The Wild Rover

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
Danas sam i zvanično potpisao ugovor sa Blackubrnom. Sa Srbijom sam to još prošle nedelje odradio, ali takve novosti biće po mojoj želji puštene u javnost tek danas. Nestrpljiv sam da krenem sa poslom. Noćima već ne spavam jer zamišljam kako će ići upoznavanje sa igračima, prvi trening, ali i pre svega toga moje predstavljanje koje je zakazano prekosutra.

Elem, da bi prekratio svoje vreme i nestrpljivost vezanu za naredne dane odlučio sam se otići u mini shoping te kupiti jednu finu kuću blizu kluba. Dobro, nisam baš kupio pošto je klub finansirao 70% od ukupne cene. Ozbiljne planove imaju oni i žele da budem njihov menadžer na duže staze. Ako ste nekada gledali britansku seriju "Dream Team" onda znate da sam baš jedan tip kuće iz serije i uzeo, dakle klasičan britanski stil. Blizu je stadiona i bilo je neophodno da to rešim.
Слика
Kada je u pitanju reprezentacija i o tome sam dosta razmišljao. Imam u glavi već spisak od više nego dovoljnog broja igrača, a kako će sve to ići, pa videćemo... ja se nadam da ću pogoditi sa spiskovima. Trudiću se da maksimalno budem objektivan, a ono što je sigurno jeste da ako me bude krenulo i ostanem selektor i za kvalifikacije za EP 2020. godine sledi podmlađivanje. Kolarov, Stojković, Ivanović... biće igrači koji trebaju polako da se pripremaju za penziju, a nama će trebati igrači koji mogu da iznesu teret u narednih nekoliko ciklusa. Javnost će biti iznenađena sa mojim prvim spiskom, ali želim da dam šansu što većem broju igrača i za sada što proverenijim igračima. Neki nisu dobili pravu šansu, a neki ni poziv godinama. Najveća iznenađenja bi mogla da uslede u napadu i na sredini igrača. Sam sebi ću otkriti malu tajnu, a to je da najozbiljnije računam na igrače poput Duška Tošića, Ljajića, Zorana Tošića, Sulejmanija, Đurđevića i još nekolicinu onih koji zaista mogu da nam pomognu u narednim godinama.

Nestrpljiv sam da vidim reakcije medija, "stručnjaka" i ostalih kada se prenese vest da sam novi selektor Srbije. Jedno je sigurno, a to je da neću dozvoliti da mi se bilo ko meša u posao. Ako ne budu došli rezultati ja ću kritike prihvatiti, ali se nadam da će srpski navijači imati razloga za slavlje kroz malo manje od dve godine. Što bi se reklo i meni je dosadilo da evropska i svetska prvenstva pratim preko TV-a, a da na njima nema Srbije. Vezano za kvalifikacionu grupu ja ne strepim toliko od Austrije, Velsa i Irske već od Moldavije i Gruzije. Tipične Sovjetske škole koje mogu da te ugroze kada se najmanje nadaš, a pritom one su autsajderi i nemaju šta da izgube.
Što se mene tiče - "3, 2, 1... akcija!"
"Football is like life - it requires perseverance, self-denial, hard work, sacrifice, dedication and respect for authority." - Vince Lombardi
****************************************************
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala inače svima koji su glasali.

6 glasova - 5
1 glas - 4

Čeka nas jedna duga avantura ove godine. Zavalite se i uživajte. Svaki predlog, komentar... je dobrodošao, a ako imate pitanja postavite ga.

Što se tiče ova 3 glasa za ocenu pisanja 1 što bi se reklo u sudovima "Predlog se odbija". To su samo hejteri i opet su u manjini (7 pozitivnih glasova). Prema tome ako neko takođe ima zamerku pozivam ga da to javno iznese kako bih ovu karijeru/priču mogao još više da unapredim. :zelenko:

Čim izađe FM (beta) idu izveštaji i iz igre. Ne mogu da obećam koliko ću brzo da igram jer radim na dodacima, ali biće brže nego inače. :)

:cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
Avantura počinje za manje od 24 časa.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
Pozdrav svima. Za početak da kažem da ovo nije izveštaj već uvod u ono što će nas čekati u narednim danima i uvod na moj način u ovu karijeru i FM17 koji je i meni dostupan od večeras. Nisam odigrao ni jedan meč. Do sada sam samo razgledao i to je to. Moj profil sam prilagodio potrebama karijere, a to je da licencu za rad u Engleskoj još nemam, ali poslednje iskustvo mi je bilo profesionalni fudbaler (nacionalni nivo) kao što je i navedeno u izveštajima.
Слика
Nakon dolaska u klub imao sam sastanak sa upravom i stružnim štabom u ostavci te smo se mi kao dogovorili neke stvari, a usput se više nikada nećemo videti. Novi igrači nisu prioritet, ali želim da dovedem što više stručnog osoblja ako to bude moguće.

Слика

Stvari nisu dobre, a videćete na ovom i sledećem SS zašto. Imamo dosta igrača koji su tu na pozajmici i želim u sledećim sezonama da takvih slučajeva ne bude.

Слика
Nije sve tako crno sa pozajmicama. Ja u klubu imam pet igrača koji su povređeni po mom dolasku. "Dobro je". Bar smo po nečemu u vrhu (drugo mesto). Šalu na stranu ovo će mi otežati posao jer se radi o 4 odlična fudbalera koja su predviđena za prvih 11 i 1 igrača koji je dobar za rotaciju i na kojeg u budućnosti itekako računam.
Слика
Imamo dosta stranaca i to mi se ne sviđa ali šta da se radi. Normalizovaće se i to kako sezone budu prolazile jer ja fan stranih igrača nisam. Preferiraću da dovodim igrače koji su iz Velike Britanije. Inače imam već u glavi prve poteze na transfer marketu, ali dok rešim prvo stvari sa stručnim štabom.
Слика
Kada je reprezentacija Srbije u pitanju imam i tu posla da obavim, ali ipak ne takvog kao što sam mislio sa stručnim štabom. Igrače za prvu utakmicu reprezentacije već imam u glavi i videćete kako će to izgledati. Jedva čekam prve utakmice u okviru kvalifikacija. Očekivanje je da bar obezbedim play-off ali ja ciljam i više.
Karijera može da počne...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
Blackburn Rovers 2016/2017
Слика
Nakon mog dolaska u klub dosta vremena sam potrošio radeći neke sporedne stvari koje direktno i nisu vezane za igru kao što je pregled osoblja, dovođenje novog i razgovor sa onima koje sam želeo da zadržim. Što se tiče dolaznih i odlaznih transfera igrača aktivnosti nije bilo u nekoj velikoj meri. Klub su napustila tri igrača. Joe Rankin-Costello je prešao u West Ham United. Od tog transfera nama je pripalo 210k € i od naredne prodaje dobijamo procenat od 50%. Wes Piggon-a je vrbovao slavni Manchester United pa je nama pripalo malo više od 700k €. Imao je unosne ponude od strane Tottenhama i Evertona gde bi mi zaradili 1.7M € i 50% od naredne prodaje, ali on je ipak izabrao Manchester United. Po meni je to loš potez za obe strane. Tomlison je poslednji igrač koji nas napušta i to za kratko pošto je otišao na jednogodišnju pozajmicu u Shrewsbury. Dolaznih transfera nije bilo.

