GFK Dubocica

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

GFK Dubocica

Порука од DjapeFM »

GFK Dubocica - We will rise once again


Kao ljubitelj srpskih liga, i bivsi igrac srpske lige istok do prosle godine, nekako mi je zapala jedna prica o fudbalskom klubu iz Leskovca, klub koji ima simpaticnu infrastrukturu zbrisana je zahvaljujuci nekim drugim klubovima iz tamosnjeg grada, nekada "rasadnik" talenata sada igra u Zoni Jug pokusava da se vrati na SLI scenu.. Pa da krenemo


Слика
Последње учитавање од DjapeFM дана 05 Мај 2017, 15:02, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Fudbalska javnost u Leskovcu je podeljena


Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Male informacije o klubu

Слика
Последње учитавање од DjapeFM дана 05 Мај 2017, 15:11, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Prelazni rok je prosao u znaku Dubocice, skoro 17 igraca je Kostadinovic doveo i planira juris na Srpsku Ligu, najveci adut u prelaznom roku jeste Petar Dragicevic bivsi igrac Partizana

Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Odlicno odradjene pripreme, i jos bolji start prvenstva

Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Ovako izgleda posle 10 odigranih kola, takodje uspeli smo da pobedimo dva puta naseg gradskog rivala, navijaci su zadovoljni, uprava je jos vise zadovoljnija, miris Srpske Lige se oseca, najbolji pojedinci ekipe iskusni Bojan Stamenkovic i mladi Petar Dragicevic

Слика



Слика



Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Pre nekih 5 fm-ova sam počeo baš u Dubočici svoju karijeru, ali sam se posle ulaska u PLS posvadjao sa upravom i prešao u ČSK.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Prvi put sam se oprobao na FM 14 sa Dubocicom i usao u PLS, a napad je predvodio boem JSL-a Ljubisa Vukelja :rofl: :rofl:
Последње учитавање од DjapeFM дана 05 Мај 2017, 22:27, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Čovek od milion dolara.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Samo napred! Vidim ovi "moji" ti prave problema. Ne znam koliko ti je ovaj Dzunic na desnom beku dobar, mozda da probas da dovedes Marka Davidovica iz Radnickog, u fm-u je na pozajmici u Jedinstvu. Ne pamtim kako smo njega odradili ali on bi trebalo da pokriva i levu stranu, ne savrseno ali bi mogao.
EDIT: I posle juris Ivana Kostica za golmana, mozda se i znate posto vidim da si iz Knjazevca :cheers:
Последње учитавање од C0a1209 дана 06 Мај 2017, 00:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Hvala na savetima, kad dodje zimski prelazni rok sve zavisi od forme ali potreban je neki stoper ili zadnji vezni koji bas odskacu od ekipe kao sto je Stamenkovic, Ivan i ja smo bili kolege dve,tri godine u Timocaninu mogao sam dosta toga da naucim od njega, i njegov trud se isplatio i zato je tu gde jeste, dugo je bio cekao svoju sansu u Pirotu i iskoristio je na najbolji moguci nacin, i on je jedan od ljubitelja FM-a :hoho:
Последње учитавање од DjapeFM дана 06 Мај 2017, 10:33, учитано 2 пута укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Svidja mi se ovo da mozes samo Srbe da dovodis, mnogo dobra stvar :)

EDIT: To u stvari pise svim klubovima u nizim ligama. Da li se to menja penjanjem u vise lige?
Последње учитавање од vignjoslav дана 06 Мај 2017, 12:06, учитано 1 пут укупно.
Цветановић М.
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 27 Јул 2016, 11:48
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Цветановић М. »

Kako si ubacio ove niže lige? Hvala unapred :poz:
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Ulaskom u PLS je tek moguce dovesti stranca :svakako:
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Polufinale FS Jablanickog okruga
Pobedjen je srpskoligas, dugo je Radan zaposedao gol gostiju medjutim pukla je kontra u 64. minutu.
Mladi Dragicevic je nemilosrdno pogodio malu mrezu za slavlje gostiju.
Dubocica ima priliku da u finalu ukrsti koplja sa svojim ljutitim rivalom iz Mrstana - Moravac Orion.

