I've never played for a draw in my life

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

I've never played for a draw in my life

Порука од Socivar »

Слика
Nisam nikada previse gotivio Mancestera ali sam matorog bas voleo da gledam i slusam. Ako nista, nikad nije bio dosadan. Ove njegove reci su mi nekako ostale urezane u podsvest. Valjda zato sto sam uvek voleo fudbal zbog golova. Sto vise, to bolje. Razumem zasto neki vise vole 1-0 nego 3-2 al' J***m mu mater, ta prva utakmica obicno bude bas dosadna. Zato sam uvek vise za opciju broj 2.
Kakve veze ima sve ovo sa sejvom o kome cete citati ovde?
Apsolutno nikakve. Veliko trenersko ime, kul citat za naslov price.
Dobro, ima nekakve. Opisuju filozofiju koju cu furati kroz ovu igru, ovu pricu. U napad, pa sta bude.
U prethodnom sejvu koji sam igrao i izgubio zbog svoje gluposti (ne zelim da pricam o tome), divljao sam sa Rasing Romom i Fiorentinom u formaciji sa 3 napadaca. Tad bese 433 flet. Vazda smo bili medju najgorim odbranama u ligu ali bajo moj, kakve smo samo utakmice igrali. Za srcani udar. Na krv i noz. Kao Zemanova Fodja. Sedam plus kao dobar dan. Bilo je brililjantno. I to je ono sto hocu da rekreiram ovde.
Ovo ce biti jos jedan journeyman sejv. Ali necu krenuti nezaposlen. Vala dosta mi je nizeligaskog fudbala i autisticnih morona koji se u tim vodama nazivaju fudbalerima. Izabracu klub koji cu voditi dok mi se ne smuce. Ili dok se ja ne smucim njima. I posle toga nastaviti dalje.
Слика
I da, vec smo poceli. Prva sezona se privodi kraju, tako da mozete ocekivati apdejt veoma brzo. Sa ovim klubom sam vec igrao. I to mi je bio jedan od najomiljenijih sejvova ikada. Ovaj put nema Zeleta ali uvek ce biti zadovoljstvo trtiti Bajerna.
Apdejt coming soon.
Do tada, Auf Wiedersehen.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
2016./17.
Ko je pratio Nibelunge prosle godine, odmah je znao da sam se vratio u Karlsrue. Mucenici su u stvarnosti, ruku pod ruku sa Zeletovim Minhenom, ispali iz lige. Sto je samo bio neki motiv vise da od njih krenem. Prva sezona je gotova.
2. Fußball-Bundesliga - Pocelo je na gurku ali se zavrsilo slavno. Momcima je trebalo malo vremena da se naviknu na igru sa 3 spica ali kada se masinerija zahuktala, nije bilo stajanja.
DFB-Pokal - Sraman poraz od Regenzburga. Jeste bio start sezone, period uigravanja ali za ovo nema izgovora. Morali smo ih proci.
Ekipa - 86% ekipe cine igraci koji su bili tu na startu. Sve pridoslice su prinudno dovedene, nakon sto smo u januaru dobili ponude koje prosto nismo mogli da odbijemo za neke od prvotimaca. A nekih sam jednostavno zeleo da se resim jer su dijabole.
Transferi - Pravi Nemci, posluje se u plusu. Okrenuo sam se igracima iz Srbije, jeftina a kvalitetna radna snaga. U januaru stize i Vlahovic. Na njemu i Milenkovicu cu praviti kicmu buduceg KSC-a.
Finansije - Nije lose. Zeleo bih vise para za pojacanja al' ne daju dusmani. Moracu da prodajem da bih kupovao.

Kljucni igraci:
Dimitris Diamantakos - Pravoslavni brat je najbolji strelac i diskutabilno najbolji igrac KSC-a. Vlahovicev buduci tutor. Ocekujem da napravi zverku od njega.
Moritz Stoppelkamp - Nije bio u prvom planu na startu sezone ali se izborio za svoje mesto u timu.
Yili Sallahi - Obozavam ovog momka. I u sejvu koji sam igrao sa Zeletom mi je uvek bio jedan od najboljih igraca, jedan od onih koje sam ostavljao u klubu iako sam mogao da kupim bolje. Fenomenalan i ove sezone.

