Go k'o pištolj

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Go k'o pištolj

Порука од 100Dzointa »


Vec duze vreme kapiram da zapocnem sejv gde cu poceti bez licenci, nezaposlen i tako pokusati da pronadjem put do evropskih velikana. Pre me nije radila ova prica oko lutanja, da zapocnem u nekom budjavom klubu koji zbog manjka opcija izabere mene. Uglavnom sam igru igrao samo sa jednom ekipom po sejvu. Ali posto sam trenutno nezaposlen i nekako me boli k***c da nadjem sljaku dok ne prodju ovi silni praznici, grehota pred kraj godine da se covek upusta u sranja. Pa posto imam viska vremena, odlucih se da zapocnem pricu i da podelim sa vama svoje muke i uspehe kroz pisanje i diskusiju.



Kao sto rekoh, igru pocinjem bez licence sa sunday league iskustvom.


Слика



Ima tu par zanimljivih ekipa koje trenutno nemaju menadzera. Kapiram da cu svakih klub da ismaram. Pa sta me ubode, ali nekako kontam da su jedine realne opcije ova tri ukrajinska drugoligasa, Soroksar iz komsiluka i kineski Zhicheng.


Слика


Za sada toliko od mene, apdejt ide kada upecam neki klub.


Слика
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика


Слика


Guiyang Olympic Sports Center 52,888

Слика



Dvoumio sam se izmedju Kijevskog Arsenala i ovih kosookih. Ipak egzoticnost kineske lige i finansijka nadmoc u odnosu na Arsenal je bila presudna da za prvi klub odaberem Hengfeng Zhicheng. Stadion je vise nego jebacki, preko 50k sto me iznenadilo jer se ipak radi o drugoligasu. Balans je preko 4 miliona sto je vise nego korektno sto se mene tice. Jedini problem je transfer budzet koji je svega 20k i wage koji mi je do kraja popunjen. Pa iz tog razloga kontam ovih 20k gurnem tamo, pa da pokusam nekog krstenog stranca da dovedem.


Слика

Ekipa kao i svaka druga, gomila ocajnih zutaca i par manje vise korektnih stranaca.

Imam ovu trojicu. Mazola najverovatnije ostaje. Dok su ova dvojica pod znakom pitanja, sve zavisi sta mogu da dovedem.


Слика

Слика

Слика


E sada, posto sam ja pri kreiraju igre stavio da krecem 01.07.2016. uleteo sam im bukvalno u sred sezone.
Ekipa se nalazi na devetom mestu sa dvadeset i jednim poenom. To ne bi ni bilo tako lose da u prvu ligu ne ulaze samo prve dve ekipe. Tako da ove sezone nemamo sansu da se krljamo za ulazak. U Kupu im je islo sasvim korektno, dosli su do cetvrte runde i tamo ce se boriti za ulazak u cetvrtfinale protiv ekipe Beijing BG.


Слика

Слика


Odmah su me ispostovali sa licencom, dopustili mi ljudi da se skolujem pa za 4 meseca ocekujemo papire.

Слика


Sto se ugovora tice sa zutima. Za prvi posao mogu reci da sam se fino omastio. Uzimam im iljadu eura na nedeljnoj bazi.
Слика
Toliko za sada, reko da odradim apdejt po preuzimanju tima. Cisto da se upoznamo malo sa ekipom i igracima. :cheers:
Последње учитавање од 100Dzointa дана 07 Дец 2016, 21:29, учитано 3 пута укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика

Jebes odbranu, svi u napad!
他媽的在進攻全部守軍
Слика
Слика
Nakon devet odigranih kola od preuzimanja ekipe, skor mi je 8-0-1. Zahvaljujuci ovoj neverovatnoj seriji uspeli smo da se dokopamo druge pozicije na tabeli i ako nas sreca posluzi mozda se i nadjemo naredne sezone u najelitnijem kineskom takmicenju. Inace nije realno kako me kenja, ocekivao sam da ce Mazola da dominira a u sustini meni zutaci nerealno kidaju.
Слика
Последње учитавање од 100Dzointa дана 07 Дец 2016, 21:28, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Mozda bi ti bolje bilo da prodas i Mazolu, verovatno bi mogao od tih para da dovedes nekoliko pojacanja. Pogledaj i portugalsku trecu ligu ako si je ucitao, ima par bruka igraca da se dovede za po par hiljada evra.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Debil nece da produzi ugovor, jos malo ga cekam pa cu pokusati nesto kesa da uzmem za njega. Msm da sam ucitao samo prve dve.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Balans 5 miliona, rezultati odlicni, job status untouchable. Svi uslovi su tu da se izmulja neka kinta od uprave. Odlucih se biti bahat i traziti povecanje transfer budzeta, da ne bih zvao jakuze reketase oni pristali i tutnuli mi 1,8 mil sto je respektabilno. Uspeo sam cak izboksovati unapredjenje training i youth facilities-a.



