Road Trippin' III

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Mozda, mozda ne... Hmmm.... :smeker: :smeker: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Stvarno nisam mogao vise da se borim sa debilima iz uprave... Prodaju mi igrace kako im se cefne, za neke sitne novce. Klub u krizi a njima se digla ona stvar da otkupe stadion. Dakle idemo u jos veci minus. Nece da daju nista za pojacanja a treba da igramo Premijer ligu.
Ne mogu tako. Hvala lepo, dovidjenja.

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sad da posetiš Euzebijev grob.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sto da ne, u komsiluku sam. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Iz hladne Rusije pod sunce Andaluzije... Nesto manje od mesec dana sam cekao na prvu pravu ponudu. Propao mi je transfer u Brajton, Bursa je htela nesto iskusnijeg strucnjaka dok se Vojvodina odlucila da promovise Kosanovicevog asistenta u sefa strucnog staba. Bilo bi kul da sam zapao kod njih ali ne zalim se. Spanija. Segunda. Sest puta veca plata. Idemooo...
Слика
Proslu sezonu su zavrsili na 13. mestu iako su mozda ocekivali nesto vise. Ekipa deluje solidno, nisu to neka jaka imena ali su solidni igraci. Finansije u crvenom... Nista novo za mene.
Toliko. Ceka me prelazni rok. Malo stanjivanje ekipe, bas dosta igraca je u prvom timu. Dolasci zavise od odlazaka, necemo nista radikalno menjati. Mada, ko zna, J***m li ga. Koliko puta mi se desilo da udjem u prelazni rok sa zeljom da ne dovodim mnogo igraca pa ih kupim 15. :zelenko:
Pozdrav, decaci i devojcice. Pisem vam kasnije. :cheers:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Tako je Soči. Ne daj da te jebe uprava.
Samo hrabro do Benfike!!! :ole: :cheers: :fanman: :winner:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Almeria - Jun 2019.
Kada sam dolazio, uprava mi je postavila zadatak da vratim Almeriju u Primeru, takmicenje na koje cekaju vec 4-5 godina. Dosta toga se izdesavalo u ovih godinu dana. Dosta promena u ekipi, strucnom stabu, klubu. Da li su one bile na bolje??
Segunda Division - Moglo bi se tako reci...
Od pocetka, pa sve do samog kraja svima smo stavili k' znanju zasto smo ovde. Uprkos brojnim promenama u ekipi gurali smo napred i, ako izuzmemo period od nekoliko utakmica nakon eliminacije iz Kupa, kada smo psihicki pali i vezali 6, 7, 8 utakmica bez pobede, moglo bi se reci da smo imali skoro savrsenu sezonu. Retko koji klub nas je nadigrao. Igrali smo ludacki fudbal. Kloppo stajl. Jedan Srbin nas je predvodio do titule. I lagano bi uzeo titulu prvog strelca lige da ga ja nisam odmarao pred meceve u Kupu i dao voljno kod poslednja 3, 4 meca, kada je vec bilo jasno da smo sampioni. Zaista sam zadovoljan ucinjenim i jedva cekam start nove sezone.
Copa del Rey - Umalo da dodjemo do finala leptejebo. Ruku na srce, zreb nas je milovao. Dosta. Uglavnom smo igrali sa ekipama slicnog kvaliteta. Ili slabijima. Iz Primere smo dobili Las Palmas, tada najgori tim sampionata. Prebili ih kod kuce i umalo usrali motku u gostima. Cetvrtfinale, protiv treceligasa. Polufinale, Barsa krvava. Kuci smo odigrali vanserijski, preko svojih granica. Egal sa premocnom Barselonom. Na Nou Kampu, klasika. Barsa je povela, moji momci se rastrcali, poceli da se igraju fudbala nakon pocetne treme, stvorili dve solidne sanse i... Sudija za svaki slucaj iskljucuje mog igraca. Ne daj boze da nekom padne na pamet da eliminise Barsu. Do kraja utakmice, sta smo mogli. Primili jos dva gola nakon opsade katalonskih pedera i junacki se oprostili od Kupa. Vraticemo im za ovo, kad tad.
Ekipa - Kicma ekipe je vec bila tu. Kuesta, Marin, Velez, Kike, Truhiljo i Pudil. Ja sam im samo dodao par igraca za podrsku i pustio momke da rade svoje. I zaista, decaci su bili sjajni. Mogu im zameriti poneku glupost tu i tamo, nekoliko prosutih prednosti ali jebes kad, kada sagledas siru sliku, ubedljivo su osvojili ligu i dosli nadomak trofeja u kup takmicenju. Sta moze covek vise da trazi od njih?!
Transferi - I ova uprava je prodavala igrace bez konsultacija sa mnom. Aziz i Nieto su bili veliki deo mojih planova kada smo pocinjali pripreme, zeleo sam ih u klubu ali... Medjutim, za razliku od Rusa, ovi iz Almerije su mi sav taj novac stavili na raspolaganje. Nisu donosili neke iracionalne odluke. Prodali smo ti igraca? Jebiga, ponuda je bila sjajna. Evo ti kes, nadji dobru zamenu. I zato ih postujem. Cavric i Zapata, dva igraca za koja sam iskesirao fine svote novca su se ispostavili kao sjajne investicije. Postali su kljucni u ekipi i povukli nas do Primere. Ali Cavric... Doveo sam ga da mi igra na krilu. Silom prilika je zaigrao u napadu i odatle ga vise nisam micao. Brutalno je odigrao.
Finansije - Godina zavrsena u plusu. Cekamo jos pare od promocije. Dobio sam budzet za narednu sezonu, 10 miliona jevreja, pa se vec mogu praviti planovi i juriti pojacanja.

