Ulični hodač

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Ulični hodač

Порука од Džajo5 »

Početak
Pozdrav dragi moji. Još jedno ludilo u meni i kreće se opet opaki sejv. Krećem nezaposlen, bez licenci i bez reputacije. Cilj je da nema cilja, ali kako poznajem sebe ima da zaglavim 10 sezona u prvom klubu koji preuzmem. No, nadam se da će ovaj put biti drugačije.

Najpre da vidite šta sam loadovao
Слика
Pun k***c liga i igrača, ali boli me patka, neka se greje komp, barem ću uštedeti na grejanju. Videću kako će krenuti sve ovo, vremenom ću sigurno izbacivati neke lige a dodavati neke jače.

Evo i maga svetske kinematografije koji će imati glavnu ulogu u ovom sejvu
Слика
Krećemo zajedno kao i pre 2 godine, videćemo da li će uspesi biti veći.

Evo i samo profila menadžera
Слика
Nema licenci, pikalo se po livadama zato imamo i takve odlične ocene. Videćemo gde ćemo naći posao a od trenutnih ponuda ima sledeće
Слика
Hm, od ovih mi se sviđaju Velšani iz Kardifa, može i Galway i još možda Islanđani. Onu Fanu neću jer mi previše slična Fanny, ko jebe pičketine.

To je to, idem da grejem stan dok ne dođe devojka. :poz:

P.S. tradicija mora da se nastavi
Последње учитавање од Džajo5 дана 20 Нов 2016, 09:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

1. klub - Cardiff Metropolitan University F.C. Wels
Слика
Vrlo brzo sme našli posao, nisam očekivao da ću baš tako brzo, ali dobro nema vremena za gubljenje.
Слика
Našao novi posao nas vodi u Welsu u klub Cardiff Metropolitan University F.C. koji je ove godine ušao u prvu ligu. Amatersi su, osnovani su 2000., od trofeja imaju neke za ispijanje piva, ribolov i slično.
Слика
Uprava očekuje da izborimo opstanak, videćemo da li ćemo biti uspešni jer svi igrači imaju amaterske ugovore i mogu da idu kad hoće i za koliko para hoće od čega ja dobijam veliku kitu.

Što se tiče ekipe evo ih
Слика Слика
Mora se malo probrati, videćemo šta će ostati pošto već imaju ponude ostalih klubova. Što se mojih pojačanja tiče, sumnjam da ću naći nešto, ali pogledaću free igrače možda se neko zajebe.

Idemo da se igramo. :ole:
Последње учитавање од Džajo5 дана 20 Нов 2016, 09:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Kada vidim da si sve ocjene što imaš (dakle 3) spucao na Attacking, moram odati priznanje :D
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Na sreću, to se već malo promenilo. :zelenko:

Слика

I idemo dalje

Слика
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Tako je! :fanman: :yesko:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

1. sezona - Wels
Završena je relativno kratka sezona u Welsu. Bilo je velikih poteškoća, najpre sa igračima jer su odlazili u niželigaše jer su oni bili semi pro a mi amateri a takođe su nam i otimali igrače, jer su mogli kad god da im ponude ugovore i ovi se razbežali.

No, s obzirom da smo jedini amaterski klub u ligi i da je cilj bio da obezbedimo opstanak mislim da smo prvu sezonu završili veoma dobro
Слика
Možda je moglo i bolje, ali sigurno je moglo i gore. Elem, tu sada na snagu stupa onaj ludački sistem u kojem maltene i taj 7. može da se plasira u LE. Mi smo takođe učestvovali u tom play off-u i to sasvim korektno
Слика


Možete misliti koje ludilo sa amaterima igrati LE. :zelenko: Videćemo šta će biti, ali očekujem lagano ispadanje već u prvom kolu kvalifikacija. Jednostavno nema šanse za više sve dok smo samo amaterski klub.

U kupovima nismo bili uspešni, ali može se reći da smo solidno igrali
Слика
Šteta za kup, ali TNS bije sve redom i nema šanse da se nešto uradi protiv njih. Da nismo amateri ajde, ali ovako, tuki.

Transfer je bilo previše
Слика
Ne volim da imam toliko promena tokom sezone, ali tu se nije moglo. Neki su hteli doći tokom leta, drugi tokom zime i tako u krug. Non stop sam nudio istim igračima ugovore, na žalost neki uopšte nisu hteli da dođu.

