Ulični hodač

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Decembar 2022. - Syrianska FC
Pozdrav svima. Pošto me strašno mrzi da pišem neki detaljniji apdejt, nabacaću slike sa kratkim komentom pa vi gledajte šta se tu sve izdešavalo.

Krećemo naravno ligom
Слика
Osvojena je još jedna liga, to sam i očekivao. Mogli smo osvojiti i sa većom razlikom, ali sam često rotirao i odmarao igrače, stavljao sam one što su se bunili da ne igraju i tako slično.
Sledeće sezone očekujem još jednu titulu pod uslovom da ne preuzmem drugi klub.

Sledeća stvar je kup
Слика
Konačno da osvojimo i ovaj prokleti kup posle 2 finala i jednog 1/2 finala. Nije da je bitan, ali eto, čisto da imamo što više trofeja.

Opet je bilo dosta transfera
Слика
I dalje očekujem dosta tumbanja dok nam se reputacija ne poveća da samo najbolji igrači hoću da idu jer ovako svako magare kuka i kmeči čim se pojavi klub iz neke malo jače lige.

Ekipa je odlična za Švedsku, ali za Evropu treba još vrhunski pojačanja
Слика
Ima mnogo potencijala, šteta što većinu prodam jer mnogo kukaju, ali kako polako raste reputacija tako i manje kukaju. Nadam se da će toga biti što manje.

U Evropi igramo solidno
Слика Слика
Iskreno, posle onakve grupe nisam očekivao ni prolaz a kamoli da stignemo do 1/4 finala. Ipak, momci su me iznenadili i odigrali smo silovito u LE, može se reći i nesrećno ispali od Napolija golom u produžetku.
Sledeće sezone igramo LŠ pa se nadam se ćemo i tamo pokazati zavidne rezultate.

Reputacija i dalje slabo raste
Слика
Posle svih uspeha očekivao sam da budemo barem najbolji klub u Švedskoj, ali ni sve to nije bilo dovoljno. Još jedna stvar koju očekujem da se dostigne na kraju sledeće sezone.

Finansije kao i rezulati
Слика
Šteta što je uprava glupa pa neće ni da prošire ni da grade stadion. Jedva ih izmolim za trening i youth facilities.

Za kraj moj profil
Слика
Polako i moja reputacija raste, ali i dalje bez nekih ponuda iz inostranstva. Sačekaću još sezonu ili dve pa ću da vidim šta ću dalje raditi.

poz
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”