Road Trippin' III

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Igrao je dobro, J***m li ga. Igrao mi wingera, atak djuti, posto sam furao 442. Iako je imao sve instrukcije da ostaje na strani i sipa kroseve, ulazio je cesto unutra i kupio centarsuteve sa leve strane. Dao je 4 gola tako, od svojih ukupno 5, 6. Sto se beka tice, njega sam ostavio na suport. Nije neki ofanzivac, pa rekoh bolje da se ne majmunise previse u napadu. Istrci on, odigra koji dupli pas sa ovom pobeguljom ali samo oprezno.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
.
.
.

Слика

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Fiorentina - Jun 2027.
Cetvrta godina u Firenci... I definitivno, bez sumnje, najbolja godina u mojoj karijeri!
Serie A - Titula se vratila kuci!! Prosle sezone nam je falilo dubine u ekipi kako bi se ravnopravno borili na svim frontovima. U prelaznom roku smo to korigovali, doveli nekoliko ekstra igraca i rezultat je odmah vidljiv. Slavi se u Firenci, place u Torinu i Milanu. Jesmo imali nekoliko kikseva na startu, vezane poraze od Palerma i Udina ali smo nakon toga vezali cak 38 utakmica bez poraza u svim takmicenjima. Malo nam je falilo da oborimo sopstveni rekord, koji stoji na broju 40 ali nam se nije dalo. Mada mislim da se niko nece buniti zbog toga.
Bila je zanimljiva trka za Skudeto. Juve je veliki deo prvenstva proveo na prestolu, sa sest, nekad i vise bodova prednosti ali su se, kada smo ih prestigli, tamo negde pocetkom februara, potpuno raspali. Ostale ekipe, uz duzno postovanje, zaista nisu predstavljale neki izazov.
Italian Cup - Kup je nas!! Konacno, jebote... Zapeo sam da osvojim ovo takmicenje, najvise jer nam je zbog gluposti izmicalo vec par puta. Sada, kada smo imali na raspolaganju dva dovoljno jaka tima, uspeli smo u tome. Prvi rival, Alesandrija. J***m mu mater, moglo je ovo da se zavrsi i bez produzetaka. Promasili smo boga oca. Medjutim, kada se uslo u doigravanje, sve sto smo promasili tokom 90 minuta, ulazilo je u sledecih pola sata. Sedam golova. Za pola sata. Hah...
Atalanta i Mazzochi, koji me siluje kad god me vidi. Ovaj put zaustavljen i neutralisan ali moji napadaci nisu bas bili inspirisani te se otislo u produzetke, pa na penale, gde se istakao golman Mantovani, odbranama svih udaraca igraca Boginje. Djenovu smo pregazili kao plitak potok i u finalu nas je cekao mrski Juve. Prebili smo ih. Imali su samo 4 suta za 120 minuta. Samo ih je nesposobnost mojih napadaca spasila katastrofe u finalu.
Champions League - Kroz kvalifikacije do jebene titule!! Podseca li vas to na neki italijanski klub od pre par godina??
Gent smo prosli bez po muke, odlican prvi mec dok su rezervisti odigrali revans. Grupa skroz ujednacena. Otvorili smo je odlicno, pobedama protiv dva najzvucnija rivala. Dok nije dosao Seltik raspali. Dobise nas prvu na prevaru, nekako uzeli bod iz druge, ni krivi ni duzni zaradili 4 boda protiv nas. Nakon toga smo u jos jednom epskom susretu savladali Reala, pruzili priliku Zenitu da ih pobedom protiv nas izbace iz takmicenja. Medjutim, ruska braca su, uprkos svim mojim naporima, uspeli i to da useru. Izvedem skroz drugi tim, uz dva nebitna klinca. Nisam izvrsio nijednu izmenu tokom meca. I ti ne mozes da me dobijes. Pa upucajte se...
Nokaut faza, najlaksi moguci rival. Pregazili smo Liona i u nastavku naleteli na Porta, koji je izbacio Arsenal. Trebali smo pobediti taj prvi mec sa dva, tri gola razlike ali kurva nije htela u gol pa smo morali da se vadimo u gostima. To je bio prvi put da nas neko statisticki nadigra ali smo ipak mi predvladali, na suvi kvalitet mojih momaka.
Polufinale, Monako. Mozda bi se neko obradovao ovakvom zrebu u polufinalu ali njih je vodio Jogi Lev. I rundu pre, dali su 9 golova Juventusu u dva meca. Devet!! Na Artemio Frankiju su bili bolji, zasluzeno nas dobili ali u knezevini... Rapsodija Viole. Najlepsa simulirana fudbalska simfonija kojoj sam imao prilike da prisustvujem. Secate se susreta Nemacke i Brazila na Mundijalu?? Ovo je bila repriza. Otvorili smo ih golom vec u drugom minutu i nakon toga je pitanje bilo samo na kojoj brojci cemo se zaustaviti. Fenomenalan mec.
Za kraj, i treci predstavnik Francuske. I to onaj najbolji. Neprikosnoveni vladar zemlje petlova. Do finala su stigli preko sampiona Evrope, Benfike, Liverpula i Barselone. Ali su posle finala videli samo ljubicasto... Tvrda utakmica. Bez mnogo prilika. Totalno ujednacena. Kao nesto sto bi se moglo ocekivati od finala. Rovovska bitka od pocetka do kraja, koju je dobio tim koji je trofej vise zeleo. Onaj fokusiraniji.
PSZ - Fiorentina 0:2
Ekipa - Bez mnogo promena, zaista. Ovo leto sam se vodio onom "Kvalitet pre kvantiteta" te sam samo pojacao pozicije na kojima je skripalo. Ovo je isti onaj tim od prosle sezone, samo sa tom ekstra dimenzijom koju su donele pridoslice. Videcete ih sve kasnije, okacicu skrinove svakog od njih. Jer su ovi momci uzeli tripletu. Sve zivo osvojili. I zasluzuju da budu vidjeni. Svi do jednog.
Transferi - Najveca zarada do sada, u svakom od mojih klubova do sada. Doduse, i najveca potrosnja. Ali ko sme da mi kaze da sve to nije vredelo...
Finansije - Stabilno.