Kao što vidite, igrači su svi otišli džabe jer su bez ugovora pa odlaze kako im volja. Usrani TNS mi je pokupio najboljeg štopera 2 dana pre završetka transfer roka u januaru a ja sam samo gledao kako odlazi.

Igrači su igrali solidno s obzirom na uslove
Слика
Najbolje je odigrao mlađani napadač Eyre kao i dečko odličnog imena Proser. Odbrana je bila najtanja, ali nije se moglo naći nešto kršteno da se dovede.

Finansije su relativno dobre, ali pitanje je kakve bi bile da moramo plaćati plate
Слика
To jedno kolo u LE će nam dobro leći, možda uprava pristane da odradi neki apgrejd ili nešto.

Kakvi bolidi su u upravi možete videti na sledećoj slici
Слика
Ne mogu postati semi pro, ali zato možemo da nadograđujemo stadion iako za time nema potrebe. Baš su kreteni majke mi.

Za kraj evo mog profila
Слика
Dobio sam 2 licence, treću trenutno radim i očekujem da je završim tokom leta ako sve bude ok. Ocene polako rastu, ali i dalje to nema nekog smisla barem što se tiče treninga.
Reputacija ista kao i na početku.

Srećan sam što ću igrati kvalifikacije za LE možda malo poboljšam reputaciju pa će biti lakše naći neki normalniji klub.

Što se tiče ostanka u Welsu ima jedan problem. Izgleda da su ovi likovi hardkoded da ostanu amateri jer čak ni posle izborene LE nismo postali semi pro klub a ni nemam opciju da tražim taj status.
Bez semi pro status nema šanse da se nešto napravi, jer svi otimaju igrače, nema šanse da se nešto napravi u Evropi a samim time je i TNS nedodirljiv.

Plan je da odradim kvalifikacije, završim licencu pa polako tražim posao u nekom malo bolje klubu iako bih rado napravio nešto od ovog klub, ali sa večitim amaterima nema šanse.

Toliko od mene za sad, javljam se posle kvalifikacija za LE: :poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Odlazak iz Welsa
Na brzinu sam odigrao evropske utakmice i mogu reći da sam generalno zadovoljan sa rezultatom.
Слика
Protiv prvih smo se provukli i ispali su veći amateri od nas. Protiv Čeha smo mogli samo manje da izgubimo od toga ništa više.

Za kraj, evo finansija pre odlazka iz kluba
Слика
Fina svota novca u klubu, moglo bi se potrošiti na plate, facilities-e, ali jbg kad je klub amaterski i takav će ostati do povratka isusa na zemlju.

Zbog svega gore navedenog desilo se sledeće
Слика
Ne mogu da se J***m non stop sa amaterima.

Situacija sa poslovima je sledeća
Слика
Videću da li ću uspeti da zajebem nekog da me zaposli. :zelenko:

Javljam se kada nađem klub. :poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Drugi klub - Syrianska Football Club

Слика

Слика
I tako smo veoma brzo našli novi klub, koji mi čak i dosta po volji jer iako se takmiče u trećoj ligi Švedske oni su PRO klub i imaju pozamašan budžet. Inače, klub ima veoma zanimljivu istorija pa ako vas ne mrzi potražite na netu i pročitajte malo.
Слика
Definitivno ima prostora za unapređivanje već sada solidne ekipe
Слика
Prioritet će biti dovesti jednog pouzdanog štopera kao i polušpica, ostalo ako bude para i ako bude povoljnih prilika.

Situacija u ligi je dosta loša
Слика
Ali kao što sam već rekao ekipa je solidna, ako dovedem još 2-3 igrača neće biti problem ispuniti očekivanja uprave a to je da izbegnem ispadanje iz lige. Ja verujem da mogu i više a ako ostanem tu još jednu sezonu siguran sam da možemo i do promocija kada malo proberem ekipu.

