Za bržu, bolju i jaču BELORUSIJU!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Za bržu, bolju i jaču BELORUSIJU!

Порука од Doktor12345 »

Sedim ti ja tako kući u jednom momentu mi zazvoni telefon kad ono ni manje ni više Lukašenko, Aleksandar Lukašenko ni manje ni više predsednik Belorusije... Mislim se druže šta ti sada hoćeš, kad on meni dosta mu je dominacije Bate-a, kaže čuo je za mene, pa da me ni manje ni više angažuje za trenera Dinamo Minska, ja gledam, mislim i pogodimo se mi tu za neku platu, kaže on kao "pričao sam sa Jurijem imaćeš za hleba" ja ni manje ni više potpišem ugovor...

Слика

Eto mene, sav sam zelen kao Hulk valjda od morske bolesti ili hrane te njihove stvarno vam ne mogu reći...

PS: To je nešto oko kreka pa mi je takvo lice, a kod svakog regena mi je crno belo sa zelenom bradom, hibridi šta ćeš...

Taktika koju igram je 4-1-3-2 naravno bez krila, doveo sam dosta stranaca a nisam pazio da mogu samo 4 da igraju u prvoj postavi, jebeno glupo pravilo... :waller:

Neću još postavljati slike, za sada samo jedna kada sve skockam onda slede slike i ostalo.

Što se tiče budzeta ne mogu se baš pohvaliti da je neki dobar ali sa obzirom da je ovo jedan osrednji klub i nije loš 230.000e i wage budzet kada se koriguje oko 28.000e za plate.

Mogu reći da će nam biti jako teško, ali jako teško pošto oni od nas očekuju da osvojimo ligu već u prvoj sezoni, što će biti dosta teško. Moji ciljevi su da udjem u grupnu fazu Lige Evrope i eto probati osvojiti ligu ali sa ovakvim timom ja lično bi bio zadovoljan sa bar 3. mestom u ligi...

Ovo su lige koje sam učitao:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/19578261_1248585861933924_582736718_n.jpg?oh=c5849f26b4537ddede71991e48cdeff6&oe=595758E8

Sve u svemu biće jako teško ali pošto nam Lukašenko čuva ledja možda i ne bi trebalo da se plašimo zar ne ? :claping: [/scroll][/youtube]
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Pazi da ne prodjes kao Grof, i on je dovodio strance a i cuvali su mu ledja :yes:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Doktor12345 »

Potrudicu se da tako ne bude :haa:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”