GFK Dubocica

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Cele sezone smo se borili i uspeli, niko nam nije dao sansu da se borimo, a kamoli da uzmemo titulu i da se plasiramo u Srpsku ligu, pored ekipe kao sto su Balkanski i Vranjska Banja, uspeli smo u tom poduhvatu! Bilo je dosta rotiranja, problema sa skauting sluzbom, sve smo to prevazisli, osvojili smo kup, ali nismo uspeli dalje od prvog kola u FSRIS kupu. Bojan Stamenkovic o njemu je svaka rec suvisna, covek kapiten, uspeo je mladim igracima pa i onim koji su iskusniji da unese tu zar, tu borbu za trofeje. Takodje voleo bih da spomenem mladog Dragicevica, presao je kotu od 15 golova, prezadovoljan sam. A sad malo slavlje, pa pohod na Srpsku ligu, cilj zavisi od prelaznog roka kao i od uprave kluba da mi poveca status, jer mi vise nismo amaterski klub i treba da zastitimo nase igrace i da im nudimo ugovore!

Слика


Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ladno si prosao zahvaljujuci vecem broju datih golova :why:
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Pa da hahaha, nije bilo bas lako, ova Vranjska Banja me dva puta dobija i stalno u 80 i nekom minutu, pokidali mi zivce, oni vec imali formiran tim na pocetku sezone kao i Balkanski, ja sam morao na slepo skoro 20+ igraca, jer scout reporti su uzasni.. :rofl:
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Prelazni rok je prosao - odlicno! Zahvalili smo se pojedinim igracima jer ruku na srce nisu srpskoligaski kvalitet! Za vreme pauze dogovorili smo saradnju sa Metalcom iz Gornjeg Milanovca, dobili smo od uprave semi-pro status takodje mi je postavila jasan cilj - a to je vrh tabele! Naravno da smo morali da se potrudimo moj strucni stab i ja. Dosta smo u pripremnom periodu mesali sa formacijom i opredelio sam se za 3-4-1-2.. Bojan Stamenkovic je otisao u penziju, i doveli smo mu adekvatnu zamenu u vidu Dusana Mihajlovica, maestro za prekide bas kao nas Boki, ima superligasko iskustvo. Dosta smo gledali da uhvatimo igrace kojima je ugovor isticao iz PLS-a i iz Srpske lige istok.. Pozajmili smo tri igraca iz Metalca, sve u svemu prezadovoljan sam. Prva utakmica je na "Tabanelu", idemo po tri boda u svakom slucaju nikom nismo sparing partner ove sezone.

Слика

Слика

Bice ovo teska sezone, tu je Radnicki Pirot, Sindjelic, Tabane. Svi oni hoce vrh, Radnickom je prioritet da se vratu u Prvu ligu posle uzasne sezone, ali i mi se pitamo nesto, otezacemo im put ili mozda otvoriti nama da se prihvatimo prikljucka za PLS? Videcemo polusezona ce vec ispricati prvi deo price.
Последње учитавање од DjapeFM дана 07 Мај 2017, 13:57, учитано 2 пута укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Srecno! :yey: Colovic,Petrov,Mancic kidaju,probaj da ih dovedes :poz:

p.s. Cvijovic iz Polimlja kida :winner:

p.s. 2 Darko Vasic.Marko Lukic...
Последње учитавање од Cvija дана 07 Мај 2017, 14:14, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Hvala :poz: Probao sam, problem je plata naravno :dalekobilo:
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

To da i kinta je problem,budzet,kad postanes ozbiljan klub dovedi trenere...to je najbitnije!
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

I evo.. prosla su 10 kola. Zadovoljan sam igrom bilo je tu ocekivanih oscilacija, pred Sindjom povredio se Dule Mihajlovic, pre toga van stroja Nenadovic i Dragicevic do kraja polusezone, bio sam prinudjen da dovedem 2 igraca, nekako potajno sam isao na tu kartu da u toku sezone ostavim neku prazninu na tim pozicijama i eto desio se peh. Doveo sam Mancica bivseg kapitena Radnickog iz Pirota i Stefana Colovica takodje igrac iz Pirota. Trajal ove sezone igra vrhunski fudbal, prosle sezone u Zoni odigrali su odlicno, imaju dobre iskusne igrace pojacali su se sa superligaskim igracima i sa igracima iz Pirota koji su igrali Prvu ligu, ali tu su na tri boda, pratimo ih.

Слика

Слика
Последње учитавање од DjapeFM дана 07 Мај 2017, 21:02, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Evo nas opet, obaveze po faksu me sprecavaju da nastavim pricu, ali nadje se malo vremena.
Dakle zavrsena polusezona, drugo mesto potpuno zadovoljan. Mesto na tabeli govori da mozemo da napadnemo titulu, opet ocekivao sam da ce Pirot biti na vrhu, medjutim Trajal je ogromno iznenadjenje. Ostaje mi zal sto sam ispao iz kupa, i to od Sloge iz Leskovca, ali sta je tu je.

Слика

Uskoro opsirnije o prelaznom roku i o pripremnom periodu..
Последње учитавање од DjapeFM дана 09 Мај 2017, 21:05, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Prelazni rok je prosao odlicno! Dosta igraca je otislo, neki su pred penzijom, ali nasli smo adekvatne zamene, i to kakve! Moj cilj je jasan - plasman u PLS. Doveli smo igrace sa iskustvom u JSL, i igrace koji su igrali u inostranstvu. PLS timovi su se otimali za Dragicevica, ali sam ih lako odbio. Dubocica je jaca za imena kao sto su Vujadin Savic, Bojan Ostojic, Aleksandar Jevtic, Stefan Mihajlovic, Igor Misan i Denis Ristov! Realizacija je bila mucna, Aleksandar Jevtic je bivsi igrac Crvene Zvezde, Jiangsu-a i BATE-a i on je pun pogodak za nas!


Слика

Слика

Слика

Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

SLAVI SE TITULA U LESKOVCU

GFK Dubocica je u PLS!!!
Nasao sam nekako vremena da zavrsim posao jer sam pretrpan obavezama, nisam bas zadovoljan nacinom kako smo izborili Prvu ligu, ali uz dosta muke i srece nekako smo uspeli. Losa forma nas je zadesila, klackalica na vrhu tabele cas mi cas Trajal, i mi i oni su kiksali, ali samo Bog zna kako smo uspeli da izdrzimo. Do zadnjeg kola sam bio na vrhu onda je Trajal poveo u toku moje utakmice sa Radanom, do 90 minuta muk na tribinama onda je naceo Ristov pa Ljubo Baranin( u medjuvremenu sam ga doveo) za radost Leskovcana. Naravno bila bi velika steta pored ovakvih igraca da izvisim za vrh, ali bitno je da sam ispunio moje obecanje i zahtev uprave da budem top half. Sledi mala pauza i prelazni rok, iskreno ciljam u PLS opstanak i finansijsku stabilnost, krecemo da lovimo mlade igrace, neke igrace koji ce doneti prihod klubu...

Слика


Слика

Takodje u potrazi smo za partnerom pored Metalca moramo naci neku alternativu za mlade igrace, da napomenem da sam krenuo sa Nacionalnom A licencom, i dogurah do Con. B licence.
Последње учитавање од DjapeFM дана 12 Мај 2017, 17:01, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
DjaniBrat
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 25 Сеп 2016, 11:22
Место: Pozega
Status: Није на вези

Порука од DjaniBrat »

Jel hoce skoro nastavak ??
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”