Druga šansa

Корисников грб
serdar vlado
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 14 Феб 2014, 00:21
Место: Nikšić
Status: Није на вези

Порука од serdar vlado »

Prati se! Naprijed! :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Večeras bi možda mogao da legne neki apdejt. Ako ne onda sutra (verovatno) ide nastavak.. :) :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Слика

Ne ide baš najbolje za sada, ali što je najgore ne mogu mnogo biti nezadovoljan. Fali par igrača za kompletnu ekipu jer nemamo dovoljno dobar igrački kadar, a i povrede nisu u velikim količinama, štaviše, suprotno, ali su u pitanju ključni igrači.

U ligi na svakoj utakmici smo nadigrali rivala, ali lopta jednostavno neće u gol ili našom greškom dobijemo gol. Moram istaći da nam i prednost uopšte nije kad igramo kod kuće. Stadion je u užasnom stanju a para se nema. Dobra igra tokom cele sezone, ambicije plej of i to je dovoljno. Mislim da je direktan napad na promociju malo nerealan i da bih trebao biti srećan ako zauzmem 2,3,4 ili 5 mesto na kraju sezone.

Razočaran sam kranjim ishodom u kupu. Igrali smo replej u našoj prvoj utakmici kupa što je dobro. Bili su apsolutni favoriti, a mi autsajderi ali smo ih u obe utakmice nadigrali i izbacili iz daljeg takmičenja. Protiv niželigaša smo se propisno obrukali ali krivica je moja. Vodili smo 2:0, povukao sam iz igre par dobrih fudbalera da ih odmorim za ligu i primio sam u samoj završnici utakmice tri gola.

Videću šta ćemo uraditi u drugom kup takmičenju ali i da ne uradimo ništa nije smak sveta jer ne gajim nikakve ambicije prema tom takmičenju.

:cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Evo samo da postavim tabelu. Trenutno stanje. Zaista ne znam kako stići ove prve, kojom magijom... svi smo iza njih. A sa druge strane mogu samo biti zadovoljan. Čak su rezultati slabiji nego što igramo ali dobro.

:cheers:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Obicno ti sto razbijaju polusezonu na kraju zaredaju dosta losih rezultata.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nadam se. Evo, imam seriju od 10 utakmica bez poraza... al opet su oni daleko.

E sada... dolazi decembar i januar... u ta dva meseca prošle sezone sam odigrao svega 4-5 utakmica i to na strani. Kod kuće mi sve utakmice budu odložene uglavnom zbog očajnog terena, a para se nema. :slap:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Danijel_CH, Potpuno upravu covek. Ja sam imao prednost i 20 razlike, a onda je pocela FM MADJIJA! Nedaj se Slobo! :cheers:
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo da se javim. Nadam se da ću sutra završiti sezonu pa ću postaviti opširniji UpDate. Evo trenutne tabele:

Слика

Jbg. nemam vremena za FM toliko. Imam prioritetnijih stvari privatno tako da ovo ide sporije nego što očekujem ali ok. Nigde ne žurim. Ceo serijal je predamnom.

Elem, ovi pobegli nema šanse da ih stignem tj. da u preostalim utakmicama osvoje samo 5 bodova... još ih ja dobio 1:7... uništio sam ih u drugom delu sezone ali ne vredi. Imali su jak roster. Nadam se da ću u gotovo izvesnom plej ofu ove godine imati sreće..

Ako ne budem imao neću odustati ali nadam se da ću imati sreće pa da se okušam u ligi iznad. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ide UpDate večeras ili sutra. Nikako ne stižem. :D Previše obaveza jbg. Nisam upalio menadžer par dana.. ali eto. Promociju opet nisam izborio tako da se krljamo u toj ligi ali nema veze i dalje igram. Nemam problem sa inspiracijom ali sa vremenom ga opasno imam. :) Biće više vremena tokom zimskog raspusta... :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam zaboravio na ovo i karijera će biti aktivna ali čim uradim neke stvari što za forum što privatno. Nema se vremena. FM nisam upalio od početka Decembra. Ali evo jedan UpDate za kraj druge sezone.

Слика

Слика

Možda bude treća sreća. Neverovatno ali istinito. Naišli smo u plej ofu na najtežeg mogućeg rivala ali sam i sam kriv. Više bi šanse imali da je se igrala samo jedna utakmica. Naime, namerno sam kalkulisao i išao na njih da ih pre izbacim i neke utakmice izgubio pred kraj namerno jer sam bio obezbedio borbu za promocije. Ispostaviće se da sam pogrešio.

Cilj je zadržati okosnicu tima i pojačati se sa nekolicinom igrača. Vreme je da se izbori promocija. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 28 Дец 2014, 12:54, учитано 2 пута укупно.
Закључано

Повратак на “Završene i neaktivne priče '15”