Pred sledecu sezonu...:
Pojacati se i, ako moze, ne strepeti za opstanak.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
Последње учитавање од Socivar дана 20 Јул 2017, 22:41, учитано 2 пута укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Sto vam majki bolesnih jeb...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Слика
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

mrek пише:Slika
Amin.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
2017./18.
Povratnicka sezona u Bundesligi...
Fußball-Bundesliga - I to jako, jako dobra. Imali smo sansu da nenadano upadnemo i u Ligu Sampiona. Salke se raspao, u poslednjem kolu isli na Bajern, mi na Frankfurt. Don Karlo nam je ucinio uslugu ali smo mi uprskali. Vodili smo 0-2, golovima Vlahovica ali brutalan pad koncentracije u poslednjih 15 minuta nas je kostao plasmana u najjace evropsko timsko takmicenje. Sve u svemu, zadovoljan sam sezonom. Posle horor starta sam morao da promenim formaciju, sa 343 na 442, kako bi ostao veran napadackom fudbalu ali i dobio malo stabilnosti u odbrani. Na kraju, jedino je Dortmund dao vise golova od nas. Sto me cini jako srecnim.
DFB-Pokal - Ove sezone smo resili da odigramo koju utakmicu vise. Naravno, dalje od Bajerna nismo mogli. Jednostavno su goveda prejaka. Vodili smo 2 puta ali onda Karlo uvede Levu sa klupe koji mi spakuje 3 komada. Mrs.
Ekipa - Dosta promena u odnosu na proslu sezonu. Koje ce se nastaviti i u sledecem prelaznom roku. Preuzimamo Dortmundov/Ajaksov model, uz male korekcije. Nema prodaja Bajernu. Radije cu prodati igraca za 10m manje u Francusku ili Italiju nego ga dati Bavarcima. Osim ako mi uprava ne proda igraca iza ledja, kao sto su mi to uradili sa pravoslavnim bratom. Sve je bilo gotovo u 2 kontinjua. Nisam cak ni skontao sta se dogadja, dok nije bilo prekasno.
Elem, ekipa. Kicma ekipe je tu. U odbrani Bader-Milenkovic-Salahi, oni su sigurni. Ostali mogu da idu. Pa i Mitrovic, koji mi je najbolji stoper. Ali sam se posvadjao sa njim u januaru, prigovarao mi nesto kada sam poceo da rasprodajem igrace kojima je ionako isticao ugovor u junu. A to mu ne oprastam. Na TL, pa nek si i Bonuci licno. Vezni red ce pretrpeti dosta promena. Bari i Nisic su jedini sigurni za sl. sezonu, ostali imaju dozvolu da idu. Pokusavam da nagovorim Monako da mi prodaju Benasera ali oni ni da cuju. Trebace nam jedan kasapin. I levo krilo. Stopelkamp je odigrao sezonu van svojih mogucnosti ali ga godine stizu a on ne odustaje od 50k nedeljno i ugovora na 4 godine, sto ne mogu da mu dam. Sto se napada tice, Vlahovicu ce se pridruziti supertalentovani spic iz Sundowns-a, cije ni ime ni prezime ne mogu da izgovorim kako treba. Tu je i Argentinac Zurbrigen ali bih ipak voleo jos jednog, iskusnijeg igraca u rotaciji. Voleo bih zadrzati i Ze Gomesa ali Benfika ne zeli ni da razgovara na tu temu.
Transferi - Ne znam sta da napisem ovde, uglavnom sam sve rekao iznad.
Finansije - Balans skoro 90m, meni dostupno za transfere jedva 30m. Nemci...

