Los Leones

Закључано
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Los Leones

Порука од Mihailo »

Слика
Posle dugog traženja kluba, odlučio sam se da uzmem Atletiko Bilbao. Najviše sam se odlučio za njih zato što mogu da se kupuju igrači samo iz Baskije i predstavljaju odličan izazov.
Ako nekog interesuje više o njima možete pogledati ovde: O klubu
Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Слика
Слика
Što se tiče tima ne nameravam nikoga da dovodim, ali ako klub napusti Susaseta tačnije ako ode u Atletiko Madrid onda ću dovesti nekoga ko će zakrpiti njegovo mesto. Takođe ne nameravam da ga pustim ispod 15 miliona.
Malo detaljnije o ekipi koja će igrati ove sezone:
Golmani:
Слика
Imamo 2 golmana to su Gorka Iraizoz i Iago Herrerin, prvi golman će biti Iraizoz za sada, a za dalje ćemo videti kako će braniti i da li će imati potrebe da se menja.
Odbrambeni igrači:
СликаСлика
Слика
Слика
Što se tiče odbrane veoma sam zadovoljan, jedan štoper je Laporte jedan od najboljih mladih štopera u Evropi, drugi štoper je San Jose koji se menja sa Gurpegijem kapitenom, ali on će više igrati vezno, a samo po potrebi štopera. Desni bek je Iraola, a levi Balenziaga.
Vezni igrači:
Слика Слика
Слика
Vezni red je veoma solidan tu je mladi Iturraspe od koga dosta očekujem zajedno sa Benatom. De Marcos će se više fokusirati na odbranu tačnije na desnog beka po potrebi ali videćemo. Unai Lopez igrač koga ću probati najviše da razvijem zajednosa Laporteom.
Napadači:
Слика
Слика
Pošto sam odlučio da igram sa krilima normalno levo krilo će biti Muniain "zvezda" tima. Drugi bok je za sada Susaseta ali ako ode biće Ibai Gomez koji može da igra i krilo i špica. U napadu najistureniji će biti Aduriz, na Gilermea ovu sezonu neću računati poslao sam ga na pozajmicu ali sledeću sezonu ću početi počako da ga ubacujem pošto Aduriz ima 33 godine.
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Унаи отац.

