Druga šansa

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Druga šansa

Порука од Sloba »

Pokušaj dva. Nije meni problem da odigram dugo sezona, ja za to imam volje ali na dosadašnjem menadžeru se rezultatima i ne mogu pohvaliti. Kuburio sam sa Mačvom u 2. ligi Srbije četiri sezone i onda dobio otkaz. Sa Koventrijem i CSKA iz Sofije slabi rezultati su me ukopavali u početku. Zato sam se odlučio na karijeru iz zadnje lige. Statistiku mnogo pratim, pre sam probavao sa Korbijem, Leamingtonom... ali nisam imao puno sreće pri igri sa engleskim niželigašima. Rešen sam da sada to promenim. Učitao sam sve lige Engleske, Škotske, Severne Irske, Republike Irske i Velsa. Ni sam ne znam zašto...

***

Слика

Слика Слика

Слика

Ime: Oxford City
Osnovan: 1882. godine
Nadimak: Gradski
Rivalstva: Oxford (local), Didcot (local)
Stadion: Court Place Farm
Kapacitet: 3,000 (300 sedećih mesta)

U zadnjoj sezoni su jedva izborili opstanak, mediji ove sezone predviđaju 11 mesto, a u samom uvodu pokazaću Vam tim i par zanimljivih činjenica postoji. Ekipa ima dosta stranaca i to mahom kvalitetnih Španaca i jednog dobrog Brazilca za ovu ligu.

Слика

Jedan od directora je Španac sa Američkim pasošem. Finansije su u plusu što je ok. Ne nešto previše, ali je u plusu.

Слика

Prvo što sam uradio kada sam došao u klub jeste da sam sklepao neku taktiku koja će biti podložna korekcijama i pootpuštao osoblje koje sam trenutno tu zatekao i stavio oglase da tražim pomoćnog trenera, sportskog direktora, direktora omladinske škole... kada regulišem sve sa osobljem onda ću videti i da li ću nekoga dovoditi ali sam trenutnim timom poprilično zadovoljan a ni ambicije kluba nisu promocija. :poz:
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Srećno ti i ovaj put :winner: :ole:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Najbolja priča do sad :shy: Nadam se da će imati bar 4 posta od toga neki i iz igre.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bice vec veceras :D
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Lepo ispisano, sve najbolje...
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pred početak svake utakmice se opuštam uz ovu plejlistu.

Pa da krenemo...

Verovatno ću biti prvi igrač LLM-a u istoriji ko je toliko samouveren da smatra da ekipi kojoj je MP 11 ne trebaju praktično pojačanja, ali idemo redom. Stručni štab je pravljen po mom ukusu. Kada su u pitanju igrači, odlazaka nije bilo, a doveden je samo jedan igrač iz Milvala na pozajmicu da pokrije tu desnu stranu jer nijednog pravog desnog beka u ekipi nisam imao.

Слика

Prijateljskim utakmicama i mogu, ali i ne mogu biti zadovoljan. Kako se uzme. Protiv dva lokalna rivala sam odigrao i više nego dobro. Protiv onog zvučnije, dva ranga iznad, Oxforda i da nisam primio gol u zadnjem minutu bih pobedio. Protiv lokalnog rivala iz liga ispod sam pokazao svu silu i slavio sa čak devet golova razlike. Protiv mladog tima lokalnog Oxforda takođe ostvarena pobeda bez problema, dok je se protiv ekipe iz 3 lige više - Port Valea, vodilo do same završnice, a onda su primljena dva glupa gola. Ipak, da sve ne bude tako savršeno pobrinuli su se igrači iz odbrane u zadnjoj pripremnoj utakmici kada je niželigaš slavio sa 7:2.

Слика

U ligi kako za koga ali ja mislim da je start bio jako pozitivan. Niko nas nije u celoj utakmici nadigrao, a imamo mali roster shodno ligi pa će biti pravo čudo budemo li među 5 ekipa na kraju.

Sezonu smo otvorili pobedom nad Hajdom da bi onda usledila dva poraza u samo četiri dana. Prvi protiv Vorčestera u zadnjoj minuti, a nakon toga i protiv Čorleja. Ipak, momci se ekspresno dižu i u samo TRI dana dobijaju dve utakmice rezultatom 4:3 ! Žrtve su bile Solihul Morsi i Gloukester.

Слика

Ovako izgleda pogled na gornji deo tabele. Uprava očekuje baš da budemo među ovih 11 ekipa što se poklapa i sa mojim očekivanjima, a neke lične ambicije su senzacija i nadigravanje sa svakim protivnikom i pokušaj da se uđe u viši rang već ove sezone.

Kupove ću takođe shvatiti ozbiljno mada zbog malog rostera i nemam izbor da odmaram veliki broj igrača za prvenstvene utakmice.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Sloba prati se ovo nadam se da nedjes odustati :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala brate :shy:

Mislim da će večeras biti još jedan UpDate karijere.

Igram ja jako brzo. I nije ključno da li su mi rezultati pozitivni ili negativni... ja ne igram sa emocijama često... evo sada... ne znam da li ću na kraju biti u top 5 ali imam najbolji start sa ovako slabom ekipom od kada igram FM! Čak ni sa Partizanom pre par fm ova nisam mogao da računam na ovako dobar start... ali ok. Tek je početa i prošlo je oko 19-20 kola... valja se još dosta toga uraditi pa ćemo videti.

Pozdrav :cheers:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Odlična priča, odličan način pisanja, odličan klub, odličan naslov, sve je odlično pa i ti Slobo :shy:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako se privodi kraj sezone i kako sezona odmiče kraju, razni strahovi mi dolaze...