Kljucni igraci:

Pred sledecu sezonu:
Sve se vise razmisljam da izvedem "Murinja" i posle triplete urucim ostavku. Jesmo izdominirali sezonu ali Fiorentina nije moj klub. Ne gotivim ih nesto posebno. Posle Almerije, bili su najbolja moguca opcija. Prihvatio sam ih, prihvatili su i oni mene, ucinili smo mnogo toga u ove cetiri godine ali... Dosta.
Plus, ne drzi me mesto. Hocu da idem dalje. Sve ostale ucitane lige dolaze u obzir. Hocu u Premijer ligu. Ni Bundes ne bi bio losa opcija. Mozda se i vratim u Spaniju, uzmem taj jedan trofej koji mi fali odatle, Primeru. Italija je zavrsena prica. Osim u jednom slucaju. Ako mi jedan klub uputi pozivnicu...
Sta ce biti dalje, videcemo. Biti ce sto biti mora. Ni ja ne znam gde cu, sta cu. Osvajanje LS bi trebalo da mi otvori neka nova vrata. Ali o tom, potom.

PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. FC Tyumen       Rusija    FNL                            9. Dosao u klub 6.10.2016.
2017./18. FC Tyumen       Rusija    FNL                            1. Чемпион
2018./19. Almeria         Spanija   Segunda Division               1. Campeones
2019./20. Almeria         Spanija   Primera Division               8.    /
2020./21. Almeria         Spanija   Primera Division               6.    /
2021./22. Almeria         Spanija   Primera Division               4. 1/4 finala LE
2022./23. Almeria         Spanija   Primera Division               2. Osvajac Kupa Kralja
2023./24. Fiorentina      Italija   Serie A                       17. Dosao u klub 17.12.2023.
2024./25. Fiorentina      Italija   Serie A                        1. Campioni
2025./26. Fiorentina      Italija   Serie A                        3. Osvajac Superkupa
2026./27. Fiorentina      Italija   Serie A                        1. Osvojena tripleta
Последње учитавање од Socivar дана 10 Дец 2016, 10:04, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Pročitao sam ti temu samo zbog ovog baje iz kasandre! Kako se uvek oduševim budalama to je neverovatno.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Brat Osvaldo, bacje decenije.

Inace...
Слика

Toliko o Firenci. Idemo dalje.
P.S. Mislim da ce odabrati Pepa, cisto da mi se useru u sve sto sam uradio. Toliko ga ne volim.