Ираола најкул играч у историји Билбаа, наравно после Јестеа.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Susaetu nikako ne pustaj. Narocito ne za 15. Malo je to za takvog majstora.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Unai ploditelj, što više ću ga ubacivati.. :ole:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Socivar пише:Susaetu nikako ne pustaj. Narocito ne za 15. Malo je to za takvog majstora.
I ja želim da ga zadržim probaću, baš je zapeo da ode..
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Слика
Avgust 2014.
Plejof Lige Šampiona
Слика
Napoli 6-0 Athletic Bilbao (Callejon 13, 44, Jorginho 22, Higuain 26, Insigne 38, Mertens 58)
Слика
Athletic Bilbao 2-0 Napoli (Sola 71, Aduriz 78)
Prva utakmica u Italiji gore nije mogla da prođe od početka utakmice smo gubili i na kraju se ispostavilo da se to dešavalo cele utakmice, Laporte totalno van cele utakmice ocenu je ima 3.9 najmanje što sam video ikada..Sve u svemu generalno svi su odigrali katastrofa, jeste da je falilo 3 prvotimca koji su osustvovali zbog povrede ali to nas nikako ne opravdava za poraz od 6-0. U drugoj utakmici je bilo drugačije pobedili smo 2-0, ali to naravno nije bilo dovoljno za prolazak dalje. Cilj je ove sezone Primera i ništa više.
Liga BBVA
Слика
Malaga 1-2 Athletic Bilbao (Horta 50 / Unai Lopez 12, Ibai Gomez 63)
Слика
Protiv Malage se ne može reći da je bilo lako, to je bila prva utakmica posle onog bolnog poraza od Napolija. Unai Lopez nas je veoma brzo doveo do prvog gola u Primeri.. Posle gola se igralo mirno onda je Horta postigao izjednačujući pogodak, a onda ulazak heroja sa klube Ibai Gomez postiže odlučujući gol i prvu pobedu u sezoni.
Athletic Bilbao 4-2 Levante (Laporte 2, Muniain 6, Susaseta 37, Gurpegi 89 / Xumetra 56, 61)
Слика
Utakmica protiv Levantea je počela poput svakog sna posle 37 minuta igre vodili smo 3-0, a onda Muniain dobija crveni karton (2 žuta) nisam ni verovao da će on ikada dobiti crveni ali dobro, posle toga primamo 2 gola, ali što je najsmešnije u finišu meča 2 crvena kartona za Levante nakon čega smo i postigli poslednji pogodak. Velikih 3 boda za dalje takmičenje!
Слика
Liga Evrope
Što se tiče grupe u Ligi Evrope mislim da ćemo se prošetati kroz grupu. Sa nama u grupi su PAO, Estoril i Debrecen. Posle grupe jedino što može da nas spreči, jeste da izvučemo nekog jakog protivnika iz LŠ. Sve u svemu mislim da smo jedni od glavnih konkurenata za osvajanje Lige Evrope.
Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Слика
Слика
Septembar 2014.
Liga BBVA
Слика
Barselona 4-2 Athletic Bilbao ( Messi 8, 65 pen, 90+4, Pique 42 / Unai Lopez 9, 88 )
Слика
Veoma teška utakmica protiv Barselone primili smo gol na samom početku ali smo se samo minut posle toga vratili. Do kraja poluvremena smo primili još jedan gol i to je bilo loše po nas. U 65. minutu se polako utakmica privodi kraju, kada je Lopez dao gol u 88 minutu mislio sam da ima nade, ali onda Messi ponovo postiže pogodak, i to mu je bio 3 gol na utakmici.
Athletic Bilbao 3-1 Granada ( Rico 2, Unai Lopez 34, Ibai Gomez 69 / Eddy 40 )
Слика
Posle utakmice sa Barselonom stiže nam Granada baš u pravom trenutku da se vratimo u igru. Od početka smo počeli sjajno da igramo, tačnije od 2. minuta smo poveli, a do kraja poluvremena je dao gol i Unai, ali smo i primili gol. Na kraju Ibai Gomez postavlja konačan ishod meča.
Rayo 0-3 Athletic Bilbao ( Aduriz 32, Ibai Gomez 38, Iraola pen 83)
Слика
Protiv Rayo Vellecana takođe odlična utakmica kao protiv Granade, samo što ovaj put nismo primili gol, jedino loše jeste što se posle te utakmice povredio Aduriz..
Athletic Bilbao 4-0 Eibar ( Toquero 11, Aduriz 33, Rico 56, Benat 70 )
Слика
Još jedna odlična utakmica polako ulazimo u ritam ako ovako nastavimo ponovo ćemo sledeće godine igrati kvalifikacije za Ligu Šampiona ali i dalje je rano da se priča o tome. Za ovu utakmicu nema šta puno da se priča sem da smo odlično igrali.
Liga Evrope
Слика
Athletic Bilbao 6-2 PAO ( Susaeta 25, 27, 35, 43, 45+1, Muniain 29 / Derley 48, Mavrias 75)
Слика
Utakmica protiv PAO, u prvom poluvremenu je bilo 6-0, na kraju smo odigrali 6-2, ali najbitnije jeste da je Susaeta postigao 5 golova u prvom poluvremenu!! I na kraju velikih 3 boda. Sledeća utakmica je protiv Estorila i Debrecena.
Слика
Igrač meseca:
Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Размишљаш ли да вратиш Љорентеа? И има ли још јебача у другим клубовима који могу да те појачају?
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Ljorentea vratim možda tek kasnije nameravam da dovedem Grizmana, ima klazulu od 25 miliona što ću iskoristiti. :cheers:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Слика
Слика
Oktobar 2014.
Liga BBVA
Слика
Real Madrid 1-1 Athletic Bilbao ( Marcelo 50 / San Jose pen 49 )
Слика
Posle lepe serije koju smo zaređali u ligi otišli smo u Madrid sa ciljem da osvojimo barem 1 bod. Poveli smo iz penala San Jose je bio precizan sa bele tačke, ali odmah nakon toga Marcelo postiže gol i stavlja tačku na ovu utakmicu. Imamo veoma dosta sreće zato što je Real u veoma lošoj formi.
Athletic Bilbao 0-0 Celta
Слика
Veoma loša utakmica, celu utakmicu smo napadali od početka do kraja ali nismo uspeli da prođemo do gola, Celta se odmah zatvorila i uopšte nije bilo igre tokom cele utakmice. Pokušavali smo i pokušavali ali bez efekta.
Almeria 3-2 Athletic Bilbao ( Hemed 1, Dubarbier 8, Soriano 82 / Ibai Gomez 72, Unai Lopez 74 )
Слика
Ni sam nisam očekivao da će ovako biti posle 10 minuta igre mi gubimo 2-0 od Almerije, posle sam tek video da su oni posle 9 utakmica na 2. mestu ove sezone ne znam šta ima se dešava, bilo kako bilo. Na poluvremenu je bilo 2-0, posle toga smo za 2 minuta postigli 2 gola, ali to nije bilo dovoljno zato što je Soriano u 82. minutu postigao pobedenosni gol..
Слика
Liga Evrope
Слика
Estoril 3-3 Athletic Bilbao ( Balboa 10, Toze 26, Seba 68 / Ibai Gomez 6, 59, San Jose pen 56 )
Celu utakmicu smo igrali dobro ali opet odbrana nije bila na vrhuncu i na kraju dobro je i ispalo što smo odigrali 3-3, druga postava je igrala i može se reći da su me zadovoljili.
Athletic Bilbao 5-3 Debrecen ( OG Douglas 17, Benat 31, Unai Lopez 36, Laporte 59, Viguera 81 / Douglas 21, Vinicius 33 , Paulo 74 )
Lepo smo bili započeli ali po običaju moramo da primimo bar 2 gola, što se desilo i ovaj put, zadovoljan sam sa Viguerom koga sam ubacio oko 70 minuta i uspeo je da do kraja postigne gol, Unai mali ne prestaje da rešeta.
Слика
Igrač meseca:
Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ibai Gomez, sabijac zivota!! :fanman:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Odličan je Ibai, baš mi je većina bila povređena samo on nije i dečko ne staje da puni.
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Novi predsednik se lepo otvorio.. :ole: :ole:

Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Слика
Слика
Novembar 2014.
Liga BBVA
Слика
Athletic Bilbao 2-0 Sevilla ( Susaeta 21, Iraola 90 )
Слика
Lepo smo igrali protiv Sevilje, odlično je to što smo uspeli da zadržimo Susaetu dao sam mu bolji ugovor i odlučio je da ostane, a i on sam mislim da zna da je najbolji potez. Iraola nema šta da se priča doktor.
Valencia 0-2 Athletic Bilbao ( Muniain 13, Aduriz 38 )
Слика
Sjajna utakmica i protiv Valensije ovaj put su u režiji Muniain i Aduriz, Muniain je napokon počeo da rešeta zajedno sa Adurizom koji se vratio posle povrede. Cela utakmica bila je završena u prvih 45 minuta.
Athletic Bilbao 0-2 Espanyol ( Garcia 2, Llonch 19 )
Слика
Jedna od najlošijih utakmica od kada sam na klupi zajedno sa onom utakmicom protiv Napolija. Igrači ko da nisu imali želje uopšte da igraju, i na kraju zasluženo nas je pobedio Espanjol.
Getafe 0-3 Athletic Bilbao ( OG Valzquez 30, Muniain 43, Laporte pen 59 )
Слика
Posle bolnog poraza od Espanjola momci su odigrali sjajnu utakmicu u gostima protiv Hetafea, od početka smo ih stiskali što je dovelo do rezultata da je faktički utakmica bila rešena u prvom poluvremenu. U drugom dobijamo penal koji je izveo Laporte i postigao konačan rezultat.
Слика
Liga Evrope
Слика
Debrecen 1-4 Athletic Bilbao ( Hauw 59 / Benat 19, Muniain 25, Laporte 54, Unai 65 )
Ako se može reći jedna od lakših utakmica u Ligi Evrope otišli smo sa ciljem da pobedimo što smo i uradili i doneli kući nova 3 boda. Unai po ko zna koji put dominira. Samo neka tako nastavi što više zajedno sa Muniainom, takođe sjajna golčina Benata.
PAO 3-2 Athletic Bilbao ( Derley 3, Berg 23, Da Silva pen 41 / Guilermo 5, Muniain 19 )
Utakmica koju smo morali da pobedimo ali jednostavno sreća nije bila na našoj strani, primili smo gol odmah na početku ali je Gilerme uspeo da postigne pogodak, onda po drugi put vodi Pao, a mi opet stižemo i na kraju 3 put vodi Pao i na kraju je tako i ostalo. Cela utakmica je bila rešena u prvom poluvremenu.
Слика
Igrač meseca:
Слика