Слика

Слика

Слика
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика
Promocija!
提升
Слика

Слика

Слика
Na kraju smo uspeli da izdrzimo i da se plasiramo u prvu ligu. Zaista neocekivani rezultati i igra ekipe.


Слика
Слика
U kupu smo uspeli stici do cetvrtfinala, tamo nas je docekala ekipa Shangai-a koja u svojim redovima ima Hulka, Darija Konku i onog Elkesona. Cak iako ova prva dvojica nisu igrali nisam mogao da se nosim s njima i na kraju smo izgubili sa 4-3 i tako ispali iz daljeg takmicenja.
Слика
Nikad manje igraca nisam imao u ekipi, sreca pa nije gust raspored i povrede su me zaobilazile pa sam se nekako uspeo krpiti. Od svih ekipa ja sam najmanje igraca koristio.

Mazola ce otici, nece da produzi ugovor, nista para ne mogu dobiti pa je jedina opcija da pokusam produziti dok ne ode konacno. Stoper spanac mi se nesto buni, hoce kuci, dza bu pa mozda i njega pustim na kraju. Potpisao sam sa par igraca, SS-ove cu okaciti kada kalendarski predjem u 2017 i novu takmicarsku godinu. Ocekivanja za narednu sezonu su borba za goli zivot, nadam se da cu uspeti da prezivim na klupi makar do polusezone. :zelenko:
Последње учитавање од 100Dzointa дана 09 Дец 2016, 23:18, учитано 3 пута укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика
Transferi
Слика
Слика
Iako me gomila igraca ispalila, uspeo sam da skockam ekipicu sa kojom mogu da opstanem lagano. Imao sam mnogo ozbiljnije igrace na umu ali jbg. Slaba reputacija je ucinila svoje i lagano su me odbijali. Ovo je ono sto sam uspeo da dovedem. 4 stranca sme da ima ekipa u prvoj postavi, trojicu koja nisu azijati i jednog koji jeste. Pa sam oonog Heberty-ja morao dovesti jer je bio jedini krsteni azijat koji je hteo da dodje. Morala je jaka plata od 25k/w, izjebao sam se s tim jer je Vieira imao u ugovoru klauzulu da se izjednacava sa najvecom platom u klubu i eto zajeba za mene. :zelenko:
Sledeci apdejt sledi kada udjem malo u sezonu. :cheers:
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика
Tepanje!
塗擦 !
Слика
Слика
Слика
U ligi nam za sada ide vise nego dobro s obzirom da su nam kladionicari predvidjali petnaesto mesto. Brat Hugo je taj koji vuce ekipu, na 12 meceva je postigao 11 golova i upisao dve asistencije. Ostal igraju manje vise toplo hladno kao i ceo tim u sustini. Ali dobro, ne mogu da se zalim ipak sam najslabiji tim u ovom rangu, cak i za plate ja izdvajam najmanje.
Слика
Слика

Klub:

俱樂部 :
Nabudzili smo malo infrastrukturu i sada nije toliko bedna situacija kao sto je bila. :zelenko:
Слика
Слика
Menadzerski profil:

管理個人資料 :
Слика
Слика
Produzio sam ugovor sa zutacima, sada zaradjujem 1,600 p/w. Htedoh dve crvene tj 4 lilave ali jbg, rekose mi da sam alav.
Слика
Слика
Za sada sam veran zutacima, slabe mi ocene jos za neku ozbiljniju ekipicu u evropi pa ne bih da se zajebavam. Kapiram izguram sezonu do kraja pa cemo videti sta i kako, ako se batice otvore i vidim da ima ambicije da u kratkom roku napucam ekipu onda ostajem u najmnogoljudnijoj zemlji ali ako zele ovako da se pate u Wenger stilu, odo ja.
To be continued . . .
待續 . . .
Последње учитавање од 100Dzointa дана 12 Дец 2016, 13:43, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Слика

