GlobeTrotters: A-Z

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

GlobeTrotters: A-Z

Порука од shirajzl »

Palimo pilu i krećemo na put oko svijeta!
Слика
Misija? Nemoguća. Osvojiti sve prve lige svijeta i to abecednim redom.

Pokrenute su zasad lige s A, B i C. Kako koju ligu osvojim, tako će raditi add/remove opcija.

Krećemo s Argentinom i to ekipom kojoj je predviđeno zadnje mjesto u prvoj ligi od 30 klubova!

Слика



Слика
Priča neće biti priča kao takva, više spada pod izvještaje tipa "koga trenutno vodite", ali zbog preglednosti i praktičnosti sve će biti ovdje.

Argentina - 2020. - River Plate
Kolumbija - 2021. - Deportivo Cali
Brazil - 2022. - Flamengo
Bjelorusija - 2023. - Dinamo Minsk
Belgija - 2024. - Standard Liege
Australija - 2025. - Newcastle Jets
Kina - 2026. - Guangzhou
Grčka - 2028. - Olympiakos
Austrija - 2029. - Rapid Wien
Nizozemska - 2030. - Ajax
Češka - 2031. - Sparta Praha
Njemačka - 2034. - Köln
Mađarska - 2035. - Videoton
Francuska - 2037. - PSG
Engleska - 2038. - Everton
Indija - 2039. - Shillong Lajong
Indonezija - 2040. - Barito Putera
Izrael - 2041. - Bnei Sakhnin


Слика
Последње учитавање од shirajzl дана 17 Јан 2017, 18:11, учитано 22 пута укупно.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Ekipa na početku i nije imala nekih velikih rupa što se tiče samog broja igrača, nužni su bili tek desni bek i lijevo krilo. Međutim, valjalo je tu još malo dići kvalitetu. Novca ima jako malo pa sam bio prisiljen rješenja tražiti u slobodnim igračima i posudbama. Bilo je tu malo i nesreće da mi se najbolji veznjak na posudbi ozlijedi na 7 mjeseci i automatski se umirovi(31 god)!

Слика

Što se tiče prodaje, nudio sam nekih 15 igrača, a uspio utopiti samo ove gore. Pattiarija sam najljepše utopio.

Kad se pogleda na prvu...

Слика

odlično!
Ali na drugu...

Слика

zamalo!

Tko je igrao Argentinu, zna da imaju sustav prosjeka bodova po kojem ekipe ispadaju. S obzirom da su ovi moji paćenici odigrali katastrofalnu prošlu sezonu (a ni ove prije nisu bile bajne), morao sam izvesti čudo da ostanem.

U kupu sam ispao od trećeligaša na FM način. Dobrodošlica u novi serijal.

Слика

Nekom logikom, pravo da kažem ni sam ne znam kojom, sudjelujem u Copa Sudamericani. Prošao sam prvo kolo neke svoje Argentince, čekam ždrijeb za drugo.

Sve u svemu, bit će napeta situacija sljedećih par mjeseci jer novca i dalje nema, a pola ekipe mi odlazi, što posudbe, što im ističe ugovor, a ne žele produžiti. Ekipa treba osježenje na svim pozicijama.

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga               Pozicija        Domaći kup            Kontinentalni kup         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division      7.             6.kolo                     -

Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Druga sezona, malo jači remont ekipe. Puno ih je otišlo, oslobodilo budžet, a poseban naglasak stavio sam na centralne vezne i napadače. Opet je bila kombinacija slobodnih igrača i posudbi, iako se financijska situacija pomalo poboljšava.

Слика

Sezona je prošla odlično, napravili smo još jedan korak naprijed prema velikim igračima i gazdama ove lige. Međutim, koliko smo blizu, toliko smo i daleko.
Cijele sezone držali smo se u gornjem domu tablice, na kraju se opasno približili Boci, ali ipak sve prosuli u zadnjih par kola. Međutim, Copa Libertadores osiguran, i to grupna faza.

Слика

Kad smo kod Copa Libertadores, ove sezone smo nekom logikom, jebeš me ako znam kako, sudjelovali u gore navedenom, ali krenuli smo od prvog pretkola. Prije toga, na početku sezone, nastavili smo od lani Copa Sudamericanu, ali ispali smo ekspresno, u 3. kolu.

