Trench team has a dream! - Француска трећа л

akiman
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 05 Окт 2015, 21:32
Место: Smederevska Palanka
Status: Није на вези

Trench team has a dream! - Француска трећа л

Порука од akiman »

Поздрав! Нов сам члан, представио се пре пар минута овде.

Екипа коју водим зове се Mulhouse из треће француске лиге. Е сад, надам се да не кршим правила форума, прича је окачена на блогу који сам направио и који служи управо овој сврси, не постоји намера да се било шта рекламира. Једноставно сматрам да је прегледније за оне који не желе да се укључују у дискусију већ могу само да листају причу, а овде ћу се огласити када буде новина.

Такође, сви који имају времена могу слободно да ми дају неки савет, ја ћу саслушати шта имате да кажете па ћу вам објаснити због чега тако не може бити. :zelenko:

Обзиром да нисам толико добар, помоћ је заиста корисна, до сада нисам имао превише среће (читај знања) приликом вођења слабијих екипа, али се надам да ће овог пута бити другачије.
Scholesinho
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 24 Сеп 2015, 16:52
Место: Prijedor
Status: Није на вези

Порука од Scholesinho »

Uvijek mi je drago kad vidim da neko igra niže francuske lige. Moj prvi sejv na FM15 je bio sa Strazburom i mogu reći da sam najviše uživao u tom sejvu. Iz nekog mog iskustva u donjim ligama najbolje funkcioniše presing i direktni pasovi pošto su igrači slabije tehnički potkovani i šanse da griješe su dosta veće. Takođe kada tražiš igrače ne bi bilo loše da ih tražiš prema statistici a ne prema atributima (proguglaj malo "moneyball in football manager"). Elem nastavi sa ovim, imaš jednog čitaoca više!
akiman
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 05 Окт 2015, 21:32
Место: Smederevska Palanka
Status: Није на вези

Порука од akiman »

Стигао сам до марта 2016. Додата је нова страница на блогу па кога интересује нека баци поглед.

@Scholesinho Хвала на лепим речима, размотрио сам предлог, размишљао мало и унео одређене измене. Moneyball in football manager сам прогуглао, лик води Bristol City ако на то мислиш, интересантно делује, листам лагано.

Следеће јављање на крају сезоне или пред почетак следеће, ако неко има нешто да пита или предложи - слободно!

Поздрав!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zasto bas ta ekipa? Moj kum zivi tamo i navija za njih :D
akiman
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 05 Окт 2015, 21:32
Место: Smederevska Palanka
Status: Није на вези

Порука од akiman »

Danijel_CH пише:Zasto bas ta ekipa? Moj kum zivi tamo i navija za njih :D
Нема посебног разлога, мољакао сам свуда, они ме примили. :)
Scholesinho
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 24 Сеп 2015, 16:52
Место: Prijedor
Status: Није на вези

Порука од Scholesinho »

@Aki drago mi je da sam pomogao makar malo. Inače dobro ti ide da su te povrede zaobišle vjerovatno bi i bolje bio rangiran ali šta ćeš..
akiman
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 05 Окт 2015, 21:32
Место: Smederevska Palanka
Status: Није на вези

Порука од akiman »

Има новитета. Сезона је завршена и тим је спреман за прву утакмицу у новој сезони. Ко је заинтересован, може више о томе да прочита на блогу.
Последње учитавање од akiman дана 09 Окт 2015, 17:15, учитано 1 пут укупно.
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Порука од Jamie Vardy »

svaka čast ovo za blog, ''ukrašću'', samo piči :D
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
akiman
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 05 Окт 2015, 21:32
Место: Smederevska Palanka
Status: Није на вези

Порука од akiman »

Kokanson пише:svaka čast ovo za blog, ''ukrašću'', samo piči :D
Ако ако, мислим да је згодније тако. Само цепај! :)

Иначе, завршена је још једна сезона, о томе више - овде.

EDIT: Екипа спремна за почетак следеће сезоне! Читај овде.

EDIT2: Реците слободно ако нисам поменуо или окачио неку слику која би вам била интересантна или желите да је видите.
Последње учитавање од akiman дана 10 Окт 2015, 21:18, учитано 2 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”