Fantasy za novac (prvih 5 eura free)

Klađenje,predviđanje,analiziranje utakmica i dr.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Fantasy za novac (prvih 5 eura free)

Порука од salel »

Preuzeto sa NBA Knights foruma.

Код: Изаберите све

€5 Besplatno i Veliki NBA Fantasy Turnir

NBA KnightNBA Promocije

Netko vam nudi €5 besplatno. Što napravite? Ma uzmi lovu i bježi, bježi!! Samo nemojte pobjeć dok do kraja ne pročitete kako ih uzet :)

NBA fantasy? Tko ne zna šta je to? Ono kad odabireš NBA igrače u svoju momčad pa se na temelju stvarnih rezultata na utakmicama i statistikama igrača natječeš protiv drugih ljudi? Da, to je NBA fantasy. Igra međusobnog nadmudrivanja u statističkoj vrijednosti igrača i virtualna statistička “utakmica” koja traje tjedan dana.

Ali jeste li čuli kad za Daily NBA Fantasy? Natjecanje u istoj igri, po konceptu poker turnira, koje traje samo jedan dan i u kojem poznavanje ozljeda, vijesti, startnih petorki i ostalih detalja dolazi najviše do izražaja? Vjerujem da ste vidjeli reklame od poznatih američkih stranica kao što su FanDuel i Draft Kings. To su trenutno najjače stranice za NBA Daily Fantasy.

Jedino je problem što prihvaćaju registraciju samo ljudi iz Amerike…

Jedan član foruma otvorio je temu s upravo takvim pitanjem. Dal netko zna gdje se europljani mogu registrirati i igrati Daily Fantasy turnire svaki dan? Šteta što sam tek prije par dana vidio to pitanje, ali evo brzo sam našao odgovor.

Radi se o stranici Fanaments. Stranica ne samo da nudi registraciju za igrače iz Europe, turnire iz NBA lige i nogometa nego vam daje €5 besplatno ako se registrirate koristeći link NBA Knights stranice. Čim napravite račun koristeći link ispod, automatski dobijete €5 koji su vam na raspolaganju za igru i ulazak na turnire. Budući da je ovo samo prvi korak onoga što vam spremam, ajmo prvo obaviti to, pa onda ide jedna druga MEGA vijest. Prvo napravite račun koristeći link ispod.

UZMI €5 ZA FANTASY IGRU
E sad nakon što ste dobili €5 ide jedna jako lijepa besplatna promocija koju sam dogovorio za nas. Još jedno natjecanje za članove foruma, samo što natjecanje ovakvog tipa radimo prvi put.

O čemu se radi?

Imamo organiziran i napravljen poseban fantasy turnir samo za nas!! Turnir se igra sutra, prijave su već otvorene i traju do sutra u ponoć (do tad morete imati složenu momčad), ima garantirani nagradni fond od €20, a ulaz u njega se plaća €1! Taj €1 naravno plaćate iz onih besplatnih €5 koje sam vam uspio srediti i svakom novom prijavom dižemo nagradni fond.

Jao al će opet biti pakleno :) Dakle ako nas se skupi 200+, to je nagradni fond od €200+ i neki će uzet finu, finu lovicu na poznavanju NBA lige, trenutnog stanja ozljeda pa i na sreći. Nema veze. Bit će zabavno!!

Dakle kad napravite račun koristeći ovaj link >> Uzmi €5 besplatno

Obavezno se prijavite na ovaj turnir >>[code]https://www.fanaments.com/nba/8266
I neka igre započnu!!!

E sad nakon što ste se registrirali siguran sam da će nekim trebati objasniti pravila igre, kako sve funkcionira, kako se biraju igrači itd. Sve je vrlo jednostavno i pohvatat ćete u roku od 2 minute. Ma i manje.

Svatko od vas ima na raspolaganju virtualnih 100 mil. Pomoću te love kupujete igrače u svoju momčad, a oni s obzirom na prosječnu fantasy statističku vrijednost koštaju više ili manje.

Trenutno jedan Paul George košta 19,6 mil, Victor Oladipo košta 12,0 mil, a Omer Asik 6,6 mil. Imate 9 pozicija koje u momčadi koje morate popuniti i morate pametno manipulirati fondom i koristiti podatke o ozljedama i nastupima da bi složili što kvalitetniju momčad.

Nema tu puno filozofije, samo je bitno imati pravu informaciju. Ako vas zanimaju točna pravila lagano ih možete naći na službenoj stranici da ih sada ja ovdje ne prepisujem.

Ljudi to je to! Vidimo se na turniru :)[/code]

FREE 5 EURA

Код: Изаберите све

http://affiliate.fanaments.com/action/nbaknights/0/5EUROFREEBET
LINK DO NJIHOVOG TURNIRA

Код: Изаберите све

https://www.fanaments.com/nba/8266
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Izgleda kul i sto ne iskoristiti znanje i malo srece. Jos samo da vidim kakve isplate imaju i ovo ne izgleda tako lose uopste. Imaju tipa turnire ulaz 5 eura dobitak 250. Imaju i fudbal pored NBA.

Tako da se mozda probaju jos neki turniri kasnije.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

To je isto kao ovo na sajtu fantasynova.rs
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Da nisam znao za ovo, steta sto nema NBA.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Ja sam im pisao po otvaranju tog sajta za NBA, obecali su za sledecu sezonu (mozda i za PO).
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kladionica”