Pocinje Prica iz HUMSKE 1-Pa idemo dalje

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Mihailo98
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 10 Јул 2015, 15:56
Место: beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Pocinje Prica iz HUMSKE 1-Pa idemo dalje

Порука од Mihailo98 »

Слика
Pocinje Prva Sezona
Ciljevi u prvoj sezoni
1.Osvojiti Super Ligu
2.Osvojiti KUP SRBIJE
3.Grupna faza Lige EVROPE
]
Слика

PRIPREME
Tokom priprema svi igraci koji su mi na raspolaganju dobice sansu da igraju,tako da tokom pripremnih utakmica bice raznih rezultata,tek zadnju utakmicu protiv Leverkuzena izacice tim koj ce uglaavnom igrati u prvoj postavi.


Transfer Period
U prvoj sezoni sto se tice transfera ne ocekujem puno dolazka i odlazka sto se tice.
Tokom proprema svi igraci koji su mi na raspolaganju dobice sansu da igraju,tako da tokom pripremnih utakmica bice raznih rezultata,tek zadnju utakmicu protiv Leverkuzena izacice tim koj ce uglaavnom igrati u prvoj postave
Moguci odlasci su:Sasa Marjanovic
Lazar Cirkovic
Pored nji mozda prodam jos nekog ako doce dobra ponuda
Sto se tice dolazaka tu sam poceo da trazim igrace na poziciji napadaca i igraca na sredini terena
Слика
Слика
Последње учитавање од Mihailo98 дана 11 Апр 2017, 15:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Smanji malo slike druze, prevelike su. Pozdrav.
Mihailo98
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 10 Јул 2015, 15:56
Место: beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mihailo98 »

Pripreme i Prelazni Rok
Kad je rec o pripremama tu bas i nemogu biti zadovoljan,ali posto sam davao sansu skoro svim igracima i sklapao najboljih 11 nemogu nista da zamerim mojim igracima.Sto se tice transfer perioda tu sam kupio 4 igraca i prodo jednog.

Igrraci koji su dosli su:Igrac sredine terena Nebojsa Gavric iz Mladost Lucani za 245k i takodje igrac sredine terena Vanja Marinkovic iz Korone na pozajmicu do kraja sezone,i dva napadaca Alexandru Tudorie iz Steaua na pozajmicu do kraja sezone i mogucnost da na kraju sezone otkupim,verovatno cu ga kupiti zbog dobrih partija sada na pocetku sezone na devet utakmica postigao je osam golova i Stephane Bahoken isto na pozajmicu do kraja sezone.STO SE TICE ODLASKA tu je bio samo jedan odlazak Marko Jevtovic za 450k u svecki AIK.
POCETAK SEZONE I KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE
Sto se tice Kvlifikacija tu smo u 2.rundi dobili predstavnika iz Albanije Kukesi prvi mec u beogradu smo izgubili 0:1 i ako smo na terenu bili bolji,ali smo ipak,ali smo ipak u albaniji pokazali koje bolji i pobedili sa 1:3.
U sledecoj rundi smo dobili turski Instambul Basaksehir,u prvom mecu u Beogradu zavrsen je rezultatom 3:2 u korist nas,u turskoj nismo bili favorit pa sam odlucio da se na Bosforu branimo i cekamo sanse iz kontra napada uspeli smo u mojo zamisli da neprimimo go i prosli u zadnju rundu kvalifikacija 0:0.
U zadnjoj rudni smo izvukli Slovacki Trencin u prvom mecu kod njih zavrseno je u moju korist 1:3
. Sto se tice Super Lige tu smo posle 5 kola zauzimamo prvo mesto
Сликаupload an image
Jedna zanimljiva informacija koja nije vezana za Partizan to je da su Zvezda i Vojvodina,u zadnju rundu kvalifikaciju za Ligu Evropu
Mihailo98
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 10 Јул 2015, 15:56
Место: beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mihailo98 »

LIGA EVROPA
U drugom mecu protiv Trencina 2:0 u beogradu
Сликаimgur

U zrebu smo dobili grupu L u koju pored nas cine Sahtjor,Dinamo minks i Jang Bojs
Posle tri kola imamo jednu pobedu protiv Dinama,remi protiv Bojsa i poraz protiv Sahtjora


