SFM Kup - Februar 2015. - Opšta diskusija

Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Pao ti na glavu neki pehar, dok si brisao prasinu :D Cudan si mi sa tim smajlicima :zelenko:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Za sad stojimo ovako:

Boka-River 4
Inter-Milan 9
Forest-Derbi 6


Znao sam da sam napravio grešku kad sam birao parove :zelenko:
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

Ovo ćemo sa lakoćom da osvojimo :)
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Misliš Bad Possession? Ili možda Beautiful play? Ili nešto treće,imaš keca u rukavu?
Ne mogu da dočekam da te neko stavi tamo gde ti je mesto.

Ima 30 mečeva online od toga 29 sa skintuim taktikama i godinu dana je po forumima i misli da zna nešto.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Namestite ga meni po rasporedu, sredicemo taj bad posesion ili kako se vec zove odma sa lakocom. :yesko:
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

hahah sale presmiješan si i preloš igrač FM-a piše u pravilima da ne koristimo tuđe taktike što ću ja i napraviti sad bi te zele nazvao sljepčem :xD:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

hahah sale presmiješan si i preloš igrač FM-a piše u pravilima da ne koristimo tuđe taktike što ću ja i napraviti sad bi te zele nazvao sljepčem :xD:
Zarko, smiri strasti, nema potrebe da prozivas. Sale je jedan od iskusnijih i boljih igraca FM-a na nasim prostorima. To sto svi tebe gledamo kroz taktike sa neta, je iz poznatih razloga. Koliko su mi preneli iste stvari si jos negde radio. Problem je sto se ti hvalis uspesima a nemas svoju taktiku kojom bi se nadmetao.
Napravi je i pobedi nas sve, tada cemo ti svi cestitati. Do tada moras mnogo da se dokazujes da bi uopste dosao u rang sa Saletom.
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

hahha sale,west i još pola ovdje su koristili moju taktiku u FM 14 kad su igrali protiv mene tako da neka oni pričaju šta god hoće ja znam di stojim. Javno ću tu staviti taktiku da je svi vidite i onda jednog po jednog ostavljati iza sebe. Pogotovo nepoštene ljude poput tebe koji ne znaju napisati pravila i kad netko igra po njima bude izbačen iz lige. Tako da pričekaj našu tekmu nemoj pričati gluposti o nekoj taktici koje neće biti jer je organizator jasno napisao to u pravilima. Ugledaj se na njega dobronamjerni savjet ;)
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Hahahahahahahaha ja ne verujem
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Pa ti nemoj verovati!!!
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

AJde da zavrsimo sa ovim. ZakNik je izbacen i iz ovog online takmicenja. Sledece kenjanje po bilo kom sa foruma ide trajni ban. Hvala dovidjenja.
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

hahaha andrej ja ne vidim nigdje vrijeđanje i kenjanje ja sam samo rekao istinu jedino za šta bi me mogao kazniti je spam iako sam se dotaknuo i turnira o kojem se ovdje radi. Ovo ćemo prijaviti ortodoxu jer me nemaš pravo izbaciti na osnovu onoga gore :)
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Obzirom da sam ja licno, prvi covek za online na ovom forumu, imam pravo da te izbacim.

Da li si provocirao i vredjao odreda, Saleta, Westa i na kraju mene? Jesi.
Da li si varao u prethodnom online takmicenju? Jesi.
Da li si bio fer i posten prema svima u ligi? Ne.
Da li si lagao protivnika koga si prethodno prevario? Jesi.

A sad ono sto ti nismo rekli a trebalo je da ti se kaze, covek koji je izbacen iz SFM lige, automatski dobija i zabranu igranja online turnira na forumu od 6 meseci. Zasto ti se to nije reklo? Zato sto smo racunali da si razuman decko. Jesi li razuman decko? Odgovor smo dobili. Ivan Mandic, Orthodox, je vec obavesten o tvojim recima i da sam te izbacio iz takmicenja, kao i da si vredjao i provocirao ljude. Zbog toga si dobio i upozorenje od strane mene u profilu. Nastavis li sa ovim stvarima licno cu te ja navuci na ta tri upozorenja koliko je potrebno da dobijes zabranu pisanja.

Prozivka protiv mene, protiv coveka koji je vrlo razumno razgovarao sa tobom skoro dva sata, nije na mestu. Prekrsio si pravilo, bilo ono pisano ili ne, prekrsio si ga. Koristio si se tudjim taktikama, a za to vreme obavestavao si celu ligu o svojim dostignucima. Jel to fer i korektno ponasanje? Nije. Liga, kao i ovaj kup, postoji da bi se ljudi druzili i prijateljski nadmetali. Zezanja i slicne stvari su dozvoljene naravno, ali ne mozes se ti zezati sa covekom sa kojim igras prvi put, jer je to vredjanje. Moje provokacije na racun Tokica, Bubija i ostalih pisem na osnovu visegodisnjeg poznanstva. Te momke mozda licno ne poznajem ali se ovde na forumu nadmecemo vec cetvrtu godinu. Kada nas ti toliko budes poznavao, budi slobodan da se zezas. DO tada drzi jezik za zubima.

Ivan Mandic nije tvoj licni advokat, ja te ne vredjam, niti narusavam tvoja prava na ovom forumu. Ni tebi ni bilo kome drugom. Jednom si pokusao da posvadjas prvog coveka ovog foruma sa covekom koji je na forumu duze nego li ti igras ovu igricu, ovo ti je drugi put. Mi na ovom forumu se trudimo da gajimo prijateljski odnos prema svima, zato ne dozvoljavam ovakvo tvoje ponasanje.