Copa Lib, pretkolo, prepreka broj jedan, Liverpool iz Urugvaja i dvije lagane pobjede od 2-0. Nakon toga dobili smo najjačeg mogućeg u ždrijebu, Flamengo, ali rušimo očekivanja i probijamo se u grupnu fazu nakon 1-1 i 3-1!

Tu tek kreće show.

Слика

Realno smo i bili za drugo mjesto, ali na kraju smo zbog gol razlike završili drugi, a to donosi puno, puno teži ždrijeb. Konkretnije, u drugom krugu čekamo Corinthians. :nasty:

U kupu smo još uvijek živi, mada to nije prioritet.

Pogled na sljedeću sezonu golica maštu jer očekujem novi iskorak, ali probijanje Boce, a još više Rivera koji je uzeo drugu titulu zaredom izgleda vrlo daleko, ali s druge strane sudjelovanje u Copa Lib donijelo je neku paru pa bi mogli privući i malo jače (slobodne) igrače u narednom prijelaznom roku. Kupovanje igrača još uvijek nije opcija, ali vidjet ćemo.
U svakom slučaju, izgradnja ekipe nastavlja se. Nekoliko prvotimaca odlazi jer su već u godinama, tako da očekujem mlađa pojačanja da nas odvedu još korak naprijed.

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga               Pozicija        Domaći kup         Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division      7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division      4.                -           Copa Sudamericana 3. kolo  
Последње учитавање од shirajzl дана 11 Нов 2016, 22:20, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Слика

Слика

Kmeči već dvije sezone da bi išao nekud i strpljivo sam čekao pravu ponudu...


Слика
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Sezona je krenula obećavajuće, prijelazni rok odlično odrađen, nešto sitno se kupovalo, sve pozicije pokrivene, dobro se zaradilo na ovom transferu gore.
Očekivao sam iskorak, zadržavanje oko 3.-4. pozicije, potajno čak i napad na nešto više. Međutim, nestalna forma, bljeskovi vrhunske igre izmjenjivali su se sa neshvatljivim porazima i očajnim predstavama.
Na kraju smo dobili razočaravajuću sezonu, lani korak naprijed, ove korak nazad.

Слика

Međutim, nekoliko od spomenutih bljeskova došlo je u kupu, gdje smo u polufinalu pomeli River 3-0 i onda sa sličnom igrom osvojili i prvi trofej! Beznačajan u svijetlu izazova koji igram, doduše, ali svejedno.

Слика

Što se tiče Cope Lib, tu nas je Corinthians u osmini finala pomeo u obje utakmice, a onda smo opet, po lanjskom receptu, prošli skupinu na drugom mjestu i opet dobili Brazilce, Gremio.

Слика

Sezona završila, krenem u planove za novi prijelazni rok kad na stol padne primamljiva ponuda.

Слика

Nećkao sam se dugo, na kraju odbio i odlučio sve baciti na još jednu sezonu u Rafaeli.
To je bio zajeb.
Kad je krenuo prijelazni rok, ne samo da nisam mogao pojačati ekipu, već čak nisam mogao ni naći dostojne zamjene za stare igrače koji su se oprostili. Bez obzira što je reputacija nikad viša, što novca ima kao nikad u klubu, došao sam do zida. Jednostavno profil igrača koji ovu ekipu može pojačati nije dostupan.
Nekako sam se pokrpao, duboko razočaran svime. Gremio nas pregazio u Copa Lib, izgubio superkup od Boce, sve je mirisalo na još jednu identičnu sezonu...

A onda...

