Siena - Youth Academy Challenge

Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Siena - Youth Academy Challenge

Порука од Androsito »

Слика

Da probam i ja ovaj Youth challenge. Krenuh u Žabariji, i kad se odsimuliralo izbor je pao na 9 klubova. Uzeh Sienu jer... Ipak je to Siena jebote.

Слика

Ekipa na prvi pogled odlična... Ali nema krštenog golmana tako da ću da izvučem nekog klinca iz U18

Слика

Faksilitis... Odlično, bolje nije moglo ja mislim. Uz to...

Слика

Finansije u finom plusu. ŠOK!

Sad polako da pregledam ekipu, šta se ima, šta se može... Nemam pojma kakvu taktiku ću da igram. Ko će da igra i šta će ko da igra ali polako... Moraće i HoYD da se traži...

PS: Nađen HoYD Слика
Последње учитавање од Androsito дана 01 Авг 2015, 23:22, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Polovina novembra, 14. kolo upravo odigrano i...

Слика
Слика

Situacija se odvija fantastično. Počeo sam sa 3 iksa, i bukvalno je četvrta utakmica odredila u kom pravcu idem... Namerno sam stao ovde negde jer sam od početka bio na korak od zelene zone i konačno sam je uhvatio.

Слика

Ovo je taktika koja je zaslužna za dobre rezultate... Par stvarčica je promenjeno jer sam odlučio da poslušam savet Ludog i Zeleta. Lower tempo uz direct je ostao slučajno, ali je onda to počelo da deluje odlično. Igrači nisu jurili u napadu kao blesavi, a opet pokušavali su da proigravaju igrače isključivo napred. Nisu se ustručavali od dužih lopti. control/fluid je mentalitet koji se igra, trekvartista stvarno radi kao sat kao sa SSovima kao što reče Ludi. Što se tiče igrača...

Слика

Čovek sa najboljim ocenama, najbolji strelac i najbolji asistent. Polovinu utakmica odigrao kao SS polovinu kao trekvartista. Povredio se i čeka se još 2 meseca...

Od ostalih vredi pomenuti po asistentima najkvalitetnijeg igrača

Слика

Prvobitna zamisao za trekvartistu, nema baš ocene za to ali ova vizija ga izvlači... Bio je povređen mesec dana ali ono što je igrao, igrao je dobro.

Слика

Vredi pomenuti i dete Atalante. U nedostatku štopera(nijednog u ekipi nemam) dobio je tu ulogu, stavljen mu je trening nove pozicije i brzo je uspeo da je savlada. Ima problem u skoku ali ima problema cela ekipa zato se i igra "much higher defensive line".

Za kraj ovog izveštaja

Слика
Слика :fanman: :fanman: :fanman: :fanman:
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Фино фино.
Играш "јелка" формацију, као да те Гаги учио. :slap:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Jelkica je bombonica... :) Posle 5-3-2 najjača formacija! A Gagi verovatno nikad ovako ne bi igrao jer je ovo više 4-3-3 nego klasična jelkica :)
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Stig'o intejk... Nadao sam se štoperu... Dobio sam ga ali i ovaj je kepec... Ostalo... Tanko...

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Još uvek ne znam od koga očekujem najviše... Verovatno od Cittadina...
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Ok završih i prvu sezonu, zadovoljavajuće... Lepo je krenulo ali fali tu igrača da mogu nešto više da uradim...

Слика

Osmo mesto, sasvim korektno... Pred kraj su igrali potencijali čisto da ih malo razvijemo

Слика
Слика

Posle serije loših rezultata, napravio sam manje izmene u veznom redu i to sad izgleda ovako

Слика

Što se igrača tiče, petorica su se ustalila u prvom timu i verovatno će ostati tu do daljnjeg...

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Od gore navedenih ključni ove sezone su bili Stefano Kason koji je u nedostatku štopera uleteo na tu poziciju kao i Ruso koji je bio odličan na SSu. Od mladih bih izdvojio golmana.

