Gibraltarski besni psi

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Intejk je stigao. Definitivno je lošiji nego što sam očekivao, pa ajde prvo njim da se pozabavimo.

Слика

Postaje mi sve teže da pratim koji su koji, tako da ću verovatno uskoro rasterati sve ove koji nemaju broj, jer su mi realno u potpunosti nepotrebni.

Слика

Ovaj mali mi je glavni talenat ove godine, kapiram da će se on jedini nešto razviti, a i da ne učini to, odgovara mi njegov personaliti, koji će poslužiti za tutorovanje za koju godinu.

Svi ostali su idioti i nebitni, ako dođe do nekog bitnog razvitka nekog od njih, pisaću o tome u nekom od narednih apdejtova, jer realno, kolko brzo šibam sezone trenutno, uskoro će početi da se penzionišu ovi klinci.

E sad dolazimo do zabavnog dela.

Слика

Neverovatna sreća protiv Dukle nije donela mnogo, ali ipak sam presrećan što sam uspeo da prođem u drugo kolo.

Слика

U ligi igram sjajno, što se može videti iz 2 pobede protiv Linkolna, protiv koga sam pre toga vezao podosta mečeva bez iste.

Слика

Neverovatno je da držim korak za Linkolnom, uzevši u obzir činjenicu da ljudi imaju balans oko 5 miliona, a ja oko 250k. Ako uspem ipak nekako da uzmem titulu, za šta će trebati ozbiljno klizanje Impsa, slaviću 3 dana i 3 noći, jer jedna ta titula donosi toliko toga da ja ne mogu rečima to da opišem, već ću samo okačiti SS:

Слика

1,5 milki za osvajanje, bolest, čista bolest.

Toliko za sad, eto me na kraju sezone, koji ću nadam se dočekati trijumfalno.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

2023/24 - 7. sezona
Ok, ne želim da kažem bilo šta drugo osim da sam prezadovoljan. Ovo je u kratkom vremenskom periodu preraslo u jedan od sejvova koje ću verovatno pamtiti dokle god igram FM.

Слика

Sjajni niz se nastavio, a ono što je začuđujuće je da sam protiv Europe i Impsa imao skor 5-1-0 i tu se videlo da je vreme da konačno padne, da je došao taj dan kada stavljamo krunu na glavu.

Слика

Učinili smo to, prikučili smo se velikom slavlju. Iz sezone u sezonu, sitnim koracima, koračamo ka konačnom cilju, a to jeste osvajanje LŠ. Ostaje da se vidi da li će ti koraci stajati u mestu od jednog dana, ili će konstantno ići unapred, ali to je priča za neki drugi put.



Слика


Impsi su se potrudili da ovo naraste dobro, a za to im hvala, zaista to mislim. Mnogo mi znači ovaj novac i dolazi u pravo vreme, jer mi baš sad trebaju poboljšani uslovi.

Слика

Sjajna sezona iza ovih momaka, i sigurno da su oni zaslužniji za ovaj trijumf nego ja.

Слика

Слика

Слика

Слика


Četiri jahača apokalipse, makar za Linkoln. To su četiri najbolja igrača u klubu, ali onaj štoper iz prethodnog intejka mi smrdi da će da ih prejebe.

Nadam se sad nekom dobrom špicu na intejku, pa da onda jurim klasu.

Слика

Ovakvo nam je stanje sa finansijama sad, ali 800k ide na trejning fasilitiz na prelazu sezona, pa će nam ostati jedno 800-900k pred LŠ.

Toliko momci, ne znam da li sam šta zaboravio, ali sve i da jesam zabole me.

Pitajte ako vas nešto zanima, vrlo rado ću podeliti sa vama sve.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Kakvi su ti skauti ?
Da li si povecavao knowledge ?
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Berserk пише:Kakvi su ti skauti ?
Da li si povecavao knowledge ?
1. FM Scout
2. FMRTE je povećao

Čituje kao i uvek.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

E Džajo, sad ga i ti pretera. Šta će mu FMScout za Youth Challenge?
Ovo drugo stoji..
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Navika je čudo...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Navika je tooooo...

Nemam skauta, imam dvojicu.

Noledž mi je 8%

EDIT: Ne radi mi FMRTEi. Moram in gejm editor da furam, kao neki paćenik.
Последње учитавање од луди дана 17 Нов 2017, 02:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Matori ja lepo pitam, da okacis SS.
Bas me interesuje a vi se sprdate, nije bilo nista ironicno :bezibre:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

8% je vrld noledž, keve mi.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

2024/2025 - 8. sezona


Odlučio sam da spičim sezonu do kraja, jer je intejk bio bulja i u njemu mi se pojavio samo jedan igrač koji će možda biti koristan, ostali su đubrad.

Слика

To je ovaj tip. Nadam se da će napredovati malo, jer mi zaista treba malo kvalitetniji špic.

Слика

Imali smo malo sreće u kvalifikacijama, dobili dve u LŠ, ali nije moglo dalje od toga, prejak je Olimpijakos za nas, a isto tako i Mitjeland.

