Pet vam majki vaših...

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Pet vam majki vaših...

Порука од луди »

Ok, ne bih vas mnogo maltretirao ovim uvodnim postom.

Manje više sam odlučan da celim svetom širim iskustvo ostvareno u crkvi Kamenoga penisa.

Red je za pentagon. Mnogo lep sejv bude svaki pentagon, i želim time da se bavim.

Слика

Слика

Pa da počnemo polako.
Последње учитавање од луди дана 06 Авг 2017, 11:05, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Snašao sam se za prvi klub. Tanda Rojal Zulu, hteo sam već njih da vodim, tako da je ovaj poziv bio izrazito dobrodošao.

Слика

Ulazimo u sledeću sezonu sa ambicijama da ligu osvojimo. Videćemo gde će nas put odvesti.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Meni se isto igra Pentagon, ali nervira me što uvijek moraš krenuti iz Južne Afrike, eventualno Koreje.
Šteta što nema više liga na tim kontinentima, ovako svaki Pentagon isti.

Sretno.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pentagon youth challenge?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Previše je. Kupuju mi se igrači.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotova je prva sezona.

Слика

Bili smo izrazito dobri. Mali problem mi predstavlja to što smo bili nošeni pozajmljenim igračima koje timovi neće da ostave kod nas. Jebiga, šta da se radi.

Слика

Šalio se čkode sa ovom ligom. Došao iz Arsenala, morao je ovako igrati.

Слика

Tako je i ovaj momak plesao po terenima, ali na žalost i on ne ostaje, već se vraća u matični klub.

Слика

Izrazito bitan je bio i ovaj tip. Srećom on će ostati.

Слика

Ostajem na baš malom broju igrača sledeće godine, al ono, to je kul, mogu se ozbiljno pojačati.

Toliko, eto me na kraju sledeće.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Skroz sam zaboravio da kao pišem neki k***c. Odigrao sam 2 sezone, pa evo kao neki kratak recap istih:

Слика

Слика

Слика

Слика

Prelaka liga, sa par pojačanja napraviš pakao. Ozbiljan posao sam napravio sa ovom prodajom u Siti.
Слика

Imam i 50 posto od sledeće prodaje, pa ono, ostavljam ozbiljan klub u amanet.

Слика

Zamenu sam pronašao u pentagon legendi. Morao je biti moj.

Слика

Слика

Nošen sam krilima ovih dvojice jebača, mnogo su dobri, nadam se da ću ih posedovati u budućnosti.

Слика

Počela je grupna faza LŠ. Da osvojim ovo odma da se ne mučim, pa da bežim dalje.
Последње учитавање од луди дана 12 Јул 2017, 13:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Osvojih ovu LŠ. Nerealno lako takmičenje. Definitivno je samo Evropa teška.

Imao sam najbolju nameru, želeo sam da odradim do CWC, možda čak i sezonu do kraja, ali...

Слика

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4zLfCnGVeL4[youtube]

Nisam mogao da podnesem da ga gledam 6 meseci van terena, srce mi je puklo.

Слика

Слика

Idemo dalje.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

I idemo dalje.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Ligu sam odradio standardno, mada je u jednom trenutku ličilo da posustajem i da će teško biti top3.

Слика

LŠ osvojena, kao i 3. mesto na CWC, klubu sam ispunio šta sam obećao, doveo sam ih 4.2m u crvenom do ovoga:
Слика

Слика

Слика

Слика

Trio famtastiko, zbog njih smo i uzeli trofeje, jer je odbrana bila ozbiljno bedna, moralo je da se napada, kao i sa Tanda Rojal Zuluom. Tako da...

Слика

Toliko od ovog kluba, sledeća stanica - Peru.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Dočekao sam ono što sam priželjkivao. Peru!

Слика

Najgenijalniji grb koji sam video u poslednje vreme, očaran sam, zaista.

