Слика
Everton je pao i drugi put u sezoni, doduše Omeruo mi je mnogo pomogao u tome. 0:2 FT, strelci Solanke i Bodiger. A očekivanja su bila sledeća:
Слика
Слика
Srušili smo i fenjeraša Preston.Woodburn, Grassi i Smith za konačnih 3:0.

U međuvremenu, prodao sam katastrofalnog Luke Garbutt-a u Middlesbrough, vratio sam uložene pare.
Слика
Možda i presudna utakmica, Southampton 8. ja sam 9. bod razlike, play off na 4 boda. Mediji rekli da sam ja favorit verovatno zbog domaćeg terena. Ali na kraju realnih 2:2, strelci Stendera i Sears.
Слика
Veoma važna pobeda na gostovanju protiv Barnsley-a, Stendera za konačnih 0:1. Popeli smo se na 7. mesto, 5. i 6. imaju po 2 boda više, veoma neizvestan kraj.
Слика
Dočekali smo Bristol koji je 2. na tabeli, koga smo odučili od fudbala. Razbili smo ih, jako jako bitna pobeda kojom smo se popeli na 5. mesto. 2:1 FT, Woodburn i Rony Lopes. Neophodna nam je pobeda u poslednjem kolu da bi se plasirali u play off.
Слика
Poslednje kolo gostovali smo Burton Albion-u sa kojim imamo poprilično loša iskustva. I ovoga puta su nas isprašili 3:1, ali na svu sreću i ostale ekipe su kiksnule tako da smo se sa 6. mesta plasirali u play off!
Слика
Polufinalni dvomeč igraćemo protiv Birmingham-a.

Favoriti smo u prvom meču, gde smo domaćini, sa kvotom 1.67 na nas. Imali smo sve u svojim rukama do 90. minuta, kada smo napravili veliku glupost. Penal za gosta i konačan rezultat 1:1. Woodburn strelac.
Слика
U drugom meču favoriti oni sa kvotom 1.80. Domaćin je u ovom meču imao više sreće nego pameti. 4 udarca u okvir, 3 gola.. Nažalost poraženi smo sa 3:1 i moraćemo sledeće godine da potražimo mesto među putnike u Premier Ligu.
Слика
Sve u svemu fantastična sezona za nas, domogli smo se play off-a, i to je bio vrhunac za ovu sezonu. Predostoji nam prelazni rok u kome ćemo se dodatno pojačati i pokušati da se domognemo mesta koje vodi u viši rang. Uprava nam je dala skromnih 5m za pojačanja, ali prodaćemo mi nekoga pa ćemo zaraditi kao i obično.

Statistika za ovu sezonu glasi:
Слика
Solanke je na kraju proglašen za Young Player Of The Year
Слика
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Al si me skenjo sad, napadaj ulazak u PL sledece sezone!
:winner: :gunman:
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

TREĆA SEZONA
Počela je sezona broj 3 u kojoj se nadam da ću ostvariti plasman u viši rang, mislim vreme bi bilo :hoho:
Prvo da krenemo od očekivanja uprave :
Слика
U ligi očekuju Play Off, FA Cup – 4. runda, Carabao Cup – 3. runda, sve realno
Mediji mi predviđaju 4. mesto i Play Off, ne bunim se..
Слика
Pripreme smo odradili u Portugalu, rezultati su okej, igrači su u hodu pristizali, još treba da se uigravaju, ne očekujem odmah fantastičan početak, ali otom potom..
Слика
Što se transfera tiče, pune ruke posla.. 23 igrača je pristiglo, 16 smo prodali, a 18 smo poslali na pozajmicu..
Слика
Potrošili smo 24.5m, a zaradili 49m, duplo kao što vidite. Uglavnom sam dovodio FREE igrače koje sam uglavnom odmah oterao na pozajmicu i onda ih na kraju sezone prodam i zaradim fino. Sve igrače koje sam doveo bili su na transfer listi, što vrlo često praktikujem.
Najveće pojačanje, kao što i sami možete da pretpostavite, je defanzivni vezni Proletera iz Novog Sada, Vladimir Ilić (to jest ja :winner: ). Šalu na stranu, ne znam koga bih izdvojio od ovih što sam platio, svi su mi dobri. Naravno da napomenem, da sam produžio svima pozajmice, znači svi su kod mene minimum još 2 godine.
Слика
A što se prodaje tiče, pomenuću samo jednog, oborili smo rekord prodaje za jednog od mojih omiljenih igrača na ovom sejvu Grant Ward-a. Jednostavno nisam mogao da odbijem ovakvu ponudu, 15m u kešu.
Слика
Poslao sam i Stenderu na pozajmicu da pružim šansu Gruji i Hjuzu, ali vraćen je brže bolje videćete ispod i zašto..
Sledeće igrače koristićemo tokom ove sezone, plus neki regeni koje sam doveo ali se kale u rezervama..
Слика
Evo razloga zbog čega je Stendera vraćen s pozajmice. Dan pred prvo kolo dobili smo vest da se Podstawski povredio na 11 meseci.. Morao sam malo i formaciju da promeni, ali ko zna zašto je to dobro..
Слика
Слика
Još jednu licencu sam prešao i naravno odmah krenuo da studiram za sledeću, a to je Continental C licenca. Brzo napredujem :D
Слика
Završio sam Avgust mesec, može se reći, poprilično uspešno. 5 pobeda (2 u kupu), 1 nerešena i 1 poraz. Zadovoljavajući start :claping:
Слика
1. kolo gostovali smo Reading-u i samleli ih. Ubedljiv start, nisu nam šutnili u okvir.
Слика
Što se tiče finansija, vidite dole Overall Balance, dugovanja, rate za transfere– Transfer Debt i na kraju Transfer Budget i Payroll Budget.
Слика
Слика
Слика
Toliko za sada, ako vas nešto interesuje, neki ss, savet,kritika ili nešto drugo, pišite ispod sve uvažavam, pozdrav :ole:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