Dobio si razloge zbog kojih ti nece biti dozvoljeno da se takmicis ne samo u ovom kup takmicenju nego i u nekoliko narednih. Sve dok se ne opametis i pocnes da se ponasas u skladu sa svojim godinama.
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

prekršio pravilo koje nije napisano? Jel ti shvačaš šta si rekao? hahah i ovo tvoje nabrajanje šta sam ja i koga? prvi je mene sale napao pa si me ti napao pa se west nadodao ja sam vam samo uzvratio. Jesam LAGAO sam Zeletu i lagao bi mu još 80 puta na isti način to priznajem i briga me šta ti misliš o meni. Ti kao organizator natjecanja se nisi ni ispričao što si zaboravio napisati to pravilo već si editirao post da bi netko mogao u diskusiju staviti mislim da je TheBigOne to što si editirao samo da se mene još više napada. Zar to nije isto što sam i ja napravio kad sam lagao Zeletu? Hvališ se organizacijom koja nije poštena. Di si napisao da su pravila editirana od tebe? Čak i poslije kad si me izbacio povukao si se u sjenu iako su drugi govorili da nisu editirana ti si i dalje šutio. I imaš se obraza hvaliti organizacijom? Znaš da sam nepošteno izbačen iz natjecanja ne jer sam koristio tuđu taktiku već jer sam lagao zeletu i nisam mu se ispričao. I onda napišeš da sam vas provocirao jer sam napisao da ću lako osvojiti natjecanje? Pa ako nije to istina šta vas je to toliko dirnulo. I kao prvo ovo nisi ti organizirao ,ali nema veze ja sam htio dokazati da ćeš opet biti nepošten kao i prvi put što se i pokazalo. Iskreno daj mi trajni ban jer sam ja tu došao zbog onlinea ,a pošto to od tvog nepoštenja ne mogu tu dobiti onda ne moram biti tu. :nasty:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja imam neki čudan osećaj da ja ZakNik došao ovde zbog online samo zato što su ga sa ostalih foruma već izbacili iz svih online takmičenja. :slap:
Последње учитавање од zele дана 16 Феб 2015, 21:22, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

Nisu me izbacili zbog onlinea već jer sam kao što i ovdje dokazujem naučio da su više rangirani članovi veći od običnih članova na forumu Zele ja nemam ništa protiv tebe ti si dobar momak sve to stoji samo ti zamjeravam na prijetnjama i vrijeđanju koje nisu bile na mjestu jer nije bilo argumenata (pravila). Jedino što sam ti lagao ,ali nisam ništa drukčiji od svih ovdje koji lažu svaki dan ne lično na forumu već svojim roditeljima,prijateljima i sl. Ja sam lagao tebi kojeg ni ne znam pa sad vidi di je veći grijeh. Lagat tebi kojeg ne znam ili ti što lažeš svojim najbližim iako tu mene prozivaš lažovom. Ne samo ti da ne bi bilo da sam tebe samo izdvojio. I sad će napisati to je moja stvar što lažem njima e vidiš moja je stvar što sam lagao tebi. a na kraju zbog toga ja više ne igram ligu što je čisto nepoštenje. Ne zbog taktike već jer vi svi ne želite igrati s nekim tko laže o IGRI.
Последње учитавање од ZakNik дана 16 Феб 2015, 21:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Ne bitna priča neću da ulazim sa tobom u raspravu. Ako si koristio sada taktiku sa neta nije ti prvi put u svakom slučaju. Za mene takvi likovi nikada neće biti pravi online igrači. Ti likovi su za mene obični kompleksaši,koji ne biraju sredstva da dodju do cilja i misle da znaju,a ustvari ne znaju.
Da li sam ja dobar online igrač to je ne bitno skroz. Ovde sam stekao više drugova nego što ih ti imaš u RL e to je bitno. Bitno je da nikada nikoga nisam zajebao i uvek sam ispao čovek. To mi je dokazao Andrej sa svojim postom i hvala mu.
Ako isnistiraš na tome ko je dobar ko ne,West i ja smo u prvih 20 ljudi ovde na rejtingu od 130 ljudi pa ti vidi. West i ja imamo po pehar u profilu to su argumenti. Da li si ti nekada nešto osvojio?
Kažeš da sam koristio tvoju taktiku. Ja ti kažem JA NIKADA NIČIJU TAKTIKU OSIM SVOJE NISAM KORISTIO. Ako jesam evo neka me demantuje bilo ko odavde,a mnogi me znaju poprilično dugo. Dalje daj neki dokaz? Gde si je uopšte kačio?
Dečko preispitaj se malo. Sedi razmisli ratuješ sa celim svetom i samo si ti upravu svi ostali smo ludi?


*Andrej,Zele i ostali izvinjavam se na ovakvom odgovoru ali bio sam isprovociran. Ako treba da se briše neka se briše nije problem.
I još jedna molba da se obriše onaj post gde vredja mene i priča kako West i ja igramo sa njegovim taktikama. Za mene je to uvreda.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nema potrebe da se ide u dalju raspravu. Prestanite sa prozivkama, dokazivanjem i bilo čim što veze nema sa samim takmičenjem. Uzmite privatne poruke pa razgovarajte o čemu god hocete. Ako vam se momak e svidja, ignoristite ga i to je to. Postoji ignore pa iskoristite pametno.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sale stari citer, protiv mene na fm12 furao onu sa tri spica, gde onaj srednji uvek ostaje sam!!!
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Tokiću i dan danas čitujem sa tim!
Закључано

Повратак на “Februar 2015.”