3 igrača sam prebacio u prvi tim, tačnije 2, 3 je bio već tu ali nije igrao bio je na pozajmici u pitanju je Xiker i Villalibre koji su došli iz Baskonije dobijaće šansu u kupu i na utakmicama gde mogu da igraju, a treći igrač je Gulerme vratio sam ga sa pozajmice pošto se tamo bio povredio i na kraju sam odlučio da ga vratim i da mu pružim šansu, on je to bio iskoristio pa je bio i postigao gol u Ligi Evrope.
Слика
Слика
Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Слика
Слика
Decembar 2014.
Liga BBVA
Слика
Real Sociedad 1-2 Athletic Bilbao ( Vela 86 / Ibai 20, Unai 32 )
Слика
Prva utakmica protiv većeg tj. glavnog rivala u Baskiji, poveli smo na poluvremenu 2-0, i posle je bilo lako da zadržimo taj rezultat, ali na kraju smo morali da primimo gol i to od Karlosa Vele u 86. minutu posle toga su igrači Sociedada imali još par šansi ali uzalud.
Athletic Bilbao 0-0 Atletiko Madrid
Слика
Jedna od zanimljivijih utakmica iako nije bilo golova, previše šansa i sa jedne i sa druge strane iako smo bili bliži realan rezultat na kraju jeste remi. Nismo imali sreće kao ni protivnička ekipa.
Слика
Liga Evrope
Слика
Athletic Bilbao 4-0 Estoril ( Guilermo 25, Muniain 31, Aduriz 48, 72 )
Nema šta da se priča igrali smo protiv tima koji nije baš nešto u ovoj sezoni u Ligi Evrope zbog toga sam odlučio da dam prednos nekim klincima ali kasnije sam ubacio i ove starije (Aduriz). Sve u svemu veoma laka utakmica i lagan prolazak kroz grupu.
Слика
U nastavku Lige Evrope smo izvukli Dinamo iz Kijeva i mislim da ćemo morati dosta da se potrudimo da bi prošli dalje. Kod njih je ove sezone ostao Jarmolenko, Chacheridi i ostala kompanija niko nije napustio klub sem Konopljanke.
Copa del Rey
Слика
Tenerife 3-4 Athletic Bilbao ( Ifran 15, 41, Perez 22 / San Jose pen 12, Aduriz 65, Ibai 74, Muniain 75 )
Šta reći, a ne zaplakati mučili smo se toliko protiv Tenerifea da nisam mogao da verujem uvek tako u gostima kada idemo "manjim " klubovima imamo problema. Ovaj put je to bio Tenerife kao što rezultat kaže čak 7 golova, u prvom poluvremenu smo gubili 3-1, može se reći da sam se uspaničio i da sam ubacio prvotimce (Aduriz, Muniain, Ibai). Na kraju smo na iglene uši pobedili.
Athletic Bilbao 4-1 Tenerife ( De Marcos 18, Muniain 22, Guilermo 43, Villalibre 58 / Albizua 83 )
Ovaj put totalno druga priča kao što sam i mislio kod kuće igraju kao "bogovi", a kod nas nisu ni za šta. Veoma laka utakmica kakva je trebala da bude i prva ali šta je tu je.
Igrač meseca:
Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

:( :( :( :( :( :( :( :(

Obarao sistem i zaboravio da sačuvam.. :argh: :argh:


Слика
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Закључано

Повратак на “Završene i neaktivne priče '15”