The King in the North

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

The King in the North

Порука од Gagi »

Слика

Слика

Pozdrav braćo.

Red je da ispoštujem Spartanse koji su se vratili iz mrtvih i plasirali u Vanarama Conference North. Blyth je gradić u jugoistočnom Northumberlandu, najsevernijem engleskom okrugu.

Слика

Croft Park može da primi 4435 ljudi

Слика

Blyth Spartansi su osnovani 1899. godine i do sada su osvojili 12 trofeja u amaterskim ligama. Što se tiče training facilitiesa, junior coachinga i recruitmenta, sve je na izuzetno bednom nivou. Mediji mi predviđaju 8. mesto, ali uprava traži da napravim korak više i obezbedim Playoff. Ne znam koliko je baš realna ta priča.

Imam tri OK igrača, ostali su bogalji. David Atkinson je ubedljivo najbolja opcija na svim pozicijama koje pokriva - DR, DC i DM. U napadu najviše od očekujem od Dana Maguirea, a na krilnim pozicijama od Dylana McGladea.

Igraću 4-4-1-1, 4-4-2 i 4-3-3. Fale mi igrači na DL, AM i još nekim pozicijama. U WB imam oko 450e slobodno, to bi trebalo da bude dovoljno za 3-4 igrača. Pošto trenutno nemam nijednog skauta, morao sam da se oslonim na transfer rumours skrin. Tako sam poslao 20ak trial ponuda. Ne znam ni kakva su ta braća, ne mogu da vidim ocene, ali mora da valjaju čim ih traže moćni Curzon Ashton i Hungerford.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Srecno lep klub,lepa liga, ja sam pokusao celendz ali je tesko... :cheers:
Последње учитавање од Cvija дана 19 Нов 2017, 12:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Cvija пише:Srecno lep klub,lepa liga, ja sam pokusao celendz ali je tesko..

Koji si čelendž pokušao da igraš?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Sviđa mi se ovo tvoje poređenje, kao kralj severa, kao isto ispod zida kao u GOT, bravo! :winner:

P.S. Jedva čekam nastavak. :cheers: :cheers:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Season 1 - Recap

Krenuću od skautinga. Doveo sam trojicu skauta, kasnije je stigao i četvrti. Sam skauting je očajan. Užasan. Usrali su ga najstrašnije. LLM sa maskiranim ocenama je nikad teži. Prethodnih godina je skaut po dolasku predlagao 20-30 igrača. To nikad nisu bili neki mamojebači, ali moglo je se probere nešto. Toga više nema. Za godinu dana, gde su skautovali Englesku, Vanarama Conference i Vanarama Conference North/Scout, dobio sam 20 reportova. Možda ni toliko. Nisam mogao da priuštim one kurčeve pakete, pa sam se oslanjao na transfer rumours skrin i agente. I to je sranje, kao da biram šta ću od priloga pa moram da doplatim rusku salatu. Čibe bre. Imao sam ukupno 49 igrača na trialu. Jedan od njih je drogoš koji ima global ban do jula 2018., ali morao sam da ga proverim za sl. sezonu.

Слика

Do septembra sam završio devet igrača, šestorica su došla za dž i trojica na pozajmicu. Totalni anonimusi. U novembru je stigao čovek sa izuzetno kul imenom - Reuben Noble-Lazarus. Kakav ćale. To je jedina kul stvar kod njega. Nešto kao Luc Richard Mbah a Moute u NBA. Posle su stigla još dvojica, ali još uvek nisam odlučio ko je veći retard od njih.


Planovi da igram 4-3-3 su pali u vodu jer nisam pronašao igrača koji zna da smisli nešto na sredini. Bilo šta. Imao sam samo buzdovane i bogalje. Imao sam trojicu napadača - Maguirea, Rutherforda i Pearsona. Ruth i Pearson ne znaju ništa. Najbolje im paše rola TM, a obojica su metar i žilet. Uglavnom su igrali DLF sa dribble less, shoot less aka. pass the ball to Maguire. Dan je igrao kao Bog prvih 10ak kola. Niko mu nije mogao ništa. Sprdao se. Onda je usledila povreda od 6-7 nedelja, pa sam morao da rotiram ovu dvojicu, svaki treći dan birao manje zlo. I to sam preživeo.

Što se tiče kupova, tu nemam ništa pozitivno da prijavim. Izbacio me Brightlighsea u kval. za FA Kup. Pet puta sam pogodio okvir gola na toj utakmici, ali eto, #FMThings. U kval. za FA Trophy sam teškom mukom izbacio neki Prescot, posle me dobio Boreham Wood.