Kljucni igraci:
Ze Gomes - Mnogo ce mi nedostajati ovo momce. Deli titulu najboljeg strelca sa jos 2 igraca ali je golovima dodao jos 14 asistencija. Razvio je odlicno partnerstvo sa Vlahovicem, opasnu bromansu koju ce prekinuti portugalski dusmani.
Moritz Stoppelkamp - Kada bi samo malo bio razumniji sa zahtevima, zadrzao bih ga bez razmisljanja. Ovako, jedan od najboljih igraca ove godine ce nas napustiti bez dinara obestecenja...
Jovan Nisic - Dosao iz Partizana za neku sicu, prespavao prvu polusezonu a u drugoj je poceo da prangija samo tako. Pogba gleda na yt njegove golove sa distance i sanja da bude Joca kad poraste. Samo tako nastavi momce...

Pred sledecu sezonu...:
Izlazak u Evropu. Pokazali smo da mozemo.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
2017./18. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             5. QF Kupa
Последње учитавање од Socivar дана 22 Јул 2017, 20:34, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Samo jako majstore, uvek su mi 'Karleuše' bile simpatične kao klub
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Hehe, Karleuse... Sad mi i nije cudno sto imam toliko Srba u ekipi. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

SrBski Renato Sancez
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sta zna Djukic, igra mu neki tamo Djurickovic a bog cami u Teleoptiku...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
2018./19.

Fußball-Bundesliga - Posle brililjantne povratnicke sezone u najjacoj ligi Nemacke, u ovoj smo otisli par koraka dalje. Drugo mesto, ispred mocne Borusije i silnog Levera, predvodjenog Rodzerom Smitom, ipak je monumentalan uspeh. Mogli smo imati par poena vise, da me odbrana nije prodavala. Medjutim, nikako ne smem biti nezadovoljan. Sada se treba ucvrstiti na ovoj poziciji, pa se kroz sezonu, dve, tri, konacno muski po'rvati sa Bavarcima.
DFB-Pokal - Ispali smo od osvajaca, koliko god to smesno zvucalo...
UEFA Europa League - Svaka cast rezervistima. Junacki su odigrali ovo takmicenje, dogurali do polufinala, gde su eliminisani od ekipe koja je prebila Siti u finalu.
Ekipa - Voleo bih malo vise Nemaca u timu. Po mogucstvu golmana ili stopera. Procesljacemo trziste, videti sta mozemo da iskopamo. Uglavnom sam zadovoljan momcima, ovo je jedna mlada, talentovana generacija. Mogu samo da napreduju.
Transferi - Dosta dolazaka, kojim je konacno oformljena ekipa po mom ukusu. Sve je finansirao veliki transfer Joce u Borusiju. Nisic bi svojim odlaskom mogao da postane kljucna licnost nekih buducih uspeha KSC-a. Videcemo...
Finansije - Zdrave.

Kljucni igraci:
Michy Batshuayi - Drugi najskuplje placeni igrac u istoriji Karlsruea. Dosao, izdominirao.
Juan Carlos Vasquez - Upecao sam ga jos kada je kao 16.godisnjak zaigrao za u21 reprezentaciju Kolumbije. Cekao sam ga sezonu i po i konacno docekao. Decko ce biti ubica.
Benedikt Gimber - Da kazemo, jedina svetla tacka moje odbrane...

Pred sledecu sezonu...:
Ostati na 2. mestu, proci grupe u LS. Dosta.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
2017./18. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             5. QF Kupa
2018./19. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             2. SF LE
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Casanegra
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 13 Мар 2011, 21:49
Место: Будва
Status: Није на вези

Порука од Casanegra »

Prati se. Srecno u nastavku! :ole: :claping:
"... Ја нећу никада, за свог живота
Престати гледати, ту ЗВЕЗДУ волети,
С Р Б И Ј У бранити..."
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
2019./20.