U stručnom štabu je bilo daleko više izmena nego što sam i ja sam očekivao. Neki su samo vrbovani od strane drugih klubova, ali sa nekima sam i sporazumno raskinuo ugovor. Stručni štab računajući mog prethodnika Owen Coylea napustile su čak 33 osobe. Da stvar bude neverovatno još ih je ostalo u klubu, ali sam samo one najbolje i zadržavao. Nove pridošlice u stručnom štabu su Suzović, Szul (Fitness Coach), Perišić (Coach), Mimms (Goalkeeping Coach), Balkestein (Chief Data Analyst), Lindeman (Assistant Manager), McLaughlin, Mrkela (Scout) i Phil Cannon (HoYD). Svi koji su dovedeni su bile najbolje ili jedne od najboljih dostupnih opcija u datom trenutku.
Слика
Odigrao sam nekolicinu prijateljskih utakmica i nisam zabeležio preterano blistave rezultate, ali ne mogu biti ni nezadovoljan ostvarenim. Prve tri utakmice su bile dosta bolje, a ja cele pripreme nisam imao desetak igrača na raspolaganju zbog povreda.
Слика
U Švajcarskoj smo se pripremali gde je za nas bila organizovana turneja. U četiri utakmice ostvarene su tri pobede i jedan poraz. Nakon toga usledila je utakmica sa Chelsea koja je služila kako bi našim navijačima prikazali malo kvalitentije utakmice i dodatno kako bi malo zaradili. Poraženi smo ali ne žalim. Golovi su naivno primljeno, a mi smo bili dosta bolji u drugih 45 minuta. Poslednja utakmica je poslužila čisto kao provera iako rezultat nije onakav kakav se očekivao.
Слика
Kada su kupovi u pitanju poznato je da u okviru EFL Cup-a igramo sa Shewsbury u gostima. U FA Cup takmičenju startujemo kasnije tokom sezone. U okviru EFL Trophy ove sezone učestvuje naš tim do 23 godine i on će u grupnoj fazi za protivnike Cheltenham, Fleetwood i Oldham čiji seniorski timovi učestvuju. U okviru Premier Division Cup-a ekipa do 23 godine se nalazi u grupi sa Birminghamom, Sunderlandom i Manchester Unitedom.
Слика
Слика
Za razliku od mog preuzimanja kluba sada je situacija još gora. Prvi sam po igračima koji su povređeni u celoj ligi. Problem je što se radi o zaista igračima koji su za prvih 11 i u konkurenciji bi bili stalno za tim, ali viša sila... imam solidan tim mada ako mi igrači ne budu dovoljni spremni za sezonu biće pitanje da li ću uopšte moći da budem na sredini tabele. Jaka je konkurencija u Championshipu i neće biti jednostavno.

Taktiku i sistem prekida te slične stvari neću postavljati. Ja igram dosta online pa prema tome neke od taktika koje sam isprobao spremam i za online kao što je "Crvena ruža" na primer. Sistem prekida sam dobro razradio. Baš sam zadovoljan kako to izgleda, a naravno da se ne može u svakoj situaciji postići gol.

U prvom kolu lige igram sa Norwichom. Sledeći izveštaj vezan za Blackburn ide na polusezoni dok će za reprezentaciju i ranije.
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

bravo slobo za pricu kad izadje fm 17 mozda cu u editoru spoiti vecite
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
Serbia National Team 2016
Od trenutka preuzimanja reprezentacije pa sve do kraja zvaničnih utakmica za 2016. godinu ostvario sam četiri pobede, dve sam izgubio i jednu odigrao nerešeno. U zvaničnim utakmicama sam bez poraza. Na prva tri spiska koliko sam do sada saopštavao bilo je dosta iznenađenja, a samim tim želim i dosta igrača da probam u ovom kvalifikacionom ciklusu jer sam odlučio da želim nakon SP ipak da podmladim tim. U UEFA međunarodnoj ligi ću igrati sa najtalentovanijim igračima u državi dok ću u okviru kvalifikacija za EP koristiti nešto ozbiljnije sastave.

Za razliku od Holandije ja mislim da mi imamo kapacitet za podmlađivanje. Na primer umesto Kolarova može da igra Antonov i njega vidim kao nekoga ko bi u budućnosti mogao da bude lider ove repezentacije. Ivanović će možda biti tu kao podrška igračima, ali generalno treba nam neko mlađi tu u godinama koje dolaze, a mislim da će Gajić biti prva opcija. Umesto Stojkovića imamo dosta kvalitetnih golmana i pokušaću to da iskoristim. Isto je tako i na svim drugim pozicijama.

