I'm Batman!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

I'm Batman!

Порука од Socivar »

Ok, priznajem. Opet sam pojeo govno. Najavio u svojoj temi povratak Roudtripa kad ono...
Nije me povukao sejv. J***m li ga, ne znam zasto. Da li mi je dosadilo rovarenje po tim nizim ligama. Vrlo verovatno je to. Trazio sam pravi klub za sebe i... Mislim da sam ga nasao.
Слика

Ne mogu da vam opisem koliko sam obozavao ovog coveka. Majstor ove igre i jedan od podcenjenijih fudbalera svih vremena. Sta je sve ovaj covek mogao sa loptom, bruka. Da nije bilo samo tih prokletih povreda... Njegov dres je drugi koji sam kupio, original. Posle El Fenomena. Dusa me je bolela kada sam ga negde, prilikom preseljavanja, izgubio.
On, Albelda, Baraha, Visente, Kanjizares, Ajala. Mnogo gotivna ekipa to bese. Medjutim, danas su u haosu. Ne zna se ko pije, ko placa. Gazdu ocigledno boli cosak za klub. Neko mora tom propadanju stati na kraj. Zna se ko.
Слика
Слика
Слика

Ekipa nije losa. Makar na FM-u. U stvarnom zivotu, neki od ovih igraca bi zaista trebali nogom u dupe da se udaraju zbog toga sto su zavrsili u ovako dobrom klubu.
Na golu ce, naravno, stajati mocni Dijego Alves, tata mata za penale. Njegov bekap, sasvim pristojni Kengur, Met Rajan.
Stoperski tandem ce ciniti neko iz trougla Garaj, Abdenur, Mangala. Desnom stranom ce krstariti Zoao Kanselo, dok je leva rezervisana za Gaju.
U veznom redu ima kul igraca. Dani Pareho, Enco Perez i Nani su svetlosnim godinama ispred svih.
Ali napad... Plac majke bozje. Nemamo krstenog, klasicnog napadaca. Negredo je bio tu ali ga iz ko zna kog razloga poslase na pozajmicu u Midlzbro. Tu su Munir, Rodrigo i Santi Mina. Za ekipu ciji su napad nekad predvodili David Vilja, Soldado, Fernando Morijentes i mocni Zigara, ovo je bas ocajno. Pokusacemo nekog da dovedemo, ukrademo, pozajmimo, sta god. Sve zavisi od finansija.
A one su... Pa, trenutno ok. Medjutim, duzni smo k'o Grcka. Projekcija mi je tuzna, predvidjaju nam se desetine miliona evra minusa. Sta cu da radim povodom toga, jos uvek ne znam. Prodaja nekih igraca, najverovatnije. A ako ih bude, to ce biti tek na zimu jer sam ugasio transfere u prvom prelaznom roku. Pokusacu da posaljem neke igrace koji mi ne trebaju na neku pozajmicu, da ih makar skinem sa budzeta za plate a onda, prvom prilikom, rasprodaja.
Nista, toliko za prvo javljanje. Pa da pokusam da vratim El Pajasu osmeh na lice... Do sledeceg pisanja, pozz.
Последње учитавање од Socivar дана 28 Феб 2017, 10:18, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Dosadit će ti ovo za tri sezone. I ja se povremeno zajebem pa uzmem tako neki solidni klub pa onda vidim da tu i nema nekog izazova, a samim tim ni interesa.

Sjeti me to na vrijeme kad su ljudi igrali s Man Utd u vrijeme Moyesa pa kao "it's a challenge to take a struggling giant to the top". FM i stvaran život nemaju puno dodirnih točaka kod tih stvari.

Sad kad sam ti se lijepo posrao po ideji, želim ti sreću. :claping:
Последње учитавање од shirajzl дана 28 Феб 2017, 12:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ma de nije izazov, plaćaju braća 8m mesečno što vraćaju loan, mora da bude dobar 65m na transferima u prvoj sezoni da bi izvukao FFP, vrhunski sejv se igra sa njima. 5-10 sezona, ali su mnogo kul.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

:cheers: bravo za izbor,jel to Aimar,njega sam i ja obozavao,kakva je Valensija tad bila,2 Finala LS...Po meni i Leverkuzen je bio gotivan sa Balakom :ole:

p.s. srecno! :winner:
Последње учитавање од Cvija дана 28 Феб 2017, 16:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

shirajzl пише:Dosadit će ti ovo za tri sezone. I ja se povremeno zajebem pa uzmem tako neki solidni klub pa onda vidim da tu i nema nekog izazova, a samim tim ni interesa.

