Gibraltarski besni psi

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Gibraltarski besni psi

Порука од луди »

Počinjemo, čist pakao. Smrt Popa Mila Jovovića.

Слика

Jedan jedini sejv koji nameravam da odigram na ovom sejvu.

Слика

Furam neku sprdnju, nemam igrača ni za šta drugo.

Toliko za sad, eto me na intejku.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Kakav si psiho jebeni...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

S obzirom što si dosad radio na FM-u, ovo je prirodni put dalje.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Osvaja LŠ u sezoni 2035/36.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Došao je taj dan, prvi intejk.

Слика

HOYD kaže zlatna generacija, istina je da baš i nisu, realno su krš

Слика

Слика

Ovo su dva najbolja igrača iz generacije, a nisu ni blizu trenutnih bogalja koji mi igraju, mada videćemo, skauti kažu 5* PA, pa se može desiti da ipak budu dobri.

Слика

Na neku čudnu foru mi ide poprilično dobro, jak mi je napad, pa onda i liči na nešto moja igra, dam 2-3, primim 1-2, sve bude kul.

Toliko za sad, eto me na kraju sezone.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Kratka je liga, i uzevši to u obzir, bilo je lako odigrati je. Iskreno uopšte nisam očekivao ovakav uspeh. Taktika mi je čudna, nisam siguran da je do nje, mislim da je u pitanju čista sreća.

Слика

Слика

Ova dva igrača su predvodila ekipu u ovom pohodu. Sjajna igra po krilu i veliki broj golova me je odlikovao ove sezone. Prezadovoljan sam zaista.
Od sledeće očekujem ljutu borbu za opstanak.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo nas na intejku broj 2. Iza mene je poprilično loš start sezone, ali se vremenom popravljam, čak sam i vezao nekoliko pobeda.

Слика

Odlikuje nas veliki broj datih golova, ali i mnogo veći broj primljenih. Jebiga, MC-a mi igra lik koji se preziva Kurčevi, nemam šta drugo reći.

Слика

Imam najboljeg strelca ekipe, što je sjajno, uzevši u obzir da mi je cela ekipa krš, uključujući i njega. Nestorovski fazon.

Слика



Mislim da je osnovni razlog njegovog broja golova ovaj zajebani finišing.


Слика

Intejk je stigao, kao i prošle godine goimila bogalja, ali ovaj put se pojavio i jedan kul igrač.

Слика

Слика

Momak je već u top3 igrača u ekipi, ako ne i najbolji. Nadam se samo da ga neće uzeti neki moćniji gibraltarski timovi.

Ostali zaista nisu vredni pomena, mada evo jedan SS čisto da se vidi stanje:

Слика

To je to. Imam sreće da ovo pretposlednje mesto vodi u baraž, pa postoje velike šanse da ću ostati u ligi.
Корисников грб
smajcevicius
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 20 Нов 2014, 02:20
Место: Moskva
Has thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од smajcevicius »

Sta ti znace ti brojevi pored tih mladih igraca ?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Godinu ''izlaska'' i koji je bio po potencijalu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotova sezona.

Слика

U odnosu na prošli apdejt uzeo sam samo 9 bodova, ali i to je dosta uzevši u obzir kvalitet moje igre u tih 10 mečeva.

Слика

Na kraju, u poslednjem kolu, sve ekipe su imale šansu da ispadnu direktno, međutim svi su imali težak raspored, i tako sam uspeo da preteknem, i jedva obezbedim opstanak. Linkoln se posprdao sa svima, a jako je kul što i u kvalifikacija za LŠ i LE nisu bili užasni. U suštini, gibraltarski timovi su doneli 3 boda ove godine, što je poprilično mnogo.

Слика

Katastrofalna sezona odbrane, a dobra napada, što se može videti i iz gol razlike. Špicevi i krila su bili glavni igrači i zahvaljujući njima sam opstao.

