The Toffees

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Цветановић М.
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 27 Јул 2016, 11:48
Место: Niš
Status: Није на вези

The Toffees

Порука од Цветановић М. »

Upoznavanje,istorija i uspesi kluba

Saint Domingo
Klub je osnovan 1878 pod imenom Saint Domingo i osnovali su ga momci koji su bili željni samo sporta i rekreacije.Interesovanje je za godinu dana jako poraslo. Na inicijativu mladih momaka koji su pratili te utakmice,klub je godinu dana kasnije promenio ime u Everton,kako bi nosio ime oblasti u kojoj je klub nastao.

Слика

Stenli Park?

Klub je svoje utakmice igrao na igralištu u Stenli Parku do nekog vremena,1883. godine klub se preselio na Prajori Roud, gde se ipak kratko zadržao pre selidbe na legendarni Enfild.Direktor stadiona Džon Holding je iznajmljivao Enfild ekipi Evertona sve do 1891. godine,kada je došlo do sukoba oko finansija.U avgustu 1892. godine stadion je zvanično otvoren, a prva ligaška utakmica se igrala 3. septembra iste godine protiv Notingem Foresta, pred oko 12,000 gledalaca. Tri godine kasnije, klub je uspeo da otkupi zemlju na kojoj je stadion sagrađen i tako postane vlasnik svog novog doma, Gudison Parka. Stadion je dobio naziv po istoimenom putu koji se prostire pored stadiona.

Слика

Uspesi
Osvajač Engleske Premijer Lige : 9 puta (1890/91, 1914/15, 1927/28, 1931/32, 1938/39, 1962/63, 1969/70, 1984/85, 1986/87)

Osvajač FA Kupa : 5 puta (1906, 1933, 1966, 1984, 1995)

Osvajač FA Community Shield : 9 puta (1928,1932,1963,1970,1984,1985, 1986,1987,1995)

BOOOM

Слика

Everton otpustio Koemana zbog lošijih rezultata iz prošle sezone. Naime, Karamelama je cilj bio da budu u TOP 5 i odu u evropu,ali su završili na dalekom 11. mestu. Ubrzo je komandu nad timom preuzeo mladi Nišlija Cvetanović,pored velike konkurencije u kojoj su bili Big Sam,Benitez i Ranijeri.

P.S.
Pisaću mesečne izveštaje.
Цветановић М.
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 27 Јул 2016, 11:48
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Цветановић М. »

Nakon mesec dana,Cvetanović dosta uspešan !

Cvetanović :

Na 4 utakmice, imamo 4 pobeda,postigli smo 18 golova,primili 5 što je super,ekipa se polako uklapa i to mi se sviđa. Doduše,protivnici realno i nisu nešto,ali kada igrate mečeve posle pauze sa neuigranom ekipom i na sve to novi trener,za mene je ovo uspeh.
Слика

Transferi :

Oko transfera smo imali dosta problema sa realizacijom,pokušali smo da dovedemo u tim Lakazeta ili Belotija da igraju sa Lukakuom napred,ali nažalost nismo uspeli u tome. Lakazetea su nam preuzeli Spursi,dok je Beloti ostao veran Bikovima. Uspeli smo da nađemo rešenje za levo krilo gde nam je bio Deulofeu,naime na pozajmicu je došao Memfis Depaj iz Junajteda,koji je pružao tamo odlične partije ali ne znamo iz kog razloga je bio izbačen i sa klupe. Posle dužeg traženja za pomoć u napadu Lukaku-u, na kraju smo doveli Babakara iz Viole (Fiorentine) za nekih 10tak miliona,što je odlična cifra za ovakvog igrača.
Klub su napustili Idrisa Gaj (Monako) i Gerard Deulofeu (PSG).


Слика

Takođe tu je bila i humanitarni prijateljski meč sa Đavolima..

Слика

Runijev dečački klub je bio Everton,gde je počeo sa trenira već sa 9 godina.9 godina je bio u Evertonu,sa 18 je prešao na teatar snova.
Od ovog meča je odlučio da sav prihod ide u humanitarne svrhe.
Vejn je progovorio i o samoj utakmici i emocijama vezane za istu.
Ja sam uzbuđen i mislim da ću na početku i na kraju utakmice biti malo emotivan,ali kada dođe početak utakmice skoncentrisaću se na igru i mislim da će biti dobar meč,i nadam se da će biti dobra priprema sa sezonu koja predstoji. Zahvalan sam Evertonu na svemu,jer su mi pomogli da napredujem i postanem što bolji fudbaler.