Сликаimage sharing

U domacem prvenstvu zauzimamo drugo mesto iza Crvene Zvezde.Posle 12 kola 7 pobeda,4 remia i 1 poraz-Taj poraz je mozda i najubedljiviji poraz od kako igram FM od 2010 Poraz u derbiju od cak 6:0 nisma mogao da verujem

Сликаfree upload image
Сликаupload image
Сликаfree adult image hosting
Novosti u Vezi Igraca
Igraci koji su do sada se pokazali kao najbolji to su Miroslav Vulicevic za koga se raspituju vec neki klubvi-Leonardo koji vec do sada ima deset asistencija i nekoliko golova isto tako i Nemanja Mihailovic,Uros Djurdjevic koji na pocetku prvestvaa je malo spavao ali se u poslednjih pet kola probudio i poceo da postize golove i >Tudorie koji je veoma dobro poceo prvensto i kvalifikacije ipostigo veliki broj golova ali u poslednjih 7 utakmica ne moze da postigne go nadam se da ce u skorije vreme vratiti paravu formu.Tu je i Everton Luiz koj veoma dobro igra ali imam problem sa njim posto je vec na 16 utakmica u Ligi i Kvalifikacijama dobijo 10 zutih i 3 crvena kartona od toga jedan crveni u 6min u Derbiju i uticao na konacan ishod u derbbiju.
Сликаimage upload
Mihailo98
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 10 Јул 2015, 15:56
Место: beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mihailo98 »

Zavrsen je prvi deo sezone u ligi posle 22 kola zauzimamo 2 mesto iza Crvene Zvezde koja ima 11 bodovavise odmene i to mi se ne dopada ali cu probati da je stignem,razlog malo vecebodvne razlike lezi u tome zato sto smo neke utakmice kije smobili favoriti i trebali da dobijemo igralinereseno i mozda najveceiznanadjenj je poraz protiv BackePalanke kuci 0:1
Liga Evrope
Na pocetku kvalifikacija cilj mije bio da udjemo u grupnu fazu kada smo usli u grupnu fazu video sam da timovinisu toliko jaki i potajno sam se nadao da imam sanse da prodjem to se i deslio pososam grupnu fazu kao drugi i u zrebu za sledecu rundu izvukli NICU,nisam se nadao da imam neke sanse protiv njih ali posle prve utakmice i pobede od 3:1 verujem da imamo sanes da prodjemo dalje
Pripreme
Na pripremama sam oped dao sansu velikim broju igraca zato je bilo puno golova ali i po neki poraz ali sve u svemu sam zadovoljan
PRELAZNI ROK
Na polju prelaznog roka bilo najzanimljivije tu je doslo 5 Igraca a otislo 7
Naj zanimljiviji dolasci u otkupio sam igraca od Steaue Tudorie za 1m,
Aleksandar Palocvic za samo 275k
Luka Djordjevic za 3.5m

ZANIMLJIVI ODLASCI
Nemanja Mihajlovic nega sam teo da prodam na kraju sezone ali stizale su veliki broj ponuda za njega i on je hteo da ode i ja sam ga prodao Benfici za 3.8m
Nebojsa Gavric se nije dugo zadrzao u partizanu prodat je posle samo sest mececi za 450k
Veljko Birmancevic Lionu za 1m
Uros Djurdjevic Igraca koga nisam hteo da protam ali je Klub Briz ponudio 2,5m-3,2m i uprava je to prihvatila ja tu nisam mogao nista cak nisam mogao ni da se bunim ali sta da se radi.Umesto njega je stiga Luka iz Zenita nadam se da ce luka pokazati isto dobro kao i uros.Veoma se dobro pokazao mladi Djordje Jovanovic koj je Nici dao dva gola i veoma se dobro pokazao na pripremama
Partizan je dobio novog Predsednika Aleksandar Mihajlovic
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Neven »

Ddruže mala digresija,
sa kojim pečom si krenuo da igraš sejv??
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Mihailo98
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 10 Јул 2015, 15:56
Место: beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mihailo98 »