Za kraj ono što je trebalo na počeku, ali evo FM istorije kluba
Слика
Toliko za sad, idem da pokoravam vikinške klubove pomoću pravoslavne sirijske braće. :fss:
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Čoveče kakva istorija kluba, šta je ovo :)
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Decembar 2017. - Syrianska
Završena prva sezona Švedskoj. Moram reći da sam očekivao dobre rezultate jer sam video da je ekipa solidna, ali da nisu igrali dobro. Problem je bio i moral igrača kao i to da su većina hteli da napuste klub jer su prošle sezone ispali. No, idemo redom jer nemam vremena.

S obzirom da je klub bio u zoni ispadanja, plasman na kraju sezone je po meni veoma dobar
Слика
Jedno vreme smo bili na samo 3 boda od play offa, ali nažalost poklekli smo u odlučujućim utakmicama.

Problem je bio i dok su se malo navikli na moju taktiku
Слика
Posle smo već dobro krenuli, ali bilo je kasno. Šteta što sm rano ispali iz kupa, ali to je bila prva utakmica pa se više nije ni moglo očekivati.

Malo sam i pojačao ekipu
Слика
Ništa spektakularno, ali za ovu ligu i više nego dobri. Sledeće sezone očekujem ulazak u viši rang, naravno ako se ništa neočekivano ne dogodi.

Evo i cele ekipe
Слика
Ima tu mnogo potencijala, videćemo kako ćemo odraditi prelazni rok, ali mislim da možemo da se borimo za sam vrh tabele.

Finansije solidne
Слика
Jedno vreme smo bili i insecure, ali nadam se da će se to eventualnim plasmanom u viši rang malo regulisati.

I za kraj moj profil
Слика
Konačno su mi odobrili da radim sledeću licencu pa se nadam da ću je pre početka sezone završiti.

Toliko za sad, očekuje nas prelazni rok pa borba za plasman u viši rang. :poz:
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

"Malo sam pojačao ekipu". 16 novih igrača. :gunman: :zelenko:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

shirajzl пише:"Malo sam pojačao ekipu". 16 novih igrača. :gunman: :zelenko:
Moji transferi su od augusta a poslednji je dosao po zavrserku sezone.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Decembar 2018. - Syrianska FC
Kao što sam i očekivao ove sezone smo igrali mnogo bolje nego prošle, najviše zahvaljujući tome što sam solidno odradio prelazni rok i doveo igrače koji su mi bili potrebni.
Слика
Igrali smo odlično, bilo je nekih kikseva, ali sam na kraju ipak prezadovoljan igrom i rezultatima.

Na tabeli se to takođe vidi
Слика
Lagano osvojena treća liga, rekordan broj bodova i ni u jednom trenutku nisam sumnjao u ulazak u više rang. Sada nam predstoji još jedan transfer rok u kome ćemo biti aktivni, ali mislim da i sa trenutnom ekipom možemo izboriti opstanak bez većih problema.

Transfera je bilo mnogo, može se reći i previše
Слика
Najveći problem je što sam za ovo bolje igrače non stop dobijao ponude, oni kukali hoće da idu. Pa sam odlučio da uzmem kintu a nađem iste ili još bolje igrače.

Na k***c mi ide što se poslednjeg dana pojave veći klubovi i sve sjebu a 3 meseca pre toga ništa se ne dešava.

Ipak, zaradilo se dosta novca, izvukli smo se iz minusa te se nadam da će se situacija u klubu razvijati ka boljem.

Što se tiče ekipe evo i igrača
Слика
Odlično se igramo, efikasni smo, odbranu smo malo doterali a nadam se da će i igrači manje kukati sada kada ćemo igrati u drugoj ligi. Nije ni to bog zna šta, ali valjda će se smiriti malo.

Kao što sam rekao, finansije dosta bolje
Слика
Nije ni ovo nešto super, ali s obzirom da smo bili i 500k u minusu ovo je zadovoljavajuće. Interesovanja za igrače ima pa se može očekivati još neki prihod.

Za kraj moj profil
Слика
Osvajam titule, osvajam nagrade, radim licence, reputacij raste, živim ko car! :poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Očekujte apdejt u roku od 2-3 dana a do tad jedna zanimljivost
Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Decembar 2019. - Syrianska FC
Pozdrav junaci. Završena je još jedna sezona u Švedskoj. Apdejt bi bio pre 2 dana, ali mi je krešovao FM i otišlo 2 meseca u nepovrat pa sam morao opet da ih igram a nije mi se dalo jer sam onomad popizdeo. No, završio sam i to.