Nije ni bio svestan koliko je u pravu. :zelenko:

Слика
Последње учитавање од 100Dzointa дана 14 Дец 2016, 14:25, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика
Pobij gi svi!!!
Слика
Слика
Слика
Слика
Neverovatna sezona za nas, predvidjali nam borbu za opstanak a mi smo na kraju uspeli da se dokopamo cak pete pozicije. Sampionat je dosta izjednacen, svako moze da dobije svakoga (ne racunam Anticev Guangzhou, nisu realni). Nabolji igrac mi je bez premca bio Hugo Vieira, da nije njega ne bih ja imao ovakve rezultate na kraju sezone. Oborio je i klubski rekord po broju golova u jednoj sezoni i ujedno bio treci strelac lige sa 23 gola. Burazer Heberty mi se povredio na 9-11 meseci, coveka sam odpisao. Ali jebe plata od 25k p/w. Posto ce lik biti bogalj nakon povratka, maks ce prodavati psece raznjice kod Wang-a na cosku.
Слика
Слика

U kupu smo imali dosta srece da ne naletimo na Guangzhou do finala. Na kraju smo uspeli da se plasiramo u finale i da se borimo za Azijsku Ligu sampiona. Sve je bilo do jaja posle prvih 90 minuta. Velika pobeda u gostima, dobili smo sedmostrukog uzastopnog prvaka Kine sa 4:3 i vec smo jednom rukom drzali trofej. Ali onda jako bleda partija u revansu na domacem terenu. Cak i taj iks od 0:0 je bio dovoljan da na kraju iz dvomeca izadjemo kao pobednici. Ali Dzekson Martinez nije mislio tako, u poslednjih 20 minuta mi covek spakovao dva komada iz nekih poluprilika i tako rasprsio snove o Ligi sampiona i o istorijskom uspehu Guizhou Hengfeng Zhicheng-a. Ostao je gorak ukus u ustima jer smo ipak bili tako blizu da uzmem trofej. Na kraju smo cestitali Antari i priznali da su bili bolji.

Ostalo
Zhang Xiuwei koji je doveden zimus za 800k je pokazao da ce biti jedan od boljih kineskih veznjaka. Zbog svoje odlicne sezone u novom klubu, dobio je i priznanje za najboljeg mladog igraca lige.
Слика
Слика
Menadzerski profil
Dogurao sam do kontinentalne C licence, sada ucim za B. Do sada nisam isao na poravni, i ja negde da redovno ucim. :zelenko:
Слика
Revans finala kupa je bio moj poslednji mec u Kini, Antara mi je skratio avanturu medju zutima. Da sam uzeo kup i usao u kontinentalno takmicenje ispostovao bih tim bar jos godinu dana, cisto da vidim sta mogu protiv ostalih ekipa iz Azije. Ali posto nije doslo do toga, 99% da dajem otkaz i pokusama da nadjem posao na starom kontinentu. Pucam na istocni blok, eventualno neke zemlje centralne Evrope, ne ide mi se na zapad da treniram neke budjave drugoligase ili treceligase. Sledeci apdejt pisem kada preuzmem neku ekipu. Toliko od mene za sada, do citanja. :cheers:
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика

Слика
Слика
Слика
Maksimovic je stigao kao slobodan igrac, dok sam za Milenkovica izdvojio 1,1 Mil sto je sasvim pristojna cena. Tako da ce njih dvojica sa Hugo Vieirom da cine stranacki trio ekipe. Gadjam neke "jace" kineske igrace, sa ekipama se lago dogovorim oko visine transfera ali me igraci rednovno odjebu. U proslom postu sam najavio odlazak ali do toga ocigledno nece doci posto su neke ekipe iz JSL ostajale bez manadzera i ja sve ushidjen se prijavljivao ali sam sva tri puta dobio pedalu pa sam za sada odustao od te ideje. Ulazimo u sezonu sa nadom da cemo uspeti da se krljamo za prva tri mesta i plasman u LS.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C.