Слика
Последње учитавање од DjapeFM дана 06 Мај 2017, 12:24, учитано 2 пута укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

vignjoslav пише:Svidja mi se ovo da mozes samo Srbe da dovodis, mnogo dobra stvar :)

EDIT: To u stvari pise svim klubovima u nizim ligama. Da li se to menja penjanjem u vise lige?
Da, takva su pravila. Mislim da u Srpskoj ligi mozes da dovedes 1-2 stranca. Sve je kao u "stvarnom svetu"

DjapeFM пише:Ivan i ja smo bili kolege dve,tri godine u Timocaninu mogao sam dosta toga da naucim od njega, i njegov trud se isplatio i zato je tu gde jeste, dugo je bio cekao svoju sansu u Pirotu i iskoristio je na najbolji moguci nacin, i on je jedan od ljubitelja FM-a
Imao sam prilike da se upoznam sa njim i da saradjujem sa njim. Bas je super osoba :D

A sto se tice zadnjeg veznog Filip Tolić (preporucujem igrace koje znam kako igraju i koji bi mogli da budu prvotimci i u Prvoj ligi)
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Hladan tus! Prilika za +5 u prvenstvu dovela je do toga da smo u zaostatku od jednog boda, najlosija igra Leskovcana u prvenstvu, traljava igra imali smo posed medjutim u finisu iz prekida Vranjska Banja nas matirala, ali sta je tu je idemo dalje.

Dakle krenuli smo kao ekipa koja se bori za top-half bili suvereni vladari zone sve do zadnjeg kola. Problem sa scout sluzbom je ogromna, jer report prica jedno a kada dodju katastrofa! Otpustio sam stare scoute i doveo nove.
Planovi za pauzu jeste da se pojacamo i da otpustimo pojedine igrace.


Слика


Слика
Последње учитавање од DjapeFM дана 06 Мај 2017, 13:09, учитано 1 пут укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

C0a1209 пише: Da, takva su pravila. Mislim da u Srpskoj ligi mozes da dovedes 1-2 stranca. Sve je kao u "stvarnom svetu"
Ne moze- od srpske lige pa nanize zabranjen je nastup strancima.
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Слика



"Krpi rupu dok je manja" tako bih opisao ovaj prelazni rok, tesko je naci kvalitetnog igraca, tesko je sa amaterskim ugovorom dovesti bilo sta, ali izvukli smo najbolje, cak sta vise setio sam se mojih starijih saigraca i zapravo nisu losa pojacanja, ima tu i PLS i srpskoligaskog kvaliteta, na kraju krajeva zadovoljan sam ali jos vise bih bio zadovoljniji da me uprava nije odbila za veci status odnosno semi-pro status...
Prozivkom zapocinjemo zimske pripreme, prosle su slave, svadbe, rodjendani, praznici i tako dalje.. Vreme je da ispunimo nas cilj - a to je SRPSKA LIGA. Nekako mi se cini da je ovo nase prolece, preko starijih kolega dobijam razne savete samo da nastavim ovako, i nastavicu i tim i ja, pa i ta Vranjska Banja ce kiksnuti, kao sto smo i mi. Jer pre svega Leskovac zasluzuje jos jednog srpskoligasa, koji ce kvalitetom a ne mafijaskim parama doci do PLS, koliko to god grubo zvucilo, ali vreme je da pokazemo zube.


Слика


Слика

U medjuvremenu BOMBA prelaznog roka, bivsi igrac C. Zvezde, Fluminensea, Gyor-a i Radnickog - Vladimir Djordjevic!

Слика
Последње учитавање од DjapeFM дана 06 Мај 2017, 17:14, учитано 3 пута укупно.
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Корисников грб
DjapeFM
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 19 Апр 2017, 18:23
Место: Knjazevac
Status: Није на вези

Порука од DjapeFM »

Слика

FINALE Kupa FS Jablanickog okruga - Iznenadjenje u Leskovcu: Dubocica je gazda

Izvrsna fudbalska predstava, trener Kostadinovic je mesao karte krenuo sa 3-5-2 i krenulo je po zlu poveo je Moravac, u drugom poluvremenu Kostadinovic je promenio u 4-4-2, sto je urodilo plodom, i na kraju penali su odlucili, na kraju zasluzeno su se kvalifikovali za FSRIS kup.

Слика

Dubocica se moze pohvaliti i dobrim startom u prvenstvu, Vranjska Banja je kiksnula i Dubocica je preuzela prvo mesto na tabeli u Zoni Jug.

Слика
Bivsi golman srpske lige istok, igracka karijera FK Timocanin, FM zaludjenik od svoje 10-te godine, trenutno student na Gradjevinsko-arhitektonskom fakultetu..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”