Da krenemo sa ligom gde sam očekivao da se borimo za sam vrh
Слика
Odlična sezona iza nas, osvojena je titula koju je uprava tražila iako sam se malo plašio da će titula biti preveliki zalogaj za ekipu koja je tek ušla u drugu ligu.

Celo vreme smo bili u prednosti, igrali smo odlično te su i rezultati bili takvi.

Videćemo šta će uprava hteti sledeće sezone, ali mislim da je opstanak siguran a možda i borba za sredinu tabele.

Još jedno takmičenje u kojem me je ekipa prijatno iznenadila je kup
Слика
Nažalost, nismo ušli u finale iako smo igrali protiv drugoligaša, ali je i 1/2 finale veoma dobar uspeh za ekipu iz druge lige. Nadam se da sledeće sezone možemo više.

Što se tiče transfera opet smo bili aktivni
Слика
Uprava mi je prodala Dalina pa sam sezonu maltene krenuo bez DL-a. Ostale igrače sam prodao ja jer su stigle solidne cifre a igrači koji su dovedeni su isti ili još kvalitetniji.
Ono što moram za sledeću sezonu da uradim je da pojačam štopere kao i centralni vezni red.

Ekipa je bila veoma dobra iako mlada
Слика
Dosta su napredovali tokom godine te se nadam da uz nekoliko kvalitetnih pojačanja možemo ispuniti ciljeve koji će biti postavljeni.

Finansije solidne
Слика
Kada padnem ispod 400k u plusu stoji mi da sam Insecure, uprava ubacuje 100k da pomogne sa funkcionisanjem klubu i tako, opšte ludilo.

Sponzori su pojačali ugovore, nadam se da će biti više ljudi na stadionu i da ćemo funckionisati i bez nepotrebne prodaje igrača.

Moj profil i dalje bez nekih većih promena
Слика
U narednom periodu očekujem da završim ovu licencu pa će ostati još samo jedna. reputacija na 25% mogla bi i gore posle titule, ali jbg.

Toliko od mene, ako uhvatim vremena postaviću slike nekih od najboljih igrača ukoliko mi ih veći klubovi ne otmu do tad.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Januar 2020. - Velika seoba naroda
Optuživan sam da sam rasista i slično, evo vam dokaza da je crnce ne zlostavljam već kada mi traže da ih pustim u drugi klub ja ih prodam. Naravno, za dobru cenu jer je teško naći dobre a jeftine crnce.

Слика Слика



Слика Слика



Слика Слика



Слика Слика

Zaradilo se mnogo para a panjevi iz uprave jedino što su uradili je da su ubacili 400k u WB. HVala im puno a ja sad idem da se J***m da tražim neke igrače i crnce.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Nastavljamo bahaćenje

Слика Слика

Ali me jebe uprava pošteno, vidite ovo

Слика Слика

Sramota čak i za sirijce koliko kradu. Crnci ne bi toliko ukrali, jeste da ne bi umali, ali ipak.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pozdrav svima. Evo mala rekapitulacija letnjeg transfer roka.
Nisu ovo svi transferi, ali oni vredni pomena.

Najpre, otišao je ovaj dečko

Слика Слика

Opet solidna suma, ali već mislim da je problem reputacija kluba jer su svi transferi oko 6m, više neće i neće.

Pojačanja koja sam doveo su sledeća

Слика

Dečko crnac, ali ubica. Doveden za 1,3m i očekujem da bude brutalan. Stvarno je odličan a tek treba da se razvije.

Pored njega sam pojačao i odbranu

Слика

Takođe doveden za 1,3m, odličan DR jer ovaj što ga imam odlazi kad mu istekne ugovor. Takođe još treba da se razvije pa očekujem da bude još bolji.

Javljam se na kraju sezone. :poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Decembar 2020. - Syrianska FC
Pozdrav svima. Posle dužeg vremena sam malo odigrao FM i red je da napišem nešto o najnoviji sezonu u Švedskoj. Vremena opet nemam mnogo pa ću se osloniti za ono sranje da slika govori više no 100 reči.