Nisam često bio u situaciji da izborim promociju, a ako bih to ovde uradio... mislim da bih debelo morao da zasučem rukave za sledeću sezonu. Bez klika na continue par dana već isključivo na pronalaženju igrača za taj rang takmičenja. Ali i strah me eventualnog plej ofa ako ne budem 1 na kraju za šta ni sam sebi ne dajem šanse... strah i od situacija gde gubim razne pozicije u zadnjem kolu. Ipak je ovo tim sa MP 11 pred start sezone. Dosadašnji rezultati su Van svakih očekivanja.

Слика

U jednom periodu sam imao čak i 4-5 utakmica manje i sada imam utakmicu manje od nekih ekipa. Ovo sasvim pristojno izgleda i što je najvažnije u igri sam za to prvo mesto i dalje.

Слика

Od zadnjeg UpDatea igrao sam po sistemu toplo-hladno u prvih par sezona da bih onda vezao sedam uzastopnih pobeda što je izuzetno teško u ovom rangu takmičenja. Ipak, potom slede blede igre gde sam par utakmica ostao bez pobede, a potom opet po sistemu toplo-hladno. U zadnje dve utakmice su ostvarene dve izuzetno važne pobede koje su podstrek za dalji deo sezone.

Слика

Na kupove ne bih trošio reči previše ali sam po malo i razočaran ranim ispadanjem iz FA Kupa. Izbacila me je ekipa koja se nalazi ispod mene nivo ili dva. Ali nema veze. U Karlsberg kupu smo zato prikazali dostojnu igru. Izbacili rivala iz lige, potom i višeligaša, da bi u utakmici protiv još jednog višeligaša ostali kratkih rukava ali dostojno smo poraženi sa minimalcem.

Reći ću još za kraj da je moje defanzivno umeće u zadnjih pola sata kao i taktički trikovi u trenucima kada je juri rezultati, doneli veliki broj poena. Ali na prvom mestu Oksford Siti je postao sinonim za "park the bus" u trenucima kada se čuva rezultat, obično zadnjih pola sata.

Do čitanja. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tužan kraj prve sezone na kraju ali sam zadovoljan kompletnom sezonom.

Слика

Слика

Bio sam cele sezone u plej-of zoni da bih tri kola pred kraj sezone ispao iz nje, vratio se tek pobedom u zadnjem kolu na 5 mesto i dobio novu priliku. Na žalost, nisam je iskoristio. Igrao sam sa ekipom koja je trebala da izbori promociju, cele sezone su bili superiorni i već su me dva puta dobili tako da sam bio nemoćan. Na kraju su oni i izborili promociju...

Слика

Kad se pogledaju neke utakmice reklo bi se da sam bez problema mogao i koji bod više upisati pa se i plasirati u ligu više direktno što i jeste istina. Dosta sam bodova prosuo u utakmicama koje su završene bez pobednika.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Evo i nekih igrača koji su izneli sezonu. Na žalost, za sada nastavak saradnje sa Rodrigezom jedino nije izvestan jer ne želi da potpiše novi ugovor pa sam prinuđem da mu tražim zamenu.

Sledeći UpDate možda večeras. Pripremne utakmice, transferi... :cheers:
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

nisi imao srece. Nadam se u novoj sezoni da ces direktno izboriti promociju.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Sledeće sezone moraš prvi biti, nema ti druge :zelenko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo na brzinu da ispišem jedan report kad su transferi u pitanju pa ću sutra ili kad uhvatim vremena sa starta lige i sa prijateljskih dok završim prijateljske. Narednih dana ću biti zauzetiji dodatkom za sve Makedonske lige pa ne znam koliko ću imati vremena, ali se nadam da ću do petka-subote završiti sezonu.

Слика

Evo igrača koji su dovedeni i možda još neko bude doveden, ali videćemo. Otop-potom. Najbolje igrače (osim Rodrigeza) iz prošle sezone sam zadržao, odradio neke taktičke korekcije pa ćemo videti sada. Cilj mi je da igram dobro u defanzivi jer ako ne primim gol ne mogu da izgubim.

Слика

Слика

Слика

Eto još nekih skrinova po mom izboru. Shodno senzacionalnoj petoj poziciji na kraju prve sezone narasle su mi i ocene poprilično. :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Jel potpisao za neki klub Rodrigez?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nije haha a trazili ga cak i iz lige 2. Sad trazi jaku platu i cak mu stoji da moze biti kljucan u vecini ekipa lige 2.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Ako ne potpiše skoro, možda ćeš i moći da ga vratiš.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Daj Boze! Tesko ga je nadoknaditi i ako imam napadace s' dobrim ocenama.

P.s. Cekam tvoju karijeru :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo da napišem jedan na brzinu UpDate. Nemam mnogo vremena ni danas ali ni narednih dana ni privatno a i vremena što ću imati radiću makedonske lige u editoru.

Слика

Transferi ovako sada izgledaju. Bilo je izmena u odnosu na gornji skrin. Pregovara se sa još jednim štoperom. Od nekih igrača se očekuje da stvarno predstavljaju pojačanja shodno i platama koje će imati u ekipi. Zadržana je i okosnice ekipe u odnosu na prošlu sezonu. Videćemo da li je napravljen tim za konferenciju premijer.

Слика

U prijateljskim mogu biti samo zadovoljan igrom tima. Prikazana je lepršava, atraktivna i pre svega golgeterska igra. Nema se šta navalnim igračima zameriti. U odbrani smo u nekim utakmicama grešili. Pogotovo protiv Keteringa i ekipe Barnlija koju smo za malo pobedili, a svi igrači u rosteru su dobili priliku da pokažu šta znaju.

Eto to je to. Kada stignem sledi idući update. :cheers:
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

pratim . dobar klub
Закључано

Повратак на “Završene i neaktivne priče '15”