Слика

:yesko:

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga               Pozicija        Domaći kup         Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division      7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division      4.                -           Copa Sudamericana 3. kolo
2018/19    Atletico Rafaela   Primera Division      7.            POBJEDNIK    Copa Libertadores osmina finala  
  
Последње учитавање од shirajzl дана 13 Нов 2016, 21:57, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

River je imao užasnu prošlu sezonu završivši na 9. mjestu, a onda su još početkom ove ispali u Copa Lib i to je bila posljednja kap za trenera Gerarda Martina.
U prvi mah sve je bilo jasno, dugoročno klub Riverove stature nosi sigurne titule, ali kad sam malo bolje pogledao, vidio sam da je kratkoročno mogući rizik.
Prijelazni rok je bio gotov, a ekipa je, ne računajući rezerve na razini engleske konferencije, imala samo jednog lijevog i desnog beka, mlada, golobraza krila, stare, teretne stopere i samo dva napadača.
Plan je bio napasti titulu tek sezonu poslije ove, a ovu prvu odraditi negdje pri vrhu.

Na kraju je ispalo sve savršeno, s tim što sam potpuno žrtvovao kup i Sudamericanu i igrao s već spomenutim rezervama. Između ostalog, u kupu me naguzila Boca pa su navijači prosto popizdili...Srećom, u prvenstvu smo se iskupili.

Слика

Ligu smo odradili vrh vrhova, pomeli sve pred sobom. K tome je još ovo izdanje od 46 kola. Svake sezone smanjivan je broj klubova, s 30 na 28 na 26 pa konačno na 24, kad je prvi put uvedeno i dvokružno igranje.

Слика

Слика

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga               Pozicija        Domaći kup         Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division      7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division      4.                -           Copa Sudamericana 3. kolo
2018/19    Atletico Rafaela   Primera Division      7.            POBJEDNIK    Copa Libertadores osmina finala 
2019/20    River Plate        Primera Division      1.             finale                   - 
  
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Dam otkaz u Riveru, sljedeća na redu je Australija. Fino dva kluba slobodna, reputacija njihova 2.5 zvjezdice, a moja 3. Reko savršeno.

:nasty:

Oba kluba me hladno otpire, a zaposle menadžere s jednom zvjezdicom i POLA zvjezdice. Čak nisu ni Australci. :slap:

Nešto tu gadno smrdi i bojim se da će biti problema ubuduće sa zapošljavanjem. Zasad sam morao odustati od abecednog reda i odlučio tražiti posao u svim državama koje sam pokrenuo, od A do C.

Kako god, prva postaja odrađena.
Argentina - 2020. - River Plate

Слика
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Druga postaja...

Слика

Sila kolumbijskog nogometa koja je očajno odradila prvi dio prvenstva, Aperturu. Da, Kolumbijci imaju onaj mutavi sustav gdje svake godine imaju dva prvaka. Povrh toga, igra se 20 utakmica samo zato da se odredi kojih 8 idu u playoff na ispadanje i onda se ždrijebom izvlači tko s kim igra?! Halo, pa čemu onda sve ovo prije? Ako išta mrzim u ovom egzotičnijim ligama...

Deportivo Cali ima dobru ekipu koju sam još nadogradio i pojačao. Nakon starta od tri poraza zaredom već mi je počelo nešto kuhati u trbuhu.
Srećom, vratili smo se na normalne staze i rutinski odradili prvi dio.

Слика

I onda me igra odmah podsjetila zašto ne podnosim ovaj sustav natjecanja...

Слика

Na penale još, heeej... :slap: :argh: :ass:

Istovremeno smo imali vrlo dobru seriju u Copa Sudamericani gdje smo izgubili u finalu od argentinskog Godoy Cruza (2-2, 0-1). Mislim da me to spasilo od otkaza jer je uprava tražila minimalno finale prvenstva, a Sudamericanu treće kolo. Tu sam prebacio normu pa su se ovi gore u foteljama malo smirili.