Слика
Слика
Слика
Слика
Slicna sezona kao i prosle godine, ponovo smo tu oko 4-5 mesta, na korak od LS. Ali necemo docekati kraj sezone, Nakon dve vise nego uspesne godine, vreme je da nastavim sa avanturom i promenim sredinu. Cilj je definitivno EU, videcemo koja liga i tim. Nisam planirao da u sred sezone ostavljam tim ali smorili me zuti pa reko da promenim klub dok ne krene sezona u EU. Za sada su Rijeka i Ludogorets realne opcije, obe ekipe su slabije nego na samom startu igre, bugari prodali neke igrace dok je Rijeka imala bas dve slabe sezone. Videcemo u narednih par dana sta ce se izdesavati.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Слика
HNK Rijeka
2018/19
Слика
Слика

Stadion Kantrida, Rijeka 10,261
Слика
Слика
Слика
Prvi posao u Evropi, zanimljiva ekipa, sexy stadion, nisam mogao preuzeti smrdljive bugare. Igracki kadar je sasvim korektan, nije bas najbolje izbalansiran po pozicijama ali da se to resiti za kratko vreme uz prodaju nekih prvotimaca. Finansijsko stanje i nije bas najsjajnije, ali ima potraznje tako da ce neki od igraca biti uvaljani za kes. Sto se takmicanje tice, Evropu ne igram posto su likovi dve sezone uspevali da budu ispod treceg mesta. Dakle sav fokus ce biti bacen na domaci sampionat i izlazak u LE posto je nerealno da u prvoj sezoni budeno sampioni, jbg Mamic imperija jebe. Mada ako pogledamo da je minule sezone Hajduk uzeo sampionsku titulu, ostaje ta mala mogucnost da ce nam se sve kockice poklopiti i da uz losu igru Hajduka i Dinama izboksujemo titulu i LS. Ali to je toliko nerealno da ne znam ni zasto razmisljam o tome.
Последње учитавање од 100Dzointa дана 25 Дец 2016, 14:11, учитано 6 пута укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

HNK Rijeka
Слика
Riječki bijeli
Evropu nismo igrali posto je ekipa prosle sezone zavrsila na petom mestu sa jednim bodom manje od cetvrtoplasirane Lokomotive. Kada sam dosao u Rijeku ocekivanje je bilo da se kvalifikujem za LE. Ekipa je za moj ukus bila malo starija pa sam par prvotimaca prodao dok se moze uzeti nesto za njih. Sa tim novcem sam morao malo da izbalansiram ostale pozicije i da nadjem zamene za neke od prodatih, na kraju krajeva mislim da sam odradio sasvim korektan posao s obzirom da smo na kraju sezone zauzeli drugo mesto odmah ispod Dinama koji je ekipa za jacu ligu. Hajduk je bio treci na kraju posto su drugi deo sezone igrali malo slabije sto sam ja uspeo da iskoristim. Sama liga je dosta zajebana, nema tu puno lakih utakmica. Prvi deo sezone je bio bas zajeban, nisam uspeo da popunim sve pozicije sa zeljenim igracima i imao sam malo problema sa igrom. Nisam mnogo gubio ali sam zato jebeno bio kralj neresenih utakmica. Kasnije je to dolaskom nekih igraca izkanalisano i igra je bila mnogo bolja i konstantnija. U kupu smo dosli do finala, tamo nas je cekala ekipa Dinama. Nadali smo se da mozemo uzeti trofej posto smo nas poslednji mec pre finala dobili sa 3-1 (Maksimir), vodili smo u jednom momentu sa 3-0 i na terenu je postojao samo jedan tim. Ali ovaj mec nije bio takav, ja nisam mogao da se sastavim sa loptom, oni igrali sasvim prosecno i na individualni kvalitet igraca mi spakovali dva komada i ja sam mogao da se J***m, na kraju sam smanjio i izgubio 2-1. Prvo finale u karijeri i odmah gorak ukus poraza. Mamicu mucko djubre!!!