Fußball-Bundesliga - Borili smo se koliko smo mogli. Povrede, umor i nagomilane utakmice, uz nekoliko bas glupih kikseva na startu sezone su nas kostali titule. Uprkos tome sto smo napravili korak nazad na tabeli u odnosu na proslu godinu, u globalu smo napravili korak napred. Liga skoro nije bila ovako tesna. Samo nas je manjak kvaliteta na klupi delio od titule.
DFB-Pokal - Prvi trofej koji sam doneo u vitrine Karlsruea. Dosta srece protiv Frajburga u polufinalu i laksa pobeda nego sto sam to ocekivao protiv mocne Borusije u finalu. Jos uvek su bili mamurni od proslave titule...
UEFA Champions League - Skroz lud nastup u debitantskoj sezoni u Ligi Sampiona. Ocajan start, prolaz grupe na jedvite jade da bi nakon toga uvalili kitu dva od tri kluba koja prezirem. Matrica ista, odlican nastup kuci, muke Isusove u gostima. Umalo da prodjemo i Jorgandzije, dve stopostotne sanse smo propustili u produzecima, da bi konacno posrnuli u penal seriji.
Ekipa - Zadovoljan sam momcima. Odlicna sezona je za njima. Mozda 3, 4 igraca su starija od 24 godine. Jos su zeleni ali su uprkos nedovoljnom iskustvu postigli dosta. Ako bude promena, one ce biti minimalne. Mozda novi kasapin, Fernando napusta klub, istice mu ugovor. Plus krilo, za rotaciju. Ostatak tima bi trebao da ostane isti. Sem ako stigne ponuda koja se ne odbija...
Transferi - Oboren klupski rekord za najvise novca izdvojeno za jednog igraca. I, bogami, vredeo je Horn svaki euro. Vlahovic vise nije sa nama, hteo je da ide a meni nije bilo tesko da se odlucim da prihvatim 20m od Levera, narocito jer je Dule odigrao ocajnu polusezonu.
Finansije - Sve bolje i bolje. Novca ima za trosenje ali se necu razbacivati previse. Ostajem veran Ajaksovom modelu. Supertalentovani klinci pre fudbalskih zvezda za 50m.

Kljucni igraci:
Andreas Ek - Dosao je tiho pre tri godine, cutao, radio. Bio neopravdano zapostavljen sa moje strane u prvom delu sezone. A onda je eksplodirao. Najbolje ocenjeni igrac KSC-a za ovu sezonu.
Xolani Mthethwa - Dzejmi Vardi iz Juzne Afrike. Preuzeo titulu najboljeg strelca kluba od Bacuaija.
Timo Horn - Bilo je bolje ocenjenih igraca od njega ali niko od tih momaka nije toliko uticao, nije toliko doprineo ekipi kao Horn. Klasa.

Pred sledecu sezonu...:
Auh, ne znam... Atak na titulu. Ne znam koliko ce biti realno, pogotovo ako Bajern i Dortmund ponovo iskesiraju po 160m za transfere kao ove sezone. Videcemo. Probacemo.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
2017./18. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             5. QF Kupa
2018./19. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             2. SF LE
2019./20. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             3. SF LS, osvajac Kupa
Последње учитавање од Socivar дана 28 Јул 2017, 09:27, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
2022./23.

