Crociati v2

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Crociati v2

Порука од Tomas »

Povodom danasnjeg plasmana Parme u Seriju B i ranije najave navodnog ulaska Kineza u klub (ulazu oko 10 miliona evra) odlucio sam da ponovo krenem ispocetka sa vodjenjem kluba. Prosli put sam stao cini mi se na polovini 5. sezone, plus taj sejv vise nemam, ali sada sam za 8 meseci iskusniji u igranju ovog menadzera, pa se nadam i boljim rezultatima.
Слика
Слика
Glavni cilj je naravno da po prvi put u istoriji kluba osvojim Skudeto i planiram da vodim klub po ugledu na Atalantu (sto su najavili i ti Kinezi), sa tim sto cu da gledati da svoje najbolje mlade igrace zadrzim u klubu. Dakle, nema dovodjenja igraca starijih od 27 godina, gledacu da mi vecina igraca budu domaci u tom smislu da ako nadjem 2 igraca slicnih karakteristika uvek ce Italijan dobiti prednost i slicno, plus igraci koji su vec ponikli u klubu, dosta klinaca je po bankrotstvu preslo u Sasuolo. Naravno ako iskrsne neki dobar stranac bice dobrodosao. To je to sto se tice uvoda, sutra cu predstaviti najbolje igrace, tim je malo promenjen u odnosu na 17.1 patch, doveli su jos par iskusnijih igraca, tako da polako krecem sa podmladjivanjem ekipe.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Kao potvrdu teze da imam preiskusan tim na raspolaganju prilazem sledeci dokaz, od 22 igraca koje imam na raspolaganju cak 15 je starije od 27 godina. Naravno tu prednjace Lucarelli (38), Miglieta (35) i Calaio (34), dok od 7 mladjih dvojica su golmani koji gotovo sigurno nece videti teren ove sezone, Mazzocchi je tu u slucaju povreda, dok ce preostali ravnopravno konkurisati za prvi tim.
Слика
Nepotrebne matorce cu probati da prodam, mada je vecina tek stigla, jedino su kapiten Lucarelli (iako ne verujem da ce puno igrati, plan je da ostane dok ne ode u penziju, pa cu da ga zaposlim kao trenera) i njegov zamenik Calaio sigurni. Dakle, od starosedelaca bi izdvojio sledece igrace:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Od novopridoslica u odnosu na 17.1 patch izdvojio bi:
Слика
Слика
Слика
Слика
Frattali ce ostati u klubu ovu sezonu, posto ne mogu da nadjem boljeg golmana, mada generalno ne volim golmane koji imaju one on ones manji od 11 ili 12, pa cu ga kasnije prodati, kao i Munarija. Di Cesare je pre nekih 7, 8 godina bio jedan od mojih omiljenih igraca, zajedno sa Floro Floresom, i uvek sam ih dovodio, ali u zavisnosti od toga koliko ce nazadovati zavisice i njegov ostanak u klubu, dok sam se Scozzarellom prijatno iznenadio, verovatno najbolji igrac koga imam u klubu, pravi box to box igrac i verovatno buduci kapiten ekipe. Sto se tice pojacanja, plan je sledeci, back up levi bek, zadnji vezni, rezervni plej, jedno krilo koje pokriva obe pozicije i jos jedan spic i za to imam 300k plus nesto manje od 4k/w za plate, nakon raskida pozajmica sa dvojicom igraca cije sam plate placao 3k/w.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Ovaj put nisam hteo da dovodim previse igraca, pa da predstavim najbitnije:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Maggiorea sam verovatno malo preplatio, ali ipak pravim tim za buducnost, a sa njim sam resio zadnjeg veznog ili box to box igraca za naredni period, Lea kad god sam doveo branio je odlicno, verovatno moj prvi golman za 2, 3 godine, dok je Masciangelo dobar back up za bekovske pozicije, plus ume da podjednako koristi obe noge. Zecca i Pierini predstavljaju odbeglu decu nakon bankrota i pozajmio sam ih da bi od pocetka imao uticaj na njihov razvoj, Pierini mi je prosli put bio i kapiten, dok se Zecca slabo razvio, cilj mi je da ih sve otkupim kada budem mogao, ne verujem da ce to biti pre nego sto udjem u Seriju A. Zaboravih jos da napisem da sam uspesno startovao u ligi sa 2 pobede u prva 2 kola, plus sam prosao i grupu u kupu treceligasa, sledeci mec igram protiv Modene.
Последње учитавање од Tomas дана 22 Јун 2017, 00:22, учитано 1 пут укупно.
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Doktor12345 »

I ja sam mislio da pišem sa njima jos pre nekih 10 dana ali ipak sam se odlučio da to ostavim po strani i da igram, delim svoje uspehe u jednoj grupi na fm... Sve u svemu kada završim taj sejv, onda ćemo naći neki klub za pisati ovde a mislim da će to tek biti u fm18, srećno tebi u daljem sejvu :D
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Na pauzu u prvenstvu odlazimo sa 1. pozicije i 5 poena prednosti u odnosu na Bassano. Iako imam najbolji napad u ligi, samim ucinkom napadaca nisam zadovoljan, nadam se da ce se popraviti, dok sam odbranu uspeo da utegnem dobro.
Слика
Iako sam rekao da necu da dovodim starije igrace u klub, zbog jednog coveka sam promenio odluku, glupo da se povuce dok je bez kluba, a on mi je na pravi nacin uzvratio, gol i 2 asistencije na debiju.
Слика
To je bila ujedno i jedini transfer u januarskom prelaznom roku, jedino sam jos obezbedio dolazak Alana Juniora iz Fafe-a na leto, moj omiljeni napadac na ovom fm-u, kad god sam ga dovodio davao je po 20 golova po sezoni.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Za sada uspevam da odrzim razliku sa zimske pauze, trenutno imamo 6 bodova vise od najblizih pratioca, plus sam hteo da predstavim dvojicu prvih regena koje sam dobio, vise nade polazem u krilo poznatog imena i prezimena:
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Uspesno sam priveo sezonu kraju, osvojeno 1. mesto sa 9 bodova prednosti u odnosu na Bassano, jedino smo malo zabrljali u Super Kupu treceligasa, gde smo izgubili prvu utakmicu i zauzeli 2. mesto, mada je to takmicenje poptuno nebitno.
Слика
Слика
Najbolji igrac i najbolji strelac ekipe je bio Scozzarella, verovatno je i buduci kapiten. Evo i malo nagrada koje su moji igraci osvojili:
Слика
Слика
Слика
Sto se budzeta tice, dobio sam jos nekih 30k/w za plate, tako da ce verovatno dolaziti u obzir samo slobodni igraci. Za sada sam pored Alana Juniora obezbedio potpise i stopera Banija iz Kjeva i Masija iz Ternane, kao i pleja Fabinha iz Feirensea, plus sam produzio pozajmice Zecce i Pierinija i trazim jos prvog golmana, desnog beka, 2 igraca na sredini i par krila. Javljam se kada zavrsim prelazni rok.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”