MAXtv Prva Liga
Слика
Слика
Слика
Слика

Hrvatski Kup
Слика
Слика
Ekipa
Слика

Слика

Слика
Neke igrace sam doveo za smesne pare. Muric je napustio Ajax i kao slobodan igrac dosao kod mene, trenutno je i najskuplji prvotimac. Italijan Maiello je nakon neuspesnih epizoda u Empoliju i Napoliju ostao bez kluba i meni se cinio kao idealno pojacanje za moj vezni red s obzirom da nije imao ugovor.Gogua mi je igrao sasvim korektno a placen je svega 200k, Joveljica sam bukvalno ukrao za 425k decko sada kosta skoro 2 miliona i u slucaju kvalitetne ponude mogao bih da ga se odreknem posto mi je uprava dala dosta mizeran budzet za narednu sezonu. Sunjic je placen 2 mil i tako je oborio klubski rekord i postao najskuplje pojacanje Rijeckih bijelih u istoriji.
Imam u ekipi i par klinaca koji obecavaju ali sam mozda i najjaceg od njih morao da pordam posto mu je isticao ugovor a neke ekipe su vec bile zagrizle za njega i mali se nesto istripovao pa sam bio prinudjen da uzmem barem neke pare. Otisao je za 1,5 mil u kesu sto na kraju moze da naraste do 2,8 i uzimam 50% od profita sa nadom da ce ga masno uvaljati. Okacicu SS-ove samo onih koji su vredni paznje. Castelli, Lukanovic, Olaleye, Grabovac, Lelic.
Menadzerski profil
Слика

Stigli smo do kontinentalne A licence, ocene polako ali sugrno rastu. Sada cim budem imao priliku pocecu da ucim za Pro licencu. Nadam se da necu biti medju ponavljacima. :zelenko:
Ocekivanja za narednu sezonu su slicna kao i ove. Da obezvedimo LE, ako nas usere da pokusamo sjebati Maminja i Dinamo, ne bi bilo na odmet neki kup da uzmemo kada smo vec ove godine izgubili u finalu. Budzet nam je dosta kilav tako da nece biti nekih vecih promena u igrackom kadru. Levi bek mi je prioritet, golamana bih mogao da dovedem posto mi se ne svidja kako brani mada videcemo za koliko mogu da ga uvaljam. Neke vec istrosene igrace cu da prodam i pocecu da dajem priliku ovim kore pomenutim klincima. Bice zajebano jer su ocekivanja kao i ove ali ce mi rotacija biti malo zajebanija jer cu igrati i Evropu tj nadam se da cu imati sportske srece da se ufuram nekako u grupnu fazu.
Toliko za sada, sledeci apdejt sledi kada odradim prelazni rok. :cheers:

Код: Изаберите све

Sezona       Klub        Zemlja           Liga                Pozicija     Kup       Kont takmicenje
2016.       Zhicheng      Kina        CFA Jia league           2.       1/4 finala           -
2017.       Zhicheng      Kina        CFA Super League         5.         Finale             -
2018.       Zhicheng      Kina        CFA Super League         4.        3. Runda            -
2018./19.  HNK Rijeka   Hrvatska      MAXtv Prva Liga          2.         Finale             -
Последње учитавање од 100Dzointa дана 26 Дец 2016, 03:36, учитано 6 пута укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

HNK Rijeka
Слика
Слика
Слика
Na kraju je bilo vise promena nego sto sam ocekivao. Jovelja mi se pobunio jer sam odbijao da ga prodam u Lokomotivu, pa sam se popickao s njim. Reagovao sam kao Fergi kod Beksa, kopacka u glavu i transfer od 7 miliona, pola sam dobio na ruke a drugu polovinu kroz dve godine. Od tih para sam doveo levog beka koji je bio prioritet, malo sam vise kesirao nego sto sam planirao ali sam generalno zadovoljan obavljenim poslom. Prodao sam i zabara Longo-a, lik se nikako nije snasao plus je plata bila malo jaca i morao sam ga pod hitno uvaljati. Ostali koje sam prodao su mi bili manje vise nepotrebni, ocistio sam malo ekipicu da bih imao prostor za nova pojacanja. Bilo je par zanimljivih free igraca ali su trazili nerealne plate pa sam tako izvisio za Pasalica, Darka Lazovica itd itd. Sreca pa sam neke uspeo da privolim pa su mi ekipu pojacali
Ninkovic, Radosevic, Caktas i Musa koji ce biti rezervni bek.

U ekipu su jos stigli Kresic koji je stigao da popuni mesto 3-4 stopera posto mi je mutava uprava prodala Sofranca. Imao sam jos problema sa upravom iako mi je mladjani talijano imao klauzulu od 15 miliona oni su prihvatili 3,8 a ovoga puta ni nisam imao opciju da se bunim protiv transfera, msm nisu mi jasni likovi. Kao ocekuju da dovodim mlade igrace dza bu a ovamo mi ih prodaju za smesne pare, kontradiktorna prica do jaja ali ajde. Kao zamenu za Jovelju sam doveo Leonardo Rodriguez-a. Moracemo da radimo na nekim ocenama. Ima par slabijih atributa ali decko obecava s obzirom da ima 18 godina.