Proslo je 3 sezone od kada sam vam poslednji put pisao. Prvu od tih sezona sam zavrsio kasno uvece, pa mi bilo mrsko pisati. Na kraju druge sam doziveo veliko razocarenje te nisam ni pokretao sejv par dana. Sad me eto, ne mrzi, pa da napisem rec, dve...
Fußball-Bundesliga - Nemacka je dobila svoje "Nepobedive". I prethodne dve sezone smo uzimali titulu, sa malom razlikom, uvek uz pratnju Bajerna i Borusije ali ove smo oduvali sve. Bajernu smo dva puta dali po pet golova i postali prvi tim posle boga pitaj koliko vremena koji je uspeo da uzme tri titule prvaka Nemacke za redom a da se ne zove Bajern.
DFB-Pokal - Razocaravajuci poraz od Kelna, kome je na klupi debitovao Ronald Kuman. Definitivno korak nazad u odnosu na prethodne dve godine, kada smo dogurali do cetvrtfinala i finala, u kome su nas tukli mrski bavarci.
Supercup - Treci put za redom ga osvajamo. Bajern prop'o.
UEFA Champions League - Pre dve godine smo ispali u grupama. Arsenal i PSZ su bili previse za nas. Medjutim, tada smo dogurali do polufinala LE, odakle nas je izbacio Sent Etjen. Prosle godine smo opet izvukli Arsenala u grupi, uz Monako. Prosli smo, dosli do polufinala, imali prednost od 2-0 iz prve utakmice i opet uspeli da ispadnemo od PSZ. To je bila najveca kradja od strane igre koju sam gledao. Na silu sam zavrsio tu sezonu i nisam pipao ovaj sejv nekoliko dana.
Pak, ove godine nam se sve vratilo. Grupe smo prosli bez poraza. Ovo od Lestera ne racunam, pustio sam ih da nas dobiju kako bi Juve otisao u LE. Lagano smo pregurali Ajaks, Vengeru vratili milo za drago. Probili smo tu barijeru polufinala, dobivsi Real na gol u gostima, iako smo kuci mogli da im spakujemo bar 3 komada. I onda to finale sa Totenhemom i moglo bi se reci, rutinska pobeda za prvi usati pehar u istoriji Karlsruea.
Ekipa - Ne zelim nikoga da izdvajam. Posto mi vecinu ekipe cine regeni, u sledecem postu cu vam ih sve prikazati. Moje "The Invincibles".
Transferi - Jesam rekao da nema prodaja Bajernu ali... Kod Platenharta, oni su aktivirali klauzulu, te nisam mogao nista da uradim. Cak sam tu odlicno prosao, uzeo sam im boljeg spica za nesto manje para. A 45m za skoro 30.godisnjeg Drakslera, koji mi je potom bio na marginama tima nisam mogao da odbijem. Ista prica sa PSZ i Berardijem. Ostali su sami hteli da idu. Kontam da nisu mogli da zamisle sta ce propustiti...
Finansije - Nikad bolje.

Kljucni igraci:
Cela ova generacija. Upoznacete ih u sledecem postu.

Pred sledecu sezonu...:
Nemam pojma. Ostvario sam sa Karlsrueom sve sto sam zeleo. Videcu, mozda ostanem jos jednu sezonu, da odigramo godinu dana na novom stadionu. Ali rastanak se blizi...
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
2017./18. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             5. QF Kupa
2018./19. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             2. SF LE
2019./20. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             3. SF LS, osvajac Kupa
2020./21. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. SF LE, QF Kupa, osvajac Superkupa
2021./22. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. SF LS, finale Kupa, osvajac Superkupa
2022./23. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. Osvajac Superkupa i LS
Последње учитавање од Socivar дана 03 Авг 2017, 11:12, учитано 2 пута укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
The Invincibles

