Difficult Road young coach

Ranko Radanovic
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 03 Дец 2012, 16:24
Место: Loznica
Status: Није на вези

Difficult Road young coach

Порука од Ranko Radanovic »

Слика
[shadow=blue]Ofk Beograd prepustio kormilo mladom Radanovicu![/shadow]
Слика


Bekvalac napustio klub iz privatnih razloga,tim prepusten mladom treneru Ranku Radanovicu
Celni ljudi Ofk Beograda brzo su reagovali nakon odlaska Dragoljuba Bekvalca sa klupe,i ekipu prepustili mladom ali jos ne dokazanom strucnjaku koji je do sada radio u omladinskom pogonu kluba sa Stare Karaburme.Celni ljudi kluba odlucili su tako da se sansa ipak pruzi mladom ali jednom od najperspektivnijih trenera u Srbiji koga su na klupi zeleli da vide cak neki timove iz Premijer lige Bih-a ali munjevita odluka upravnog odbora zatekla je mladog trenera koji se svim ostalim ponudama zahvalio i odlucio da preuzme tim Ofk-a.Sigurno da ga ne ceka ni malo lagan posao,pre svega ciljevi kluba bice da se plasira medju 8 i udje u play off a naravno ni od nacionalnog kupa se nece lako odustati.Videcemo sta ce to u narednim danima da se desava pre svega sto se tice igrackog kadra,a zatim i plana priprema i eventualnim promenama u strucnom stabu.Ugovor sa mladim strucnjakom potpisan je na godinu dana.
Слика

Izjava gospodina Radanovca nakon promocije u klubu:


Слика

"Jos uvek sam pod utiskom svega sto se izdesavalo u predhodnim danima,tako da izvinite.Pripremao sam plan za pripreme mog sad vec bivseg doskorasnjeg omladinskog sastava i dolazi mi predsednik kluba i saopstava da me klub zeli na mestu sefa struke prvog tima.Posle kraceg razgovora predoceno mi je sta se od mene i tima ocekuje ako eventualno prihvatim,i ja sam posle nekoliko sati provedenih u razgovoru ne samo sa predsednikom vec i sa mojom porodicom tacnije ocem odlucio da ponudu prihvatim i zakoracim u seniorski fubal.Mislim da je sansa za mene stigla u pravo vreme jer da vas ne lazem imao sam ponuda iz prve lige Bosne i Hercegovine,ali nisam u tom momentu bio spreman da vodim prvi tim u zemlji gde bi mi dosta vremena trebalo da se naviknem na tamosnji fudbal,da upoznam igrace i ostalo sto ide uz to i sad kazem nisam se pokajao.Ovde sam par godina klub mi je omogucio da napredujem a ja cu mu se sad nadam se na dostojan nacin oduziti.Ekipu poznajem maltene do tancina a omladinsku selekciju da ne pricam tako da mi upoznavanje igrackog kadra nece biti potrebno.Sigurno je da zelimo neka pojacanja ali videcemo sta i koliko u prelaznom roku mozemo necu da dovodim igrace koji ce mi sedeti na klupi ili uopste nece biti u protokolu.Promena u strucnom stabu ce biti da li sada ili na zimu videcemo,a sto se tice priprema plan ce biti prikazan kad odradimo prelazni rok koji imamo u planu da zavrsimo u narednim danima.Igraci ce morati vredno da rade,da ostavljaju zadnju kap znoja na treninzima da bi u utakmicama bili na nivou.Ako budu slusali,i vredno radili isplatice im se ubedjen sam u to." jasan je mladi strateg romanticara.



Nesto o novom treneru Ofk Beograda:
Ranko Radanovic rodjen je 5.juna 1980.godine u Loznici.Osnovnu i sredju skolu zavrsio je u pomenutom gradu odakle je krenuo put Begrada gde je poceo da pohadja trenersku skolu nize kasnije visi kurs trenutno poseduje kontinentalnu A licencu.Fudbalom se profesionalno nije bavio,ali stariji treneri u Srbiji ali i sirom regiona predstavljaju ga kao velikog znalca fudbala,posvecenog trenera i nekog ko zivi za fudbal.

Слика
Petlice Ofk Beograda vodio je od 2011 do 2013 godine.Belezio zapazene rezultate sirom turnira po regionu i inostranstvu.Dve godine za redom zavrsio na 2.mestu lige petlica iza C.zvezde.