POLUSEZONA
Pozdrav svima, zima je stigla, odigrano je 26 kola, malo jače od polusezone, a evo i kakvo je stanje:
Nalazimo se na 2. mestu, borba za direktan plasman će se voditi do samog kraja ja mislim. Biće veoma teško, ali mislim da možemo da izdržimo, gubili smo bodove na gluposti, najviše me je nervirao golman Soria koga sam platio 6.5m, koštao nas je dosta bodova, verovatno ću ga oterati.
Слика
Слика
Najveće iznenađenje je mladi golman Berke Ozer koga sam doveo na free, brani kao blesav, ima prostora za napredak tako da ću njega isforsirati do kraja.
Слика
Najbolji mesec je, bez dileme, Septembar u kome smo primili 0 golova, dali 8 i pobedili sve utakmice u Ligi.
Слика
Što se tiče kupova, izvukli smo Man Utd koji nas je pomalo srećno savladao, ali nema veze. U FA Cup-u ću pokušati što dalje da doguram, MK Dons je protivnik u 4. rundi.
Слика
Do sada nas apsolutno nijedna ekipa nije nadigrala, sem Huddersfield-a. Znači u svakoj utakmici smo bili bolji rival. Mislim da ove sezone zaslužujem da udjem u viši rang.
Слика
Prošla su 4 meseca i red je na novu licencu –> Continental B Licence
Слика
Evo i statistike igrača posle 26 kola + 3 utakmice u kupovima:
Слика
Zadovoljan sam celom ekipom, nikog posebno neću hvaliti, to ostavljam verovatno za kraj sezone.
Vidite i sliku igrača iz u23 ekipe, tj sve koje sam poslao na pozajmicu, nadam se da će se zaraditi lepo na leto:
Слика
Ovog igrača sam doveo pre koji dan na free, pogledajte mu cenu, šokirao sam se. Nadam se da mu neće pasti do leta kada ću ga oterati :D
Слика
I za kraj, ono što sam vam govorio na početku sejva, da dovodim igrače na pojazmicu po 2 godine i tako produžavam dok im ne istekne ugovor se isplatilo prvo kod Rony Lopes-a. Potpisali smo ga besplatno, nadam se da ću tako uspeti da ukradem i sve ostale koji su trenutno kod mene.
Слика
Ne verujem da ću na zimu dovoditi ikoga, možda rezervnog golmana ili nekog sa transfer liste pojavi neko zanimljiv, čujemo se uskoro :cigara:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Cepaj jos malo, pa PL :boxer: :winner:
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