Слика

Слика

Слика

Vicešampioni u sva tri domaća takmičenja. Želeo sam da uzmem makar kup, ali tu je bio Sent Džozef da nam nabija komplekse.


Слика

Sad već standardno jebe sredina terena i levi bek, jebiga, odskaču kvalitetom od ostatka.


Слика

Raduje me napredak ovog mladića, za samo jednu sezonu je prerastao u trećeg najboljeg igrača ekipe. Nadam se da će moći još malo da izvuče, da imam DC-a na jedno 6-7 sezona u njemu.

Слика

Слика

Слика

Ovo su tri jako važne vesti. Dosta će uticati na naš dalji razoj.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика
ackob
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 15 Нов 2011, 22:50
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од ackob »

Pratim druze, cekam sledeci izvestaj! :)
Draze mi je da gledam kako ti ide u fm-u nego sam da ga igram
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Srecno,lepa prica,lepo je sto imas samo 18tekmi u ligi,mozes vise da teniras i igras prijatljske...Evropa je zakon zbog kinte... :cheers:

:headhurt: ustvari 27...
Последње учитавање од Cvija дана 19 Нов 2017, 13:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo me na intejku, ovaj je prvi posle nekoliko sezona koji je pristojan, pa rekoh da mu se malo posvetim.

Слика

Dobih 2 sasvim kul igrača, jedini problem je što mi jedan od njih uopšte ne treba, a to je ovaj levi bek. Najbolji igrač ekipe mi je trenutno levi bek, tako da ću videti da li da prilagodim ovog na desnog, ili da ga odjebem skroz.

Слика

Momak nije ništa posebno, al kažu treneri da će valjati, videćemo da li greše.

Слика

Ovo je zato sasvim druga priča. Ovo je igrač koji mi je potreban, jer na MC-u imam jednog pristojnog, i jednog lošeg igrača, ovaj dolazi kao sjajno pojačanje.

Слика

Kvalitet mojih igara u evropi se poboljšao, što se može jasno videti iz rezultata koje sam ostvario.

Слика

U ligi beležim sjajne rezultate, i kako trenutno stvari stoje izgleda da ću uzeti titulu, još jednu.

Слика

Deluje mi kao da kada mi leva strana igra dobro, tada cela ekipa igra kako treba.

Toliko za sada, ostaje da sačekamo novog špica, da imamo 2 kvalitetna, i onda iznova da dobijamo bolje igrače na svakoj poziciji.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

2025/2026 - 9. sezona
Završena je još jedna sezona, dosta uspešnija nego prethodna. Titula je osigurana.

Слика

Слика


Umalo da nas 2 glupa poraza koštaju titule, srećom, i Linkoln je izgubio jedan meč, pa mi je u poslednjem kolu protiv njih bio dovoljan i nerešen rezultat, pa tako uzesmo drugu titulu u 3 godine, i polako stvaramo sebi rivalstvo sa Impsima.

Слика

Leva strana terena je dominirala, a špica već treću sezonu za redom pronalazim u Borgu, al to
će se valjda uskoro promeniti, samo još malo da napreduje onaj sinovac.

Слика

Ovo je takođe zanimljiva vest. Međutim to meni ne menja ništa. I dalje ne mogu da unapredim youth facilities, i ako se ovako nastavi, za jedno 8-9 sezona ću početi u in-game editoru da ih dižem za po jedan nivo svake godine. Znao sam da će sjebati SI nešto u zvaničnom dodatku, srećom je ostala uključena opcija za korišćenje istog.

Toliko za sad, eto me posle sledećeg intejka.
Корисников грб
smajcevicius
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 20 Нов 2014, 02:20
Место: Moskva
Has thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од smajcevicius »

Moze li slika Ruizovih atributa i historije ?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo me na intejku još jednom, ovaj mi je možda i najbolji do sad. Ali pre toga da pišem o došadašnjem delu sezone iza mene.

Слика

Слика

Слика

U Evropi baš nisam imao sreće u žrebu, mogao sam i u LŠ dobiti dosta lakšeg protivnika, a o LE neću ni da pričam. Upropastio me Everton muški.

Što se tiče lige, to je rešeno, Impsi ubijaju redom. Padaju svi koji im dođu pod ruku. Zasluženo će uzeti titulu ove sezone.

Sad ono što je bitno, intejk.

Слика

Rekao sam da je najbolji do sad, ali to nije zbog kompletnog intejka, nego samo zbog jedne osobe. Najbolji igrač kog sam do sada dobio na inejku, ML- Robert Barnet.


Слика

Već je bolji od igrača umesto kog ulazi u prvu postavu, a ako je verovati stafu, biće najbolji igrač koji je ikad ponikao na našim pašnjacima.

Toliko za sad, eto me na kraju sezone sa nadam se makar osvojenim kupom i SS-ovima nekih igrača.
ackob
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 15 Нов 2011, 22:50
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од ackob »

Kakve su ti finansije ? Nisi to kacio, je l' se popravlja stanje ?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ima para, sponzor mu je Gibraltarska Napredna Stranka.
Последње учитавање од Džajo5 дана 20 Нов 2017, 11:36, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”