Need Job

Закључано
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Need Job

Порука од rouz »

Слика
Drzava :Island
Ime kluba :KH (jos ne znam sta znaci ova skracenica)
Datum osnivanja :2011
Ovaj klub sam izabrao zbog toga sto je osnovan pre 3 godine i zato sto nemaju ni jednu titulu. Zelim da budem prvi u istoriji koji ce nesto osvojiti.

Izabrao sam da pocnem bez ijedne licence sa najnizim ocenama na profilu.

First View :D

Ekipa nije toliko losa. Iskreno sam ocekivao mnogo goru situaciju. Naravno sve ostale selekciju su prazne sem prvog tima . Jos uvek nisam nikoga dovodio, probacu prvu sezonu sa ovim sastavom, eventualno jedno levo krilo i to je to . Posto mi je prvi zvanicni LLM , ne ocekujem mnogo i ne zurim nigde . Korak po korak...

Osoblje je malo slabije , doveo sam jednog trenera ( nekog bosanca cisto nek je tu ). Ako se ukaze prilika za jos nekog skauta bice odlicno.

Imformacije o klubu

Titule :D

Код: Изаберите све

Izvinjavam se ako izgleda previse sazeto ali morao sam sto pre da odradim taj prvi post jer sam slucajno u pola pisanja kliknuo submit umesto preview . 
Последње учитавање од rouz дана 24 Нов 2014, 01:28, учитано 4 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo da te više ne kopka:

Knattspyrnufélagið Hlíðarendi Reykjavik

:D Pomučio sam se bogami dok sam izguglao šta znači me tog kluba...

logo je malo teže naći :D

Inače sažet ali ok uvod. Sviđa mi se mesto početka karijere. Prati se drugar. :cheers:
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

Sloba пише:Evo da te više ne kopka:

Knattspyrnufélagið Hlíðarendi Reykjavik

:D Pomučio sam se bogami dok sam izguglao šta znači me tog kluba...

logo je malo teže naći :D

Inače sažet ali ok uvod. Sviđa mi se mesto početka karijere. Prati se drugar. :cheers:
svaka ti cast :D ja sam jedno sat vremena proveo na netu i nisam mogao da nadjem.
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

Sezona 2013/2014

Za pocetak rekao bih neocekivano. Nekako lako osvajanje titule i kvalifikacije u playoff. Posto u ovoj ligi ima 4 divizije, s tim sto se poslednja liga tj 4. sastoji iz A,B,C,D grupe . Nakon zavrsavanja regularnog prvenstva prva 2 tima iz svake grupe igraju play off.Finalisti idu u visi rang.

Sa rezultatima i nisam toliko zadovoljan jer je bilo dosta utakmica u kojima smo ispustili pobede. Na kraju prvenstva bili smo za samo bod ispred drugoplasiranog Arborga.Poslednja utakmica je odlucivala ko ce biti prvi na tabeli

Osam klubova u playoff-u

Istorijski trenutak za moj klub. Pre tri godine smo igrali playoff ali smo ispali u prvom kolu. Istorija se ponavlja :D

Najbolji igrac kluba , ipak povredjen u finalu ali i bez njega smo uspeli da se probijemo i zavrsimo u visem rangu po prvi put u istoriji.

Код: Изаберите све

Zamolio bih nekog da mi okaci tutorijal za slike, ne znam kako da ih okacim onako da se uveca kad neko klikne

Код: Изаберите све

Sledeci update na polusezoni...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Pa tvoji u 4. ligi Islanda bolji od ovih mojih u 1. Gibraltara.
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

луди пише:Pa tvoji u 4. ligi Islanda bolji od ovih mojih u 1. Gibraltara.
hahah :D hteo sam njihovu ligu da igram al kad sam pogledao klubove i to reko bolje ja na island :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo uploaduj sliku na dodaj.rs i kopiraj drugi link po redu i to je to.

Bravo za rezultate.
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

Sezona 2015/2016
Dakle, pred pocetak sezone odigrali smo par prijateljskih utakmica uglavnom sa klubovima is viseg ranga. Bili su to ubedljivi porazi ali rezultat nije bio toliko bitan. Taktika je uigrana sezona moze da pocne.

Transferi :

Posle otpustanja 5-6 igraca za koje sam smatrao da nepotrebni u timu, doveli smo dosta novih i sposobnih ljudi. Konkurencija u timu je velika ima nas mnogo ali svako ce dobiti svoju sansu. Od svih ovih igraca niko nema neke specijalno dobre ocene tako da ss-ove profila necu jos kaciti.

Слика


Pocetak sezona i Lower League Cup

Pred pocetak regularnog takmicenja igra se Lower League Cup. Ni ja ne znam sta je to ali predpostavljam da je ceo kup sastavljen od timova nizih rangova. Prosle sezona smo bili predposlednji . Ove godine smo drugi i prosli smo u dalji tok tamicenja sto je za nas vise nego odlicno. Ja sam prezadovoljan.


Слика
Слика




Код: Изаберите све

 Uradio sam mali update cisto zbog ovog kupa a i malo da osvezim temu. Sledeci report za par dana 
Последње учитавање од rouz дана 23 Нов 2014, 11:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

Слика
Poslednji update za sezonu 2015/2016
Nista, poslednji update . Ove godine nista od opstanka , mozda neke druge . Odlican start u kupu, pobedili smo gotovo sve jace timove od nas i stvarno sam mislio da mogu da izborim opstanak. Zao mi je samo sto smo imali tako dobar pocetak ali eto.

Poslednji na tabeli sa 5 bodova bez ijedne pobede.

Слика

Ove sezone probacu drugaciju psihologiju ako idalje ostanem na klupi, posto je uprava na pocetku ove sezone iako sam vec izborio visi rang trazila osvajanje jos jedne titule sto je prosto bilo ne moguce a evo i kako se vratilo.

U trecoj sezonu probacu da odradim par stvari (ako ne dobijem otkaz) :

1)Dovodjenje sto kvalitetnijih igraca , posto od uigravanja svojih nema nista.

2) Plasman nazad u 4. Ligu

3) Bolji odnos sa upravom i malo vise para



Takodje razmisljam , ako pronadjem neki klub malo jaci i u malo boljoj situaciji sto se tice igraca , dal da predjem ili ne . Ali neka to bude tema u sledecem javljanju.Pozdrav
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

Слика
Bezanija iz sela . Posle bezveznog otkaza i ne razumljive uprave kluba selim se sa Islanda. Uverio sam se da nije to za mene.



Слика

Слика

Код: Изаберите све

Do sutra cu se potruditi da nadjem klub , razmislicu neko vreme dal cu opet u LLM ili nesto malo lakse. Ko zna na sta ce ovaj topik liciti al zabava je zabava :D 
Закључано

Повратак на “Završene i neaktivne priče '15”