Sjeti me to na vrijeme kad su ljudi igrali s Man Utd u vrijeme Moyesa pa kao "it's a challenge to take a struggling giant to the top". FM i stvaran život nemaju puno dodirnih točaka kod tih stvari.

Sad kad sam ti se lijepo posrao po ideji, želim ti sreću. :claping:
To za Junajted se slazem, oni su em imali kesa em i par jako kul igraca pa nije bilo sad nekog preteranog izazova, mali ribilding se odradi i cao.
Ovo je druga prica. Lepo kaze Ludi ispod, Valensija duguje boga oca, balans se topi dok kazes keks. Ima ovde, kao i u Junajtedu, par kul igraca, pisao sam u prvom postu o njima ali ovde nema para. Ti igraci su morali da se prodaju da bi preziveo. Evo, u februaru sam i ostao sam sa 5 igraca, 7 poluigraca a ostalo otpad koji nisam mogao nikome da uvalim.
A za letnji rok ne znam sta cu da radim. Mangala i Munir se vracaju u svoje klubove a dosta mi znace u startnih 11. Plus, pitanje je da li ce mi uprava dati ista novca za transfere tad. Bice ovde par sezona bede, kao sto mi rece Ludak na skajpu, pa tek posle, kad se otplate dugovi, pocinje trka sa Realom i Barsom.
Cvija пише::cheers: bravo za izbor,jel to Aimar,njega sam i ja obozavao,kakva je Valensija tad bila,2 Finala LS...Po meni i Leverkuzen je bio gotivan sa Balakom :ole:

p.s. srecno! :winner:
Jeste Cvijo, Pablo Cezar Aimar. Tata fudbala. Za njega i Mesi kaze da mu je idol. Kao sto rekoh, greota sto ga povrede upropastise, mogao je mnogo vise....
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

