FC UTRECHT-Od blata do finala Lige sampiona

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
cakipfc
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 07 Нов 2012, 00:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

FC UTRECHT-Od blata do finala Lige sampiona

Порука од cakipfc »

Pozdrav drugari :) :poz:
Hteo bih sa vama da podelim svoj izuzetno zanimljiv sejv,u kom sam za samo 6 sezona,potpuno cisto,bez ijedne ponovljene utakmice ili bilo kog vida varanja,doveo holandski Fc Utrecht do finala Lige sampiona.
cakipfc
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 07 Нов 2012, 00:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од cakipfc »

Слика
Sezona 1 (2016-17)

Hteo sam da zapocnem karijeru sa nekim manjim holandskim klubom.Ideja je bila da pokusam da taj mali klub podignem sto vise mogu,forsirajuci vrlo mlade igrace,dovodeci ih za malo para a prodavati ih za veliki novac.

Trazio sam klub koji vec ima neke igrace cijom bih prodajom mogao da dovedem neke mlade igrace odmah.Idealan klub je bio Utreht.

U sastavu su imali igrace za koje je bilo zainteresovanih klubova.Resio sam da ih rasprodam.

Prodao sam glavnog igraca i napadaca Haller-a Borusiji za 6 miliona,Barazite-a Anderlehtu za 2,Ruitera u Kardif za 1.2 i jos par igraca za neki sitan novac.Takodje sam dobio odlican novac za nekoliko klinaca iz mladog tima,prodao sam ih u mancester i romu.Sve u svemu,u toj sezoni sam zaradio oko 28,5m na prodaji.
Слика
Novac sam ulozio u neke mlade igrace,na kojima sam ocekivao brz profit..Glavna pojacanja su bili Brazilac Thalles,argentinci Grillo i Gianetti,kao i sjajni kolumbijac Harold Preciado.Na pozajmicu je doveden ekstratalentovani Brazilac Evander,koji ce igrom slucaja kroz 5 godina biti moj glavni sraf u pohodu na finale LS iako nisam uspeo da ga otkupim na kraju te sezone.Kao slobodan igrac je stigao sjajni Urugvajac Diego Poyet.

Po imenima i pozicijama bila je to sjajno ukomponovana ekipa.Ipak trebalo mi je vremena da je uigram s obzirom da je to bio potpuno novi tim.

Doveo sam takodje par skauta u klub,imao sam jasnu viziju a to je da pokrijem ceo svet,i da pomocu njih dovodim igrace koje cu posle prodavati.

Sezona je pocela katastrofalno rezultatski,neke klupske legende su se pobunile i upitale da li sam pravi covek za taj posao.Trebalo je mnogo strpljenja iako sam pomisljao da odustanem.Igra nije bila losa,cak je bila sjajna,ali obicno sam gubio meceve kasnim golovima,ili iz prvog ili drugog suta protivnika,a da sam ja ima 20 ili 25.Frustrirajuce.

Citavu sezonu sam oscilirao,isao od 13 mesta do 3 pa nazad,ali sam na kraju izborio 7. mesto i baraz sa LE.Nadao sam se da bih na mala vrata mogao uci u evropu ali isprecio se Feyenoord koji me je pobedio na golove u gostima,iako sam ih razbio igrom u oba meca.Imao sam priliku u kupu,ali je PSV u polufinalu ipak bio jaci i sa 3-0 prosao u finale.

Evropa je nazalost ostala san.Ali bio sam resen da pojacam ekipu i izborim se sledece sezone.Nije bilo jednostavno,znao sam da cu izgubiti glavne igrace jer je interesovanje bilo veliko,ali skauti su odradili posao i imao sam spremne zamene za svakog igraca.
Слика
Последње учитавање од cakipfc дана 15 Мар 2017, 17:12, учитано 4 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”