Nisam se dugo javljao ali evo sad sam opet resio da krenem

Posle cetri sezone u FK Partizan doslo je vreme za rastanak trenutno moguce u buducnosti da se vratim u svoju kucu

Poceo sam petu sezonu na klupi partizana ali sam u planu imao ako dodje neka dobra ponuda da odem dolazile su razne ponude pre a i tokom pocetkom sezone sve sam odbijao,cekao sam ponudu nekog evropskog velikana prvo se ukazala sansa na klupi Mancester Sitija,ali tu je dosao trener juventusa,zato se otvorila nova sanasa za klupu stare dame ali tu je dosao trener Real Madrida Zidan,posle se otvorila sansa da dodjem u kraljevski klub ali su oni izabrali trenera Parizana,ali ja nisam odustao od potrage za klupom poslao sam zahtev i u pariz bogatom vlasniku iz emirata i u roku od par dana dobio sam ugovor da sednem na klupu parizana,kad sam dobio ugovor malo sam se razmisljao da li da prihvatim ipak napustam voljeni Partizan,ali ipak posle kraceg razmisljanja prihvatio sam klupu parizana i preselio se u grad svetlosti i grad ljubavi


Prva sezona u gradu sve svetlosti


Dosao sam u klub sa najvisim zahtevima u klub gde recc nemoguce ne postoji u klub sa ogromnim novcem u klubu gde svaki mec moras da dobijes,dosao sam na polovini pripremnog perioda za prestojecu sezonu pripreme su dobro porosle.Pocetak sezone je odlicno krenuo u super kupu protiv monaka pobeda 3:1

Pocatak prvenstva


Pocetak prvenstva je odlicno poceo u prvom kolu pobeda nad Marsejom 6:2 veoma velika pobeda protiv jednog od jacih timova u ligi posle tog meca usledile su jos neke velike pobede sa dosta postignutih golova ali ima i par utakmica gde nismo pokazali sav svoj potencijal i na tim utakmicama smo odigrali slabo i igrali nereseno a protiv Liona i to cak kod kuce izgubili alipolako se vracamo u staru forum
Слика
Слика
Слика
Слика

Prelazni Rok

Sto se tice prelaznog roka ni tu nisam doao na pocetak kupovine i prodaje igraca pre mog dolaska moj kolega koji je sedeo na klupi parizana doveo je tri igraca
Слика
Sto se tice ova tri igraca ne mogu da kazem da su losi ali dembele je placen previse cak 124m da sam ja bio sigurno ne bi dao tolike pare za tog igraca
Luis je dobar ovaj decko iz arsenala je uglavnom na klupi a i luis isto nije starter ali dobija uglavnom sanusu da igra.
STO SE TICE IGRACA KOJE SAM JA DOVEO RADI SE O IGRACIMA
Слика
Najskuplji igrac koga sam doveo je Beloti iz Leverpula za 80m ,pored njega i berardi za 40m,Carlosa iz sevilje kao rezervnog spiza i Tudorie iz Partizana najboljeg igraca partizana i strelca dok sam ja vodio FK Partizan

Postava


Sto se tice prvog tima ili prve postave tu po nekad kombinujem ali uglavnom nemenjam puno
Слика
Слика
Trenutno najbolji igrac i strelac je novajlija Beloti
Слика
Odigranih 13 kola postigo je 15 pogodaka ,ima dva igraca na koja ne racunam i nisam mogao da ih prodam a to su Kavani i Pastore

NAJNOVIJI TRACEVI I PRICA KOJA KRUZI KROZ PARIZA A I SVECKI FUDBAL JE TA KAO SE SUSKA DA JE TRENER PARIZANA ODLUCIO DA NAPUSTI GRAD SVETLOSTI NA KRAJU SEZONE A MOZDA I CAK U TOKU SEZONE,DA LI SUTO SAMO NAGADJANJA I PRICE DA CE TRENER MIHAILO SIMIC NAPUSTITI GRAD SVETLOSTI TACNE ILI SAMO JEDNA OD PRICA KOJE NISU TACNE POKAZACE VREME!?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”