Edit: Taman sto sam otkucao ovo, stize mi vest.
Слика

Colo je brat. Moze. Dopada mi se izbor naslednika.
Последње учитавање од Socivar дана 10 Дец 2016, 15:39, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ostaje se i dalje na Cizmi... Jer... Stigao je poziv koji se ne odbija.
Слика


Dosta sam cekao pravi klub i konacno ga docekao. Samo par dana nakon nove godine. Lepsi poklon nisam mogao da pozelim.
Слика

Kao sto vidite, trenutno su 6. mesto u Seriji A. Titulu nisu videli 4 sezone, a pre te jedne... Piiih, jos ih je Zoze vodio. Slabo, jako slabo za klub ovakvog renomea. Vreme je da se to promeni.
Слика
Слика
Ekipa, klasicna za Inter. Neke stvari se nikada ne menjaju. Nekoliko brutalnih pojedinaca a ostatak cist prosek. Meni su za oko zapali Lukas, Pirai i Noel Prieto, koji mi je gotovo uvek davao golove kada sam igrao protiv neroazura sa Fiorentinom. Brililjantan igrac i veliko mi je zadovoljstvo sto ce od sada igrati za mene.
Finansije su ocaj. Radice i ovde cistka, previse igraca imamo. Ajde sto ih je previse, nego su i preplaceni. Sad cu prodati sta mogu, na leto ostatak.
Sto se ostalih takmicenja tice, iz Kupa su eliminisani dok su u Ligi Sampiona prosli grupe ali u narednoj rundi idemo na Real. Tukao sam ih sa Fiorentinom par puta ali to je bio moj tim, formiran. Probacemo da ponovimo to. Ko jebe kraljeve...
Toliko za sada. Pisem vam na kraju sezone. Forza Inter!!
Последње учитавање од Socivar дана 10 Дец 2016, 18:42, учитано 2 пута укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

.!.

Dabogda ispao i bankrotirao. Nisi mogao više da usereš sejv od ovoga. Ide tema na ignore.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Džajo5 пише:.!.

Ide tema na ignore.
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Uuuu gadan potez si povukao, ovo se ne viđa često u pričama. :gunman:
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