Prva sezona u prvoj ligi Švedske odlična po meni
Слика
Da sam sačuvao igrače iz prošle sezone siguran sam da bi smo uzeli i titulu, ali jbg kad su hteli da idu.
Sledeće sezone igramo Evropu, TB i WB su dobri i očekujem borbu za titulu ako se ne desi nešto neočekivano.

U kupu smo takođe dobro igrali
Слика
Nažalost trofej je izostao, ali i to bi smo mogli popraviti sledeće godine.

Transferi
Слика
Odlazeći transferi odlični, neki što su došli bolji od onih što su otišli, ali ima i nekoliko nedostataka. Nadam se da ću pred početak sezone dovesti igrače sa kvalitetom da uzmemo titulu. Biće nešto i odlazaka, ali sve zavisi od novca.

Ekipa je igrala dobro
Слика
Odbrana malo šulja, ali jbg, biće bolje.

Finansije očekivano odlične
Слика
Da nemam šupke u upravi, umesto 6m poreza mogao sam poboljšati trening i youth facilities. pi*** im materina

Za kraj moj profil
Слика
Polako, ali sigurno napedujemo, videćemo da li će se neki klubovi zainteresovati za moje usluge.

Toliko. :poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Decembar 2021. - Syrianska FC
Pozdrav svima posle mnogo vremena. Nažalost, poslovne i privatne obaveze me opasno pritisle i nisam imao vremena da igram FM. Takođe, pošto mnogo vremena provodimo igrajući CS, FM je bio u drugom planu. Ipak, konačno sam se vratio igranju te sam rešio da napišem poneku reč o poslednjoj sezoni.

Glavni cilj ove sezone je bilo osvojiti ligu pošto smo prošle bili treći
Слика
Konačno smo uspeli to da uradimo, možda i lakše nego što sam očekivao, ali s ozbirom da smo opet doveli nekoliko pojačanja očekivao sam borbu za titulu.

Ovo je najvažnije zbog učešća u LŠ jer očekujem da možda minimalno do poslednjeg kola kvalifikacija i u tom slučaju bi smo osigurali barem grupe LE, naravno, potajno se nadam da možemo čak i do grupa LŠ.

Kup je ove sezone bio u drugom planu
Слика
Stigli smo do 1/2 finala, nisam ni planirao da osvojimo kup, ali voleo bih pre odlaska iz Švedske da osvojim i kup i tako objedinjio sve trofeje u Švedskoj.

Transfera je bilo dosta jer mnogi klubovi traže naše igrače a ja naravno moram da dovedem adekvatne zamene
Слика
I dalje poslujemo u plusu, ali sve teže jer je problem naći mlade igrače a da nisu skupi. Nadam se da će se ova fluktuacija polako smiriti kako nam bude rasla reputacija jer je trenutno stanje takvo da igrači kukaju čim dođe neki nebitan klub iz jačih liga.

Kad već pričamo o igračima evo ekipe
Слика
Napad odlično igra iako se dosta igrača rotira. Odbrana izgleda sve pouzdanije a golmani su možda i najjači deo ekipe. Ovaj prvi golman će verovatno vrlo brzo napustiti klub jer se kurči već godinu dana, ali neću da ga pustim ispod 10m + procenti.
Videćemo kako ćemo odraditi ovaj trasfer rok i kakva će biti pojačanja jer bih hteo da napadnem ulazak u LŠ.

Finansije sjajne
Слика
52m u plusu, igrački kadar solidan, šteta da je liga šaka jada. Polako poboljšavam uslove, ali za to je potrebno dosta vremena jer je uprava glupa.
Takođe bih hteo poboljšati ili sagraditi novi stadion, ali nam je za sada posećenost dosta slaba da bi se to uopšte razmatralo.
Sređujem i trenere, ali i dalje je problem dovesti neke sa 5*, iako sada imam trenere sa 4*.
Skauting nolidž je solidan i polako raste, trenutno smo na 42% iako će se još više povećati jer su mi odobrili još više ljudi u skauting timu.

Za kraj moj profil
Слика
Reputacija je na 40%, polako raste, nadam se da će još više. Za sada nema nekih jačih klubova koji se interesuju, ali ako pružimo solidne partije u Evropi nadam se da ću uskoro begati u neku od najjačih liga.

Što se tiče Evrope o tome će biti jedan manji update sledećih dana da ne pičim sve u ovaj post.

Vozdra. :poz:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”