Слика

Za početak, zadovoljan ću biti i opstankom u ligi, vreme za napadanje Kopa Libertadores će tek doći.

Слика


ohoooo, do jaja.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика


:shy:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ok, definitivno mi ništa nije jasno u vezi peruanske lige, ali to sada nije ni bitno.

Слика

Nakon 30 kola stanje je reklo ovako, a nakon toga se liga podelila u 2 grupe.

Слика

Posle toga se ide u polufinale lige.

Слика

I nakon toga naravno i finale:

Слика

Ovo je 5. put u nizu da uzimam ligu kao trener. Medalje se nižu u mom domu u ulici Ratka Mitrovića u Beogradu. Žena čeka sa osmehom da joj se vratim.

Слика

Fina kinta se dobija od osvajanja lige, nisam očekivao ovoliko, iskreno.

Слика

Mislim da je letnji prelazni rok bio prekretnica sezone, jer do tada se igra zasnivala na ovih 12-13 igrača koje sam doveo na početku sezone, a onda sam igrački kadar proširio na nekih 20-tak igrača, što je donelo ozbiljno poboljšanje u svakom smislu.

Слика

Ovo čeljade je daleko najzaslužnije za osvojenu titulu, ali nije on glavna snaga ovog tima, to je pak neko drugi.

Слика

Jebe na terenu, jebe i van njega. Bio je težak 400k, vredi svaki cent, na njemu zasnivam budućnost celog kluba, jer ono što ću za njega dobiti će biti sve na ovom svetu.

Слика

Zlatna koka Svete Roze.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Šta se sve postiže u 4 prelazna roka govori jasno ova slika. Sa kvote 1,10 da ispadamo iz lige za 2 godine smo prerasli u ozbiljnu ekipu u kompletnoj Južnoj Americi.

Слика

Podosta para sam potrošio, makar za peruanske uslove, ali sam dobio potreban kvalitet da se takmičim sa ostalim Južnoamerikancima.

Слика

Ligu smo osvojili malo teže. Umor je već stigao igrače, ogroman broj mečeva je u pitanju.

Слика
Iznenađujuće lako smo prošli grupu, ali ono, očekivao sam još jednu rundu, maksimalno 2.

Слика

Kad ono mi zalutasmo u finale, al jebiga, Klub Amerika brani titulu u Kopa Libertadores i nastaje haos. Zato što je Tigres uzeo NACL, Amerika nije išla na CWC, već ja, i tu sam zavšio 4. izgubivši polufinale od ES Tunisa i za treće mesto od Čelzija.

Слика

Слика

Majstor svog zanata nas napustio, ali došla je vredna zamena direktno iz Glogovca.

Слика

Ovaj mi je najbolji igrač ubedljivo. Na žalost povredio se na dan revanša finala Kopa Libertadores i tu nas Klub Amerika nabije 4-0. No nebitno, klub mi je postao baš drag i želim da napravim od njega vrhusnki klub. Voleo bih da ni sledeće sezone ne uzmem KL, pa da tek one tamo, ili posle toga uzmem.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Sezona za nama nije donela neka velika iznenađenja u ligi, mnogo je značilo to što sam doveo mnogo igrača za rotaciju.

Слика

Cilj je bio dovesti što više Peruanaca, i to kvalitetnih. Tako da sad u suštini peruanski igrači više ne zaostaju za strancima toliko koliko su do sada zaostajali.

Слика

Usralo me je žestoko da uđem u finale, al opet ti jebeni Meksikanci.

Opet sam išao na CWC kao finalista, izgubio finale od Čelzija, koji uzima LŠ 3. godinu za redom.

Слика

Napravljene su velike promene u odnosu na prethodnu sezonu, i opet u sledeću idemo jači. Međutim, i dalje mislim da sam slabiji od Meksikanaca, al videćemo gde će nas put odvesti.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Bukvalno nisam imao bolju sezonu u ligi jako, jako dugo. Međutim Alianca na neki fazon ima neku ocenu za sreću ili nešto tako. Prebio sam ih, kao i mnoge druge ekipe u Kopa Libertadores, a tamo su dogurali do polufinala, a ovde uzeli titulu.