KRAJ, KRAJ, KRAJ!
Konačno, radost na Portman Road-u, posle 19 sezona vraćamo se u elitu!
Osvojili smo Championship ubedljivo, sa 15 poena više u odnosu na drugoplasiranog. :winner:
Слика
Слика
Potpuno zasluženo, evo rezultata protiv TOP 8 ekipa:
Слика
7 pobeda i samo 1 poraz i to protiv najvećeg rivala Norwich-a.
Poobarali smo mnogo rekorda, neki od njih su:
Слика
Слика
U međuvremenu, počeli smo da unapređujemo klub malo po malo:
Слика
Слика
I takođe, na zimu otarasio sam se trojke Yann Bodiger, Phulmani Ntshangase i Joel Obi za 275k, a golmana David Soria poslao sam na pozajmicu.
Слика
Što se tiče zimskih dolaska, poslednjeg dana isto sam doveo golmana iz PSG-a koji je bio na transfer listi za 3.9m, odlični Ruben Blanco plus još neke regene klince koje planiram da istreniram i preprodam kasnije.
Слика
Jedna zanimljivost, golobradog golmana koga sam pohvalio na polusezoni sada traži evropska sila Barcelona, sve preporuke za ovog momka, kod mene došao na free.
Слика
U FA Cup-u posustali smo u polufinalu protiv Arsenala, bili smo tako blizu, ali šta da se radi, jurićemo kup neki drugi put.
Слика
Team Awards:
Najbolje ocenjeni igrač, Marko Grujić, verovao sam u njega, pružio mu šansu a on mi uzvratio na lep način. Proglašen je i za FANS PLAYER OF THE SEASON. Drugi po redu je Reiss Nelson, ubica dečijeg lica koji je napravio double-double sa svoji 20 godina, i naravno Stendera, nisam pogrešio što sam ga vratio. Singing Of The Season gore pomenuti golman Berke Ozer.
Слика
Što se ligaških nagrada tiče, Reiss Nelson proglašen je i za Player Of The Year i za Young Player Of The Year, fantastično zaista. Coach Of The Year naravno moja malenkost, i u Team Of The Year čak 6 mojih igrača : Tisserand, Webster, Grujić, Grassi, Nelson i Solanke.
Слика
Слика
Слика
Слика
Za kraj statistika :
Слика
Prezadovoljan sam svima stvarno da ne izdvajam nekoga da se ne naljute :hoho: Malo su podbacili Woodburn i Moise Kean (obojica zbog čestih povreda) i Rony Lopes, od njih očekujem više u narednoj sezoni.
Konačno se uprava otvorila i dala nam 37.5m transfer budget i sada ćemo moći kvalitetno da se pojačamo. U vidu imam jednog špica ubicu i leve bekove, možda jednog štopera a za ostalo ćemo videti šta iskoči. I naravno FREE igrače, bez njih ništa!
Слика
Imamo dosta igrača na pozajmicama, cena im se održala i nadam se ćemo dodatno još zaraditi na njima. Cilj za sledeću sezonu je naravno opstanak!
Sportski pozdrav, do sledećeg čitanja! :cigara:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Svaka cast !!! :claping: :ole:

Srecno u PL, da izguras tu prvu sezonu i pojuri kup, cujem da daju karte za Evro takmicenja :hoho: .
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Слика
Počelo je počelo, prva moja sezona u Premier Ligi, stvari stoje ovako:
Oborio sam rekord što se tiče transfera, i u dolasku i u odlasku. Došao je wonderkid Pietro Pellegri za 27m u ratama , a prodao sam Diogo Barbosu za 15.5m u kešu.
Слика
Novim apdejtom uvećali su sve u transfer centru(nikako mi se ne sviđa, preveliko je sve), nisam mogao sve da stavim na jednu sliku..
Слика
Na 1. slici su transferi gde smo dovodili i prodavali za lovu
Слика
Ovde vidite igrače koje sam doveo na free
Слика
I na kraju igrači koji su poslati na pozajmice

Potrošeno je 75m, a zaradili smo 105m, zadovoljan sam kako sam odradio to. U kasi je ostalo ogromih 50m koje čuvam za zimu kada steknemo malo veću reputaciju ne bi li doveo malo “jače“ igrače, ali otom potom videćemo ima dosta do zime.
Слика
U narednih 12 meseci učićemo za National A Licence
Слика
Očekivanja uprave:
Слика
Očekuju odmah da budemo mid-table, u kupovima traže po rundu više nego do sada

Taktika i igrači koje ćemo koristiti u narednoj sezoni možete videti na slici dole:
Слика
Ne znam koga bih pre stavio..
Pripreme su odrađene rutinski, dobar uvod za sezonu, samo 1 primljen gol.
Слика
U ligi nismo počeli baš sjajno , 1 win 1 draw 2 lose + poraz u drugoj rundi Carabao Cup-a
Слика
Nadam se da će krenuti bolje što pre, šteta što sam ispao iz kupa odmah, jer bi tu isto video ko koliko vredi. Preostaje nam samo red, rad i disciplina za izlazak iz negativne serije.
Što se tiče finansija, evo slike balansa, u plusu smo 56m, a imamo i dugovanja od transfera - Transfer Debt 46m
Слика
Слика
Narednih mesec i po dana malo lakši raspored da kažem, očekujem da ćemo se malo podići i pronaći pravu formu dok ne dođu velikani
Слика
Toliko za sada, čujemo se na polusezoni.. :gunman:
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Ne znam kako su se razvijali Kimpembe, Mafeo i Dahud ali si ih doveo za bas malo love. Verujem da odmah kostaju vise.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

