I've never played for a draw in my life

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

:headhurt: :headhurt: :headhurt:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Olympique Lyonnais
2024./25.

Auh, kako je cudno uci ovde i ne zapaziti grb Karlsruea... Ali dobro... C'est la vie!
Ligue 1 - Retko cudna sezona. Bordo sampion, Marselj ispusio za LS zbog FFP-a, Gengan upao umesto njih a mi odradili "mancestera". Igrali smo lepo, poceli da sustizemo timove u vrhu ali ipak to nije bilo dovoljno. Nismo imali dovoljno vremena da uhvatimo voz za LS preko lige ali zato jesmo na drugom mestu.
Coupe de la Ligue - Prvi trofej u sezoni, za neophodnu dozu samopouzdanja. Ozbiljne klubove smo eliminisali, dva ucesnika LS, sampiona drzave.
Coupe de France - Imao sam u planu da napadnemo i ovaj trofej ali su povrede, gust raspored i suspenzije ucinile svoje. Vise srece drugi put.
Europa League - Svaka cast Zlatanu na uradjenom do sada u ovom takmicenju. Sigurno da i on ima zasluge za ovaj trofej. Debitovao sam na klupi Liona u utakmici protiv Espanjola. Tu je krenuo niz pobeda u ovom takmicenju koji jos ceka da se prekine. Shvatili smo da je djavo odneo salu i da, ako hocemo u LS, moramo to preko Lige Evrope. Maksimalno ozbiljno smo mu pristupili i to nam se na kraju isplatilo. Osvojili smo jedini euro trofej koji mi je nedostajao u karijeri, mnogo lakse nego sto sam to ocekivao. Ali poklonu se u zube ne gleda.
Transferi - Revolucija je pocela. Bjelsa u meni je proradio, te sam prodao nekoliko istrosenih asova kako bih izvukao wb na pozitivu i uzeo koji dinar za kupovinu sveze krvi. Za sada, petorica mladica su pojacali Lion. Prva cetvorica su se vec izborila za mesto u timu. Nastavak sledi na leto.
Ekipa - Jos uvek se upoznajem sa momcima ali mislim da sam vec skontao ko ostaje, ko ide. I bogme, bice dosta tumbanja... Nije da su neki od njih losi igraci, samo mi se ne uklapaju u viziju kluba.
Finansije - Dosta bolje nego kada sam dosao u Lion...

Kljucni igraci:
Giuliano - Dete kluba. Opozvao sam ga za pozajmice u Augzburgu. Momce mi se ljudski zahvalilo na tome.
Eberaldo - Jos jedan momak iz akademije Liona. Kod Zlatana nije igrao nesto mnogo. Kod mene, neizostavni deo tima.
Jordy Kuipers - Merkao sam ga jos dok sam bio u Nemackoj. Nije bilo srecnijeg coveka od mene kada sam ga video na transfer listi. Eberaldo i on mi drze desnu stranu terena.

Pred sledecu sezonu...:
Prodati matorce, dovesti decurliju, napasti top 3 u ligi. Klasika.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
2017./18. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             5. QF Kupa
2018./19. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             2. SF LE
2019./20. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             3. SF LS, osvajac Kupa
2020./21. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. SF LE, QF Kupa, osvajac Superkupa
2021./22. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. SF LS, finale Kupa, osvajac Superkupa
2022./23. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. Osvajac Superkupa i LS
2023./24. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. Osvajac Superkupa, Kupa, LS, CWC i Super kupa Evrope
2024./25. Lyon            Francuska Ligue 1                        5. Osvajac CdlL i LE
Trust me, i'm the Doctor
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

Koji je ovo skin koji koristis i jel ta pozadina sa travom ubacena posbno ili ide uz skin?
Inace karijera je :ole: :winner: :winner:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”