Do kraja sezone 2016/2017 napisaću još dva izveštaja. Jedan će biti na polusezoni sa Blackburnom (pred utakmicu FA Cupa što znači nakon Nove Godine) i na kraju sezone, a u taj izveštaj biće uključene i utakmice reprezentacije protiv Austrije i Gruzije odnosno prijateljske sa Argentinom.
Слика
Na prvom spisku reprezentacije našla su se po meni 23 najbolja igrača u datom trenutku. Kao što ćete videti i u narednim spiskovima neće recimo biti Filipa Kostića ali ozbiljno razmatram njegovo pozivanje za utakmicu u martu protiv Austrije. Ima tu još nekolicina igrača koje želim da probam, vidim na delu, ali naravno ni rezultat ne sme da trpi.

Ovaj spisak je bio za prijateljsku utakmicu protiv Severne Koreje kao i početak kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo gde je protivnik bila Austrija. U okviru prijateljske utakmice sa Severnom Korejom koja je igrana na strani izgubio sam nakon izvođenja penala dok je u regularnom delu bilo 1:1. Gol za Srbiju postigao je Nemanja Mihajlović dok su tokom izvođenja penala precizni bili Đuričić, Živković i Matić, a Kolarov je svoj penal pucao pravo u golmana. U toj utakmici smo bili daleko bolji rival, ali je sreća bila na strani protivnika. Igralo se u kombinovanom sastavu.
Слика
Zatim je usledila kvalifikaciona utakmica u kojoj na kraju sledi podela bodova - 2:2. U nekim delovima utakmice Austrija je postala daleko ozbiljnija ekipa te se može smatrati kako je Srbija na kraju imala dosta sreće da uopšte i dobije taj jedan bod. Srbija je povela preko Gudelja da bi Austrija preko Harnika i Zulja preokrenula. U završnici utakmice Nemanja Matić je odličnim evrogolom doneo izjednačenje i taj rezultat je ostao do samog kraja.
Слика
Sledeći spisak koji sam objavio bio je za utakmice protiv Moldavije i Rep. Irske (obe u kvalifikacijama). Na spisku se pojavilo nekoliko iznenađenja kao što su napadački trojac Pavlović, Stefan Šćepović i Đurđević.

Obe utakmice su dobijene što je i najbitnije, ali veoma teškom mukom su dobijene utakmice mada je druga bila lakša nego prva protiv Moldavije. Srbija je u toj utakmici dominirala, ali je gol postigla tek u 80 minutu i to preko Đurđevića koji je bio debitant na toj utakmici. U utakmici protiv Irske Srbija je od početka pa do kraja bila bolja ekipa i sasvim zasluženo dobila sa 0:2. Golove su postigli Matić i Marković.
Слика

Слика
Слика
Poslednji spisak koji sam saopštio je takođe imao neka iznenađujuća imena i kasnije je umesto Baste koji se povredio upao na njegovo mesto Tomović koji ne igra u lošoj formi klupski fudbal.

