Kladionice u Srbiji (anketa)

Klađenje,predviđanje,analiziranje utakmica i dr.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Kladionice u Srbiji (anketa)

Порука од Džajo5 »

Poz svima. Treba mi odraditi jednu anketu pa ću ovde da postavim pitanja.

1. Koje kladionice su pouzdane za klađenje online a koje za ''peške''?
2. Da li sve imaju kvote online ili neko imaju samo u kladionicama?
3. Da li se online kvote menjaju kod nas(pre meča) i da li se automatski menjaju u kladionicama?
4. Kakvi su limiti na online a kakvi na klađenje kod njih?

Hvala.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

1. Za peske sve, za online sam koristio Soccer, Mozzart i Planetwin365, nema problema sto se tice isplata. Drugar mi je imao jednom frku sa Meridianom oko nekog tenisa, nisu hteli da ga isplate.
2. Vecina ima, npr Tas nema online, ali kod njih mozes da uplatis na Olimp nalog jer sa njima saradjuju
3. Da
4. Ako gruvas vece pare ja ti preporucujem da to radis u lokalu, nikako online
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Meridian govno, ortak jedno 4-5 puta imao problema sa njima, igrao košarku i okinu ga za par poena. Šatro nije prošao tiket, jer postave neki drugi rezultat koji nije isti recimo na rezultati.com ili bet365

Primer:

Код: Изаберите све

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1465197_553882991447868_5824538425358176191_n.jpg?oh=ad9c873ce961a22b375264991c394be9&oe=57ACD1D9
Последње учитавање од Џони дана 20 Апр 2016, 19:45, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Igrao sam online mocart,maxbet i meridian.

Na mocartu moras da si clan onog njihovog kluba da imas njihovu kao karticu sto je 2 minuta posla, i kada sam radio isplate online bez problema mi stizalo na racun banke.

Na meridianu sam igrao neke bzvz tikete ali drugar kada je dizao bilo je cimanje salji ovo potvrdi ono, previse drkanja.

Sada sam iskoristio onu promociju u socceru pa cemo videti.

Imao sam i na maxbetu ali sam malo uplatio jer isplatu rade samo u lokalu pa sam tamo puko te pare sto sam uplatio, ali mislim da imaju takodje dobru ponudu.

Sto se tice kvota meridian je najbolje kvote nudio, mocart govnari najmanje i cesto ih spustaju pogotovo nba i kosarku. Soccer mi prilikom uplate ako je veca uplata na single (oko 1000-3000) zna nekada spustiti kvotu ili granicu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

salel пише:Sada sam iskoristio onu promociju u socceru pa cemo videti.
Koju promociju?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Danas ti bio poslednji dan, pricao nam Soci vec to da dobijes 100% bonusa na prvu uplatu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Po meni je mozzart najkompletniji oko svega. Najbolje ponude ima i još nisam čuo da se neko žali na njih. Inače da, uglavnom koristim njihovo online klađenje mada odem po nekad i kod njih ovako ali samo kada sam u Šapcu pošto su mi odmah preko.

Još jedan plus za njih je što ih zapravo ima svugde skoro. Ubedljivo najviše otvorenih poslovnica ima mozzart koliko vidim. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише:Po meni je mozzart najkompletniji oko svega. Najbolje ponude ima i još nisam čuo da se neko žali na njih. Inače da, uglavnom koristim njihovo online klađenje mada odem po nekad i kod njih ovako ali samo kada sam u Šapcu pošto su mi odmah preko.

Još jedan plus za njih je što ih zapravo ima svugde skoro. Ubedljivo najviše otvorenih poslovnica ima mozzart koliko vidim.
Kako ti znaš kad igraš slabo i retko?
Sloba пише:Igram ja kladionicu ali dosta slabije... ponekad odigram. Ne volim ništa što ima veze sa zavisnošću a kockanje (kladionica) spada u to.
Sloba пише:Pa igram ali slabo i retko.
Последње учитавање од zele дана 20 Апр 2016, 22:55, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

k***c je mocart najkompletniji, imaju najnize kvote, nba igrace izbacuju one sto sigurno dolaze tipa ove sezone filadelfija busna na centarskim pozicijama svaki put izbace centra koji igra protiv file. Ono sto sam igrao, igrao samo jer su imali prvi skrill za uplatu i takodje neki bonus se dobijao.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Mozzart ima najgore kvote, a Tas i BalkanBet najbolje. I Planetwin365 ima mnogo bolju ponudu od njih.

Iako ne mislim da bilo ko ozbiljno shvata slobobota, cisto da ga demantujem
Последње учитавање од TheBlues дана 20 Апр 2016, 23:33, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

PinnBet ima najjaču live ponudu, ali nije dobar za pre match singlove i dublove jer prolaze kroz verifikaciju.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Iako ne mislim da bilo ko ozbiljno shvata thebluesbota, cisto da ga demantujem
Kako ti znaš kad igraš slabo i retko?
Za mene je slabo i retko 10-tak do 20 uplaćenih tiketa mesečno a znam jer koristim njihove usluge i imam njihovu karticu. Slabo je to za mene jer imam neke poznanike koji ne izlaze iz kladionice i svaki dan vole da odigraju ponešto a ja ne preferiram to. :cheers:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

I nikako nemoj da igraš u Millenniumu. Smeće. Nebitno da li je u pitanju lokal ili sajt koji i dalje nema live iako su to obećali pre par godina. Svaki čas menjaju kvote, sa listom i dopunama možeš samo dupe da obrišeš.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Igram u mocartu, posto me mrzi da se cimam, ali oni su ti za "peske" najgora kladionica. Ako sada vidis u 12:39 mec za 17:30 i kvota pise 1.75, znaj da je u vecini slucajeva 1.65-1.70, retko kada se dize, samo se spusta, a u 50% slucajeva ostaje ista. I to rade na laganini nacin, niti stave obavestenje vec kada ti izadje tiket vidis, izuzev ako nisi uplatio odmah s aplikacije, ili ti brzo tiketa. Sledeca stvar desavalo mi se mnogo puta da live bet u lokalu mocarta nece da mi primi pisljivih 1000 din singl, nego moram da splitujem 490, 490, i to uglavnom na kosarku, tenis, odbojku i rukomet. Sve u svemu izbegavaj mocart. Online ne igram, jer ne bih imao zivot, tako ne mogu da ti kazem nista za to.
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kladionica”