Слика

E sad, liga. Na krilima Maguirea, McGladea i kasnije Noble-Lazarusa, bili smo prava sila neko vreme. Ali ova liga je luda, svako svakog bije. Ako je 18. tim na tabeli uspeo da veže dve pobede - čuvaj bulju. Moral je čudo. Bilo je neočekivanih pobeda, poraza i naravno stresa pred kraj jer samo FM može da izrežira tako nešto. Prvo mesto sam preuzeo posle 20. kola i ostao tu do kraja. Pretili su Harrogate i Salford, pogotovo ovi drugi koji su jaki kao crna zemlja za ovu ligu. Na kraju se pojavio FC United pravo niotkuda, vezao nekoliko pobeda bez primljenog gola i izbio na drugo mesto. Mogao sam da rešim pitanje šampiona u pretposlednjem kolu, igrao protiv Stockporta kući. Poveo, ali su odmah izjednačili i na kraju dali neki usran gol. Klasika. Poslednje kolo i gostovanje Nuneatonu, a United dočekuje prežaljeni North Ferriby. Na svu sreću, Maguire ga je ćušnuo na samom startu i ovoga puta smo izdržali nalete protivnika.

Слика

Слика

Team stats i najbolji igrači.

Слика

Слика

Слика

Слика

Produžio sam ugovore sa 5-6 igrača. Maguire ostaje, to je najbitnije. Nemam predstavu kakav ću tim imati zbog jebade sa skautingom. O tom potom, sada je vreme za slavlje.

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 19 Нов 2017, 22:02, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

:cheers:Слика
Последње учитавање од Cvija дана 21 Нов 2017, 11:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Season 2 - Recap

Zdravo ljudi, Gagi ovde.

Završena je druga sezona sa Spartansima. Uprava je zahtevala sredinu, ali smo ponovo premašili sva očekivanja i domogli se PlayOffa, a tamo me, na svu sreću, nije pratilo prokletstvo Edinburga. I ta sredina je delovala nerealno jer sam imao 7-8 igrača pod ugovorom u prijateljskim. Sve sam radio u hodu, to barem mogu pošto se pijaca zatvara u martu. Opet sam imao oko 50 igrača na trialu. Neki su bili po 3-4 puta, ne zato što im je lepo, već sam morao da čekam da spuste malo zahteve. Iscimao sam se pošteno oko selekcije igrača, svaki čas sam ulazio u search i gledao ko je sve free, koliko dugo je free, da li je dovoljno očajan da zaigra u Konferenciji, itd. Doveo sam neke koji komotno mogu da igraju i L2, tipa Simon Church, koji je stigao u februaru, pa Larnell Cole, Amadou Sylla, Miles Addison...

Слика

Liga je teška. Dva puta sam dao pet komada, dva puta i primio. U napadu Danny, u odbrani promaja. Opet smo sve vreme bili u toj PlayOff zoni, u jednom trenutku čak bili i prvi, ali to nije potrajalo.

Na kraju smo završili drugi, iza impresivnog Chelmsforda. Nisam se osećao kao favorit u PO jer su tamo bili Forest Green, koji ima granitnu odbranu, pa Gateshead, lokalni rival koji me je terorisao sa svojom eksplojterskom 433 flat, i Wrexham, koji je nekako bio najstabilniji.

Слика

Na svu sreću, imao sam Dover u 1/2. Dobio sam ih rutinski i plasirao se u veliko finale, a tamo me je čekao Jimmy Bullard sa svojim Wrexhamom.

Wembley. Pro život ili još minimum 46 utakmica u Vanarama Conference. Prvo poluvreme je pripalo nama, a drugo njima. U ET se ništa nije desilo. Penali.
Sa Edinburgom sam izgubio šest finala LŠ, 2 puta na penale i jednom posle ET. Bio sam ubeđen da ću izgubiti. Na svu sreću, odradili smo posao kako treba i izborili plasman u L2.

Слика

Слика

Sezonu je u potpunosti obeležio Dan Maguire, dete Blytha. Bio je i ostao prva opcija u napadu. Sezonu je završio sa 39 golova u ligi, 43 ukupno. Sjajan je bio i Tosin Kehinde, bivši omdladinac Man Utd-a.