Golmani:
Timo Horn - Cetvrta sezona kako je standardan na golu od dolaska iz Lajpciga za 11.5m.
Michalis Flessas - Dugo je sa nama, vec pet godina. Kada sam ga primetio u grckoj u21 reprezentaciji sa samo 16 godina, znao sam da ce biti opak. Mislim da je konacno stasao za preuzme #1 od iskusnog Horna.
Odbrana:
Felix Passlack - Za 10m dosao iz Dortmunda, kada smo prodali Heldera Fereiru Romi. Uzeo sam ga najvise zato sto je Nemac ali decko se odlicno pokazao. Pokrivao je i desnu i levu stranu terena i svugde bio podjednako dobar.
Canberk Turk - Bio mi je na sortlisti, nisam bas zeleo da ga dovedem ali kada su se Arsenal i Barsa zainteresovali, poslali ponude, znao sam da mora biti nesto posebno. Ukrao sam im ga ispred nosa.
Luis Carlos - Pridoslica iz Korintijasa. Nije mnogo igrao ali je i on dao svoj doprinos nizu nepobedivosti.
Mauricio Lemos - Oduvek sam ga zeleo u svom timu. Odlican igrac, bio u zapecku u Liverpulu te sam ga dobio za samo 18m evra.
Federico Soria - Stigao iz Boke pre 4 godine kao kapiten mlade reprezentacije Argentine.
Pau Pascual - Svojevremeno najskuplji igrac u istoriji KSC-a. Mislim da sam bio druga sezona u Bundesu, kada sam dao trecinu budzeta za njega. Bio je brutalan igrac i sa 16 godina, Zele je video SS i aminovao transfer. Nije mi bilo zao da aktiviram klauzulu i platim ga Viljarealu 8.5m evra. Dve godine nije mogao da igra, zbog pravila u Nemackoj ali kada je konacno napunio 18 godina, usao je u prvi tim i dan danas je tamo.
Jose Prieto - Slicna prica kao sa Paskvalom, samo par godina kasnije. Na racun Bilbaoa je leglo 22.5m evra a mladi Baskijac je krenuo preko granice u pecalbu.
Jetro Willems - Sitijev otpadak, nasa legenda.
Wanderson Henrique - Vec 5 godina sa nama, od dolaska iz 3. lige Brazila za 500k. Brutalan i kao dmc, mada meni vec dugo pokriva levu stranu terena. I to veoma dobro.
Vezni red:
Rolando Mandragora - Juveov otpad, moj sasvim dobar bekap. Igrao i u odbrani, vezi, cak i na beku. Zahvalan igrac.
Cristian Castillo - Uzeli smo ga jos prosle godine ali je ostao u Indepedijenteu do kraja sezone.
Chris Avila - Bukvalno sam ga pratio od kolevke. Primetio sam ga na intejku ali nije hteo da dodje. Svake godine sam nudio Leveru kamion para za njega, nisu hteli da ga puste. Ove zime se posvadjao sa trenerom, predao zahtev za transfer i dva dana kasnije zavrsio kod nas. Konacno.
Maksymilian Dylewski - Jos jedan momcic cije je dovodjenje Zele aminovao. Izmedju nas i Arsenala, odabrao je Nemacku i postao jedan od najtalentovanijih vezista na svetu.
Alison - Treca godina kako je kod nas, od dolaska iz Flamenga.
Federico Bernardeschi - Dosao iz Barse i preporodio se. Medjutim, mislim da nas napusta na leto. Stizu ga godine, mi smo furamo formaciju bez krila pa ima sve manje prostora da igra.
Isaac Muntari - Kupio sam ga dok sam pokusavao da napravim solidnu 442 formaciju. Doveden za silne pare, samo da ga Bajern ne bi uzeo. Ima isti problem kao Bernardeski, igramo bez krila i trenutno ne znam sta cu sa njim. Odlican igrac ali nemam ga gde.
Andres Ek - Vidjali ste ovog momka vec. Ikona kluba. Igrao sve i svasta, na krilima, desnom beku, u napadu. Samo sto nije branio. Ali se izgleda malo smorio u klubu, hoce da ide. Sto se mene tice, moze, za pravu cenu.
Napad:
Marcel Awono - Merkao sam ga jos dok je bio u Kelnu. Kada ga je Red Bul doveo za 26m, nisam imao para da izjednacim ponudu. Medjutim, dve godine kasnije, stigao je. I sabio zivot.
Marcio - Preplaceni panik baj, posle prodaje Berardija. Trenutno bekap. Da je odigrao lose, nije, dao je par lepih golova. I moze postati samo bolji...
Mario Feler - Mario Feler, zvani Rudi. Pola covek, pola gol, jos ekstra polovina asistencija. Mozda najbolji igrac u klubu. Bajernovo dete. Kada su doveli Platenharta, vratio sam im veliki deo tog novca zbog ovog momka. I opet bih to uradio. Kradja veka.
Последње учитавање од Socivar дана 03 Авг 2017, 15:48, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Karlsruher SC
2023./24.

