Crociati

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Poprilicno sam zadovoljan kako sam odradio prelazni rok, jedino nisam uspeo da nadjem nekog boljeg napadaca, pa ce se Pierini i povratnik u nase redove Cerri smenjivati. Prvi pik mi je bio La Gumina iz Palerma, koji se vratio u Seriju A, ali on nije bio zainteresovan. Inace ne volim spiceve bez driblinga i tehnike, ali posto ga je Juve otpustio, nisam hteo da propustim priliku. Pored njega je stigao jos jedan igrac koji je ponikao u klubu:
Слика
Слика
Od ostalih pojacanja izdvojio bi Garciu i Silvu u odbrani i veznjake Pulgara, Pontissa i De Paula:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Napokon sam, nakon 3 odigrane sezone nesto zaradio i od prodaje igraca, cak 6 miliona, tako da sada i finasijski stojimo odlicno, u plusu oko 20 miliona, videcu kako ce stanje biti na polusezoni i u zavisnosti od toga mozda dovedem jos jednog stranca van EU, cisto da popunim mesto za ovu godinu. Cilj ostaje isti, gornji deo tabele, mada ako ponovimo proslogodisnje igre i izbegnemo pad na kraju, ni Liga Evrope nece biti daleko.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Za sada sve ide kako sam i planirao. Nakon nepotpunog 23. kola zauzimamo 4. mesto na tabeli, jedno vreme smo se smenjivali sa Atalantom na drugoj poziciji, posto je Juve jos uvek neprikosnoven, ali smo pred novu godinu malo pali, pa nas je i Roma prestigla, mada imamo mec manje. U kupu smo prosli prve dve prepreke, pa nas u polufinalu ocekuje dvomec sa Kaljarijem, koji je izbacio upravo Romu u cetvrtfinalu.
Слика
Sto se transfera tice, desile su se po 2 promene. Prvo sam doveo jednog regena Brazilca, a kada se javila Sevilja sa ponudom za Paulaoa, koga nazalost nisam uspeo nikako da registrujemm doveo sam i Evandera. Klub je napustio jos jedan regen koga sam doveo jos na pocetku druge sezone, bio je ljut jer ga prvobitno nisam pustio u Celzi, ali kada su se oni ponovo javili, ipak sam ga prodao, plus sto se svaki cas povredjivao, prosecno 3, 4 puta po sezoni i sve na par nedelja. Za obojicu imam i po 40% od narednih transfera, mada ne verujem da cu to docekati.
Слика
Слика
Jos da pomenem da su me i moji klinci iznenadili osvojivsi Viareggio turnir, uopste nisam primetio poruku da uopste to igraju, samo sam odjednom obavesten da su pobedili. U finalu su dobili Olimpik Marsej sa 1:0.
Слика
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

hehe, tog Gastona Silvu sam ja dovodio pre 3-4 fm-a u Defencu i Justiciju, zahvalan igrač :)
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

zele пише:hehe, tog Gastona Silvu sam ja dovodio pre 3-4 fm-a u Defencu i Justiciju, zahvalan igrač :)
Mozda i najbolje pojacanje ove sezone, mada je malo sporiji za beka, pa njega i Garsiu rotiram u odbrani.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”