Gibraltarski besni psi

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

:rofl:

Vidis da se oslanja samo na svoje botove ( regene ) :svakako:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Sezona 2026/2027 - 10. sezona
Sezona je gotova, rezultati su baš onakvi kako sam ih očekivao. Titula nije odbranjena, i to je već 5. sezona za redom da se Impsi i Psi menjaju. Nešto kao beogradski blizanci.

Слика

Prišao sam jednom prilikom na 5 bodova, ali u tom trenutku gubim meč upravo od Impsa i tu je kraj mojih snova za titulu.

Слика

Prvi put od kako igram ovaj sejv osvajamo kup. Presrećan sam zaista, i ovo mi je draže nego da sam uzeo ligu. Nadam se malo lakšim protivnicima sledeće sezone u LE. Prethodnih sezona sam zaradio malo poena koeficijenata, pa kapiram da bih mogao biti povlašćen i u drugom kolu.


Слика


Uff, gomila igrača je obeležila ovu sezonu, ali uglavnom su to nadolazeći talenti koji su napredovali u nenormalnim količinama, i ustalili se u prvim postavama, mada iskreno i oni stari su poprilično konstantni.

Eh, ajde malo da opišem igrače koji su najbitniji.

Слика

Sajmon Vejthed je nedavno postao kapetan ove lađe, i on je jedan od retkih koji su od dana od kako su se pojavili u intejku ušli u prvu postavu. Do sada 158 utakmica za klub uz 7,28 ocenu. U prošlom intejku se pojavio onaj mališan koji bi mogao da bude bolji od njega, ali on će morati da pristane na to da bude desni bek. Jednostavno ova pozicija je trenutno rezervisana, i ostaće tako još nadam se dugi niz godina.

Слика

Drugi najbolji igrač ekipe je definitivno Džejms Preskot. Prošlogodišnji intejk, neočekivani junak sezone, Džejms Prestok se brzo probio u prvu postavu i još brže napredovao. Ne pamtim ovakav napredak jednog regena u sezoni, uskoro će prerasti u možda i najboljeg igrača lige, posle jednog desnog beka reprezentacije.

Слика

Džek Vitli - one man show na poziciji štopera, ko god da igra u paru sa njim, tu je samo da popuni mesto, jer ovaj momak obalja sav posao u odbrani. Ostali su samo nemi posmatrači u dominaciji ovog momka.

Слика

Luk Džouns je još jedan u nizu sjajnih igrača koje je ovaj klub iznedrio. U dva navrata je bio jedan od ključnih ljudi u osvajanju titule. Šteta je što je dostigao svoj PA, i za njega nije bilo daljeg napretka, ali i dalje ostaje u postavi sve dok ne dođe neko mnogo bolji.

Слика

Edi Hejvud je jedan od ljudi čije vreme tek dolazi. Naime, njemu je ovo treća sezona u klubu, gde je u prve dve zabeležio samo 8 nastupa. Ove godine odlazi na pozajmicu u Sent Džozefs i tamo u potpunosti eksplodira. 13 mečeva, 8 golova i prosečna ocena 7,12 bili su mi dovoljni da ga vratim nazad u klub. Sjajne partije se nastavljaju i kod mene i završava ovu sezonu sa 15 datih ligaških golova. Prvi čovek koji je rasturio sada već legendarni napadački duo, Ruiz-Borg.

Слика


Finansije su mi u jakom padu, ali to je razumno jer je klub sada profesionalan i troši dosta na plate igrača i stručnog štaba. Ipak to nije osnovni trošak kluba, već smo 700 hiljada potrošili na razvoj mladih igrača, a još 800 na trenažni centar.

Bitna dva ss-a su i ovi:

Слика

Naš prvi rival morali su biti Vragolani, sa kojima ovo postaje sve zanimljivije i zanimljivije, jer novac imaju, a imaju i ogromnu prednost u dovođenju igrača.

Слика

Liroj je legenda kluba, što je u potpunosti zasluženo, i nadam se da će postati staff, da mogu da ga ostavim u klubu.

Toliko za sada momci, eto mene na sledećem intejku.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Šta znače ovi brojevi pored imena?
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Jackint пише:Šta znače ovi brojevi pored imena?
луди пише:Godinu ''izlaska'' i koji je bio po potencijalu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Draga braćo ovo je pakao. Rekordi su pali, sudbina je prevarena, gospodarimo beskrajnim žitnim poljima, širimo Gibraltar kao u Europi Universalis.

Sezona je 11. Psi Gibraltara su ovog puta bili zaista besni:

Слика

Oko 3 miliona ukupno je leglo od nagrada, možda malo više, eventualno 3.5. Bukvalno nikad više nisam imao sreće nego sad. Žreb me nikako nije milovao, bio sam povlašćen u prva dva kola, izvukao najteže protivnike oba puta. Treće opet ista priča, najteži mogući protivnik. Kući 2 šuta u okvir, dva data gola, a u gostima ljudi dobiju crveni u 15. min. i tu je bio kraj. Nadao sam se lakom protivniku u 4. rundi ali ga nisam dobio. Međutim uspeli smo da pretvorimo Hertu u lakog protivnika na neki čudnu foru i uspeli ono što nikad nije pošlo za rukom nekom gibraltarskom klubu. Ostali na jesen u Evropi. Godinama u nazad Vragolani gube poslednje kolo kvalifikacija, a igra nije milovala ni nas, ali eto nas.