Слика

U nedostatku boljih opcija bio je prvi golman, rotirao se sa još jednim mladim golmanom ali je ostao kao prvi zato što je jednostavno veći potencijal...

Слика

Finansije su doživele udarac sad na kraju sezone ali su to pare koje su uložene u trening i omladinski centar.
Toliko za ovu sezonu, sledeći apdejt negde na polusezoni.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

:fanman: :fanman: :fanman:

Слика
Androsito пише:Da probam i ja ovaj Youth challenge. Krenuh u Žabariji, i kad se odsimuliralo izbor je pao na 9 klubova. Uzeh Sienu jer... Ipak je to Siena jebote.
Hvala bratu Androsu što mi je uploadovao sejv s Sijenom u seriji C. Ako hoćeš mogu sad ja tebi da pošaljem ovaj sejv pošto sam ušao u seriju A. :zelenko:
Последње учитавање од zele дана 06 Авг 2015, 16:17, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Jepse!
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Sorry za off, jel mozete da objasnite foru sa ovim youth chalenge-om, i ja bih krenuo sa nekim timom?
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Код: Изаберите све

http://community.sigames.com/showthread.php/400466-ri916-s-FM15-Youth-Academy-Challenge
Ovde ti je sve objašnjeno.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Znaci da osvojim LS samo sa svojom skolom? Ne kontam jedino ovo, biram naciju koju zelim i startujem nezaposlen i idemo do datuma koji mi je oznacen, npr. za englesku, posto sa njima kontam da igram i tada biram najnizi moguci klub koji je moguce da se uzme? Ne kontam taj deo bas najbolje, i ovo retirre as a amanger?
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Da, da, LŠ samo sa igračima iz svoje škole, bez bilo kakvog dovođenja igrača. Kada odsimuliraš jednu sezonu, penzionišeš tog menadžera sa kojim si simulirao sezonu, napraviš novog, i preuzmeš neki od timova koji su ušli u najnižu ligu (u engleskoj BSS i BSN) u toj simuliranoj sezoni. Ako ti ne bude nešto jasno, pitaj na pp slobodno, da ne spamujemo ovde. :cheers:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

STIGLA BUDUĆNOST! I nije neka ali bolju nemam tako da počnem

Слика
Na prvi pogled ne deluje toliko loše. Igrači imaju potencijala...

Слика
Igrač sa najvećim potencijalom i igrač koji je preko potreban ekipi. Prvi problem je očajno pozicioniranje ali se nadam da će to da napreduje do neke razumne brojke... Ono što mi se sviđa je što konačno imam visokog defanzivca. Radiće se na njemu intezivno!

Слика
E ova pozicija mi uopšte ne treba tako da će verovatno da uči novu poziciju. Kapiram neki AMC-SS...

Слика
Brutalne fizičke, bar za moju ekipu. Tehničke očajne, mentalne očajne... Aj se nadamo da će to da popravi...

Слика
Teško da će dobiti priliku jer Volpi lepo napreduje ali povrede su uvek moguće... Aerial ability dosta nizak...

Слика
Sad oni sa malo manjim potencijalom. Ovaj je simpatičan... Nekoliko solidnih ocena i sve potrebne za špica. Moguće da ću da ga prilagođavam SSu koliko je god to moguće jer ovakav ne bi imao šta da igra u trenutnoj taktici.

Слика
Um... Nikako BWM ali može lepo da se prilagodi nekom boks tu boksu... Teško ali pokušaću

Слика
Ovaj ne znam za šta je... BWM ne može jer nema tackling prvenstveno. Vizija je očajna za nekog pleja, za AMCa očajne ofanzivne ocene... Ne znam...

Слика
Definitivno ide na treniranje AMC-a...

Relativno sam zadovoljan... Videćemo već kako će da teče njihov razvoj, štoper možda ode odmah u prvi tim.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Završena još jedna sezona... Mali napredak u odnosu na prošlu...

