Mladi radnik reborn!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
akila6
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 18 Нов 2010, 00:44
Место: Kragujevac,Pozarevac
Status: Није на вези

Mladi radnik reborn!

Порука од akila6 »

Слика
Fudbalski klub Mladi radnik iz Pozarevca je osnovan 1926. godine. U fudbalskom svetu bivše SFR Jugoslavije nisu igrali značajnu ulogu. Od 1992. su počeli od Srpske lige, a u Drugu ligu SR Jugoslavije su ušli krajem devedesetih godina 20. veka. Zbog reorganizacije lige 2002. su ispali u Srpsku ligu, ali su zadržali drugoligaški status fuzijom sa Građanskim iz Svilajnca. Do 2004. su bili drugoligaši kada su ispali u baražu za opstanak u konkurenciji sa Mačvom iz Šapca i Mladosti Luks iz Lukićeva.

Godine 2008. su se vratili u Prvu ligu Srbije, a 2008/09. su osvojili treće mesto u tom rangu i po prvi put se plasirali u superligaško društvo. Posle provedene jedne sezone u superligaškom takmičenju, Mladi radnik ispao je kao poslednjeplasirani klub u niži rang takmičenja, Prvu ligu. Mladi radnik sezonu 2011/12. završava na 16-om mestu, i tako nakon dve sezone od ispadanja iz Superlige Srbije, tada ispada u Srpsku ligu Zapad.

Godine 2014 uprava Mladog radnika je proglasila bankrot i klub je ugasen. ali stvoren je novi klub pod nazivom Radnicki 1926, kako se i ovaj sportski kolektiv nazivao u prvim godinama svoje istorije.

I Radnicki 1926 ce svoje utakmice igrati na stadionu kod Vasarista, kapaciteta 3000 sedecih mesta.
Слика

Novi grb Слика
Последње учитавање од akila6 дана 14 Мај 2017, 22:58, учитано 2 пута укупно.
akila6
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 18 Нов 2010, 00:44
Место: Kragujevac,Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од akila6 »

Uprava Radnicko 1926 postavila je za trenera prvog tima Aleksandra Stojanovica, nekadasnjeg igraca ovog tima, to jest Mladog radnika, ali i Radnickog iz Kragujevca, Partizana i Juventusa. Stojanovic ce pokusati da izbori sa Radnickom plasman u Srpsku ligu Zapad. Radnicki 1926 se trenutno takmici u Zoni Dunav.
Слика

Konferencija za stampu odrzana je u prostorijama kluba
N: Kako se osecate sad kad ste postali trener ekipe u kojoj ste ponikli kao igrac?
AS:Ovo je osvarenje mog sna,nisam verovao da ce se ovo ikada desiti.
N:Da li cete menjati nesto u timu?
AS:Moramo dosta novih igraca da dovedemo, jer ipak se radi o mladom timu i kako bismo izborili plasman u visi rang, nije moguce oslanjati se samo na igrace iz nase skole fudbala.
N: Hvala i srecno u novoj sezoni.
As:Hvala!
:rofl:
akila6
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 18 Нов 2010, 00:44
Место: Kragujevac,Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од akila6 »

SEZONA 1
Posto sam zatekao u timu manje od jedanaestorice igraca, morao sam dovesti barem po dvojicu noovih igraca za svaku poziciju u klubu. S obzirom da smo amaterski klub dovodili smo igrace ne placajuci ih uopste :claping:.
TRANSFERS
Слика

Zadovoljan sam kako je prosao tranfer period, doveli smo nekoliko veoma kvalitetnih igraca, a tu je i :svakako:
Слика
TACTICS
Sto se tice taktike ona izgleda ovako:
Слика
POLUSEZONA
Слика

Sto se tice samih rezultata oni su iznad ocekivanih za upravu, ali ja sam delimicno razocaran nekim utakmicama. Lose smo poceli porazom u kupu Srbije od ekipe Cementa, koja se ipak takmici u jednog ligi iznad. Zatim je usledio fenomenalan niz utakmica u Zoni Dunav 8 utakmica 8 pobeda. Medjutim onda poraz od najveceg rivala Smedereva u kupu Regiona Zapadne Srbije od 3-0 je poremetio ekipu.
Слика

Tada mozda u najbitnijoj utakmici protiv jos jednog rivala sledi prvi poraz u ligi, od Rudara iz Kostolca. Oba gola za Rudar postigao je bivsi igrac Mladog radnika Vojislav Bojatovic.

Слика

Posledica ovog poraza bio je poraz i od Obilica iz Zivica. Do kraja prvog dela prvenstva doziveli smo jos jedan poraz od Fk Sapina, u jos jednoj bitnoj utakmici za plasman u Srpsku ligu Zapad.

TABELA
Слика

Trenutno smo na 4 mestu. Moglo je i gore, ali i bolje. Cilj koji mi je uprava zadala jeste opstanak u ligi, ali onaj koji sam ja sebi zacrtao jeste plasman u treci rang takmicenja u Srbiji. Sad nam sledi pauza do februara i sansa da dovedemo jos neka pojacanja pa sledi pohod na Srpsku ligu :boxer:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”