Kljucni igraci:
Aleksandar Cavric - Mislim da cak ni on nije ocekivao da ce ovako sabiti zivot kod nas. 27 golova u svim takmicenjima. Ides macori!!
Antonio Marin - Komotno moze da igra u nekom jacem klubu. Odbio sam brdo ponuda za njega tokom sezone, on se ljutio ali je ipak odigrao sezonu profesionalno. Sjajan je, voleo bih da ostane sa nama jos dugo.
Fran Velez - Uz golmana Kuestu, igrac sa najvise nastupa ove sezone. Univerzalac, igra sve pozadi. Gotivim takve igrace.
Quique - Po vokaciji napadac ali je zbog Cavricevog divljanja pomeren na desno krilo. I odigrao je tamo poprilicno dobro, mislim da je, posle Srbina, nas najbolji strelac.

Pred sledecu sezonu:
Dopada mi se ovde. Uprava nije toliko losa. Igraci su mi kul. Igracemo Primeru i to je izazov po sebi. Valja se pojacati, opstati u Ligi a posle... O tom, potom.

PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. FC Tyumen       Rusija    FNL                            9. Dosao u klub 6.10.2016.
2017./18. FC Tyumen       Rusija    FNL                            1. Чемпион
2018./19. Almeria         Spanija   Segunda Division               1. Campeones
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Samo da pohvalim stil pisanja. Ne može preko :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Бравно Немања :winner: :winner:

Само напред, сад идемо на опстанак у Примери :cheers: :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Ne znam jos sta da mislim o ovome... Moze biti dobro, moze biti lose.