To da jbg povrde,po meni je i Rekoba mogao mnogo vise...njega mi je bas zao :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Zavrsena je prva sezona sa Slepim misevima. Dosta bolje nego sto sam ocekivao.
La Liga - Klasika, Real, Barsa, pa svi ostali. Atletiko je dosta vremena proveo na prvom mestu, mislio sam da ce Simeone uzeti titulu ali su se raspali kako se sezona priblizavala kraju. Sto se nas tice, cetvrto mesto. Prezadovoljan sam. Kako sam se nadao, dobro sam se udao. Najbolja odbrana u ligi ali me je napad prodao. Ekipa sa skajpa zna koliko sam samo psovao i kleo Rodriga prokletog. Lik je pogadjao sve sem gola. I kad ga da, to bude nesto slucajno, odbije se od stative ili tako nesto. Santi Mina i Nani su mi bili najbolji strelci ali su nas napustili u januarskom prelaznom roku. Tada sam ostao samo na Muniru, Rodrigu i Adebajoru. Ne dao bog nikome takav napad.
Copa del Rey - Slabo. Na jedvite jade smo prosli Ovijedo, da bi nas Atletik naguzio na Mestalji. Jesmo mi slavili na San Mamesu, malo se izvadili ali vec smo bili elimisani nakon tog prvog meca.
Ekipa - Tanka, zaista tanka ekipa.
Metju Rajan siguran na golu. Domenek je korektan bekap pa tu ne bi trebali nista da menjamo.
Odbranom sam zadovoljan, opcijama koje su mi na raspolaganju. Narocito na bekovskim pozicijama. Medjutim, stoperi su mi trenutno kriticni. Mangala ce se vratiti u Siti, Garaj se slomio, 5 meseci nece pipnuti loptu sto me ostavlja samo sa Abdenurom i Santosem. Dogovorio sam dolazak jednog solidnog momcica ali imam utisak da ce mi faliti mozda jos jedna jaka, kvalitetna opcija u srcu odbrane.
Vezni red... Pa moze se reci da sam zahvalan svim bozanstvima sto su Dani Pareho i Enco Perez odigrali sezone bez vecih povreda. Medran je takodje odlicno igrao ali je imao dve povrede zbog kojih je odsustvovao duze vreme. Pojet definitivno nije kalibar za najvisi nivo a Suarez je korektan bekap.
O napadacima ne zelim da diskutujem. Razocaranje, svi do jednog. Munir je poceo lepo da igra pri kraju sezone, imam opciju da ga otkupim. Sto bih i uradio ali trenutno nemam potrebnih 12 miliona na raspolaganju. Od Rodriga sam dosta ocekivao ali me je brat potpuno razocarao. Koliko je bio los? Kao Tores iz perioda u Celziju, na kub. Da stoji sam pred tri gola bez golmana, sva tri bi promasio. Adebajor bio tu da popuni broj, najbolji dani su iza njega. Prioritet u prelaznom roku ce mi sigurno biti dovodjenje makar jednog krstenog spica.
Transferi - O dolascima ne vredi pricati, kurcu ne valjaju. O onima koji su nas napustili, da kazemo rec, dve.
Nani u Siti za simbolicnu sumu. Prezadovoljan sam sto sam se resio njega i njegovih 210k nedeljno. Jebo ga onaj ko mu dade toliku platu. Isto vazi i za Negreda, 125k nedeljno ce nastaviti da prima u Midlzbrou. Odlazak Santija Mine se najvise osetio. Falili su nam njegovi golovi. Medjutim, 8m odmah i 8 na 12 rata, nisam mogao to odbiti za igraca koji je vredeo 4m. Bakali je poslat u PSZ na pozajmicu a u januarskom roku su resili da ga dovedu za stalno. Zasto, kada im nije igrao ni 2 utakmice? Pa, ono, moze im se. Neka ga, daleko mu lepa kuca, fina svota novca za igraca kojeg ne gotivim. Za kraj, Dijego Alves, Liverpul, 27m evra. Jebes ga, koliko god mi on znacio, ovo je bilo za tri miliona kratko od njegove klauzule. Plus, ima 31 godinu a meni je na klupi propadao Met Rajan. Hteo, ne hteo, ovakav novac nisam mogao da odbijem, narocito posto finansijska situacija u klubu nije bas najsjajnija. A kad smo vec kod toga...
Finansije - Balans trenutno u plusu, zbog svih onih prodaja tokom zime. Od lige smo dobili neka bedna 3 miliona. Medjutim, i pored 70m profita tokom januara, jos uvek nisam siguran da li cu proci krvavi FFP i dobiti dozvolu da igram u LS sledece sezone. Dozvoljeni minus nakon januara mi je bio korektan, 2m crvenog, smem da imam 5. Ali tokom marta, aprila, to je skocilo na 4.6m. I tako je i sada, jos uvek koketiramo oko te granice. Ne znam zasto mi se to povecalo ali se nadam da ce mirovati jos makar mesec dana, samo da prodjemo onu proveru prokletu. Zamisli bedaka da ne igramo Ligu Sampionu zbog nekog bednog dugovanja od 500, 600k. Pa bas bi se smorio...
Najbolji igraci:
Dani Pareho - Alfa i omega ove Valensije. Ne znam sta bismo radili bez njega.
Hose Gaja - Jedan od najboljih levih bekova na svetu. Trudicemo se da ga zadrzimo ovde koliko god je to moguce.
Metju Rajan - Sjajno je odmenio Alvesa. Na vise od pola utakmica ostao nesavladan. Zverka.
Ajmen Abdenur - Stena u odbrani. Imao je ponudu Kineza, mogao je da ode u januaru za oko 25m ali sam resio da ga zadrzim. Previse bi nam nedostajao.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 01 Мар 2017, 10:14, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
DAMN!
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 14 Јун 2011, 00:15
Место: Kragujevac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од DAMN! »

Слика
Последње учитавање од DAMN! дана 01 Мар 2017, 10:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Pa ok,uspeh je biti 4. ,sad cepas LS,trebao si da sacekas patch...pa kreni 05
FM17 Youth Academy Challenge :ole: eksta je za pracenje...

:cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”