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga                     Pozicija        Domaći kup     Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     4.                -           Copa Sudamericana 3. kolo
2018/19    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             POBJEDNIK   Copa Libertadores 1/8 finala 
2019/20    River Plate        Primera Division(ARG)     1.             finale                   - 
2020       Deportivo Cali     Finalización(COL)         1/4 finale        -           Copa Sudamericana finale
  
Последње учитавање од shirajzl дана 16 Нов 2016, 22:35, учитано 3 пута укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Sta ima matori, kako ide? :)
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Evo, lutam po Južnoj Americi. :fanman:
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Druga sezona, još sam pojačao ekipu, ali ovaj put ozljede su napravile sve da me zaustave.
Prvi napadač ozlijedi mi se na 6 mjeseci, par tjedana poslije drugi napadač na 5 mjeseci.
Nakon toga lijevo krilo ode na 7 mjeseci. Taman kad sam se nekako naučio krpati, pred početak playoffa ozlijede mi se lijevi i desni bek na 7 i 4 tjedna. :slap:

Srećom, nismo se dali. :boxer:

Слика

Слика

Слика

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga                     Pozicija        Domaći kup     Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     4.                -           Copa Sudamericana 3. kolo
2018/19    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             POBJEDNIK   Copa Libertadores 1/8 finala 
2019/20    River Plate        Primera Division(ARG)     1.             finale                   - 
2020       Deportivo Cali     Finalización(COL)         1/4 finale        -           Copa Sudamericana finale
2021       Deportivo Cali     Apertura(COL)             PRVACI            -                     -
Idemo dalje. :yesko:
Argentina - 2020. - River Plate
Kolumbija - 2021. - Deportivo Cali


Слика
Последње учитавање од shirajzl дана 18 Нов 2016, 11:33, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Nudili se neki Bugari i Danci, ali ništa specijalno. Na kraju sam skoro završio u belgijskom Charleroi, ali tad se u zadnji čas pojavila atraktivna opcija...
Слика
Jedan u nizu brazilskih velikana koji od velike gužve ne mogu nikako do vrha. Tko je igrao Brazil, zna da je konkurencija jebena, ali isto tako i proporcionalna količina solidnih igrača.

U ove pola sezone od dolaska napravili smo neki kao napredak, ali više je sve bila priprema za novu sezonu i provjera tko što može.

Слика

Слика

Tržište je dosta aktivno, igrači se kupuju i prodaju na sve strane, Europljani njuškaju oko svakog drugog mladog igrača u ligi. Fešta.

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga                     Pozicija        Domaći kup     Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     4.                -           Copa Sudamericana 3. kolo
2018/19    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             POBJEDNIK   Copa Libertadores 1/8 finala 
2019/20    River Plate        Primera Division(ARG)     1.             finale                   - 
2020       Deportivo Cali     Finalización(COL)         1/4 finale        -           Copa Sudamericana finale
2021       Deportivo Cali     Apertura(COL)             PRVACI            -                     -
2021       Flamengo           Serie A(BRA)              7.                -                     -
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Dakle...pakao brazilskog sustava natjecanja. Tko ne zna ili je zaboravio, nek pročita što ga čeka ako se ikad otisne vamo...Kod svakog sam računao koliko potencijalno utakmica možete odigrati ako vam ide u svim natjecanjima.

Lige saveznih država

Natjecanje u kojem su spojeni najbolji klubovi s niželigašima. U prvoj fazi (po dvije grupe) odigrate 8 utakmica da bi izborili prolaz u drugu fazu, gdje vas čeka još 7 utakmica kako bi izborili jedno od prva 4 mjesta za ulazak u polufinale. Tu se igra jedna utakmica polufinala, a u finalu dvije.
Ukupno = 18 utakmica

Ovdje smo uzeli naslov. U polufinalu dobili Vasco 3-0 i onda u finalu s Fluminense s 3-0 i 4-3.

Слика

Regionalne lige Brazila

Ove lige ubacuju se usred ovih gore, saveznih liga. Igra se prvo po skupinama, gdje nakon 3 utakmice dalje idu dvije ekipe. Onda se razigrava od četvrtfinala pa nadalje, sve po jedna utakmica.
Ukupno = 6 utakmica

Ovdje smo se sapleli u polufinalu, gdje su nas nakon 1-1 na penale izbacili prijatelji iz Fluminensea i osvetili se za Rio State.

Brazilski kup

7 rundi do finala, sve po dvije utakmice. Tu smo opet zapeli u polufinalu gdje nas je Vasco izbacio s dva puta po 0-1.
Ukupno = 14 utakmica

Copa Libertadores

Ako imate (ne)sreću da u južnoameričku Ligu prvaka ne uđete u skupine, već od pretkola čeka vas zanimljiv put.
Prvo smo u dva pretkola izbacili paragvajsku Olimpiu (1-0, 3-1) te čileanski Huachipato (2-0, 5-0). Onda je slijedila šetnja skupinom.