Слика

Posle obavljenih tansfera imam vise nego korektnu ekipicu, solidan broj igraca, izbalansiran kvalitet na svim pozicijama. Ako me zreb malo pogleda siguran sam da ulazim u grupnu fazu LE. A sto se lige tice, malo su se promenile ambicije. Ako mi se poklope kockice i izbegnu me povrede kapiram da mogu do prvog meste, kljucne su povrede i Dinamova igra. Hajduk se raspao i realno nisu konkurenti za prva dva mesta.
Последње учитавање од 100Dzointa дана 26 Дец 2016, 15:00, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Copa America 2019
Слика
Mission Impossible: Paraguay
Слика

Слика
Realno, smorio sam se kada sam video u kojoj cemo grupi igrati cak sam razmisljao da dam otkaz odmah da se ne maltretiram ali reko ajde da pokusamo. Bolje da nismo, pesma "ja volim taj sex" opisuje kako sam se osecao nakon tri odigrane utakmice. Jedva sam docekao kraj utakmice sa Cileom da mogu dati jebeni otkaz. Svakako sam Paragvaj preuzeo zbog manjka mogucnosti u Evropi, tamo ko se usemi kao selektor ne dobija otkaz ili koji k***c, slabo se menjaju likovi. I opet ja gledam ka nekim evropskim selekcijama ali samo Madjarska nema selektora, oni su bas kilavi pa mi se ne vode uopste i jbg opet Juzna Amerika ali ovoga puta Cile. Zato je i na SS-ovima on plave boje. Nemam bas neku ekipu, Sancez i Vidal su zverke i dalje mada prvi ima 30 godina drugi 32. Mada kakve ocene imaju jos 4 sezone mogu lagano da izguraju. Sada slede kvalifikacije za WC koji se odrazava u Kini, taman da se vratim na krakto kuci medju moje zutace koji su mi dali prve pare za lebac. Ziveo Mao!!
Последње учитавање од 100Dzointa дана 26 Дец 2016, 15:37, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Слика

Слика
Последње учитавање од 100Dzointa дана 27 Дец 2016, 14:18, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Слика
Слика
Jebeni Hajduk, raspadaju se, poslednji na tabeli, bukvalno pola nisu presli sve do 70 i nekog minuta. Gol je pao iz fliper situacije, tjeski odbijanac u sesnaestercu i decko od 16 godina u stilu Pipa epilepticara kitom bukvalno ubacuje loptu u gol. :nasty:
Последње учитавање од 100Dzointa дана 29 Дец 2016, 15:14, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

HNK Rijeka
Слика
Prvi izlet u Evropi
2019/20
Zavrsih i drugu sezonu na klupi Rijeke, sezona maltene ista kao i prosle godine. U ligu smo usli sa nadom da mozemo pomrsiti Maminjove racune i iznenaditi Dinamo ali to je ostala samo pusta zelja posto smo se na kraju opasno krljali sa Istrom za to drugo mesto i ulazak u Ligu sampiona. To ucesce u LS kurcu ne vredi, igras best placed zreb gde si jebeno slab. U kupu smo uz dosta srece dogurali do finala, realno smo ucesce trebali zavrsiti u polufinalu gde je Istra bila bolji protivnik ali smo na kraju srecno prosli na penale. U finalu ponovo Dinamo, repriza proslogodisnjeg finala i ponovo isti ishod. Sa igracem manje sam uspeo da izgubim i tako po drugi mi odnose trofej ispred nosa. Fuck you Modri!