shirajzl пише:Uuuu gadan potez si povukao, ovo se ne viđa često u pričama. :gunman:
Obecao sam Dzaji da cu preci u Milan, samo ako me Tohir bude nervirao glupostima, prodavao igrace kako mu se cefne ili nesto gadno zajebao. Tek bi moglo da bude veselo... :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Rekoh vam ja da je Prieto divalj... Ubica!! :gunman: :ole:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Inter Milan - Jun 2028.
Moja peta godina u Italiji ali prva u Milanu. I zavrsila se sasvim zadovoljavajuce, rekao bih. Sa obzirom na situaciju u kojoj sam se zatekao.
Serie A - Titula je ostala u Firenci. Brat Colo je uradio ono sto sam od njega i ocekivao. Iako je imao dosta, dosta srece. Usao je u poslednje kolo sa dva boda zaostatka u odnosu na Juve. I sudbina je htela da se sve resava u Torinu. U direktnom duelu su pobedili Juventus i uzeli titulu.
Sto se nas tice, nije da nam je falilo uzbudjenja. Roma, mi i mrski nam gradski rivali smo se vec 10tak kola kidali za dva preostala mesta za Ligu Sampiona. Ne secam se tacno kakav je bio raspored, igrao sam ovo pre par dana ali me je mrzelo da pisem izvestaj. Uglavnom, mi smo bili na 5. mestu, imali smo valjda bod manje od cetvrtoplasiranog. U poslednjem kolu smo prebili vec prezaljenu Veronu, Roma ubedljivo savladala Livorno dok je Milan kiksnuo, odigrao nereseno sa Kjevom i tako ostao drugu sezonu za redom bez najkvalitetnijeg klupskog takmicenja.
Italian Cup - Ovo je bilo pre mog dolaska. I naravno da je Atalanta u pitanju. Uvek oni... Ne volim ih u ovom sejvu nikako, pogotovu dok imaju Mazokija. Lik je lud, ne moze da prestane da daje golove.
Champions League - Moj prethodnik je uspesno proveo ove momke kroz kvalifikacije i grupu, koja je, cini mi se, bila zaista laka. Ali koliko god da smo imali srece pri zrebanju grupa, toliko nismo u nokaut fazi. Prvi protivnik, moje stare musterije, Real. Mislim da sam poceo da im nabijam komplekse. Savladali su me samo u moje prve dve sezone sa Almerijom, dok nisam iskupio krsten tim. A od tada sam ih tukao svaki put. Tako je bilo i ove godine. Tutnuli smo im dva gola na Bernabeuu, minimalno porazeni kod kuce i opet Kraljevici rano zavrsavaju ucesce u takmicenju koje su najvise puta osvajali.
Sledeci rival, Celzi, predvodjen mojim starim rivalom, Alegrijem. Vodio je Barsu dok sam ja bio u Spaniji, uglavnom me je mrljavo nesto dobijao. Na suvi kvalitet i sudijsku pomoc. Nesto slicno se desilo i u prvom mecu. Dok nisu dosli na Meacu i videli sve zvezde. Bila je to mozda nasa najbolja utakmica u sezoni. Medjutim, izazovi su nas tek cekali...
Naredni je bio PSZ. Oteo sam im titulu prosle godine sa Violom. Ovaj put sam ih poslao kuci na korak od cilja. Jos jedna odlicna partija u gostima, u Milanu smo sacuvali prednost i to nas je odveli na Luznjiki. Na megdan Bajernu.
Bila je to ruzna utakmica za gledanje. Sahovska partija. Nesto sto se cesto vidja u finalima. Mi smo bili malo konkretniji, od to malo stvorenih prilika, nase su bile opasnije. Jednu od njih je iskoristio Prieto, postigao gol u smiraj prvog poluvremena a do kraja smo se tipicno zabarski zatvorili, preplavili sredinu terena i ubili igru. Zele bi bio ponosan. I tako je Inter dosao do svoje prvog klempavka nakon 2010. i Zozea Murinja.
Bajern Minhen - Inter Milan 0:1
Ekipa - Nisam nikoga dovodio. Koga sam zatekao u timu, taj je zavrsio sezonu sa nama. Nije ni da sam imao nekog izbora, prosli rezim mi je jebao mater sa nerezonskim transferima. Ima dobrih igraca, ne kazem ali vecina je jebeno preplacena. I matora. Moracu da sredim ovo tokom leta, da formiram ekipu po mom ukusu. Istini za volju, ima igraca koji mi se svidjaju ali i dosta njih koji ce da lete.
Transferi - Ovako je to izgledalo pre mene... Pirai, dobar igrac. Ali ne 45 miliona dobar. Bednar, odlican bekap na desnom krilu. Ali J***m mu mater, ne vredi tih 30 miliona. Ista prica za Manikonea i Koronu. Preplaceni bekapovi. Mogli su to i neki klinci pokrpiti...
Finansije - I sve to je dovelo do ovakve situacije. U crvenom, iako su legle parice za osvajanje LS i 4. mesto u ligi. Non stop stizu neke klauzule na naplatu. Kako neki nebitan igrac odigra utakmicu cisto jer sam odmarao prvotimca, stize poruka 5m placeno tom i tom zbog 50 odigranih utakmica. Pa boga vam J***m nenormalnog...

Kljucni igraci:
Lucas - Jedina svetla tacka u crnoj transfer politici prethodnog menadzmenta. Osam miliona za ovakvu bombonicu, kradja. Savrsen krilni igrac.
Mattia Pitzalis - Najbolje ocenjeni igrac ekipe.
Noel Prieto - Najbolji strelac tima, definitivno najbolji igrac kojeg imam. Jedina zamerka, nema ga dovoljno u svim utakmicama. Postigao je gol u finalu LS, sam je izbacio PSZ kroz nas dvomec ali u ligi je bio zaista slab. Da li mu je falilo motivacije, sta je, ne znam. Videcemo kako to da popravimo.
Henrik Christensen - Jedan od onih diskretnih heroja, koje ima svaki tim. Poput Matica u sampionskom Celsiju, Kantea, Maskerana. Neprimetan a radi veliki posao.

Pred sledecu sezonu:
Ocistiti ekipu, prebrati zito od kukolja. Oformiti sampionski Inter. Vratiti Skudeto na pravu stranu Milana. Uspostaviti temelje za buducu dominaciju Intera.

PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. FC Tyumen       Rusija    FNL                            9. Dosao u klub 6.10.2016.
2017./18. FC Tyumen       Rusija    FNL                            1. Чемпион
2018./19. Almeria         Spanija   Segunda Division               1. Campeones
2019./20. Almeria         Spanija   Primera Division               8.    /
2020./21. Almeria         Spanija   Primera Division               6.    /
2021./22. Almeria         Spanija   Primera Division               4. 1/4 finala LE
2022./23. Almeria         Spanija   Primera Division               2. Osvajac Kupa Kralja
2023./24. Fiorentina      Italija   Serie A                       17. Dosao u klub 17.12.2023.
2024./25. Fiorentina      Italija   Serie A                        1. Campioni
2025./26. Fiorentina      Italija   Serie A                        3. Osvajac Superkupa
2026./27. Fiorentina      Italija   Serie A                        1. Osvojena tripleta
2027./28. Inter Milan     Italija   Serie A                        4. Sampion Evrope
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Šinteri?????!?!?!?!?!??!?!?!? KATASTRAŠNO!!!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Derbi?? Nekad bilo, sad se prepricava...
Trust me, i'm the Doctor
Epicentarludnic
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 14 Јун 2016, 17:33
Место: Nica
Status: Није на вези

Порука од Epicentarludnic »

Fanstastična priča brate.

Dok ovdje ne baciš updejt idem provjeriti tvoje priče sa fm15 i fm15. :ole: :ole:

Preko holideja simuliraš je l itako? Koliko često onda provjeravaš ponude ili ti izbacuje samo?
I koji ti je facepack u pitanju vidim da imaš svaku živu glavu :rugalica:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

samo holidej i taktike sa interneta
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Epicentarludnic пише:Fanstastična priča brate.

Dok ovdje ne baciš updejt idem provjeriti tvoje priče sa fm15 i fm15. :ole: :ole:

Preko holideja simuliraš je l itako? Koliko često onda provjeravaš ponude ili ti izbacuje samo?
I koji ti je facepack u pitanju vidim da imaš svaku živu glavu :rugalica:
Kasnim malo sa odgovorom... :zelenko:
Nisam simulirao nista vec sam imao vec nekoliko odigranih sezona, sa svim ss-ovima, samo sam sredjivao i izbacivao apdejt kad god me nije mrzelo da to obavim. :D Ovaj sejv sam igrao jos od rane faze bete, jos pre nego sto ste vi dobili vasu, samo nisam smeo nista da kacim do izlaska igre. Facepack isti vec par godina, sortitoutsi-jev.
TheBlues пише:samo holidej i taktike sa interneta
Ne brkaj me sa Ludim, ja samo skidam taktike. :zelenko:

Inace, bila je jako losa ideja sesti za komp u pola 4 ujutro, polupijan i pospan posle doceka. Uspeo sam da izbrisem sve sejvove koje sam imao, ovo, neki moj sa ubskim Jedinstvom (u kome sam vec odigrao 5, 6 sezona), sve. Tako da, ukoliko imate neki predlog, neki klub zanimljiv, celendz, nesto, sa cime bi mogao da se zanimam, pisite. Mota mi se neki Lids po glavi al' videcu...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Не фурам ја холидеј ни тактике са нета, само ФМРТЕ.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика

Here i go again... Idemo opet.
Road Trippin' - Part III-b
Da ne otvaram novu temu bezveze, kada sve sto je vazilo za proslu pricu, vazi i za ovu. Radimo reboot. Igrao sam pre ovoga sejv, isto karijerni samo sto mi je bilo nerealno do jaja. Bez ikakvih licenci i iskustva preuzeo klub u PLS, Odzaci. Sa njima usao u JSL i osvojio sve moguce titule u Srbiji u naredne 4 sezone. Posle sam se smorio i dao otkaz. Probao da nadjem novi klub, bezuspesno. Odbijali su me engleski treceligasi, bednici iz Belgije, Francuske. Popizdeo sam, otisao na holidej i stavio da se prijavljuje za sve poslove. Kad, ono, javi se Roma. Prodjem intervju, potpisem ugovor i pocnem da plodim. Ali to me je uvek kopkalo. Delovalo mi je nezasluzeno. Nije mi bilo logicno da dobijem, prvo posao u Odzacima, a onda da me odbiju Gilingem i Mechelen a da mi Roma zakuca na vrata. Zato sam resio da stavim tacku na taj sejv i krenem opet.
I tako je nastala ideja za Road Trippin' - Part III/Part II. Sad, da ne bi bilo jos vise zbunjujuce, krsticemo to kao Road Trippin' - Part III-b. Nadam se da me kontate. :zelenko: Pa da pocnemo...
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”