Слика

6 bodova i jedno mesto više. Da sam malo bolje odigrao prvu sezonu možda bih i uhvatio plej of

Слика
Слика

Pred kraj sezone smo digli formu i bili na korak od plej ofa ali onda prvo 3 meča 1 bod u duelima sa Grosetom, Enteljom i Pontederom, a zatim i pred kraj sezone neočekivani porazi od Pistojezea i Santarkanđela su odlučili da provedemo još jednu sezonu u seriji C.
Što se tiče taktike tu nije bilo promena sem malih korigovanja na poziciji MCa.

Najbolji igrač sezone definitivno Skalcone sa 18 golova i 10 asistencija

Слика

Od ostalih izdvojio bih Gerinija koji je sa 18 golova podelio mesto najboljeg strelca sa Skalconeom

Слика

Rusa, najboljeg asistenta ekipe sa 17 asistencija

Слика

Giasante se ustalio na poziciji štopera i napreduje odlično!

Слика

Kao i Volpi na poziciji golmana...

Слика

Polovinom novembra došla je nova uprava, upumpala 4.5 miliona u klupsku kasu, u to vreme otprilike završena su unapređenja omladinskog i trening centra, a dogovoreno je i novo unapređenje istih, mada su prekinuli novu nadogradnju trening centra tako da se samo unapređuje omladinski centar trenutno.

Слика

Ovako trenutno izgleda infrastruktura Sijene...

Dosta za ovu sezonu, pišem ponovo kod sledećeg jut intejka.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика

I ja sad ne znam šta da radim... Rek'o sam da neću šiptare u ekipi ali... Nisam još dobio ovakvog regena...
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Evo kako ovaj intejk izgleda

Слика
Par upotrebljivih igrača i šipac...

Слика
Слика
Potpisan, debitovao, postig'o gol. Da je neki drugi sejv otkačio bih ga lagano... Ovde mogu 10 sezona da čekam na ovakvog igrača...

Слика
Još jedan golman... Volpi je tu i dalje prvi izbor ali ovaj mali ima potencijal pa... Videćemo... Neka povreda Volpija i on ili Leaca iz prošlog intejka mogu da dobiju šansu.

Слика
E ovaj možda može da bude fin veznjak, tu sam u deficitu kad su talenti u pitanju tako da ću da se trudim da napravim nešto od njega. Trening za B2Ba pa polako.

Слика
Jebiga, krila mi ne trebaju tako da ide na prilagođavanje poziciji MCa...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mandić je sponzorisao dresiće. Možda pomognu da udješ u seriju b.
Слика
Слика
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Nisam hteo da napišem novi apdejt dok ne upadnem u seriju B i posle predugog perioda... Došlo vreme da pišem...

Слика
Neverovatna jurnjava sa Livornom, znači bukvalno su kolo za kolom bili na bod od mene, od polusezone... Samo su 2 puta uspeli da me preskoče i ja sam jednom uspeo da im pobegnem na 4 boda ali je sve to trajalo jedno kolo...

Što se ekipe tiče i taktike... Pa otprilike ista taktika u odnosu na onu sa kojom sam počeo uz par sitnih ispravki

Слика

A pošto nisam postovao jut intejk da pokažem i prvu postavu koja će verovatno da igra i seriju B

Слика
Vremenom je izgurao Volpija iz prve postave, korektno je napredovao i nadam se da može još... Ako ne, nadamo se nekom većem talentu iz omladinske škole... Ima problem sa anticipationom i aerial abilityem ali... Boljeg nemam

Štoperski tandem

Слика
Lepo napredovao, dominantan u vazduhu... Dok se par talentovanih klinaca ne razviju sigurno prva opcija uz Zambonija

Слика

Najtalentovaniji igrač generacije 2017. Već polako počinje da liči na ozbiljnog štopera, a ima još prostora za napredak. Odigrao odličnu sezonu i predvodio ligu po broju presečenih lopti i ključnih startova...

