Pitanja i pomoć oko editora

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/predstavljanje-projekta-jugoslavija-4-in-1-vt12118.htm
Uskoro izlazi. :)
Djape Delija
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 21 Мар 2015, 22:48
Место: asfasdf
Status: Није на вези

Порука од Djape Delija »

Pozdrav drugari, meni treba pomoc oko editora, skinuo sam neki patch sa EX-YU ligom i napravio neke izmene, ne mogu nikako da nadjem kako da promenim evropski koeficijent lige, trenutno je liga na 14. mestu uefa liste koeficijenata, pa hocu da smanjim jer je lik koji je pravio patch malo preterao, ne mogu nikako da pronadjem tu opciju, molim pomoc??
asdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdf
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uđeš primer u "Prva federalna liga" ili kako se već zove i menjaš reputaciju. To je to. :cheers:
Djape Delija
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 21 Мар 2015, 22:48
Место: asfasdf
Status: Није на вези

Порука од Djape Delija »

Sloba пише:Uđeš primer u "Prva federalna liga" ili kako se već zove i menjaš reputaciju. To je to. :cheers:
Brate, prmenio sam reputaciju, ali koeficijent je i dalje isti, mislim na evropski koeficijent prema kome se odredjuje broj klubova u evropskim takmicenjima.
asdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdfasdf
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Aha to. Uđeš u naciju, pr: "Jugoslavija" i imaš u tamo da podešavaš koeficijente mislim u drugom ili trećem delu sa strane tj tamo gde podešavaš životni standard i tako dalje...
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

treba mi pomoc kako da promenim one reforme sloba kako si ti mijenjao kod one regionalne lige , znaci ocu da promjenim strukturu takmicenja i to .. da stavim da ima 8 ekipa i prve 4 recimo idu u neko regionalnu ligu kao sto si ti pravio samo ja ocu nesto malo drugacije da izmjenim .. hvala :D
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Cackam nesto u editoru, pravim "moj" klub, pa sam ga smestio u Englesku, u najnizu mogucu ligu, nisam sve zavrsio ali sam probao i mogu da igram sa njim, doduse nema ga na listi, moram nezaposlen da krenem pa da konkurisem.
E sad, interesuje me kako da ga ubacim u ligu, posto mu stoji da je u toj ligi ali liga krece bez nas, i uopste nas nema na spisku kad kliknem na ligu... Da li trebam da se ubacim umesto nekog tima koji je vec u toj ligi ili kako?
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Pogledaj u editoru timovi sa sledecu sezonu. Mislim da moras i u tu listu da ga ubacis
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Markus_Wolf пише:Pogledaj u editoru timovi sa sledecu sezonu. Mislim da moras i u tu listu da ga ubacis
Reseno, losu sam ligu odabrao, ja sam odabrao north/south, a to je naziv celokupne te lige koja se sastoji od 2 divizije, a trebao sam da izaberem jednu od te dve tj. koja mi po teritoriji pripada. Nisam hteo da se dodajem, swapovao sam se sa klubom koji ima najveca dugovanja u ligi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor Tutorijali”