Ovaj spisak je bio za prijateljske utakmice protiv Mađarske i Australije te zvaničnu utakmicu u okviru kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo protiv Velsa. Sve tri utakmice odigrane su na domaćem terenu. Mađarska je savladana sa 2:1, a golove su postigli Živković i Katai. Bili smo bolji rival. Onda je potom usledila kvalifikaciona utakmica za odlazak na Svetsko Prvenstvo u Rusiji 2018. godine protiv Velsa. Gost je potpuno nadigran i savladan sa 3:1. Gosti su došli da se brane ali u svojoj nameri nisu uspeli iako su poveli u prvih 10 minuta utakmice. Do kraja Srbija je okrenula rezultat u svoju korist golovima Tadića, Mitrovića i Matića. Srbija je na deobi prvog mesta sa Austrijom i za sada je osvojeno 10 bodova. Protiv Australije priliku su dobili igrači koji su bili odmorniji nakon prve dve utakmice. Protiv Mađara se igralo u kombinovanom zbog utakmice protiv Velsa, ali protiv Australije odlučio sam da izvedem skoro pa potpuno rezervni tim. Izubio sam na kraju sa 0:1.
Слика
Tabela u okviru kvalifikacija za SP:
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Blackburn Rovers 2016/2017
Слика
Od izveštaja sa starta sezone svašta se izdešavalo kod mene. Preživeo sam promenu vlasnika koji i nije neki bogataš tj. i da jeste u klub neće ulagati previše. Klub je ubrzo postao i akcionarsko društvo. Najvažnije je ipak da su vlasnici iz Indije prošlost. Unazadili su klub da im ove godine visi i opstanak u ligi. Kako god... da se vratimo mojoj igri. Pre izveštaja sa rezultatima samo da napomenem da sam doveo Jocu. Nisam uspeo da mu obezbedim radnu dozvolu, ali on napreduje prema planu i iskoristiću svoju poziciju selektora Srbije da ubrzam dobijanje radne dozvole pa da ga na raspolaganju imam bar za narednu sezonu.
Слика
Sada će uslediti između ostalog i zimski prelazni rok. Ja sredstava nemam pa najverovatnije nikoga neću ni dovoditi. Takođe ne volim da dovodim veliki broj igrača i tako da nagomilavam prvi tim, rezerve i juniore bez neke potrebe. Za ovu sezonu se ja generalno i ne brinem, ali... za onu narednu itekako. Trenutno u prvih 11 imam četiri igrača koja su na pozajmici kod mene. Najbolji strelac kluba sa neverovatnim učinkom od 15 golova na 23 utakmice (17 kao starter) je na pozajmici iz kluba koji igra Premijer ligu i ja nemam 10M € da bih otkupio njegov ugovor. U najgorem slučaju priliku će dobiti mlađi igrači iz klupske akademije. Ukratko i precizno, ja ne verujem da će biti dolaznih zimskih aktivnosti.
Слика
Слика
Sasvim dobra pozicija kako smo krenuli u sezonu. Iako postoje šanse za play-off i one nisu male te još ima da se igra, ja mislim da do PO teško da ćemo doći, ali to nije ni bitno. Start sezone je kao što sam i rekao bio loš (užasan). Na 17 utakmica ostvario sam samo 3 pobede i to je bio dovoljan povod za ultimatum od uprave sa kojom sam u samo par dana pričao čak dva puta. Tražili su 10 bodova od maksimalnih 15 u narednih 5 utakmica.

Mislio sam da ću teško do toga doći iskreno, ali sam dosta toga promenio, zaigrala je i ekipa bolje. Kockice su se posložile baš kako treba i u narednih 7 utakmica ostvario sam skor 6-1-0. Sama igra je dosta dobra. Video sam neke akcije kao i golove koje sam davao ili primio što pre nije bilo. Igrači više ne pucaju kao ludi iz mrtvog ugla, a jedina mana je da vole ponekada opucati iz daljine bez neke potrebe. Sve u svemu ovaj ME je jako dobar. Takođe bez obzira na sve ova karijera će se odvijati. Trudiću se što češće da ostavljam izveštaje samo možda neću moći svaki dan uvek, ali dobro...

Najbolji igrač ekipe je Sam Gallagher.
Слика
Слика
Neverovatni rezultati postizani su u okviru EFL Cup-a. Tri ekipe su eliminisane i malo je nedostajalo za najveću senzaciju, a to je eliminacija Tottenhama koji nas je tek dobio nakon produžetaka. Meni je najvažnije da se odigralo dobro u svim utakmicama i da se nigde nismo obrukali. Tottenham je ipak viša klasa. Od ekipe koja je u lošoj formi i nisam mogao više da očekujem u tom trenutku.
Za kraj samo da pomenem da u okviru FA Cup-a (3. kolo) igram sa Oldhamom kod kuće. Oldham je član League 1.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Blackburn Rovers 2016/2017
Nakon veoma lošeg starta sezone mogli ste videti kako sam podigao tim i kako je ekipa u tom prvom delu izgledala jako lepo. Ostvaren je uspeh u vidu osmine finala LFC takmičenja. Da kažem samo pre ostalog izveštaja da na žalost u kupu sam ispao od Oldhama. Bila je to jedna teška i čudna utakmica gde ništa nisam držao pod kontrolom.