Слика

Desni bek, izdanak Atalantine škole kog sam zatek'o u klubu. Kapiten ekipe... Kontrolisao kompletnu desnu stranu, a uz to postig'o 2 gola i imao 10 asistencija.

Слика

Zingales nije preterano mnogo odigrao ove sezone. Ima 17 utakmica, uleteo je u prvi tim posle povrede Frugolija, odigrao solidno i verovatno će tu da ostane...

Trojka na sredini terena:

Слика

DLP-D. Znam, nema veze sa tim ali boljeg nemam... A ovaj ima ogroman potencijal. Čim se pojavio krenuo sam da ga forsiram i nije loše odigrao s'obzirom na godine

Слика

B2B(uglavom sa leve strane). Ne deluje toliko dobro na oko ali je baš fino igrao tako da je ostao u timu... Ali definitivno se nadam nekom čudu u intejku kad je u pitanju veza...

Слика

Tokom svih ovih sezona jedan od ključnih igrača. Desni B2B, iako je više plejmejker nego B2B to radi korektno, nakupio par asistencija i par golova... Pokrivao taj deo terena, povezivao odbranu i napad... Sasvim korektno od njega

A sad trio fantastiko:

Слика

Prvi shadow striker. U klubu od početka, već u drugoj sezoni krenuo da igra i krenuo da daje golove... U ovoj sezoni su mu druga dvojica malo pokupili golove ali i dalje igra odlično 16 ligaških golova i 9 asistencija... Iako možda deluje kao klasičan špic neverovatno je to kako je efektan kad se ubacuje iz drugog plana

Слика

Drugi shadow striker. Dobrim igrama u prethodnoj sezoni izgurao starijeg Rusa iz prve postave i ove eksplodirao... Može još da napreduje i verovatno će ostati duže vreme u prvoj postavi... 17 golova, 16 asistencija

Слика

I za kraj šiptarski izdanak, naš traktorista. Jurio ovce i koze po Epiru do svoje 15. godine, a onda došao u Sijenu, ubrzo postao starter i bio glavni razlog što smo otišli u viši rang. 33 ligaških utakmica, 31 gol,16 asistencija. Prosečna ocena 7.84. Već ima 5 nastupa i 2 gola za reprezentaciju Šiptarije. Osvojio sve i svašta i oborio svakojake rekorde

СликаСликаСлика

Ima tu još igrača i talenata ali o tome drugi put... Što se tiče kluba kao kluba, finansijsko stanje je lošije nego pre 2-3 godine ali je izgrađen fin sportski kompleks

Слика
Слика

Radilo se dosta na poboljšanju osoblja, pogotovu na nalaženju pravog šefa mladog razvitka i odluka je pala na doskorašnjeg šefa mladog razvitka Krotonea

Слика
Treninzi su na visokom nivou sa jednim od najboljih stručnjaka u svojim oblastima
Слика

Uz dosta pažnje na skautingu Sijena je upućena i ima uvid u ogromnu bazu igrača iz svih krajeva sveta

Слика

A radi se na tome da se to još popravi

Слика

Toliko zasad... Odo da igram seriju B
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика

A da ja ugasim sejv?
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика

Stig'o intejk, i deluje obećavajuće. Igrači neće moći odmah u prvi tim verovatno ali svi igrači koje sam potpisao bi trebalo da imaju bitnu ulogu u budućnosti...

Слика

On bi trebalo da bude da reši problem koji imam u vezi... Taktika je malo promenjena ali opet i tu će imati mesta... Videćemo...

Слика

Neće brzo u prvu postavu jer sam napred jednostavno jak ali ukoliko bude napredovao imaće mesta i za njega...

Слика

Izgleda je Volpi završio karijeru u Sijeni... :) Početne su tanke ali ima dosta potencijala... Videćemo...

СликаСлика

E ova dvojica moraju dosta da napreduju pre nego što budem mogao da ih koristim. Bek je previše spor, a štoperu su mentalne očajne. Svejedno ima potencijala pa neka treniraju...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”