A New Era Awaits...

Корисников грб
narrogh
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Дец 2010, 14:01
Место: Prijedor
Status: Није на вези

A New Era Awaits...

Порука од narrogh »

Корисников грб
narrogh
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Дец 2010, 14:01
Место: Prijedor
Status: Није на вези

Порука од narrogh »

Evo, već neko vrijeme planiram da se ponovo okušam u trenerskim vodama. Moram priznati da su mi Englezi pomalo dosadili pa sam odlučio da mijenjam zemlju.

I izbor je pao na Apeninsko poluostrvo, tačnije njegov južni, sunčaniji dio.

Napoli. :hoho:
Слика
SSC Napoli je tim koji je žario i palio Italijom i Evropom krajem osamdesetih dok je tim vodio legendarni El Pibe. Po njegovom odlasku više nisu imali toliko sreće, čak su jedno vrijeme proveli u Seriji B. Trenutno imaju jako dobru ekipu koja je u samom vrhu Serije A.

Ipak, može li ovaj tim do samog vrha? Može li se preko ultra jakog Juventusa, odlične Rome, oživljenog Intera, novog Milana, opasnog Lacija?

Sigurno da može, ali ne naprečac. Na kraju krajeva, kao što kažu, ni Rim nije izgrađen za dan. :smajli1:

Nastaviće se...
Корисников грб
narrogh
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Дец 2010, 14:01
Место: Prijedor
Status: Није на вези

Порука од narrogh »

Слика
Napoli ima jako dobar tim koji nema (očiglednih) slabih tačaka. Napad je definitivno jači dio ekipe, mada ni odbrana nije za bacanje. Sve u svemu, kompletan tim kome nisu potrebna trenutna pojačanja.

S druge strane, omladinski pogon je jako slab i ne mogu da vidim nikoga ko bi mogao jednog dana da se probije u prvi tim. Zato sam odlučio da sav svoj budžet za transfere potrošim na dovođenje klinaca ispod 20 godina. Takođe sam uspio nagovoriti upravu kluba da uloži nešto novaca u omladinsku akademiju tako da se ubuduće možemo nadati boljem podmlatku.


SSC Napoli njeguje odlične odnose sa Realom iz Madrida tako da je za asistenta stigla njihova bivša zvijezdua Fernando Hierro. Takođe sam se odmah raspitao za moguće transfere ili pozajmice.

O transferima sljedeći put.
Корисников грб
narrogh
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Дец 2010, 14:01
Место: Prijedor
Status: Није на вези

Порука од narrogh »

Слика
Calabria, Bonazzoli i Dimarco su tri velika talenta koja sam doveo za male pare jer nisu imali profesionalne ugovore. Mammana i Gago su pojačanja iz Argentine gdje imamo jako razvijenu mrežu skauta dok Jese dolazi na pozajmicu iz prijateljskog nam Reala.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”