Слика

Initial wage budget je za hiljadu eura veći od trenutnog i sad iznosi 12.5k. To je baš malo, čak i za Konfu gde sam bio 21. na salary per annum listi, ali jbg, balance je u crvenom i tako mora biti. Možda povećaju posle.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Season 3 - Recap

Zdravo ljudi, Gagi ovde.

Gotova je i treća sezona. Počela je obaveštenjem da nam se budži stadion na 6k jer ne ispunjava oštre kriterijume L2 i profesionalnog fudbala. Naša draga uprava se zadužila i obezbedila plivanje u govnima u narednih par godina.
Initial wage budget je ostao na snazi, imali smo pišljivih 1k viška. To je sve otišlo kada smo prešli na full time ugovore. Nisam imao para za pojačanja, mogao sam da ponudim 700e max sve do nekog februara ili marta, pa smo morali da jurimo kurčeve loanare. Doveli smo gro igrača iz klubova koji se takmiče u BPL, CH i L1. Hteo sam da dovedem nekog crnca iz Arsenala, ali nije mogao da dobije WP. Ne znam da li sam to rekao u prethodnom postu - udaren je hard brexit za lige ispod BPL, tako da je i za francuske fudbalere potrebna radna dozvola. Ni neki Portugalac iz Bburna nije mogao da nas pojača.

Слика

Uprava je tražila sredinu tabele. To nije baš zvučalo realno kada sam imao 7-8 igrača pod ugovorom. No, razmazili smo ih, do sada smo svaki put igrali iznad svih očekivanja, a to je i sada bio slučaj.
Sezonu smo otvorili petardom u našoj mreži. Tako je bilo i prošle godine. Neka vrsta traidicije, šta znam. Ne uživam u tome. Usledila je instant reakcija i dobri rezultati kod kuće. Držali smo se sredine čitave sezone, na kraju čak i bili nadomak Playoffa, ali smo usrali sve u poslednjem kolu i završili sa jednim bodom iza sedmoplasiranog Swindona. Kad je frka, mi izvodimo aut, kao Lebron. Ne može to tako. Ali nema veze, volim ja moju decu, sinove Blajta i sve im je oprošteno. Biće bolje, jebeš mu mater

Слика

Za promenu, bili smo dobri u kup takmičenjima, pogotovo u FA Kupu gde smo napravili senzaciju pobedivši Bournemouth. Zapravo, ugazili smo ih. Izveli su prilično jak tim, ja sam gledao da nekako izvučem remi i zaradim nešto love od revanša. Howe je u najavi rekao da očekuje lagani trijumf. Primio je pet golova. Imali su nešto više šuteva, ali mi smo bili strahovito hladnokrvni, pogotovo Megvajer, nezaboravno veče za njega. Nakon te pobede smo dočekali Colchester ili Chesterfield, ne mogu sad da se setim. Očekivao sam, ne znam, 4-0 ili 4-1, da plešemo kao Barsa. Izgubili smo 0-3. LLM, brate.
Posle toga smo izvukli Arsenal. Priželjkivao sam Utd away, ali i ovo može da prođe. Sabili su nas 4-0, SMS i Lakazet u špicu napada, u formaciji 4-2-4, možete misliti kakav fudbal se igrao. Deni je promašio penal na toj tekmi. Šteta. Zaradili smo 400k od karata, što je super kul, i nešto kratko bili u plusu.

Слика

Слика

Слика

Sada smo ponovo u minusu dobrih 250k i boga pitaj kad će se stvari popraviti. Svi moji intejkovi do sada su bili kriminalni, nisam dobio nijednog igrača koji bi mogao da zaigra u Savi 45, kamoli L2. Biće love jednog dana i za youth setup, junior coaching i ostalo...

Sjajni su bili Kirkpatrick, Hardcastle, Maguire i Andrews. Mnogo igrača će nas napustiti, verovatno i starosedelac McGlade jer smo i zvanično prešli na formacije bez krila. WB je oko 25k, valjda ću napraviti tim koji može da napadne playoff.

To bi bilo to. Poz.
Последње учитавање од Gagi дана 30 Нов 2017, 23:20, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Season 4 - Recap

Zdravo ljudi, Gagi ovde.

Gotova je sezona 20/21, najuspešnija u istoriji kluba.

Zadržao sam Hardcastlea, Magloirea i Kirkpatricka, doveo još par igrača na loan i neke fribije.