Слика

Nastavili smo jako i uvjerljivo, sve do trona!

Слика
Слика

Ukupno = 18 utakmica

Konačno normalna jebena liga

20 klubova, ukupno 38 kola. Sve jasno.

Слика

Слика

Za ovakvu sreću najviše je zaslužna četvorka koju sam redovito rotirao.

Слика

Sveukupno, u jednoj kalendarskoj godini, tj. sezoni, odigrali smo 91 utakmicu! :wtf:

Код: Изаберите све

Sezona     Klub               Liga                     Pozicija        Domaći kup     Kontinentalni kup
         
2016/17    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             6.kolo                  -
2017/18    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     4.                -           Copa Sud.  3. kolo
2018/19    Atletico Rafaela   Primera Division(ARG)     7.             POBJEDNICI   Copa Lib. 1/8 finala 
2019/20    River Plate        Primera Division(ARG)     1.             finale                   - 
2020       Deportivo Cali     Finalización(COL)         1/4 finale        -           Copa Sud.  finale
2021       Deportivo Cali     Apertura(COL)             PRVACI            -                     -
2021       Flamengo           Serie A(BRA)              7.                -                     -
2022       Flamengo           Serie A(BRA)              1.             1/2 finale    Copa Lib. POBJEDNICI       
Последње учитавање од shirajzl дана 24 Нов 2016, 16:17, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика

Auh... Sto je mnogo, mnogo je...
Sta dalje? Zemlja kengura ili nastavljas sa zemljama na B?
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Ostao sam još koji tjedan da probam postati i svjetski prvak...

Слика
Слика

Nastavljamo dalje nakon najbolje sezone dosad.
Argentina - 2020. - River Plate
Kolumbija - 2021. - Deportivo Cali
Brazil - 2022. - Flamengo


Слика
Socivar пише:
Sta dalje? Zemlja kengura ili nastavljas sa zemljama na B?
Idemo dalje, kod kengura nije bilo nikog slobodnog.

Selimo se u dom jednog od najvećih junaka ove igre.

Слика


Слика

Krećemo u skidanje kralja s trona. :yesko:
Последње учитавање од shirajzl дана 25 Нов 2016, 09:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Football maniac
First Team Coach
Поруке: 212
Придружен: 01 Нов 2010, 22:26
Место: Cacak
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Football maniac »

Kad preživiš Brazil,sve ti je lako... Sabiješ po 50-60 utakmica i imaš osećaj da nema pauze u sezoni :cheers:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Brate, ti si lud... Ali do jaja... Furaš ovaj sejv do FM18 i možda uspeš... :zelenko:

Možda bi bilo kul da preradiš prvi post u neki puni pregled ili tako nešto? Fazon da bude ova tvoja mapa i galerija trofeja recimo...
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Androsito пише:Brate, ti si lud... Ali do jaja... Furaš ovaj sejv do FM18 i možda uspeš... :zelenko:

Možda bi bilo kul da preradiš prvi post u neki puni pregled ili tako nešto? Fazon da bude ova tvoja mapa i galerija trofeja recimo...
Imao sam mapu do jučer u prvom postu, ali onda sam je maknuo, reko nitko ionako ne gleda više prvi post. Mislim da sad oni koji bace oko na temu krenu na "prvi nepročitani post" pa onda ionako vide gdje sam stao.
Ne znam ni sam...
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Pazi, meni je recimo zafalilo... Jer sam sad prvi put otvorio temu i otvorio prvi post da vidim o čemu se radi. Ali ok, kul je i ovako...
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Širo, Androsito te je dobro savetovao. Bacaju ljudi pogled na prvi post, naročito pri prvom ulasku u temu.
Ide on po nepročitanom na poslednji post, ali onda ne može da ukapira o čemu se tačno radi, pa se vrati nazad na prvi i onda odluči da li će da lista redom svaki post ili ne. :shy:
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Закључано

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”