Malo duze mi je trebalo da zavrsim ovu sezonu. Bilo mi je dosadno u pocetku, kada smo ubedljivo savladali bilo koji tim protiv kojeg smo igrali u prvih 20tak utakmica. Sejv je otisao na led. Poceo sam par novih i posle par dana se vratio Karlsrueu. Konacni bilans??
Fußball-Bundesliga - Bajern i Lajpcig su nam oduzeli jos jednu sezonu nepobedivosti. Medjutim, mala im je to uteha. KSC je pregazio Bundesa kao plitak potok. Jednostavno nam nije bilo ravnog.
DFB-Pokal - Rezervisti su se prosetali do trofeja.
Supercup - Morali smo da se igramo penala ali trofej je ostao nepromenjena vlasnika.
Super Cup Evrope - Slavni klub iz Liverpula je bez borbe polozio oruzje pred kaznenom ekspedicijom iz Nemacke.
Club World Cup - Odbranili smo cast Evrope. Boka je kapitulirala tek u produzecima...
UEFA Champions League - Bez premca smo na Starom kontinentu. Drugi tim u istoriji, posle Real Madrida, koji je uspeo da odbrani sampionsku titulu u LS.
Ekipa - Vecinu ovih momaka ste upoznali u prethodnom postu. Promena ima ali one su bile prinudne. Svaka im cast, nisam skoro vodio ovako brutalnu generaciju...
Transferi - Bernardeski, Horn i Viljems su planski prodati, polako prilaze 30. godini i mislio sam da je pravi trenutak da se uzme koji dinar za njih. Ostalo, ponude koje nismo mogli da odbijemo. Nikad nismo zaradili ovoliko od prodaje koliko ove godine.
Finansije - Bicu razocaran ako nismo u top 3 najbogatija kluba na svetu.

Kljucni igraci:
Mario Feller - Rudi je odigrao jos jednu odlicnu sezonu. Mogao je biti i ubojitiji, na dosta utakmica nije postigao gol ali kad mu se igra, golmanima ne pomazu sve molitve sveta.
Ben Woodburn - Odbaceni sin Liverpula. Dosao u Nemacku i pokorio svet. Najbolji asistent, jedan od najbolje ocenjenih u ekipi.
Federico Soria - Kapiten. Predvodnik ovih momaka. Muku mucio sa teskom povredom ligamenata. Medjutim, vratio se jaci nego ikad.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. Karlsruher SC   Nemacka   2. Fußball-Bundesliga          1. Nista vredno pomena
2017./18. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             5. QF Kupa
2018./19. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             2. SF LE
2019./20. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             3. SF LS, osvajac Kupa
2020./21. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. SF LE, QF Kupa, osvajac Superkupa
2021./22. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. SF LS, finale Kupa, osvajac Superkupa
2022./23. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. Osvajac Superkupa i LS
2023./24. Karlsruher SC   Nemacka   Fußball-Bundesliga             1. Osvajac Superkupa, Kupa, LS, CWC i Super kupa Evrope
Последње учитавање од Socivar дана 09 Авг 2017, 16:50, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Posle svega, jeste mi malo tesko... Ali vreme je.
Слика
Слика
Слика
Слика
Idemo dalje. Karlsrue je rastao sa mnom, do neslucenih visina. Ostavljam ih u odlicnom stanju. Puna kasa, vrhunski igracki kadar, par talentovanih klinaca u mladjim kategorijama. Ostavljam ih kao prvake Nemacke. Sampiona Evrope i sveta.
Ako dovedu Mancinija ili Enrikea, ako useru sve ovo, jebacu im mater.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика

Totalno kul resenje. Bez obzira sto je pre KSC-a vodio rdjave klubove.
Sve najbolje Makso. Nastavi gde sam stao.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Novo poglavlje u mojoj karijeri. Zemlja sira, vina i galskih petlova. Iskren da budem, zeleo sam i cekao posao u Engleskoj. Premijer liga je moja boles'.
Medjutim, Lion je takodje intrigantna opcija. Nekadasnji velikan, posrnuo pod pritiskom ekonomskih giganata iz Pariza i knezevine Monako. Pre mene, vodio ih je mocni Zlatan. Kako ne naslediti takvog brata?!
Слика

I dok je u kup takmicenjima i EL bio dobar, Ibra je podbacio u ligi. Pozicija na dnu tabele nikako ne prilici klubu renomea Liona. Pa da se bacimo na posao...
Слика
Слика

Mali rebuild ce biti potreban. Posto zurim sad, ne mogu da odradim mini review igraca, da pokazem najbolje. Neka ostane to za posle.
Pozdrav narode, pisem vam kasnije.
Последње учитавање од Socivar дана 09 Авг 2017, 19:28, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”