Слика

Cvetanović posle meča sa Junajtedom :

Pre svega,čestitao bi mojim momcima na pobedi. Imali smo dosta sreće u ovom duelu i na neki način pokazali da možemo da se borimo sa dosta jačim ekipama od nas. Pre svega bih pohvalio Runija što se setio ovakvog gesta i odlučio da pomogne onima kojima je pomoć neophodna. Nadamo se da će biti još ovakvih mečeva i druženja.

P.S.
To je to što se tiče ovog meseca,pozdrav do sledećeg,i pišite mi kako vam se čini ovo,prvi put pišem priču. Pišite neke sugestije šta da dodam,izbacim i slično. I preporučite mi nekog desnog beka pošto nemam ni jednog normalnog,a imam 60 milki. Hvala unapred !
Цветановић М.
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 27 Јул 2016, 11:48
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Цветановић М. »

Pripreme gotove,sad sledi ono pravo !

U prvih 5 kola premijer lige,Karamele su zabeležile 2 pobede,2 poraza i 1 remi. Uspešno su savladali Bornmaut (2-1) i Barnli (4-2). Izgubili su od Votforda (0-2) i Junajteda (0-3) i remizirali sa Arsenalom (3-3). Nakon tih 5 kola nalaze se na 10. mestu.

Слика

Слика

Слика
Cvetanović :
Odlicno smo počeli utakmicu,napadali,šutirali,brzo postigli 3 gola. Imali 3 gola prednosti na poluvremenu,posle primili gol iz kontranapada u 50tom.
I mislili da imamo utakmicu u svoju korist,međutim pad koncentracije i na kraju još 2 gola Sančeza su nas dokusurila da ne uzmemo 3 boda,vec samo 1..


Слика

Cvetanović :
Junajted je ovog puta pokazao da može mnogo više od onoga što je pružio u prijateljskoj.Potcenili smo ih,loše ušli u meč,morali smo bolje da pazimo na Matu.Puštali smo ga previše i on je to iskoristio.

Слика

EFL kup utakmice :

Fudbaleri Evertona imaju dosta sreće u žrebu u ovom kupu. U drugom kolu ovog kupa pao im se Žilingem.

Слика

Cvetanović :
Nisam očekivao da će biti ovako teška utakmica,izašli smo sa dosta slabijim sastavom,jer su oni ipak dve lige ispod naše,tako da je to dosta velika razlika u kvalitetu. Svidela mi se njihova borba,mogli su da nas dobiju lako,ali smo mi više imali sreće.

Ponovo dosta sreće u žrebu,ovog puta Milvol !

Слика

Cvetanović :
Ne mogu da verujem da igramo ovoliko teške utakmice sa lakim protivnicima. Hvala Bogu pa imamo dosta sreće da prođemo dalje.
Последње учитавање од Цветановић М. дана 27 Мар 2017, 20:37, учитано 3 пута укупно.
Цветановић М.
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 27 Јул 2016, 11:48
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Цветановић М. »

Ponovo taj Junajted ..

Sreća je definitivno hvalila Karamelama,kako u žrebu,tako i u samom meču. Izvukli su Junajted koji u zadnjih 15 utakmica ima 14 pobeda i 1 poraz u svim takmičenjima..
Znali su da su im jako male šanse ali su ipak pokušali da se izbore za prolaz dalje. 2 puta su vodili u toku meča,2 puta je Junajted izjednačio,i onda koban kraj produžetaka.


Слика

Odlična forma u premijer ligi !

Nakon poslednjeg poraza u ligi pre mesec dana od Votforda,plavci su odlučili da se uozbilje i da dostignu cilj koji su želeli. Od tada na 5 mečeva imaju 4 pobeda i 1 remi. Jedan od najuzbudljivijih mečeva je bila protiv ekipe Čelsija. Na kojoj je bilo čak 7 golova.

Слика

Ostali rezultati :
Слика

Trenutno stanje na tabeli :
Слика
Последње учитавање од Цветановић М. дана 27 Мар 2017, 20:34, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”