CrazyBoyCZV пише:Ne znam kako su se razvijali Kimpembe, Mafeo i Dahud ali si ih doveo za bas malo love. Verujem da odmah kostaju vise.
Svi su bili na transfer listi, evo ih :
Слика
Слика
Слика
Maffeu moji skauti daju PA 4 zvezde, prosledio sam ga na pozajmicu, planiram ga za sledeću sezonu možda :hoho:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima, sačekao sam da završim prelazni rok pa da se onda javim. Januar je gotov, nalazimo se tačno na sredini tabele, na 10. mestu posle 24 kola. Mesto koje vodi u Evropu beži nam 5 bodova, ima još 14 kola do kraja, tako da ćemo pokušati da napadnemo to.
Слика
Zadovoljan sam kako ide, mada moglo je to i bolje, gubili smo bodove zbog neiskustva i koncetracije ali doći će i to.
Kući sam skoro pa neosvojiva tvrđava sa skorom 4-6-1, jedini poraz naneo nam je Crystal Palace golom u 90. minutu. Ostalo smo sve pregurali.
Слика
Jedna jako zanimljivu utakmicu odigrali smo protiv West Ham-a, gde smo posle 2:0 za domaćina uspeli da preokrenemo na 2:4, pokazali smo da imamo mu*a.
Слика
I da vam se požalim za jednu KRAĐU protiv Reds-a, 3 puta sam vodio ali viša sila nije dala da pobedimo. Dva penala za gosta i nadoknada dok ga ne daju..
Слика
Evo i svih ligaških rezultata:
Слика
U FA Cup-u, prošli smo u 5. rundu i tamo nas čeka drugoligaš Middlesbrough, tu očekujem prolaz. Dok vam je od ranije poznato da sam u Carabao Cup-u ispao već u prvoj utakmici.
Слика
Statistika :
Слика
Što se igrača tiče, izdvojiću dvojicu. To su kapiten Marko Grujić koji je eksplodirao ove jeseni i Arsenalovo krilo Reiss Nelson koji samo nastavlja onde gde je stao prošle sezone. Mislim da će mi iskliznuti iz ruku i on i Ben Woodburn, vraćaju se na leto u svoje klubove i mislim da neću moći da im produžim pozajmice :(
Слика
Слика
U igračima kojima nisam zadovoljan prednjači (nazovi) “wonderkid“ Pietro Pellegri. Pa ovo drvo ne može u olimpijski bazen da ubaci, do 1. januara imao je postignut 1 gol samo i sad mu se nešto posrećilo pa je dao još 6. Promašio je, brat bratu, jedno 30 clear cut šansi. Drugi je Borya Mayoral koga sam poslao na pozajmicu do leta kada će biti prodat. Špicevi su mi katastrofa, sve vam je jasno kad mi je Grujić najbolji strelac ekipe..

U zimskom prelaznom roku doveo sam 14 igrača, od njih samo 4 su za prvi tim, ostalo su sve mladići koji će služiti za preprodaju. Izvršena je, takoreći, seoba Srba. Doveo sam 9 Srbina, da osete tu ostrvsku čar. Prodao sam 7 igrača, a 5 poslao na pozajmicu. Potrošio sam 35.5m, a zaradio 44.5m. Zarada 9m.

Prodao sam Boschillu i Rony Lopesa,a na pozajmicu poslao Mayorala jer nisu ispunili očekivanja, a cena im je bila dobra i bili su traženi. Fino sam zaradio na njima. Otkupio sam Solanke-a kome je ugovor isticao na leto, i uz njega doveo Chamberlain-a, Richarlison-a i Mariano Diaz-a kao “zamene“ za gore navedenu trojicu. Sva trojica su bili na transfer listi.
DOŠLI
Слика
OTIŠLI
Слика
Povodom odlaska i dvojice štopera, u prvi tim sam prekomandovao talentovanog Afrikanca koji će skupiti koji minut u rotaciji.
Слика
Toliko za sada, videćemo šta će biti, sve više od 10. mesta biću prezadovoljan. Čujemo se na kraju :boxer:
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Порука од Jamie Vardy »

Zašto si sebe poslao u Sinđelić heheheheh :boxer:
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”