Los Racinguistas

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Berserk пише:
Luxic пише:
Slika

Najbolji igrac iz prosle sezone i iz ove prve polusezone prodat od strane uprave... :headhurt: :headhurt: :headhurt:
Koliko ja vidim imao je izlaznu kalauzulu na 925k, a nije ga uprava prodala ?
U pravu si. Nisam to ni gledao, cim sam vidio da je prodat, a da ja nisam nista potvrdio mislio sam da je to u pitanju. :nasty:
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Sa pocetkom Nove godine dolaze i sjajne vijesti za navijace Racinga. Kao sto sam i obecao na pocetku sezone, to se na kraju i ostvarilo. Uspjeli smo ostvariti plasman u Primeru i napokon vratiti Racing tamo gdje mu je i mjesto, a to je da bude u elitnom drustvu.

Слика
Слика
Слика
Слика

Kao sto se mogli da vidite u proslom izvjestaju, prelazni rok smo odradili onako kako sam i zamislio, te sam imao puno povjerenje u ekipu i bio uvjeren u plasman u visi rang. U prvih par kola smo izgledali fantasticno, gdje smo i bili prvoplasirani, ali u jednom trenutku se desio neocekivan pad u igri, te kriza rezultata koja je uslijedila se morala brzo prebroditi kako bi i dalje bili u trci za vodecima. Da bi jos gore bilo u toj krizi rezultata napustio nas je i nas najbolji stijelac iz prosle sezone Dejan Joveljic, pa samo tako sve do januara bili "osudjeni" na samo jednog napadaca, jer uz sve to ostali su bili povrijedjeni. U januaru smo doveli mladog i talentovanog napadaca iz Ajaxa, ali nije bilo za ocekivati da on bude prvi napadac i motor ove ekipe, pa je tako ostalo da Quintana bude prvi moj izbor do kraja sezone. U drugom dijelu nije se mnogo toga promjenilo igra je bila toplo-hladno, gdje smo gubili utakmice od potpunih autsajdera, a dobijali i ekipe koje su bile potupni favoriti protiv nas. Pred zadnjih par kola visio nam je i PO, ali zahvaljujuci DZOKERU (kojeg smo doveli u januaru) sa klupe i njegovim vaznim golovima zavrsili smo regularni dio na cetvrtom mjestu i objezbjedili plasman u PO

U PO smo imali tri ekipe sa kojima smo dobro izlazili na kraju u toku ove sezone, ali ovaj PO je bila druga prica i znalo se da ce sve ekipe biti na 120% svojih mogucnosti. Poslije slavlja u gostima nad Elceom od 2:0 znali smo da smo vrlo blizu finala, a to smo potvrdili i kod kuce sa ubjedljivom pobjedom od 3:0. U finalu izenadjenje po meni, jer sam ocekivao Eibar, ali ipak Alcorkon se pokazao kao dostojan protivnik iako nisu mogli protiv nase igre koja nas je krasila na pocetku prvenstva.

Слика

U narednom prelaznom roku cemo imati veliki budzet, za razliku od prethodnih godina, tako da ce mi biti mnogo lakse naci igrace koje budem zelio i za koje budem smatrao da ce se dobro uklopiti u moj sistem. U planu ce biti rekonstrukcije zadnje linije i golmana, dok vezni red i napad ce biti prododati po jedan ili dva igraca radi zdrave konkurencije. Jos da napomenem kako cu uloziti sve napore kako bih vratio Joveljica iz Eibara, te bracu San Emeterio iz Sevilje koji su ponikli u Racingu.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Слика
Слика
Слика
Слика
Ovo su pojacanja u ljetnom prelaznom roku. Uprava je ispotovala sve moje zahtjeve i svi igraci koji su bili na listi zelja su i dovedeni. Pojacanje koje je najvise obradovalo navijace Racinga jer pojacanje tj. povratak mladog Fede San Emeteria jednog od brace iz Sevilje, a imamo u planu da vratimo i drugog San Emeteria. Najvise smo se bazirali na pojacavanju zadnje linije, zato smo tu doveli Borju i iskesirali 5 miliona. Sad je sve na meni i na mojim igracima da dobro udjemo u sezonu i ono najbitnije da izborismo opstanak u elitnom drustvu.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Napokon nastavak karijere. Nakon vise od 2 mjeseca apstinencije od FM-a, u poslednjih par dana sam uhvatio nekog slobodnog vremena i odlucio odigrati i svoju prvu sezonu u Primeri. Kao sto sam i naveo, prvi i osnovni cilj je bio opstanak u elitnom drustvu, sto smo na kraju i ucinili. Prema kladionicama smo bili ubjedljivo prvi kandidat za povratak u nizi rang, ali moji igraci i ja nismo tako mislili.
Слика
Слика
Слика
Pocetak prvenstva nije mogao gore da pocne od ovog, jer u prvih 10 kola bez pobjede u par nerjesenih rezultata dovoljno svega za 19. poziciju. Vec nakon 5. kola, u novinama su pocele prozivke na moj racun, te nezadovoljstvo uprave i navijaca. Nakon toga slijedi mini period u kom smo osvojili 9 od mogucih 12 bodova, ali nazalost tu konstantnost nismo mogli zadrzdati i ponovo niz 7 poraza i 1 nerjesenu. Poslije jos jednog negativnog niza, koliko toliko smo se ustabili u trenutku kada se rjesavalo pitanje opstanka. Najveca i meni najdraza pobjeda je kod kuce nad Atletiko Madridom sa kojom smo i osigurali nastup i naredne sezone u elitnom drustvu.
Слика
Ne bih mnogo pricao o igracima, kao sto sam to radio u prethodnim sezonama iz razloga sto se niko nije izdvajao, te smo timskim radom i dosli upravo do tog rezultata ove sezone.

U ljetnom prelaznom roku, bice naravno promjena, ali ne u toliko mjeri kao prosle godine. O napustanju Racinga jesam razmisljao, cak imao ponude Bordoa i Fejnorda, ali sam ih glatko odbio, jer u obzir za prelazak u drugi klub dolaze samo klubovi iz Championshipa.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”