Слика

Naučili smo lekciju i od samog starta krenuli snažno, dokopali se prve pozocije posle 11 kola i tamo ostali do kraja. Igrali smo najbolji fudbal, tandem Maguire - Sclanders je postigao 59 golova u ligi i oni su najzaslužniji za ovaj uspeh. Danny boy je i ovoga puta bio sjajan, postigao 20 golova i upisao 17 asisntencija, a Lee Sclanders je sa 39 golova bio prvi strelac lige. Njega odlikuje brzina, zato je on bio najistureniji, cilj je bio da ga hranimo što više i on je to sjajno koristio. Imao je u jednom trenutku 30/30, ali je posle novog ugovora počeo da jede govna. Jebiga, prešao na masnih 1.3k nedeljno, odma se ima za kurve i kokain. Moram pohvaliti i Kirkpatricka i Pattisona koji su se rotirali iza njih. Dobri su bili i reprezentativac Afganistana Maziar Kouhyar, Ben Purrington, Dean Parret...

Слика

Što se tiče FA Kupa, nadao sam se nekom bogatom gostovanju, ali nas je sjebao Scunthorpe u drugoj rundi, crkli dabogda. Pokrale nas sudije. U ostalim kupovima ništa značajno nismo uradili.

Слика

Слика

Слика

Sledi prelazni rok. Dat mi je 30k WB i 0 TB. Oca im J***m, svake godine imam najmanji wage budget u ligi, tako će biti i sledeće godine. Chairman bi trebalo da ode uskoro. Nadam se da će da capne što pre, govedo mrtvo. Ne znam šta da očekujem naredne sezone, kada poređam igrače po CA, od top 5 igrača samo jedan je moj, pa ono, valjda ćemo opet ubosti neke dobre pozajmice. Skipp će skoro sigurno ostati, Kirkpatrick teško jer je pod ugovorom sa Sheff Utd, a oni su ispali iz Championshipa...

Par skrinova...

Слика

Слика

Слика

Dogurao sam do Continental Pro licence. Već sam odbio par intervjua... Partizan, Bordo, Ren, Gent, Kjevo, Kardif, itd...

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 04 Дец 2017, 19:54, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Svaka čast, odlično guraš! :)

Ja igram sa Billericay Town-om, nisam imao predstavu da su neki klubovi ovoliko finansijski slabiji, veći mi je WB sada u 6. ligi nego tebi u L1. :why:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
DAMN!
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 14 Јун 2011, 00:15
Место: Kragujevac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од DAMN! »

Svaka čast Gagi! :yes:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Kolko ti kukaš a posle okačiš sliku gde si rejpovao celu ligu bez obzira na pol, godine i sexualno opredeljenje.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Season 5 - Recap

Zdravo ljudi, Gagi ovde.

Formu iz L2 smo preneli u L1, i sa pojačanim napadom i odbranom smo uspeli da se domognemo najjače druge lige na svetu - Championshipa. Prvo pozajmice - zadržao sam Pattisona i Jonhsona, doveo štopere iz Man Utd i Bournemoutha, u pitanju su Michael Mullin i Steve Bale, a iz Liverpoola je stigao Kenny Preece. Sa vejvera smo pokupili par iskusnih i proverenih igrača. Stigli su Mark Little, čuveni četvrti golman Uniteda Ben Amos, Ben Kennedy i Martin Kelly. Malo je falilo da potpišem još jednog Bena - Reevesa, bivšeg fudbalera Sotona i Charltona, ali je tražio dosta. Koliko para - toliko muzike. Ja zadovoljan.

Uprava je tražila sredinu tabele. Najveći favoriti za plasman, odnosno povratak u CH su bili Bristol City (koji samo na plate troši više od 11m eura godišnje, 10x puta više od nas) i Cardiff sa napadačkim tandemom Zohore - Nahki Wells. Bilo je tu još jakih ekipa poput Sheff Utd, Posha, Pompeya, itd.
Cepali smo 4-3-1-2, to nas je i uvelo u L1, ali sam na nekim tekmama morao da eksperimentišem sa trojicom pozadi ili da igram neku defanzivnu 4-2-3-1 narrow, uglavnom u mečevima gde nisam mogao da računam na Purringtona, levog beka. Poslednjeg dana prelaznog roka uprava je prihvatila 78k za Pottsa i tako sam ostao bez bekapa na DL. Ništa valjano na free nije moglo da se dovede. Sve sami bogalji. Na kraju je Kelly doveden za ne-daj-Bože situacije... a tako je i igrao na toj poziciji.
I ove godine smo bili sjajni na našem Croft Parku, upisali 18 pobeda uz gol-razliku 46:18. Bili smo dobri i na strani, ali tu smo pred kraj malo pokvarili utisak i izgubili par tekmi. Manje više neki copy/paste prošle sezone, preuzeli smo lidersku poziciju u oktobru i bez ikakve drame završili posao.