U LE nam je sasvim fino islo, u mojoj debitantskoj sezoni sam uspeo da doguram do nokaut faze sto je za ekipu kao Rijeka sasvim korektan ucinak. Osnovni cilj je bio ulazak u grupnu fazu takmicenja, nakon sto smo to ispunili sve ostalo je bio bonus. Celje je bio prvi protivnik, dva rutinska meca smo odigrali i sa ukupnih 5-2 prosli dalje. Za ulazak smo se borili sa Azerbejdzanskim Qarabag-om. Prvi mec smo igrali kod kuce, dobili sa dva prema nula i tako smo mogli malo opustenije da docekamo revans u Azerbejdzanu. Izgubili smo sa 2-1, poveli oni i tako je bilo do poluvremena. Muric je golom u 70 minutu doneo izjednacenje i maltene prolaz u grupnu fazu posto je do kraja meca bilo manje od pola sata. Oni su kao sto se i ocekivalo napadali do kraja meca i na kraju su uspeli da postignu gol u sudijskoj nadoknadi ali nisu imali vremena za treci pa su se oprostili od daljeg takmicenja. Zreb nam je bio relativno naklonjen, izvukli smo Borusiju Mehengladbah, Klub Briz i APOEL. Takmicenje u grupnoj fazi smo zavrsili sa 13 osvojenih bodova i tako smo sa Borusijom delili prvo mesto. Odlucujuci dvomec je bio onaj sa Brizom, nisam ocekivao da cu dva puta uspeti da ih dobijem, u gostima sam bio bolji zahvaljujuci golu Rodrigeza iz slobodnog udarca dok sam ih kuci razmontirao sa 3-1. Nemcima sam uspeo bod da otkinem, mogao sam taj mec da dobijem ali igracu nisu iskoristili sanse i tako je ostalo 0-0 dok su me u gostima dobili sa mrsavih 1-0. Sa APOEL-om nije bilo vecih problema, oba meca smo dobili. U nokaut fazi smo igrali protiv Malage, koja je bilo preveliki zalogaj za tim sa Kantride. Tako da smo tu i zavrsili nase ucesce u LE. Bitno je da smo pokazali zube i nakupili po koji koeficijent.
MAXtv Prva Liga
Слика
Слика
Слика
Слика
Hrvatski Kup
Слика
Слика
Liga Evrope
Слика
Слика

Слика

Ekipa
Слика

Слика
Ekipu su od proslog "transfer apdejta" pojacali golman Manojlovic koji je doveden iz Crvene zvezde za 600k i levo krilo/ napadac Ante Rebic koji je bio clan Osijeka, placen je 1,3 miliona. Dok su zimus ekipu napustili Muric koje je uprava prodala Partizanu za 3,4 mil, Mijo Caktas je nakon neuspesne epizode u Rijekci pojacao Madjarski MTK i uz to smo inkasirali 1,2 miliona za igraca koji je letos bio bez angazmana.

Imam dva klinca koje forsiram od ove sezone. Lukanovic je dete kluba dok sam ovog Lelica doveo za oko 100k.

Nadam se da me uprava nece jebavati sa prodajom igraca i da cu uspeti ove najjace da zadrzim u ekipi. Prevashodno tu mislim "Bati" Rodrigeza od kojeg ocekujem da pokida ovu sezonu.

Sto se transfera za narednu sezonu tice, nemam poziciju gde bas skripi. Tako da cu malo da "produzim" klupu. Mada mogao bih malo da se pojacam za te uzaludne kvalifikacije za LS ali videcemo ko ce hteti da dodje na Kantridu.
Menadzerski profil
Слика
Polako ali sigurno rastu ocene. Nikako da dobijem vise ovu PRO licencu pa da pokusam naci neki angazman u ligama petice. Pokusavam ovako s vremena na vreme neki posao da ugovorim ali me redovno odjebu. Samo sam kod Briza bio stigao do intervjua. Kod ostalih ni ne udjem na shortlistu. Sada se nesto nagadjam sa Bazelom, videcemo dali ce se neki posao zavrsiti. Malo su me smorili Hrvati, jebe me ovaj Dinamo uzduz i popreko. Mada verovatno cu i ovu sezonu odraditi u Rijeci. Posto se drugi klubovi bas otimaju oko mene. :zelenko:

Код: Изаберите све

Sezona       Klub        Zemlja           Liga                Pozicija     Kup       Kont takmicenje
2016.       Zhicheng      Kina        CFA Jia league           2.       1/4 finala           -
2017.       Zhicheng      Kina        CFA Super League         5.         Finale             -
2018.       Zhicheng      Kina        CFA Super League         4.        3. Runda            -
2018./19.  HNK Rijeka   Hrvatska      MAXtv Prva Liga          2.         Finale             -
2019./20.  HNK Rijeka   Hrvatska      MAXtv Prva Liga          2.         Finale     LE 1/16 finala
Последње учитавање од 100Dzointa дана 09 Јан 2017, 16:41, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”