Слика
Omladince je preuzeo i vodio u sezoni 2013-2014 sa uspehom gde je lansirao par talentovanih momaka poput Batanice,Gajica,Zdjelara.Na tabeli kvalitetne omladinske lige nije mogao vise od 5.mesta na kom je zavrsio i predhodnu sezonu a i pomenutu sezonu u kojoj je preuzeo ovu selekciju.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HZ3BVFSyPb0[/youtube]
Последње учитавање од Ranko Radanovic дана 02 Нов 2015, 19:00, учитано 4 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo za izbor kluba. Pratiću ovo. (y) Pesma je gotivna, znam je napamet inače. :D

:fanman:
Последње учитавање од Sloba дана 02 Нов 2015, 17:55, учитано 1 пут укупно.
Ranko Radanovic
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 03 Дец 2012, 16:24
Место: Loznica
Status: Није на вези

Порука од Ranko Radanovic »

Sloba пише:
Bruder hvala ti.Bice zanimljivih prica,izjava pre i posle meca,konferencija,emisija najavljujem bum na forumu :ole:
Inace Ofk-u gotivim dosta :fanman: :fanman:
Последње учитавање од Ranko Radanovic дана 02 Нов 2015, 19:02, учитано 1 пут укупно.
Ranko Radanovic
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 03 Дец 2012, 16:24
Место: Loznica
Status: Није на вези

Порука од Ranko Radanovic »

Слика
Zvanicno poceo prelazni rok letnji

Слика

Слика
BOMBA,Ofk Beograd pregovara sa Vukicem!

Celni ljudi Ofk Beograda prema pisanju Blica poceli su pregovore sa nekadasnjim reprezentativcem Scg i igracem Partizana,Atletiko Madrida,Sahtjora,Paoka,Porsmuta i Proletera.Ova vest odjeknula je sirom medija u Srbiji nema sumnje da bi Zvonimir bio ogromno pojacanje za ekipu sa Karaburme.Olaksavajuca okolnost je da Vukic nema klub tako da je pred celnicima Ofk-a nesto "laksi" put do dogovora sa Vukicem.Koliko je ovo realno ostaje da se vidi u narednim danima.

Nesto vise o Vukuci:Vukić je karijeru počeo u Proleteru iz Zrenjanina, gde je prošao sve mlađe kategorije i debitovao za prvi tim sa svega 17 godina tokom sezone 1996/97. Postao je prvotimac i dobrim partijama privukao pažnju mnogih domaćih i stranih klubova. Godine 1998. potpisuje za Atletiko Madrid. Dve sezone je igrao u B timu, koji se takmičio u drugoj ligi, ali nikada nije dobio šansu u prvom timu.

U aprilu 2000. se vraća u Srbiju i potpisuje za Partizan. U dresu crno-belih doživeo je pravu afirmaciju. Igrao je četiri sezone, postigavši 44 gola u svim takmičenjima. Bio je najbolji strelac nacionalnog prvenstva u sezoni 2002/03. sa 22 postignuta gola.

U leto 2003. potpisuje petogodišnji ugovor sa ukrajinskim Šahtjorom. U svojoj prvoj sezoni u klubu, postigao je 13 golova i bio najbolji strelac svog tima u svim takmičenjima. U narednoj sezoni debitovao je u Ligi Šampiona.

U avgustu 2005. bio je pozajmljen premijerligašu Portsmutu. Svoj jedini gol u dresu Portsmuta postigao je 29. oktobra 2005. protiv Sanderlenda. Nakon odlaska trenera Alana Perena i povratka Harija Rednapa, dobijao je sve manju minutažu i napustio klub. U januaru 2006. se vratio u Partizan kao pozajmljen igrač do kraja sezone 2005/06. Nažalost na prijateljskoj utakmici protiv Urala slomio je nogu i nakon duge pauze uspeo je da odigra samo dva meča u šampionatu.

Nakon što mu je istekao ugovor sa Šahtjorom, u leto 2008. potpisao je sa ekipom Moskve. U ukrajinskom klubu su tvrdili da Vukić ima još godinu dana ugovor sa njima i tražili su obeštećenje od milion evra, ali je FIFA ipak odlučila da može da pređe kao slobodan igrač. Na svom debiju 2. novembra 2008. protiv ekipe Tereka, postigao je gol. Nakon što je klub bankrotirao 2010. postao je slobodan igrač.