Слика

Слика

Bili smo solidni u FA Kupu dok se nije pojavio Watford. Ubiše nas načisto.

Слика

Слика

Ostali kupovi...

Слика

Слика


Inače, imam nove vlasnike. Jedva sam čekao da ode matori buljaš. Onda je stigla najgora moguća poruka - kupili su nas navijači. NAVIJAČI. Oni koji ne mogu da napune Croft Park, oni koji su srušili rekord za lowest attendance. Isuse. I to se desilo u januaru i zbog toga nisam mogao da dovedem jednog talentovanog Irca za džabe, bio sam pod embargom. Valjda će neće zadržati. Naravno, nikakve pare nisu uložili, samo su podigli novi kredit od 240k...

Nemamo love da popravimo barem malo training facilities, nemamo u18 tim, nemamo ništa. I takvi ulazimo u Championship. Do sada su nas vadile besplatne pozajmice, gde smo skoro svakog igrača uboli. Sada će verovatno tražiti da pokrijemo platu... Dali su mi TB od 2m, ali ću skoro sve prebaciti u WB i nadati se nekim dobrim FA. Sada bih potpisao neko 18. mesto da mogu. Predstoji paklen prelazni rok.

Sezonu su obeležili napadači - Maguire, Preece i Sclanders. Moram pohvaliti Denija. Možda sam dosadan, ali ovaj momak je nerealan. Postigao je 20+ golova svake sezone i u svim ligama - Evo-Stik, NLN, NL, L2 i L1. Jeste da nema neke ocene, ali igra kao zmaj i nadam se da će doživeti tu famoznu BPL. Sabili su i i Purrington i McGuane.

Слика

Слика

*Skin se zove Nocturno i možete ga naći na Sortitoutsi.net forumu. Nisam ga okačio kod nas jer ima par propusta i čeka se v2*
Последње учитавање од Gagi дана 09 Дец 2017, 05:45, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Jel mozes kratko da opises taktiku, sve pozicije, a posebno me interesuje odbrana i amc, odnosno kako si uspeo u toj taktici da napravis ovako aktivnog amc-a?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

4-3-1-2, kratki pasovi, work ball into box, igra kroz sredinu.

U odbrani imam WB-A, CD-D, DCB-D i WB-S.

Levi bek je ofanzivniji od desnog iz više razloga. Kao prvo, levi špic je na support, tako da želim da sa leve strane imam igrača na Attack. Njegovi centaršutevi često nađu desnog, najisuternijeg špica, najčešće CF-A, ponekad AF i DLF-A kad igram na counter. Kao drugo, dosta je bolji. Nisam imao krštenog DR na ovom sejvu i tu sam uglavnom koristio WB-D. Dolaskom Litla sam prešao na WB-S, ali ne dribla, ne grli lniju, ništa od toga, posao mu je da bude bliži veznom redu, da primi loptu, centrira iz bolje pozicije i ne igra rizične pasove.

Na sredini imam BWM, DLP i Carilera.

BWM da juri i bije, DLP da bude mozak ekipe, a Carilero kao veza između DLP i AM/FRC.

AMCu konstantno menjam role. Kada igram na counter, to je uglavnom AM-S, kada igram standard ili control to je AM-A ili ADP-S/A, zavisi od protivnika i rezultata.

U napadu trenutno igram sa DLF-S i CF-A. To su Maguire i Preece/Sclanders. Ne volim poachere, AF često deluje odsečeno i njega furam kad igram hit early crosses, pa je desni špic najčešće CF-A ako ima AM iza sebe. Iako nema ocene za to, opet ima dovoljno mozga da se kreće kako treba i završi akciju.

Kada pređem na 4-1-3-2, špicevi su mi uglavnom F9 i DLF-A.

Danny se nadavao golova kao DLF-S u 4-3-1-2 i DLF-A u 4-4-1-1.
Последње учитавање од Gagi дана 09 Дец 2017, 18:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Последње учитавање од Gagi дана 12 Дец 2017, 19:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Последње учитавање од Gagi дана 26 Дец 2017, 22:26, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”