Слика

Natrošio sam se para na polusezoni, i time konačno stvorio ekipu koja će parirati Meksikancima.

Слика

Kopa Libertadores je konačno pala. Treće finale nam je donelo ovaj prestižni trofej, i time me poprilično udaljilo od klupe Santa Roze.

Sačekao sam posle ovih dešavanja 31. Januar da mi ugovor istekne i tek nakon toga napustio klub.

Слика

Severna Amerika je dosadna, a zato želim što pre da je se manem, i da idem u Evropu. Ovo je prvi jak klub koji preuzimam, odmah su visoka očekivanja. Videćemo šta će biti.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Zaboravio sam koliko je ovaj Meksiko kul liga što se tiče igrača. U nekoliko transfera sam pretvorio već najjaču ekipu Severne Amerike u ekipu koja može da parira ekipama Starog kontinenta.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

U suštini, pojačanja su bila strašna. Akcenat je stavljen na dovođenje novog golmana i AMC-ova. Iako je već bilo dobrih u timu. Bekove sam rasterao i mogla je da počne dominacija.

Слика

Слика

Слика

Слика

Lagano smo osvojili i Aperturu i Klauzuru, što sam u potpunosti i očekivao.

Слика

Ono što je zaista zanimljivo jeste naše izdrkavanje nad Barsom i Santosom. Prvi put uzimam CWC na ovom sejvu iz ko zna kog pokušaja.

Слика

Nenormalno laka grupa u NACL je rezultirala bolesno dobrim rezultatima.

Слика

Sprdnja i u daljim takmičenjima, i to je 5 trofeja u sezoni. Najbolje do sad.

Слика

Слика

Novi klub je pravi izazov. Nisam dugo igrao u Rusiji, radujem se izazovu, ali znam da će biti jako teško.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ok, napravio sam dobar pomak. Odigrao sam sezonu i po sa Krilima Sovjeta i evo nas sad, sedimo ovde kao novi šampion Rusije.

Слика Слика
Prvi moj rok je podosta promenio ekipu. Napunio sam ekipu strancima, možda i previše, ali doneli su ozbiljnu prevagu te sezone.

Слика

Poraz u poslednjem kolu nas je kasnije koštao plasmana u LŠ, što je baš katastrofa, s obzirom da je to bilo ovako:
Слика

Слика

I tako bez šuta u okvir gubimo najveći uspeh u istoriji kluba. Al ko ga jebe.

Слика

Opet gomilu transfera, ali ovog puta sam gledao da se pojačam Rusima, što me je koštalo debelo, ali se isplatilo.

Слика

Totalna dominacija. Dugo nisam igrao bolju odbranu, a napad nije mnogo zaostajao.

Слика

Predvodnik ove ekipe, argentinski ciganin koji je postao Rus. Nerealno je dobar, šalio se sa ovom ligom.

Слика

Novi rekorder Premier lige po broju mečeva bez primljenog gola, raspravljali smo jedno vreme oko novog ugovora, da bih na kraju morao da popustim i dam mu sve što želi.

Слика

Gruzijski bog. Majstor jebeni, tako se sjajno uklopio sa Maurisijom da je to neverovatno. Sprdali se sa odbranama cele lige ovaj drugi deo sezone.

Слика

Слика

Dva neverovatno bitna igrača, jedan došao na fri iz Saudijske Arabije, a drugi je najskuplji igrač u istoriji kluba. Obojica su do jaja.

Nejasno mi je kako svi moji rusi ne igraju za repku, jer su poprilično bolji od ostatka ruskih igrača.

Dosta za sad, pišem opet po kraju sledeće sezone.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”