Edit:
Слика
Edit2:
Idemo, nova uprava. I odmah, nekoliko dobrih vesti. Bice para. Izgleda. I dobio sam novi ugovor. I jacu platu. Sto je uvek kul. :smeker:
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 06 Нов 2016, 17:33, учитано 2 пута укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ok, ovi iz borda opako pocinju da mi se dopadaju...
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Јесу ти додали шта за трансфере?
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Za transfere nisu al' su dodali 15-20m u balans, poceli da popravljaju training facilitiz i nadogradjuju mi stadion za jos nekih 7k mesta. Balans je dobar, 33m, pa kontam da ce nesto od toga kanuti i u tb kad se resetuje sezona.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Almeria - Jun 2020.
Prva sezona za mene u nekom top rangu, prva sezona za Almeriju u Primeri posle nekoliko godina pauze... I kako smo prosli??
Primera Division - Dosta dobro. Odlicno. Prezadovoljan sam. Opstanak nikada nije dolazio u pitanje, iako smo malo slabije startovali. Medjutim, pocetkom oktobra smo dodali gas, zaredjali 7,8 utakmica bez poraza i poprilicno skocili na tabeli. Na bas mnogo utakmica smo uspeli da prospemo prednost i ispustimo pobedu u poslednjih 15-tak minuta utakmice. Jebo te zivot, imali smo 0-2 na Mestalji i Valensija me okrene u poslednjih 10 minuta. Ludeo sam zbog toga!!
Imali smo priliku da izadjemo u Evropu, u poslednjem kolu, samo smo trebali da dobijemo Sosijedad kod kuce. Nismo uspeli i, iskren da budem, ne zalim zbog toga. Nemamo ekipu za takmicenje na 3 fronta i kontam da bi u ligi dosta popustili. Polako, ima vremena, igrace se kontinentalni fudbal i u Almeriji...
Copa del Rey - Zreb nas ove sezone nije mazio. Posle prolaska kroz iglene usi protiv Granade, naleteli smo na "kraljevice", koji su nas oducili od fudbala. Cetiri puta smo skinuli gace pred njima ove godine. Imali smo priliku za bod ali sudija naravno iskljucuje Markovica, svira penal, koji Ronaldo nije promasio. Znaci oni i Barsa zasticeni kao beli medvedi. I na igri. I posle recite da FM nije realan...
Ekipa - Dosta poznatih njuska iz prosle sezone ali i dosta promena. Narocito u odbrani. Gotovo komplet renovacija. San Emeterio bukvalno ukraden Sevilji, nakon sezone koju je proveo u B timu. Saul, jos jedno dete Rasinga, doveden nakon isteka ugovora u La Korunji. David Garsija doveden za sitne novce posle ispadanja Osasune u Segundu. Ne znam zasto sam doveo Akostu. Ili Paceka. Kontam da je zbog toga sto sam ih gotivio na proslim FM-ovima. Jedini za koga mi nije zao bacenog novca je Unai Lopez. Moj sin iz Bilbaoa. Mnogo mi je drag igrac, uvek sam pronalazio mesta u timu za njega i decko mi se oduzio. Itekako. Uz Rubena Garsiju, najbolji igrac Almerije.
Transferi - Uglavnom sam sve rekao iznad. Garsija najbolje potrosenih 2m ikada, nosio je ekipu na svojim plecima. Zidan, na njega sam zaboravio. Nije kao cale ali je pristojan. Da nije bilo neke gadne povrede sredinom sezone, kontam da bi bio i bolji. A ovaj poslednji dolazak, bacene pare. Lik dosao da popravi nasu hronicnu neefikasnost. I kako je to uradio? Sa samo jednim golom!! Bez' bre u k***c.
Finansije - Dobili smo bednih 3 miliona za 8. mesto u ligi. Sramota!! Al' inace, skroz korektno stojimo. Nemamo sad da se bahatimo u prelaznom roku ali nije ni da jedva prezivljavamo.

Kljucni igraci:
Ruben Garcia - Ukraden Levanteu. Za male pare smo dobili igracinu. Odlicna sezona za njega.
Unai Lopez - Gospodin. Kreativna snaga u vezi mog tima ali neretko se i upisuje u strelce.
David Garcia - Najbolji stoper ekipe. Nadam se da cu mu tokom leta dovesti krstenog partnera i zavrsiti sa odbranom za narednih par sezona.
Quique - Vracen u spic. Deli titulu prvog strelca ekipe sa Akostom ali se on nasao na ovoj listi zato sto je pred kraj lige postao najbolji strelac kluba u istoriji. Mislim da je dao 56, 57 golova. Proslavio je jubilej na Kamp Nou. Jesmo izgubili tad ali mi je bilo drago zbog brata.

Pred sledecu sezonu:
Rasprodati drva, iskupiti kes i dovesti 3-4 ekstra pojacanja. Tako bi bilo u idealnom svetu. Videcemo. Sto se takmicarskih ambicija tice, uvek sam za to da napravimo korak vise nego prosle sezone. Znaci, cilj je Evropa. Koliko je to realno, videcemo...

PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. FC Tyumen       Rusija    FNL                            9. Dosao u klub 6.10.2016.
2017./18. FC Tyumen       Rusija    FNL                            1. Чемпион
2018./19. Almeria         Spanija   Segunda Division               1. Campeones
2019./20. Almeria         Spanija   Primera Division               8.    /
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Sasa Markovic :ave: :ave:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Braca San Emeterio ponovo zajedno!! :ole:
Слика
Trust me, i'm the Doctor
3nemy_
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 29 Окт 2012, 23:56
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од 3nemy_ »

kakav ti je enzo zidan ?
Последње учитавање од 3nemy_ дана 07 Нов 2016, 14:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Enzo onak', nista posebno ali radi posao. U rotaciji je dok se ne nadje nesto bolje.
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Alžirac. :shy:
Darko Strela
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 02 Дец 2013, 12:46
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Darko Strela »

Skoro sam se ukljucio u pracenje ovog foruma,ali moram ti priznati da sam procitao pazljivo vecinu karijera,pocevsi od FM14,pa sve do FM17,i da si ostavio najbolji utisak na mene...
Gde god da odes,radis fantastican posao,svaka cast. :poz:
Последње учитавање од Darko Strela дана 07 Нов 2016, 16:52, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”