Слика

Igrač godine definitivno.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Navuko sam se, jbg. Opet sam na intejku, opet sam napredovao u odnosu na prethodnu sezonu, malo sam popravio odbranu.

Слика

Impsi postaju nedostižan protivnik, a kako i ne bi kad dobijaju 25 puta više novca za prvo mesto nego što dobija drugoplasirani.


Слика

Слика

Moji su standardno umobolni, alii, golman pruža neke normalne partije, što je čudo, jer je lik idiot klasičan. Vezao sam opet nekoliko dobrih rezultata, i mislim da sam se ovaj put na vreme spasio ispadanja, ali ostaje da se vidi

E sad, slede bitne stvari:

Слика

Ovo se dogodilo na startu sezone, na fm17 mi trebalo 10 sezona da doguram do toga da mogu da dižem rikrutment, al mi ovo baš odgovara, iskreno. To je dalje prouzrokovalo da dobijem najbolji intejk do sad, i konačno igrače na nekoj korisnoj poziciji.

Слика

Strašna 4 lika, verovatno će svi u prvu postavu, jer bolje nemam.

Слика

Слика

Слика

Слика

Situacija je jedni problematična sa najboljim od svih, odnosno sa AMR-om. Imam 2 bolja igrača na poziciji, a i igram sa MR-om, što on trenutno ne može da igra.

Sledeći intejk kad bi mi podario nekog normalnog beka i jednog MC-a, bilo bi sjajno, jer bi konačno znao da imam ekipu koja ne može da ispadne.

Toliko za sad, eto me za 8 kola.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotova i treća sezona, jasno se vidi napredak iz godine u godinu, ali to je zbog ulaza boljih igrača u tim kroz intejkove.

Слика

Слика

Prezadovoljan sam, 11 bodova više nego što sam imao prošle sezone.

Слика

Opet su me predvodili špicevi u pohodu na opstanak, opet najbolji igrači ekipe. Sjajne partije pružaju već treću sezonu, al deluje da će makar jednog izbaciti nadolazeća deca.

Слика


Sve sam, naše gore list.


Слика

Finansije su poprilično dobre, napredujem i na tom polju. Nadam se nekom slučajnom plasmanu u finale kupa u narednim sezonama pa da ugrabim još malo para od Evrope. Bitno je da smo izlili temelj za sve. Mislim da ne mogu ispasti iz lige, a to automatski znači da mogu biti samo bolji u vremenima koja dolaze.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo me na intejku br.4. Opet sam odlepio za sejvom, šta da se radi, ko mu jebe mater.

Слика

Слика

Opet sam bolji nego prethodne godine. Napredovali smo, što se može videti iz pobeda protiv St Džozefa i Europe, kao i iz dve nerešene sa Impsima.
Ispali smo iz kupa, iako sam želeo da se domognem finala kako znam i umem, radi plasmana u LE.

E sad, da pređem na glavnu stvar ove sezone.

Слика

Opet nam se ovo desilo negde na početku sezone, pretpostavljam da je SI nešto sjebao, jer je nerealno da mogu ovo ovoliko da unapredim ovako rano.

Слика

Svaka generacija mi je zlatna generacija, makar u očima HOYD-a. Ovaj put mislim da je u pravu. Definitivno najbolja generacija koju smo imali.

Слика

Dobio sam 4, možda i 5 igrača koji idu direktno u prvu postavu, e sad ostaje da vidim šta da radim sa time što mi se pozicije dobrih igrača preklapaju, jer je gotovo nemoguće da nauče novu poziciju kao amateri.

Слика

Слика

Слика

Ovo su tri najbolja igrača ovog intejka, oni su sigurni za svoje mesto u prvoj postavi, za ostale ćemo još da vidimo.

Слика

Zbog ovoga sam rekao da se slažem sa HOYDom za zlatnu generaciju, momci drže vrh ekipe po CA.