U drugom delu sezone sam igrao sasvim dobro. Do zadnjeg kola sam bio u konkurenciji za play-off i da sam dobio tu utakmicu poslednjeg kola igrao bi play-off i borio se za Premier League. Pitanje je koliko bi tu mogao da uradim. Rezultatski sam zadovoljan sezonom posle katastrofalnog starta. Vredi napomenuti da sam uradio skoro sve mimo očekivanja pošto su mediji predviđali 17 mesto na kraju sezone, a uprava je želela sredinu tabele.
Слика
Iskreno je pitanje kako će se odvijati sledeća sezona. Ja sam za ambicije stavio sredinu tabele ali će i to biti nerealno. Klub je u dugovima i to ne naravno mojom greškom. Za transfere ni neću imati para. Samo sam produžio ugovore najboljim igračima u ovoj sezoni dok dva ili tri igrača dobiće prekomandu iz juniora. Ako ne budem imao mogućnosti da dovodim ni slobodne igrače onda će tim biti poprilično mlad i mogli bi se naći u problemu naredne sezone, ali ja sam spreman za izazov!
Слика
Serbia 2017
Слика

Слика

Слика

Слика
Pored ove dve utakmice ostala je još i utakmica sa Argentinom ali nju ću odigrati sutra. Nema šta posle ove dve utakmice u grupi sam jako razočaran. Očekivao sam više od igrača međutim neke kockice se nisu poklopile. Kako god. Imamo još četiri utakmice i to protiv Velsa, Irske, Gruzije i Moldavije. Računica je jasna, a to je da ako dobijemo sve četiri idemo u baraž pa tamo neka nam je Bog u pomoći.

Protiv Austrije sam imao nemogućnost pozivanja nekolicine igrača, dok protiv Gruzije neki su već bili suspendovani, a da dodam da je u 1 minutu isključen Nastasić što je i prelomilo meč. Probao sam da napadam, skroz da budem otvoren... skoro ih i pristigao, ali nisam uspeo. Nema veze. Ukus poraza jeste gorak, ali da se sve to ispraviti u narednim utakmicama.
Слика
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Sasvim dobri rezultati u prvoj sezoni, sad kad je vec takva situacija da ti pola ekipe odlazi sa pozajmica iskoristi to sto si selektor i zovi ovog Nisica da dobije radnu dozvolu jer stvarno je zver, meni su u proslom fm-u on i Bosnjak vec posle dve sezone bili glavni igraci u Partizanu. A ovih 8 komada na dve tekme :nasty: nadam se da ces zadrzati bar tu drugu poziciju.

Ode Jokan u PL :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam napisao ali nikada nije kasno.

Newcastle je brutalan na ovom FM. Osvojili su ubedljivo Championship, a pre toga i League Cup i završili takmičenje u polufinalu FA Cupa. Sada se spekuliše da će dovesti jako skupe igrače.

Nego hvala na komentaru. :cheers:

Jocu sam hteo da zovem ali se povredi (na kratko no dovoljno da ne bude prisutan na prozivci). Nema veze. Razvija se jako dobro pa će dobiti radnu dozvolu ako ne ove sezone onda sledeće. Planiram i Milenkovića da dovedem kao i Bošnjaka ukoliko budem imao para, a imam dobrog štopera već iz omladinske škole. :yesko: Prošle sezone ga ja slao na pozajmicu u League 1 i on odigrao preko 40 utakmica sa odličnom AR i čak i neke asistencije upisao.

Izveštaj o prelaznom roku se nadam da ću večeras pisati jer imam neke obaveze pa nisam ulazio u save. :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sloba пише:Ajmo sad stvarno nešto bitno da pitamo...

Kada će priprema za ONLINE?

Jedva čekam da uzmem neki trofej. :lol:

Prošle godine je samo 100Dzointa mogao da me zaustavi
Sloba пише:
Слика
:xD:
#BringMuslinBack
Последње учитавање од Socivar дана 22 Окт 2016, 15:33, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako nemaš šta pametno da napišeš onda zaobiđi. :cheers:

Hvala.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Socivar пише:
#BringMuslinBack
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Socivar пише: #BringMuslinBack
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

SLOBA GROBAR SRPSKOG FUDBALA!
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Socivar пише: #BringMuslinBack
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pawGoCjxgdU[/youtube]

Samo naslov pogledajte. :cheers:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

:aplause: :aplause: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Последње учитавање од zele дана 22 Окт 2016, 17:15, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”