Слика
Zigic na pragu Ofk Beograda?Da li se stvara dream team?
Слика

Samo dan nakon objave da je Ofk u pregovorima sa odlicnim vezistom Vukicem,transfer groznica jos jace trese sve one kojima je plava boja i romantika u srcu.Nikola Zigic stasiti centarfor nekada Zvezde,Rome,Rasinga,Birmingena prema navodima pojedinih medija na pragu dolaska na Staru Karaburmu.Treba li pricati koliko bi ovaj momak znacio timu Beogradjana u predstojecem sampionatu gde bi se sanse kluba za plasman medju 8 ekipa znatno povecale u sta se ne sumnja jednog momenta.Prema navodima naseg sajta Zigic je jutros vidjen u razgovoru sa celnicima Ofk-a u prostorijama kluba na staroj Karaburmi.Ukoliko bi dosao on i juce pominjani Vukic,da li Ofk stvara dream team?Videcemo.

Nesto vise o igracu:Nikola Žigić (Bačka Topola, 25. septembar 1980) je bivši srpski fudbaler. Kao napadač igrao je i za reprezentaciju Srbije.

Tri puta je dobio nagradu najboljeg igrača Srbije i Crne Gore, 2003., 2005. i 2006. godine. Do sada je odigrao pedeset sedam utakmica za reprezentaciju i postigao dvadeset golova. Visok je 2,02 m, pa je jedan od najviših igrača sveta. Pre Crvene zvezde je igrao za AIK Topolu, Mornar, Spartak i Kolubaru. Dok je igrao za beogradske crveno-bele u 110 utakmica postigao je 71 gol.(nacionalno prvenstvo, nacionalni kup i evropska takmičenja).

Svoj prvi het trik u španskoj primeri postigao je 1. aprila 2007. U sredu 19. decembra 2007. godine. postigao je 2 gola u španskom kupu koji su mu ujedno bili i prvi u Valensiji. 26. maja 2010. Žigić potpisuje ugovor na četiri godine sa engleskim Birmingem sitijem.
Za reprezentaciju je debitovao protiv Norveške u martu 2004. Nastupao je na dva svetska prvenstva (2006 - 2 utakmice 1 gol) i (2010 - 3 utakmice 0 golova). U reprezentaciji je igrao u periodu od 2004 do 2011 i odigrao 57 utakmica i postigao 20 golova. Postigao je gol na svetskom prvenstvu protiv Obale Slonovače (2:3). Do sada je u karijeri 13 puta bio strelac u kvalifikacijama,6 puta na prijateljskim mečevima i jednom na svetskom prvenstvu. Na poslednje dve utakmice je bio kapiten ali je Srbija izgubila na obe utakmice.



Слика
Ofk-a se ovog leta bas pojacao,nema vise izgovora.
Sva trojica slozni "Juris na play off"


Слика



Celni ljudi kluba za stare Karaburme uspeli su da ispune sve transfer zelje sefu strucnog staba Radanovicu i uspesno su zavrsili pregovore sa tri igraca koji su potpisali ugovore sva trojica po godinu dana.Ali kakva igraca?
Za nasu ligu i nase uslove dovedeni su momci koji su u stanju da zaista prave razliku na terenu,dovodeni su Zigic i Vukic o kojima se pisalo predhodnih dana ali i Sasa Cilinsek iskusni defanzivac inace pre dve sezone i C.zvezde u kojoj zbog odredjenih administrativnih razloga nije dobio sansu.Sv atri igraca su jasna,da ce ekipa dati sve da se domognem nekog od prvih 8 mesta koja vode u play off.

Sasa Cilinsek:Слика

Nikola Zigic:Слика

Zvonimir Vukic:Слика



"Doveli smo igracine,videcete kako ce Ofk igrati ove sezone"
Слика

"Zaista smo doveli vrhunske i vec dokazane igrace ne samo u Srbiji vec i u inostranstvu.To su sve momci u zrelim godinama i pristali su da dodju da pomognu ekipi i mladom strucnjaku u ispunjenju ambicija u ovoj takmicarskoj godini.Ubedjen sam da ce mo igrati lep fudbal atraktivan,izmedju ostalog dodjite na Karaburmu Romantika ce biti opet u modu."-u svom stilu tim menadzer ekipa Ofk Beograda
Последње учитавање од Ranko Radanovic дана 03 Нов 2015, 11:42, учитано 3 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”