'La Dea' - ATALANTA!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

'La Dea' - ATALANTA!

Порука од SoneKragujevac »

ФК АТАЛАНТА
Слика
Клуб је основан 1907.године.Своје домаће утакмице игра на стадиону Атлети Азури д'Италија, капацитета 24.642 места. Највећи успех клуба је освајање Купа Италије 1963. године. Аталанту зову и „краљица провинцијских клубова“ (Regina delle provinciali) с обзиром да је најуспјешнији клуб из не-метрополског града. Највећи ривал Аталанте је суседна Бреша.
Plan,koji su mi zadali je opstanak u najelitnijem rangu u Italiji-Seriji A,ali ja gazim na vise
TRANSFERI:
Слика
OTISLI:
Слика
Najvise žalim zato što je Gomez napustio naše redove,a ko zna možda je i to pametna odluka ,obzirom da sam od njegovog transfera doveo par opasnih igrača na par pozicija.Nisam se nista ja pitao oko ovog transfera,vec sama uprava i predsednik.
Došli
Слика
Sad cu okačiti da predstavim preko Ss-a svako pojačanje(ako moze neko da mi Ss igraca stavi u spoiler,nzm kako se stavlja):
Слика
СликаСликаСликаСлика]СликаСлика
TAKTIKA

Ekipa,nije tako dobra sto se tice kontrole lopte i pasa,pa sam zbog toga stavio da igramo low tempo i samo kratke pasove,da bi manje gresaka pravili.Na oba boka,imam brze igrace cak i na bekovima.Na Cam-a imamo Dockala kom je zadatak da doda do Paloschia,kako bi dali gol.
Слика
PRIPREME
Pripreme i utakmica u Kupu za sada prosle bez ikakve greske.Igru prepustamo protivniku,ali golovi padaju.Ekipa je dobro skontala taktiku za sada.Naime,prva utakmcia u 1.kolu Serie A je protiv Milanskog Intera.
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 04 Дец 2016, 16:57, учитано 4 пута укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Polusezona 1.sezone
:wtf:
Jako dobro nam je prosla ova 1.polusezona ,sasvim dobro smo odigrali ,a za veliko cudo kod mene glavni strelac ekipe je Paloschi-dok uu drugim sejvovima mi nisu bili najbolji strelci napadaci,vec veznjaci.Malo nas je pri kraju polusezone omelo to sto smo imali veliki broj povreda Zukanovica,Kishne,Kessie-a,..Ovde Inter dominira,a Juve ima losu sezonu,tacno kad budem imao tim da se borim za sampionsku titulu,ovaj Juve nece moci da se zaustavi,a ni da kiksne
Слика
Rezultati 1.polusezone

Evo i detaljno,rezultati po svakoj utakmici.Dugo vremena nismo bili uopste porazeni,a mnogo su me iznenadili igraci pobedom protiv Napolia,obzirom da ne dajemo mnogo golova,a njima smo dali cak 4.Zanimljiva stavka je kad izgubimo,izgubimo 2.puta zaredom..
Слика
Igrac polusezone

18.utakmica-15.golova,4.asistencije i 6.puta igrac utakmice sa procnim rejtingom 7.46,ali mislim da bi rejting bio visi,da ne znam kojom logikom decko postigne 3 gola na utakmici i ne dobije preko 9.5 ocenu ali okej.Decko je na pocetku imao cenu 7miliona,a sada mu prosecna vrednost iznosi 22.miliona
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 04 Дец 2016, 03:30, учитано 5 пута укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

JANUARSKI PRELAZNI ROK
Слика
Nismo nesto bili aktivni u Januaru kao sto smo bili u letnjem prelaznom roku.Doveli smo 2-dvojicu igraca kao buducnost kluba- Nikola Milenkovic(Partizan,CB) i Tobias Svendsen(Molde,AML).Njih dvojica su nas zajedno kostali 1.100.000E,a odma su prosledjeni na pozajmice- Milenkovic u Cesenu,a Svendsen u Carpi.
Nikola Milenkovic
Слика
Tobias Svendsen
Слика
Kao najvece ime ovog prelaznog roka predstavljam Martina Caceresa,koji je bio free agent.Hteo sam jos letos da potpisem,ali sta ce mi povredjeni igrac sa 6.meseci povrede.Sada,kada se oporavio resio sam da ga potpisem i da mi pojaca konkurenciju na CB,a i Rb,obzirom da mu nije stran.
Martin Caceres
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 06 Дец 2016, 20:11, учитано 1 пут укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

ATALANTA U LIGI EVROPE!!

Sjajno odigrana sezona ,a mozda bi cak bila i bolja da mi se glavni igraci ekipe nisu cesto povredjivali ali dobro.Cilj je bio da se izbori Liga Evrope na bilo kakav nacin,iako je uprava prvo trazila da se ostane u ligi.Napravili smo spektakl ovime i napravili iznenadjenje ,a tek smo u zadnjem kolu znali da cemo zavrsiti na 5.mestu pre Palerma,koji je bio sjajan.Srecan sam sto je Sasuolo ispao,pa moze da se pokupi po neki dobar igrac.Ee a,sad malo blize da vas upoznam kako nam je prosla ova sezona.
Слика
Ceste povrede :yesko:
Evo i tog trenutka,kada su nam svi skoro glavni igraci bili povredjeni.Zbog toga smo u mnogim trenucima gubili utakmice od nekih bas bezveze ekipica.Da,vi znate koliko sam se nervirao tada,kada sam sa decom morao da izlazim na teren..
Слика
Paloschi,najbolji igrac Serie A u ovoj sezoni!!

Sta reci? Koju posluku porati ? KOME?Oboren rekord i najbolji igrac Serie A
Слика[/url]
Слика
Najbolja pobeda
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 07 Дец 2016, 19:29, учитано 4 пута укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

DOSLI
Слика
Stigla su 2.nova leva beka,2.nova CM-a,2.Cf-a,2.krila,1.stoper,1.golman i 1.CAM.
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
OTISLI
Prodao sam neke sto su se vratili sa pozajmice i neke sam proterao.Dosta igraca je otislo,sto je bilo u proslogodisnjoj ekipi ,a glavni su Paloschi i Ludwig Agustinsson.Ovaj Paloschie,zasluzio je da neko ovoliko njega plati.Mislim da onu sezonu od prosle godine nece ponoviti ,pa sam resio da ga prodam i za te pare da kupim dvojicu napadaca.Na 29.utakmica-28golova,6asistencija vredno je transfera od 31milion odmah.Ovaj Gago i Martin Caceres,otisli su zato sto su vec stari,a i Caceres,nije bas nesto dobro igrao.Samo 6.odigranih utakmica za celu polu-sezonu.Sto se tice Lovre Kalinica,sam je trazio da ga prodam,kiksevima i time sto nije bio disciplinovan.Aa,Ludwig Agustinsson- jedno djubre,koje nije hteo novi ugovor,tacnije njegov agent mi stavio ovu otkupnu klauzulu,odbijao sam 3.puta ponudu ,ali posle toga su aktivirali klauzulu..[/i]
Слика[/url]
FINANSIJE
Velike pare smo zaradili i nismo potrosili mnogo u ovom prelaznom roku,vazno je da klub ima dosta para i da poslujemo u plusu.
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 08 Дец 2016, 22:58, учитано 2 пута укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”