Još da dobijem kog MC-a i ovo će biti sasvim respektabilna ekipa.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotova i ova sezona, idu sezone ko blesave, procesing radi na ovom FMu dobro.

Слика

Nastavljamo u istom ritmu, konstatno se napreduje, i svake godine smo sve bolji i bolji.


Слика

U jednom trenutku sam bio na bod od trećeg mesta, međutim, ulazak u još jednu lošu seriju, kao i takav raspored u kom igramo prvo sa slabima, pa sa jakima me je doveo do konačne 5. pozicije u ligi.

Слика

Neki igrači i dalje predvode ekipu, kao na primer Ruiz, ali se najbolji iz prethodna 2 intejka nameću kao vođe ove ekipe, zato na levoj strani imam boga oca stvorenih šansi, dok na desnoj se ne dešava ništa.

Sjajna sezona iza mene, žao mi je što ne dobih šansu da se probam u Evropi, ali doći ćemo i do toga. Toliko za sad, eto me na sledećem intejku.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Ono kada završiš tri sezone u jednom danu..

#justlodithings
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Počeo da šmrče belo taj ludi.

Elem, došao sam opet do intejka, najgoreg do sad.

Слика

Слика


Nema svrhe kačiti njihove SS-ove, baš su bednici.

Слика

Слика

Mnogo sam bolji ove sezone nego prošle, imam lepu igru, ali klasom zaostajem dosta za Europom, a o Impsima neću ni da pričam. Ovo znači da verovatno nekoliko sezona još neću uspeti da im prismrdim, tek nakon što vežem nekoliko u evropi ću možda moći nešto.

Toliko za sad. Eto me opet na kraju, kada se nadam javljam iz top3.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotova sezona, sjajna sezona.

Слика

Dosta pobeda, među kojima je i najvažnija u sezoni protiv Europe u preposlednjem kolu.

Слика

Rezultovalo je da sam završio treći i izborio Evropu prvi put u klupskoj istoriji. Impsi standardno sabili i tako stigli do 3.5 miliona balansa, što ih deli od nas ostalih za 3 miliona.

Слика

Liroj Ruiz standardno sabija, uskoro će prerasti u legendu klubu najverovatnije.

Слика

Regeni preuzimaju inicijativu, ostalo je malo igrača koji su i dalje u postavi. Uskoro će se najverovatnije izgubiti i oni.

Toliko od ove sezone, eto me na intejku.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Слика


Definitivno postoji bag, al ko ga jebe, koristi mi. Doduše nisam nešto preterano srećan, ovo će možda trajati kraće nego što sam želeo da traje.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Nisam hteo da pišem na intejku, jer je bio đubre, tako da me evo na kraju sezone.

Слика

Pretežak protivnik me je doveo do instant ispadanja, međutim, dalo mi je 315k od nagrada, od čega smo opravili data analist fasilitize (ne znam zašto sam to tražio) i trening fasilitize, koji bi uskoro trebali da počnu sa izgradnjom.

Слика

Opet sasvim pristojni rezultati, ali ispostaviće se da mi je falio samo jedan bod da završim na 2. mestu u ligi, što bi bilo mnogo lepše nego trenutno stanje, samo zbog prestiža, bez nekog drugog razloga.

Слика

Opet sam izborio Evropu, što je jako kul, klub će preživeti još jednu sezonu.

Слика

Koliko sam bio razočaran intejkom se može videti iz ovog SS-a, nisam se ni potrudio da dam nadimke igračima koliko su bedni.

Слика

Finansijski se držim baš dobro, ali će otići sad 240k na TF, pa će biti manje. Ipak, Evropa je opet tu, imam sigurnih 315k.

Слика

Vratio sam starog HOYD-a. Kod ovog čoveka sam dobijao sve igrače koji mi sada igraju u prvoj postavi. Onaj drugi idiot mi je doneo samo nervozu.

Toliko od mene, eto me na intejku ovog puta, nadam se.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”