zvezdo volimte

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

zvezdo volimte

Порука од aca delija »

kao iskusan menadzer koi se bavi poslom od 1980 godine preziveo sam zvezdin uspeh u bariu posle sam batalio menadzerski posao i gledao nase klubove jedna dan odem do kluba gde se mi okupljamo stari menadzeri i vidim grofa bozovica kazemi ja brate nemogu vise za zvezdom uprava me napada oce titulu pretemi smrcu pre uzmi zvezdu spasime cekaj grofe malo ja nemogu nisam dugo vremena vodio ni jedan nas klub aman kalabicu brate sredicu sve ako je tako dolazim isti dan odemo do mijailovicu svetozare kralju takva i takva stvar pa nemogu ja da nista odlucim mora sedmica uprave da to odluci tozo ja idem a ti vidi koga ces dovesti ok grofe pusticemo malog ali na tvoju odgovornost
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

posto vani gledaoci RTS pozdrav sa stadiona rajko mitic gdeje u pravo zavrsena utakmica crvene zvede i kf partizna iz albanije 1 0 mada je po sansama zvezsa mogla da pobedi 10 0 ali kada nisu znai da iskoriste ostalo je 1 0 letalec je dobio crveni karton svi na stadionu su bili nezadovoljni igrom crvene zvezde ali nadamo se da zvezda bolje igrati
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

spartak zdrepceva krv subotica crvena zvezda 0 1 mogla je zvezda i do 1 1 daj plavisic pogodio u 83 minutu penal
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

postovani gledaoci RTS na stadionu rajko mitic u pravo je zavrsena revans utakmica 2 kola kvalifikacija za ligu sampijona izmedju partizana iz albanije i crvene zvezede zvezda je pobedila 3 0
racunajuci prvu utakmicu i pobedu zvezde od 1 0 zvezda je ukupnim rezultatom 4 0 zvezda je prosla dalje navijaci crvene zvezde su napravili incidente gadjajuci bakljama navijace partizana iz albanije i uvredljivim skaniranjem ubi zaklji da siptar ne postoi ocekujemo i saopstenje uefe povodom ovih dogadjaja
vladimir95
Youth Team Coach
Поруке: 65
Придружен: 02 Мар 2017, 20:55
Место: beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vladimir95 »

daj bre kakva je ovo zajebancija od karijere gde su slike iz igre ?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

vladimir95 пише:daj bre kakva je ovo zajebancija od karijere gde su slike iz igre ?
Zauzet je

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”