Drezdenski Ćira i njegova dečica

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Drezdenski Ćira i njegova dečica

Порука од mrek »

Jedan sejv za opuštanje kad dodje do zasićenja.

U pitanju je jedan hardcore Youth Challenge, a izabrana ekipa je FSV Lokomotive Dresden, član 2. Kreisklasse Dresden line, ili 13. rang u Nemačkoj.
Može i rečima, trinaesti rang. Biće veselo.

Pošto su igrači ovde nebitni, neću preterano trošiti vreme na njih. Sve dobro su mi ionako pokupili još u predsezoni.

Слика

Grb se relativno lako izguglao, ali iako ima prelepe žuto-crne dresove, grb je krajnje socijalan, komunističan.
Sam klub kao da ne postoji, tačnije muška sekcija kluba, sva google pretraga se svodi na ženski klub, koji verovatno sa odredjenim uspehom nastupa ili su samo kompjuterski pismeni pa stoga takvi rezultati pretrage.

Tako da je prva bitna stvar bila da se jedina ružna stvar ulepša, za dobrobit sejva, naravno.

I stoga opet obrada grba, što bi Etxe rekao, skrnavljenje rada neke drugarice iz komiteta.

Слика

Kombinacija grba Drezdena koji se po bojama odgovara klubu uz latinično slovo L i ugodno igranje može da počne.
Последње учитавање од mrek дана 27 Мај 2017, 20:37, учитано 2 пута укупно.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Prva sezona, prava razibriga.

Uz ogromne oscilacije u igri i rezultatima, a pogotovo sa oskudnim igračkim kadrom, promocija i nije mogla da se očekuje, a na kraju je ispalo kako je zamalo izmakla.

No, vratiću se na to malo kasnije, prvo da se pokažemo suštinu igre, odnosno prvi Youth Intake i kakve lepotane od regena nam je doneo.

Слика

Ima dosta lepih imena, ali i dosta turskih. Kvaliteta i nema nešto. S obzirom da mi je asistent istakao kako imamo svaki razlog za uzbudjenje što smo stvorili igrača kao što je Kristijan Drikel, rešio sam da se pohvalim tim talentom.

Слика

Kakav mačkonja!
Nije ni čudo što su svi timovi iz 12. ranga poludeli za njim, ponude odmah krenule da pršte, neke su iznosile i neverovatnih 0 evra, rečima nula evra, ali se nisam dao pomamiti na blanko ponude bez ikakvog procenta i profita.
Nije se dao ni Kristijan, pa je odigrao uspešnu polusezonu za klub.

Sad možemo da se vratimo završenoj prvoj sezoni.

Tabela na kraju je izgledala ovako:
Слика

I odigrane utakmice ovako:

Слика

Vidi se tu čuveni toplo-hladni sistem fudbalskog besmisla, ali upada u oči ogroman broj remija, koji uopšte nije karakterističan za hazarderski stil igre koji večito forsiram.

Prvi problem
Nesposobnost igrača da urade bilo šta! - Da bi igrao 13. ligu Nemačke, realno treba da poseduješ osnovnu opremu, a za sve ostalo, paaa i da dodješ na utakmicu. Realno, veoma je teško da skupiš takmičarske minute ako se ne pojaviš, prosto fizički neizvodljivo.
To se mojom nesrećom veoma retko dešavalo, tako da je malobrojan broj slučajnih prolaznika (sivih igrača) nekako uspevao da vadi stvar. Ovi MOJI su uglavnom smetali sebi samima..

Drugi problem
Nedisciplina igrača! - Razumem da si frustriran zbog lošeg ručka ili što ti se tekma poklopila sa omiljenom serijom, ali brate, mojne da dobijaš crvene kartone iz čiste obesti.
Skoro svi remiji sa golovima su ostvareni nakon što sam imao igrača, a neretko i dva manje, pa se rezultat jurio ili krvnički čuvao. Par puta se i sačuvao, ostatak se vidi na spisku.

I da bacimo pogled na tu družinu beskičmenjaka:

Слика

Kao što vidite, odmah se ističu dva igrača u prvi plan, Zoki Radović, čija tetka je dobra sa mnom, a i dečko živi dve kuće od terena, kao i Stefan Degrejf, udarna igla ekipe. Pa da ih pogledamo izbliza.

Слика

Stefan je pravi onaj ortak iz kraja, koji se prosto prvi javio da bude u napadu, tamo negde na prelazu iz četvrtog u peti razred osnovne i prosto niko nikada nije uspeo da ga natera da se bar jednom vrati u odbranu. To se naravno prenelo i na lokalni klub, moj klub. No kod mene mu malo bolje ide.
Podjednako loše mu ide sa obe noge, a levom naročito razbija.

E sad na Zokija

Слика

Na 5 utakmica je uspeo da sačuva svoju mrežu, što nije loše za nekoga ko je na gol stao samo zato što ima velike šake.
Kažu njegovi iz Srbije da je još od malena znao po 5 krušaka u jednoj šaci da ponese. Korisna osobina nekoga ko je na 13 utakmica uspeo da primi 25 komada. Treba te silne lopte izneti iz mreže..

Očekivanja za narednu sezonu su viša, valjalo bi obezbediti promociju i da ovaj sejv krene uzbrdo. Baš je dug put pred drezdenskim Čirom.
Последње учитавање од mrek дана 27 Мај 2017, 22:50, учитано 2 пута укупно.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”