Слика

Nije nam mnogo falilo, ali nismo mogli zaista, preveliki je zalogaj.

Слика

Слика

Gazimo sve osim Linkolna. Titulu će ove godine odlučivati međusobni dueli, ili eventualno neko klizanje protiv ostalih.

Слика

Слика

Intejk je sranje, iskreno. Golman ništa posebno, uopšte mi se ne dopadaju igrači koje sam dobio. Iskreno ne bih postovao uopšte sad da nisam u Evropi uradio ono što sam uradio.

Toliko za sad, eto mene na kraju sezone sa nadam se 2 pehara u rukama.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Dobri moji ljudi i ova sezona je gotova. Jebali smo majku majčinu u nastavku i ostvarili sve pobede osim na jednom meču.

Слика

Kup je naš, a i liga.

Слика

Слика

Dupla kruna braćo, dupla kruna! Lova do krova, kurve i belo.


Слика

Strašna sezona iza oba moja krila, kao i Edija Hejvuda, najboljeg strelca ove ekipe.

Слика

Mali je baš ozbiljna njuška. Kaže staf da će još napredovati. Ne mora mnogo, još po koja bitna ocena da skoči za po 1-2 i ja sam prezadovoljan.


Toliko za sad, eto me na sledećem intejku.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Na kom nivou su ti faciliti?


Prethodni nevidljivi post sam postavio u trenutku kada je forum zabagovao i sad ne mogu da ga izmenim niti obrizem, pa mozes ti Mrece da to uradis.
Последње учитавање од vignjoslav дана 22 Нов 2017, 02:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Ne mogu, taj post je bukvalno izbagovao celu temu. Dok nisam napisao onaj svoj post, tema se uopste nije videla u podforumu.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Intejk. Dobar intejk, ili makar tako deluje.

Слика

2 špica i zanimljiv štoper. Zadovoljan sam. Zaista jesam.

Слика

Kaže staf da je mali predvodnik 12. ''Zlatne generacije'' od kako sam u klubu. Najmanje mi se dopada od sve trojice, ali ne gubim nadu.

Слика

Nije sjajan, ima nedostatke, ali ako je istina što kažu, a verovatno nije, biće dobar.

Слика

Ovaj mi je najzanimljiviji od sve dece, kažu da za njega nema toliko napretka, ali mi se najviše dopada. Verovatno ću ga forsirati.

Слика


Kakva godina! Godina rata, godina psa, godina besa. Jedan gol kratki od plasmana u LŠ, četiri klir kat šanse promašene protiv Partizana u gostima, četiri sjajne odbrane Luke Zidana, dva sjajna gola Marka Grujića, i ništa od našeg ućešća u LŠ, ali zato LE braćo, Liga Evrope jebote!

Druga godina za redom, ovog puta manje uspešni u grupi, ali mnogo više novca je zarađeno na osnovu poslednjeg kola kvalifikacija za LŠ.

Слика

To sada izgleda ovako.

Слика

Слика

Želim da odbranim duplu krunu, o kada bi znali koliko to želim. Mržnja prema Impsima raste svake godine. Jebeno mi idu na k***c više sa konstantnim jebanjem ostatka lige. Mogu da izgube samo od mene već nekoliko godina u nazad, i uzevši to u obzir, ja sam izgubio pravo na grešku odavno. Toliko.
ackob
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 15 Нов 2011, 22:50
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од ackob »

Druze dnevno udjem 3-4 puta da vidim da li si objavio novi post, jako mi je interesantno i ja polako dobijam zelju za nekim LLM igranjem, ali ne bas ovako hard kor :) Je l imas u planu neka pojacanja dovoditi ili ces se i dalje oslanjati na svoju skolu ?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Za sad ostajem pri svojoj školi, ukoliko posle nekih 30-tak sezona ne viidm napredak, jednostavno ću prestati, ne želim tuđine u ekipi.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Došli smo do kraja sezone. Tipleta braćo, TRIPLETA!

Super kup Gibraltara baš i ne volim da računam kao takmičenje, ali igra voli, pa onda ko joj jebe mater.

Слика

Dva jebena poraza, i to ni jedan nije bio od Impsa, nego od Europe i Sent Džozefa.

Слика

Paklena sezona Barneta i Hejvuda nas je dovela do najuspešnije godine u istoriji kluba.

Слика

Слика

Kao što rekoh, tripleta.

Zamislite situaciju, ti si jedan fudbaler u zemlji gde se fudbal mnogo ceni, a nije kvalitetan. Imaš 18 godina, ceo svoj život si proveo u istom klubu, za prvi tim zaigraš sa 16, u dve sezone odigraš tako dobro i toliko uzdigneš jedan klub da te već sa 18 smatraju jednom od 4 legende kluba. To je nešto...

Слика

J***m li ga, prošle su godine od ovog osećaja, FM već dugo igram radi reda, ponovo osećam želju za igrom, ponovo sam zavoleo igrača.

Слика

Robert Barnet rođaci, Robert Barnet.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Sad unapredjuj skole za mlade i dovedi trenere i kidas... :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Važi.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Hvala ti PUNO za ovo...lepa prica,lepa liga... :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Za šta? :zelenko:
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Slikanje varanja... :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Cvija пише:Slikanje varanja... :cheers:
A i ti garant variš, mislim, nema drugog objašnjenja.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Jbg,nisu svi kao Ti... :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”